Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

hej kobitki!!! dzisiaj bylam u lekarza, bo okres mi sie spoznial ponad 2 m-ce, ale nie chcialam isc wczesniej(po cichu liczylam ze bede mama-testu tez nie chcialam robic, bo nie chcialam zapeszyc ;-))... a on mi oznajmil, ze jestem w 8 tyg. ciazy!!! :-) termin- marzec 2007- juz sie nie moge doczkac... a wam kobiki zycze zeby sie wam jak najszybciej udalo, a tym ktorym sie udalo, zycze zdrowych bobasiow ;-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu diabła ja jestem grzecznajak aniołek tylko skrzydełek mi brak...:D Justynka a jak tam gumeczki......:D Mąz nic a nic...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bin Laden w spódnicy powiadasz? k_edytka, gratulacje!!! porozsiewaj nam tu jakieś fluidki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tez żadna mnie nie ostrzegła, żeby krótkie hasło wpisać i teraz przy każdej wypowiedzi muszę to wstukiwać, SIEROTA! można to jakoś zmienić?:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k_edytka no super...gratulacje..nareszcie..mamy tu mame..teraz to sie ciaze posypia..zobaczycie..mamy juz przyklad...zycze duzo szczescia, spokojnej ciazy, zdrowego malenstwa..i wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj❤️ oczekujaca ble..ty szczesiaro..ja musze dluzej czekac!!!!!!!!! no ale tak to jest z czarownicami! milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia mozna zmienic...w preferencje wlaz:) no ja tez spadam bo dzis poprostu przegielam...co ja zrobie jak mi neta odlacza..a tak ma byc..w krotce..nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przyjemnego weekendu Dziewczynki, aż się boję ile bedzie do czytania w poniedziałek ;) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_edytka G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E🌼!!!!!!!!!!!! Ledwo zyje, wrocilismy z tamtej chaty, upal jak cholera, az cieknie ze mna, zaraz jedziemy do tesciow na week;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego weekendu wszystkim przyszlym ciezarowkom i mamusi tez:) trzymajcie sie dziewczyny, postaram sie do was zajrzec przed poniedzialkiem bo w poniedzialek szanse na napisanie czegokolwiek na kafe z prace sa=zero ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca..sorki..nie odpowiedzialam...dalej zero sexu a wczoraj sobie pogadalismy tak troche od serca... za dlugo by opowiadac..no moze ciut pozniej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem wsciekla, bylam w szpitalu i napatoczyla mi sie corka mojej cioci, w sumie to ona powinna siedziec przy matce bardziej niz ja. Mowie jej o tym, a ona mi na to, ze nie ma czasu bo pracuje i ma wlasna rodzine. Gowniara jedna, powiedzcie mi kim wiec jest matka jak nie najblizsza rodzina. Wrrrr..... normalnie gdyby to nie byl szpital to bym jej chyba strzelila w pysk. dODAM TYLKO, ZE CIOCIA JEST W ZLYM STANIE I WYMAGA OPIEKI. Przpraszam wlaczyl mi sie capslock. Justynka ja czytalam artykul w gazecie o tym jak facet nie chce dziecka, jak bedziesz chciala to ci go streszcze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke lepiej, ale np. trzeba w nia wmuszac jedzenie, ale juz wrócila jej mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholipka...to ciezko...3mam kciuki za jej szybki powrot do zdrowia...jak to jest ze mili ludzie maja wredne dzieci a wredni mile? to nie regula oczywiscie..nie uwazam moich za wrednych na ale spotykam sie z czyms takim:( dawaj o tym artykule....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisana jest historia kobiety, ktora jest z facetem 3 lata, jak spoznial sie jej okres i powiedziala o tym facetowi to wpadl w szal, krzyczal, ze jest za wczesnie na dziecko, ze robi kariere, ze chce korzystac z zycia, ze to nie jest wlasciwy moment. Zapytany przez nia o to kiedy bedzie wlasciwy moment rzucil wsciekle ze nie chce dziecka i nie chce wogole byc ojcem. Diagnoza psychologa: Decyzja o ciazy wiaze sie z mieszanymi uczzuciami, doswiadczenie pokazuje, ze faceci zaczynaja myslec o dziecku dopiero pod wplywem partnerek, ktore chca byc mamami. Jesli mezczyzna pomimo kilku lat spedzonych razem wciaz odmawia powiekszenia rodziny trzeba przyjrzec sie przyczynom. Moze np. miec obawy czy podola roli ojca, czy da rade utrzymac rodzine, czy sprawdzi sie w nowych okolicznosciach. Nalezy wtedy rozmawiac, wysluchac wątpliwosci i poczekac kilka miesiecy. Gdy opor ma staly charakter zaczynaja sie schody. Zdarza sie czesto, ze facet nie hcce miec dziecka z jedna partnerka przez dlugi czas az znajduje nowa i maja potomstwo niemalze odrazu, w takiej sytuacji moze to oznaczac niechec do zbudowania z kobieta czegos powaznego. Jest cos okrutnego w odmawianiu kobiecie potomstwa i jesli nie chce miec dziecka to winien na poczatku zwiazku o tym powiedziec, nie hcac ich potem nie jest w porzadku. Nie jest istotne czy stawia sprawe jasno czy szuka kolejnych wymowek. Nie warto czekac, przesadnie wymuszac, naciskac, nie ma sensu zmuszac mezczyny do czegos, czego nie chce, ani rezygnowac samej z dzieci, warto owaznie rozwazyc rozstanie. Gdy nasz zegar biologiczny tyka, a partner nic sobie z tego nie robi, daje t o powazny powód do zakonczenia zwiazku, mozna powiedzie ze sam to prowokuje. Jeśli masz taki problem: Najpierw dyskretnie sprawdz czy twój partner boi sie ojcostwa. Zapytaj z czym kojarzy mu sie bycie tata, czego najbardziej sie obawia, o czym marzy i jak wyobraza sobie wlasne dziecko, w bliskiej rozmowie staraj sie zorientowac czy odmowa ciazy spowodowana jest jego niepokojem o to, czy sprawdzi sie jako ojciec. Mężczyzni czasem wola zaprezentowac kobiecie sprzeciw niz ujawnic watpliwosci, slabosci, lęki. Pokaz mu ze jestes gotowa je przyjac. Ale jeśli dojdziesz do wniosku, ze nie o wahania chodzi... Spytaj go wprost czy wiaze z toba powazne plany, niech nie mydli ci oczu. ze macie za male mieszkanie, niski pensje i duzo czasu przed soba by zalozyc rodzine. Jeśli on wciaz robi uniki postaw go pod sciana i spytaj, czy napewno jestes jego miloscia. Jeśli nie bedzie mial cywilnej odwagi by jasno odpowiedziec tak lub nie... Wystaw mu walizki za próg!!! Nie obawiaj sie, ze mozesz sie pomylic. Jeśli cie kocha- wróci. A jeśli traktuje wasz zwiazek lekko, zrobisz obok siebie miejsce dla ojca swoich dzieci. No i co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja musze czekac kilka miesiecy..a ja nie chce czekac..no ale poczekam...wczoraj z nim rozmawialam..boi sie..ale boi sie wszystkiego....o kase, o prace, o to ze bedzie zlym tata..ze nie jest odpowiedzialny, ze jest leniem itd..ze dziecko jest tak delikatne jak sie ur i kto nam pomoze itd..ja na to mu powiedzialam ze..jak nie chce dziecka to ja go nie zmusze do tego..i opowiedzialam mu ciut o niektorych z was moje drogie i chyba cos skumal ze dziecko to nie tak latwo jak mu sie wydawalo...ale to wielkie CHYBA ze stoma znakami zapytania..no ale..lezki mi polecialy...ale bez paniki bez wrzaskow, bylam grzeczna...i on wydawalo mi sie cos tam glowkowal no nic pozyjemy... zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mi przyszlo do głowy? Poczekaj cierpliwie jakis czas, ale nie tak zupelnie biernie, utwerdzaj go subtelnie, ze wiesz o tym, ze bedzie wspanialym ojcem- najwspanialszym na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny- milego weekendu- widze ze mam zaleglosci- ostatnio kiedy tu wchodzilam bylo 37 stronek a teraz jest 48. nadrobie to w niedziele ja czekam na okres- cos nie wierze w te dwie kreski bo strasznie boli mnie brzuch. Tempa sie utrzymuje ale mdlosci juz nie mam i mysle ze dzidzia nie utzyma sie w brzuszku. Intuicja. pozyjemy zobaczymy Ale mam dola powodzonka wszystkim i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewulki:) Poczytała sobie co napisałyscie..pierwszej mamusi na naszym topiku gratulacje:):):):) i tysiące 🌻 Życze miłego weekendu a ja do pracy jutro..buuuu:( No ale potem impreza tata konczy 55 lat!! Buziolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze nie odpisalam , to byla tak po czesci wpadka, ale teraz pod sercem nosze mala istotka...dzieki za pozdrowienia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kur**** Tyle Wam napisalam i pradu nie mialam na chwile, szlag by to trafil Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ledwo zyje, skonczylam myc auto i polerowac.Trza miec konskie zdrowie zeby ten czołg wymyc ( BMW 7) , raby alez mnie plecy i reke nawalaja....Teraz dogorywam:D Jak skonczylam burza wielka przylazla wiec ja....na BOSO sobie poszlam do sklepu- uwielbiam boso w letnia burze:D Patrzyli na mnie jak na debila, ale w nosie to mam🌼 ilo______________>nawet mi tu nie kracz ze cos moze nie wyjsc:[ Jestes we wszesnej ciazy, takie objawy sa normalne:P Kiedy idziesz do lekarza? kasik26_____>Wiec zyczenia ur dla tatusia❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kur**** Tyle Wam napisalam i pradu nie mialam na chwile, szlag by to trafil Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ledwo zyje, skonczylam myc auto i polerowac.Trza miec konskie zdrowie zeby ten czołg wymyc ( BMW 7) , raby alez mnie plecy i reke nawalaja....Teraz dogorywam:D Jak skonczylam burza wielka przylazla wiec ja....na BOSO sobie poszlam do sklepu- uwielbiam boso w letnia burze:D Patrzyli na mnie jak na debila, ale w nosie to mam🌼 ilo______________>nawet mi tu nie kracz ze cos moze nie wyjsc:[ Jestes we wszesnej ciazy, takie objawy sa normalne:P Kiedy idziesz do lekarza? kasik26_____>Wiec zyczenia ur dla tatusia❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kur**** Tyle Wam napisalam i pradu nie mialam na chwile, szlag by to trafil Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ledwo zyje, skonczylam myc auto i polerowac.Trza miec konskie zdrowie zeby ten czołg wymyc ( BMW 7) , raby alez mnie plecy i reke nawalaja....Teraz dogorywam:D Jak skonczylam burza wielka przylazla wiec ja....na BOSO sobie poszlam do sklepu- uwielbiam boso w letnia burze:D Patrzyli na mnie jak na debila, ale w nosie to mam🌼 ilo______________>nawet mi tu nie kracz ze cos moze nie wyjsc:[ Jestes we wszesnej ciazy, takie objawy sa normalne:P Kiedy idziesz do lekarza? kasik26_____>Wiec zyczenia ur dla tatusia❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×