Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

A teraz się wyciszę, uspokoję maskę obojętności ubiorę nie pokaże mojej złości nikomu spokojnie pójdę do domu i udam że wszystko jest ok żeby nikt nie domyślił się że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, te chlopy, wstretne gady Zadnych zalet, same wady Kochac ich trzeba i piescic A w glowie sie nie moze zmiescic Jakie to cwaniackie plemie. Ja wlasnie zeszlam na ziemie Mam nadzieje skonczyc meke Nie temu swa oddam reke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabucha okropna to była a wydawała się taka miła Brunhildo moze habit założymy pójdziemy do klasztoru i w ciszy się pogrążymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisaj tez sie tutaj wstawiam i ma osoba Was zabawiam:P nie zapomnicie tak latwo o mnie jak tylko moge- o sobie przypomne:P teraz zegnam Was cieplutko ide do mojego i bedzie milutko:) helga_ buziaczki Ci przysylam juz sie za Toba babo stesknilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemno wszedzie, glucho wszedzie Niech tu wreszcie ktos przybedzie Doradzi mi i zarymuje. Wciaz do mego gada czuje Miete. I co robic? On sie nie chce rozwodzic. Ja go kocham, lecz chce uciekac Czy poradzi mi jakas kobieta? On uroczy, mily, slodziutki I steskniony i bedniutki. A niedawno ciagla klotnia Ze az rzucic chcialam trutnia... A teraz znow grzechu mi sie chce Ze go pragne, on to wie... Najchetniej bym go wykorzystala A potem kopniaka dala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna daj tu pyska nie patrzą teraz ludziska a potem iść musimy na ploty obgadać wszystkie mamuty ;) A jak ci się z lubym układa kiedy będzie dzieci gromada? Chcę być chrzestną zaraz więc nie popadajcie w marazm. Znów nie czuje że rymuje bo się dziarsko niezbyt czuje udaje żem uśmiechnięta i zadowolona ale mam doła jak szalona parę chwil jeszcze potrzebuje by wymazać z pamięci szuje (ja go nie uważam za szuje po prostu to się rymuje...) Brudziu moja nieustraszona w chaosie pogrążona idź za głosem serca swego nie opuszczaj jeszcze lubego sprawdź jego intencje przyjmij go na audiencje;) a jak cię grzech zawiedzie to niech cię jego minka nie zwiedzie kopnij go mocno w dupe i postrasz że strzelasz ostrym śrutem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie juz wróciłam w sanatorium byłam. Jestem zdrowa i wesoła no i na rymy gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski od rymów składania od słówek układania kiedy przybędziecie nasz topik wspomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie rymuje cóż za podłe szuje 😭 wzywam was do przybycia plam na honorze zmycia!!! Przepraszam za szuje ja was szanuje ale źle robicie że nie rymujecie sowicie bo rymy nie napisane zadręczą wasze mózgi panie w kaftany was ktoś zapakuje prochami nafaszeruje i wiecej się tu nie pojawicie zmarnujecie sobie życie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie me piękoności! moze nadrobie jakos zaległosci... dawno tu zaglądałam, wogóle czasu nie miałam pochłonięta byłam sprzątaniem bo u mnie juz koniec z remontowaniem:) W domu mam juz czyściutko zapraszam na oblewanie- będzie milutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brunhildo co zrobiłaś opowiadaj moja miła! Bombo, ona ucałowania i zapraszam do rymowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylo bardzo miło Aż się pobroiło :) Potem teksty ćwiczyliśmy I pośpiewaliśmy. Byl uroczy i mily Jego ślepia Brudzię zniewoliły. We wtorek wyjechałam I znów się nadąsałam :D Nie wiem jak się z tym związkiem uporać Jestem jak radziecki termos zakręcona. I chciałabym i coś nie pasuje On chyba jednak coś do mnie czuje Bo wszystkie dąsy cierpliwie przeczekuje... Pierwszy taka namiętność Daje i jemu i mnie w kość... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fr4
hejo czy tu ktosik żyje bo ja siedze sama gnije juz mnie nuda z srodka z żera chyba topik ten zamiera! Niechaj czlowiek sie odezwie Bo innaczej umre z nudy Smierc mnie juz do siebie wezwie Zgromadzajta się tu ludy! I joł joł madafaka (rączką trzepie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rymy nam upadły na zdrowiu podupadły nikt już nam dziś nie rymuje nikt uśmiechu na twarzy nie wywołuje czas w smutku sie pogrążyć czarne ubranko włożyć rymom pogrzeb sprawić a potem na stypie sie bawić 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś ożywi topik nasz nieżywy biedny on jest młody do hulanek wciąż gotowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeżą głowę mam, sto pomysłów dam...Topik ten ożywić chcę bo jest świetny itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza
wiec zacznijmy nowy temAT i przelamy stary schemat kazdy z nas niech cos dopisze wtedy reszta sie rozpisze jakos pojdzie nam gadanie kiedy wiecej nas na stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam swój cudowny rym, bowiem w rymach wiodę prym...:D Żyj nam długo nasz TOPIKU bo pomysłów mam bez liku!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwota minimalna
Oj nie marudź że ladaco, łeb Cię boli? bo i naco siedzisz, myślisz, rymy skrobiesz, a tymczasem my , w sposobie, %% -ciki pobieramy i fajeczkę też pykamy i dumamy o sposobie jak ten temat zamknąć w sobie zgrabnie zebrać Was do kupy, werwy dodać i podkupić parę dusz co weny dadzą i przywalą i przykadzą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedło teścio z rana a ja nie ubrana...Pewno zdziwił facet się, że dziewiąta a ja śpię...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulawa, kwota dobra robota! dajmy rymom porządnego kopa niech z trumny wstaje i czadu znowu daje! Proponuję toast wznieść na topiku naszego cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijmy do białego rana cześć topiku,Helgo kochana... Mam ja winko i wódeczkę, zabawimy sie troszeczkę ;) A gdy słonko zacznie wschodzić post wpiszemy dla osłody... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem pijmy aż do dna dziulo droga ma pijmy piwko, winko, grzańca potem zapraszam do tańca taniec brzucha wykonamy na stół zaraz drogie damy! zarobimy może troszeczkę na kolejną flaszeczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O impreza, kupa gosci Mozna spodziewac sie nagosci? Bo juz o tancach i swawolach Wspomina sie dookola... Moze male rozbieranie? Zbiegna sie Kafeterianie Bedzie razniej na topiku I rymowanek bez liku! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helgo kochana, jestem załamana...😭 Tydzien zakuwałam i tróję dostałam!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa - nie łam się dziewcze drogie bo to szkodzi na urode przy następnym egzaminie dostaniesz więcej niż trójczynę piątkę dostaniesz od profesora bo to nie taka straszna potwora;) Brudzia my tu balujemy wódkę strumieniami lejemy kto jest chętny niech przybędzie i ubrania się pozbędzie! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×