Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

a u mnie nawet nie kropi... choć wychodząc z pracy mur obok budynku był mokry, ale to \"zasługa panów\' z technicznego... :D nie wiem czy chcieli nam dać namiastke deszczyku czy może ktoś im taką robotę dał ( choć za Chiny nie mam pojęcia po co ? ) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja wysmiewalam sie z burzy i co? zmoklam jak kura, majtki wlacznie, ja lunelo to szok, ale tylko ja i dwie inne polki osmielilysmy sie wyjsc z metra inni czekali az przejdzie, nie przechodzilo godz a ja za 15 min bylam w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:):):) U mamy, masakra jechc w taki upal- na bank bede miec katar od klimy:/ A spakowac sie zdazylam ---robilam to od...poniedzialku:D Milego wiecz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyan M
czesc joannaz, dobrze ze juz dotarlas, no dzieczyny juz zaklady robily czy zdarzylas czy tez nie sie spakowac, milego pobytu:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powiedzcie znacie moze jeszcze jakis sposob na zbicie goraczki oprocz: kapania w chldnej wodzie, okladow, i czopkow? Moja Karolcia od wczoraj ma goraczke raz 38,8-39,3, do tego wymioty noca, i bol brzucha. Kurcze a na mojego lekaza musze czekac az do 9.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak Zielona KOniczynko!! właśnie przeczytałam... schładzanie to najlepsza metoda, ale niepokąjące są te wymioty i ból brzucha...( żeby to nie był wyrostek ) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Czesc wszystkim.Ja juz w pracy.Sorka ze sie nie odezwałam wczoraj ale miałam taki okropny bol brzucha ze myslałam ze umre nic mi nie pomagało zjadłam chyba z kilo prochów hehehehehe ale naszczescie dzisiaj juz troszke lepiej sie czuje jeszcze jutro i weekend ale sobie nie odpoczne bo mam imprezke dwu dniowa u kumpeli ale chociarz sie wyluzuje i zapomne troszke o tych wszystkich problemach.Pozdrawiam wszystkie kochane dziewuszki buziol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczyny, jak dorze ze dzis pt, jutro wolne:) zycze milego weekendu jakbym sie juz nie pojawila, zielona k----->wspolczucia dla maniuniej, buziol w gorace czulko, 3majcie sie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dzemnelo mi sie przy kompie taka jestem zmeczona, cala nocka nie przespana to wymioty malej to oklady na goraczke , do tego tak grzmialo, blyskalo, padalo ze cie moge. a wiecie co mezulek na to mi powiedzial: \" chociaz bedziemy wiedzieli co nasz czeka w przyszlosci\" wiecie jak to ciezko jak czlowiek nie przyzwyczajony do tego aby sie opiekowac taka niewinna istotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona Koniczynko! Że ja o tym nie pomyślałam...u nas też masa dzieci ma anginę i te same objawy :( Pozdrowionka dla 🌻 Karolki! 🌻 niech zdrowieje, bo w wakacje się nie choruje! :D Justyna M.--->również miłego weekendu życzę :) Gosiaczekk---->masz rację: odpocznij , wyluzuj się i baw się dobrze zapominając o problemach!!! Wica--->co u Ciebie? Jak samopoczucie? Joannaz--->Jak się bawisz u mamuśki? wypoczywasz? Nie zapominaj o ziółkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem, powiem Wam ze nie ma.....to jak u mamy:D:D:D:D Bez porownania, rano mi zrobila sniadanie do lozka, kawke, ciacho---mrrrrr, miodzio:) Latam od rana po sklepach, jutro jedziemy chyba pod te namioty:) Milego dnia, pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczynko buziaczki dla malej, Joanna- szesciaro milego wypoczynku, Dorotka u mnie lepiej, juz nie mam czasu na dola, bylam dzis na spotkaniu w urzedzie- kolejna fucha, ale przeraza mnie ogrom pracy z tym zwiazane. No nic, musze to sobie tylko poukladac i pewnie dam rade. A co u ciebie?? Oj co ja bym oddala za taka kawke do lozeczka podana przez mamusie a poki co nie ma na co liczyc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica! jakoś leci. Już jestem w domu i postaram się ciut odpocząć, ale zobaczymy czy się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzieki za zyszenia dla malej, ale dalej nie jest z nia najlepiej. A mnie tak strasznie oczy pieka- 2 nocki nie przespane. Na dodatek wczoraj tesc wyladowal w szpitalu cukier podskoczyl mu na 500. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zielona Koniczynko! Trzyamj się bo to zwykle tak jest...jak się coś zwala na głowę to wszystko bez umiaru! Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki przez weekend,...ale to dobrze! mam nadzieję że odpoczywacie i dlatego nie siedzicie przy komuterach. POZDROWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Może się nie pojawi...tego Ci życzę :D a jak Twój chorowitek? już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby sie nie pojawila, ale pewnie sobie gra w gumki jak w zeszlym miesiacu.( objawy sie juz pojawiaja jak: bol brzucha i piersi) U Karoli jakby reka odjol skacze tanczy spiewa, za to mnie zaczyna gardlo pobolewac, strasznie mi duszno choc na dworze fajny wiaterek, jak narazie mam 38,8 ° - nie jest az tak zle.Pewnie pogorszy sie pod wieczor Czuje sie mizernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38,8 i... nie jest az tak zle!!! do lozka dziewczyno!!! jak tam poczatek tygodnia??? u mnie jakis koszmar, zmienniczce umarl tata wiec wykonujepoza swoja tez jej prace, poza tym to co pisalam wczesniej przedemna, musze zrobic sprawozdanie polroczne z dzialalnosci firmy i jak juz to wszystko zrobie to strzele sobie w leb. Tyle w wielim skrocie, buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki, co tu taka cisza? wszystko ok? jak weekend? zielona koniczynko wica ma racje prawie 39! do wyrka marsz plus potraktuj sie jakimis wzmacniaczami organizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba ciezki poczatek tygodnia macie dziewczyny i dlatego brak sil na pisanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Wica! tydzień ciężko się zaczął-na dodatek wczoraj prądu nie było i net nie działał ( ale i tak nie miałam siły zasiąść ) :( dziś na dodatek boli mnie głowa, a w pracy roboty że ho ho Zielona koniczynko! Kuruj się!!! zdrówka życzę! ❤️ dziewczynki co u Was? Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w domu, zaraz bede jadla obiad. Koniczynko zdrowiej szybciutko, bylas u lekarza?? Dorotka juz polowa tygodnia :) Nie dawaj sie w pracy a w domku relaksuj. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Oj ciężki tydzien..masa pracy a i po pracy co dzien jestem u taty w szpitalu..dzis miał operacje..jest ok choc nie do końca...ale staram sie wierzyc w to ze bedzie dobrze.... Zielona koniczynko zdrówka życze... Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×