Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Ja na imprezę się nie nadaję, że umiem tańczyć zawsze udaję... A gdy muzyki ucichną dzwięki, wtedy udaję, że spiewam piosenki, a że nadepnął słoń na me ucho...nikt mnie nie słucho...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej a żeby ludzie cię słuchali musisz być na fali wydawać z siebie dźwięki niekoniecznie w takt piosenki mogą być nieartykułowane lecz koniecznie wyuzdane :P i taniec na rurce mozesz odwalić wtedy wszyscy będą cię chwalić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko na tym topiku zawiesiłam z czeluści kafeterii go wydobyłam jeśli na przeciw nic nie macie droga siostro, miły bracie porymuję tutaj z Wami forumowymi debeściakami :classic_cool: z tej okazji zaczerniłam nicka niech mi teraz nikt nie fika :P zabawy z językiem to fajna rozrywka zwłaszcza gdy się to robi przy kuflu piwka ;) wszystkim po kolejce stawiam rymujący topik wznawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rymuj z nami siostro droga czy pogoda czy niepogoda przy winku i wódeczce przy piweczku, poleweczce kiedy mózg się relaksuje wtedy super się rymuje. Trupka w końcu ożywimy już go do grobu nie włożymy niech na żyje lat ze sto ho ho ho ho hoo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziś moi Mili: starzy bywalcy i nowo przybyli... Nie mam dzisiaj polotu , nie będzie więc bełkotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś zrymować bym dziś chciała, ale wena uleciała... Może browca strzelę sobie...wena wróci w tym sposobie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze to rzecz nabyta a alkohol z krwi umyka trzeba założyć bimbrownie picie będzie jak się zowie rano, wieczór i w południe opijać będziem się chlubnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynieś browca dobrego spijemy się na całego będziemy spiewać i tańczyć potem z bólem głowy walczyć. Tylko biegnij szybko szłapkami machaj gibko ja ci pomóc w tym nie mogę bo odgryzłam sobie nogę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wychodź za indyka on za bardzo bryka nie da ci spać będziesz mu pióra prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie tu rymujecie może mi więc pomożecie chcę album miasta reklamować hasła mi brak,o pomoc wołać rzecz dotyczy świątecznej sprzedaży cel charytatywny,dużo zależy od podaży nie myślcie,że się wzbogacę to na pewne forum,o efektach Was uraczę Za pieniążki ,moje kochane cmentarne pomniki będą odrestaurowane. Podarek gwiazkowy idealny cel też bardzo ważny Pozdrawiam wszystkich rymowo zakręconych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś cisza tu nastała czy ja ją spowodowałam? jedno co trzyma mnie przy nadziei że w sobotę mało kto przy kompie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zawitałam, przepraszam, że śladu o sobie nie dawałam:0 Jakoś tak się złozyło, ze weny mi dla Was nie starczyło... Może nadrobie zaległosci ale widze tu nowych gości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rumowiczki drogie może po Andrzejkach,chore! dziś ostatnia listopadowa niedziela słońcem nas wita,błękitem powiewa na spacer wymarzony dzień frasunki usuńmy w cień 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Gliwinka wspomniała choroba mnie rozebrała:( wieczorem przed kompem siedziałam, siły nawet nie miałam, zeby iść do Andrzeja, mojego dobrego przyjaciela:), ale życzenia mu złozyłam, i dobrej zabawy zyczyłam. Prezencik juz dawno gotowy, mam nadzieje że Andrzejek będzie zadowolony:) A Wy jak tam kochani zyjecie? a moze jeszcze wódeczke w ustach czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki macie jakieś nowinki ze świata wielkiego i życia swojego;) Co słychać, jak żyjecie mam nadzieje że sie nie schlejecie i opowiedzieć zdążycie jak wam idzie życie Ja siedzę w pracy moi rodacy na kafe pisuje i udaje że pracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludziska jak sie macie?! nadal ostro popijacie? nie wiem co tu zarymowac ze wstydu musze sie schowac:( wena mnie opuscila bo dawno tu nie bylam ale obiecuje sie poprawic i raz dziennie sie tu zjawic jak tylko mi net podlacza jezyki nam sie rozplacza do tego walniemy cwiartereczke i pospiewamy troszeczke:) bom ja rymow weteranka spec od wodki i od spanka:) helga mi dorownuje kroku jak co roku:P bo my jak sie razem spotkamy to ostro popijamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o tej dosyć później porze w pocie czoła rymy tworzę:classic_cool: czasu ostatnio za wiele nie miałam bo z zawziętością studiowałam;) sesja się zbliża nieubłaganie😠 czasu nie będzie na rymowanie:( od rana do nocy tylko zakuwanie:O i kawy litrami żłopanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Rhyme
Super topik, piękna sprawa, Zaje... tu zabawa, Zmuszać się tu człowiek musi chociaż już łóżeczko kusi, BY rymować nieustannie oczywiście nienagannie Do myślenia rym mnie zmusza a to mnie niezmiernie wzrusza na tym kończę rymowanie, bo mi mózg już wpoprzek staje. wiec dobranoc moi mili bedziecie sie mi dzis snili :) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam pieknie witam i o zdrowko wszystkich pytam. A dlatego zapytuje bo moje zdrowko ciagle szfankuje Boli mnie noga,plecy i glowka a to od pracy dobra wymowka:D Dlatego drugi juz miesiac jestem na L4-moge wam przysiadz;) Posiedze tak w domku do konca roku:) I wroce do pracy z usmiechem i w podskoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehe, co się stało, że Cię wszystko rozbolało? Wypadeczek miałaś może jak pędziłas na motorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mnie dziś jakoś nic nie boli narymuję się do woli własnie kolacją się zapchałam bo opamiętac się nie umiałam :O pora przyszła na tekewizję Magdę M rzucają na wizję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×