Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Pobudka, wstawać ludzie i układać coś na luzie rymy, rymki, rymowanki do porannej szklanki... kawki oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać mi sie zachciało po co się tak balowało do białego rana teraz jestem zjebana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ze mną porymuje czy ktoś sie na siłach czuje? Zasnąć tu nie mogę bo mnie wywalą niebogę kawa nie pomaga głowa na dół spada... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wstałam i z rana bardzo się bałam bo mecz przez chwile przegrywaliśmy co wszyscy widzieliśmy teraz do sprzątania mnie ganiają bo oni wolnego nie mają :( zaraz zostanę sama w chałupie a porządek mam w dupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co sprzątać, znów się zabrudzi a tobie tylko życie utrudzi lepiej się zrelaksować i trochę porymować zawsze możesz powiedzieć ze sprzątałaś przecież a bałagan ten malutki zrobiły krasnoludki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nasi siatkarze są wspaniali kolejny meczyk dziś wygrali :D w finale mistrzostw wystepują wszyscy Polacy im kibicują! jutro kciuki za nich trzymamy i radosne pięsni śpiewamy! POLSKA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wygrali wygrali plamy nie dali kibicować im bedziemy do walki zagrzejemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z rana zarymuję odrazu się tu wkluję choć jestem zaspana z samego rana nie marudzę i nie nudzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarymować coś bym chciała ale wena odleciała umknęła mi gdzieś w dal i jest mi bardzo żal wołam ją i gonię nawet łezkę czasem uronię ale ona nie zna litości nie chce do helgi zagościć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto się ze mną za tydzień zapije zdrowa już będę i poczuję że żyję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nową stopkę mam prezentuję ją dziś wam jak się komuś nie podoba niech się szybko pod stół schowa! Moja stopka piękna, ładna i baaardzo powabna przy tym zadbana i wymuskana w sam raz do hołdów oddawania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ właśnie zjadłam cebularza niech to jednak Was nie zraża :P teraz pora na herbatkę bo pogoda jakaś w kratkę 😠 z deszczem śnieg dziś się pojawił dobry humor nagle zdławił siedzię smutna i ponura chyba dam pod kocyk nura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pod kocykiem czyha zmora jakaś dzika jak cię złapie za nogę to ja ci nie pomogę zawlecze cię w miejsce straszne mroczne, ciemne, nie rubaszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mnie przecież nie porwało baardzo smacznie mi się spało:P pod kocykiem jest cieplutko i przytulnie, i milutko! o pogodzie zapomniałam w śnie na plaży się opalałam morskich kapieli zażywałam z przystojniakami figlowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło widzieć Was w humorach wciąz myslących o amorach :) Na Mazurach w niebie dziura czy napije się która ? Nie za wiele nagrzeszyłam u spowiedzi jeszcze nie byłam tak więc koje koleżanki mam pytanie o stakanki czy trącanie jeszcze trunki dla zabawy i na frasunki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaś się napiję chętnie bo spojrzenie me już smętne :O polej koleżanko miła by ta chandra się skończyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze kubkiem czekam na wino pośpiesz się dziewczyno domaga się ma wątroba z rana porządnego, zdrowego chlania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się nie doczekałam ze smutku sama się schlałam w głowie wirują bąbelki a ja potrzebuję jeszcze kropelki aby wypełnić miarę a potem zadać sobie karę no bo przecież chlaństwo to jest niezłe draństwo schylę zatem głowę w pokorze potem do grobu się złożę robaki zjedzą me nędzne ciało i juz nie będzie krzyczało: MAŁO MI, MAŁO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch ostatnio na Topiku, rymowanek jest bez liku... Winko leje sie litrami, podstawię się ze szklankami...Z Helgą sie napijemy i pośniemy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie pośniemy raczej ostro zabalujemy bo gdy w głowie szumi winko jest się wtedy łatwą dziewczynką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwą oczywiście do balowania i życia sobie umilania więc bez złych skojarzeń bo inaczej ja wam pokażę zrobię minę srogą i postraszę was stonogą okrutne to jest zwierze zaraz się za was zabierze kopa dostaniecie z każdej jej nogi uciekać będziecie z krzykiem niebogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po procentach szumi w głowie i szaleństwo wnet gotowe! łatwym jest się do tańczenia żartowania, swawolenia:P i nie straszna mi stonoga taka prawda - olaboga! żeby poszły precz zahamowania należy uskutecznić trochę chlania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze rymow tu bez liku I nie brak tu alkoholikow ;) Pozdrawiam i caluje! Znowu z moim facetem wojuje Czasem rzucic chce cholere Lecz uparte z niego ciele Zalazl mi za skore I dostal niezla bure Teraz niewiniatko zgrywa A mnie nie wykiwa Baby, gora musza byc Za to radze toast pic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boicie sie stonogi? Ależ ona ma wieelkie rogi toż to diabeł jest wcielony zły, przebiegły i nawalony:P Widać drzemie w was odwaga cóż, trudna rada schowam moja stonogę i schylę w pokorze głowę... Brudzia gdzieś się podziewała czyżbyś o nas zapomniała bywaj tutaj częściej to popijemy gęściej! Toast za baby też wzniesiemy i do dna go wypijemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helgo w pracy pracuje + mojemu teksty przygotowuje Mimo,ze koty z nim dre To jednak zawsze pomoge Kurcze, ciezko sie rymuje Mozg mi sie lasuje... Plyta w styczniu bedzie gotowa Ciekawe, czy sie Heldze spodoba... Ale cicho, ale sza Taka juz jego praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×