Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

wiesz tak czytam jak sie meczysz na tym bromergonie i bardzo Ci wspólczuje..I dopiero teraz tak do mnie dochodzi ze te moje biedne psiaki ktorym przepisywałam Bromergon( przy ciazy urojonej) tez tak cierpiały..ale wiesz przy wymiotach po bromergonie świetnie działa Torecan.Ten lek jest w czopkch ale tez w tabletkach..tylko jest na recepte.Moze by Ci pomogl jak Ci sie gin uprze przy bromergonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik nie ma sily zeby gin sie uparl przy bromgeronie bo ja tego nie zniose!!!! Myslalam ze sie dzis wykoncze,tak zle to ja sie w zyciu nie czulam.Wiem ze sa odpowiedniki, wiec niech mi da,jest super gin-takze mysle ze nie bedzie klopotu...Mam nadzieje ze jutro nie bede miec mdlosci itepe, bo oszaleje chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie powinni zakazac produkowaniu tego leku, wiecej szkody niz pozytku,brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochhh, napewno bedzie lepiej bez tego swinstwa:)))) Dobrej nocki,pozdrawiam Ps. czy to Ty jestes weterynarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..ale w tej chwili pracuje państwowo w Inspekcji...a w planach własny gabinet :) Bo aktualnie to mnie ta praca obecna dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fajowo, mialabym pytanie ale nie wiem czy to forum odpowiednie:x a ze gabinet--popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz..w państwówce mam wszystkie dodatki,moge isc na zwolnienie,dostane na spokojnie macierzynski i wychowawczy..i chyba tylko dlatego dalej tam jestem... A prywatnie pracujac u kogos w lecznicy..to jest tragedia..ani kasy na poczatku ani dnia wolnego a rejestruja na najnizsza krajowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzien temu bylam z jedna z 3 moich bokserek na operacji: miala 4 guzy na cycuszkach....Lekarz mowil ze wsio ok poszlo, ale zmartwil mnie jednym...Ze zazwyczaj po takich zabiegach pies ma 2 lata zycia i ze jak bylo w cyckach to i na narzadach wewnetrznych guzy:(I ze podobno u bokserow to normalne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sama jestes sobie szefem jak pracujesz u siebie a jak pracujesz u kogos to do dupy.. Ale na taka inwestycje potrzeba kasy a my jeszcze dom remontujemy..wiec...jeszcze troche czasu musze poczekac...ale kompletuje powoli sprzet:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to najwazniejsze, wszystko pomalu, a bedzie oki:) Nie od razu Kraków zbudowano jak to mowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jest tak że boksery sa rasa u której nowotwory (te łagodne i złośliwe) występują najczęściej.Ale nie jest nigdze powiedziane ze psiak ma 2 lata życia po takim zabiegu...A przeważnie takie nowotwory listwy mlecznej dają przerzuty na płuca.Robili jej RTG płuc?A ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buba ma 8 lat, RTG nie robili, w poniedz na zdjecie szwow kazali przyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u starszych bokserów takie nowotworzenie to prawie norma:( Nic sie nie martw i nie zakładaj ze ma 2 lata życia..bo to tak nie jest.I tego sie wyliczyc nie da..A Buba to jak na boksera to w ładnym wieku:) Podrap Bube za uchem ode mnie i niech sie dziewucha trzyma:) Powinni byli zrobić RTG czy nie ma przerzutów do płuc..no ale wiesz nie zawsze jest RTG w lecznicy,albo wet nie uwaza by było to badanie konieczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhhh, bede sie z nim widziala to zapytam.Poki co dziekuje za info, tak myslalam :/ Zycze dobrej nocki, dobranoc:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak ja bym chciała znów pracować w lecznictwie małych zwierzaków..strasznie mi tego brakuje.. Ale ja ta lecznice otworzę...spróbuje moze z jakims kredytem choc nie wiem czy nam dadza bo mamy mieszkaniowy..Ale spóbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffffffffffff:) Czuje sie jak nowo narodzona- odstawilam Bromergon:):):) Mimo ze glowa mnie boli(niskie cisnienie) o niebo lepiej sie czuje:) Nie jest mi niedobrze i mnie nie muli:))))) Nawet na dwórku chlodniej- od razu sie chce zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, super joanna ze lepiej sie czujesz:) U mnie znow goraco i od rana kreci mi sie w głowie..chyba od tej temp na dworzu:( Uwielbiam lato ale takie upały w miescie to juz nie bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na pierwszy okres normalny po odstawieniu tabletek...kręci mi sie w głowie i wogóle jakos tak do kitu:( Nie wiem czy to przez to odstawienie czy jest jakis inny powód. Po okresie zaczynam starania i powiem Wam ze sie boje..ze sie nie uda,ze bedzie cos nie tak,ze bede sie zamartwiac i stwarzac sobie wyimaginowane problemy..Jeszcze nie zaczeliśmy sie starac a ja juz same kłopoty widze:( Mam nadzieje ze to przejdzie:( I ze tylko tak mnie dzis naszło..no juz nie smuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kasik Chce Ci powiedziec ze ja jak odstawilam anty(bralam ponad 7 lat!!!) to 2 mce okresu nie widzialam-wiec sie nie martw:)))) Po 2-przestan snuc chore scenariusze-sie nic nie martw na zapas, bo bedzie co ma byc:P:P:P Nie masz zmartwien- podrzuce Ci swoich polowe:D:D:D:D A tak serio: nie zawracaj sobie glowki czyms czego nie ma- sobie nie wmawiaj nic, bedzie oki:))) Glowa do gowy. A ze goraco to prawda-chociaz u mnie dzis chlodniej, wiec od razu az sie chce oddychac:) Ja tez lubie cieplo, ale upaly to przesada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki joanna..chyba jest mi troche lepiej.Ja brałam anty 6 lat ale odstawiłam dwa razy na 2 miesiące i wtedy było ok z okresem i był normalnie.Mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie..Kłopotów to mam swoich dosc..dzięki za Twoja połowe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo juz lepiej az sie czyta od tych proroczych wizji:) Moze teraz dluzej bralas i dlatego sie spoznia?:) Poza tym upaly, to wszystko ma wplyw;) Poczekaj pare dni i pedz po test:) Ja to juz chyba znam wszystkie na pamiec:( Mam nadzieje ze sie w koncu doczekam tych przekletych dwoch krech!!! Pedze do kuchni, bo siedze w necie i obiad robie :D A w miedzyczasie pisze to i owo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to mi sie nie spóznia...bo teraz to juz sama nie wiem co ile dni on jest..A co do testu to wiesz..to jest pierwszy miesiac po odstawieniu i w planach było ze w tym miesiacu uwazamy bo tak kazała gin.No i uwazalismy ale ...i znow sie nakrecam:) Nie no juz lepiej nie bede kombinowac i juz:) Czekam cierpliwie tydzien a jak nie bedzie to ide po test.O dzieki Joanna,dobrze ze chociaz Ty myslisz racjonalnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeee, ja juz sie tyle nameczylam i nakombinowalam ze tylko mi myslenie zostalo:D teraz poprostu czekam jaki bedzie wynik leczenia....Ale to prawda ze jak sie odstawi tabl to sie nie wie kiedy dni plodne, kiedy koniec itepe- sama ze 3 mce sie meczylam zanim doszlam do ladu:D Poprostu czlowiek zapomina o takich \"pierdołach\" biorac tyle lat anty:D I sie nie nakrecaj, lepiej sie...pozytywnie rozczarowac niz...potem plakac...Wiem, bo co miesiac placze:( Echhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem zmuszona tak myslec bo inaczej bym sie chyba wpedzila do grobu:))))Się juz tyle naczekalam i namartwilam...ze jak zobacze 2 krechy to...chyba wezme megafon wyjde na ulice i bede wczeszczec godzine ze jestem w ciazy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×