Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Gość rymowanka
coś takiego miłe Panie ! a na kafe przesiadywanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To \"nauka\", dobra rada ale głównie niezła zabawa i czas w pracy szybciej ucieka gdy leń złapie człowieka. Wieczorem idę na piweczko w knajpie popiję deczko później pójdę na tańce odprawie niezłe hulańce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu czeka mnie sprzątanie, prasowanie, gotowanie... Taki los domowej kury...:( Nie ma co, głowa do góry...!!! Po co zbytnio się rozczulać, czas ze szmatą w domu hulać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naleśniki usmażone, pranie powieszone...Czas odpocząć, Miłe Panie, biorę się za prasowanie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy sobocie Was tu witam 🖐️ i do prania zaraz zmykam brudów się trochę nazbierało skarpet, bluzek i gaci niemało:P potem do nauki się zabieram nogami i rękami się zapieram ale taki nastał czas chciałabym teraz uciec w las i nikogo nie oglądać tylko w niebo ciągle spoglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za słowa bracie miły będziem się po kątach kryły :( nie są fajne rymy nasze? chyba zaraz się połaczę 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie chcemy twego ptaka byłaby od razu draka :P bo Ty zapodajesz HIVa :O więc niech Simon już stąd czmycha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chorobę podziękuję bo świadomie się nie truję i nie wątpię żeś jest miły skoro babki za Tobą goniły ja nie jestem jednak taka co do byle leci ptaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z resztą w pace teraz siedzisz i przez zęby słowa cedzisz ptak Twój leży taki mały smutny, suchy i sflaczały:( by czas w kiciu Ci umilić i byś przestał w kącie kwilić prześlę Ci ciasto ogromnę i o pilniku w środku wspomnę byś mógł kraty przepiłować i w Afryce się zameldować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ napiszę pogrubionymi literami nie interesuję się afrykańskimi penisami ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Simonie mały zboku rymujesz nam jak w amoku ale uprzedzam cię mój miły zaraz cię stąd wywalimy jak nie bedziesz grzeczniejszy bardziej bystry i skromniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu deszczyk się rozpadał... Simon chyba się nagadał...? Poszedł \"siedzieć\", ale \"szkoda\"...I zepsuła się pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rymarka sama do siebie gada trzeba wezwać sąsiada co rymarkę do kaftana zakuje i do Rybnika wpakuje :P:P:P Żartowałam moja droga niech twa mina nie będzie sroga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu też trzeba zarymować bo mody gotowe topik nam skasować do tego dopuścić nie możemy walczyć będziemy póki nie umrzemy do boju rymowanki i rymownicy wychodzić szybko w piwnicy nie polujcie już na koty tylko rymujcie moje trzpioty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho wszędzie, głucho wszędzie co to będzie, co to będzie??!!?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem na Was obrażona wszystkim tym też oburzona posty Simona skasowano mnie w dziwnym postawiono o penisach wypisuję sensu w rymie mym brakuje :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ to jest twoja sprawa i dlatego trudna rada jeśli o penisach rymować lubisz swego hobby nie zmienisz my to zaakceptujemy w rymowaniu pomożemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięło mnie na rymowanie, prasowanie i sprzątanie... Topik ten ożywić czas bo inaczej pójdzie w las... A penisy...fajny temat. Może napiszę poemat...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce bylam i wrocilam 2 flaszki wodki wypilam Co do mojego kochania Nici ze spotkania Zamiast sie pogodzic Wybroic i wyslodzic Dalej jestesmy poksyksani Ech, to zycie jest do bani Najgorsze,ze dalej mailujemy I o to samo wojujemy Nie odpuscimy A zyc bez siebie nie potrafimy Ale i tak fajnie bylo Na impry sie pochodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×