Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

wica: nie czytalas poprzednich postow? Ja swoj horror przezylam, narazie mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, skoro justyna moze byc jak to mowi wiatropylna, to tak samo ty moze sobie miec dosc albo nie, i co z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica______________> ech, widac ze nie czytalas:P:P:P Poki co czekamy na twoja @:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam, czytalam. Tak, wiem, dopiero chodzilas po scianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica daruje sobie chyba ten cykl, jestem za bardzo zmeczona, musze odpoczac , za duzo emocji: w koncu OWU, II faza, endometrium grube, okres bez wywolania itepe, jeszcze...schiza ciazowa---Boze ratuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ja siedze i pisze a moj facet robi...................kolacje :x:x:x:x:x:x Cos chce a ja mam @@@ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pamietam, przed moim urlopem zastanawialysmy sie nad wynikiem testu. Chcesz odpoczac?? Kurcze to jest chyba sluszna decyzja, ja sama nie wiem, z jednej strony wiemjak wazne jest to zeby odpoczywac psychicznie a z drugiej szkoda mi na to cyklu. Wiem jednak, ze bede chyba musiala isc twoja rozsadna drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica a myslisz ze ja co? pisze ze chce odpoczac a wiem ze bede latac jak ze sraczka............To silniejsze ode mnie :/ Odpoczne w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny ale sie rozbrykalyscie z tym pisaniem sie naczytalam ho ho............. a ja skorzystalam z mojego zlego humoru poszlam do lazienki i zaczelam ja malowac i dopiero co z niej wylazlam( sama jestem dumna z siebie tak pieknutko). Uciekam cos przegrysc bo padne Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Witajcie dziewczyny! Jestem tu pierwszy raz. Czy macie jakąś wiedzę na temat wrogości śluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Od ponad roku staramy się o dziecko. Przez cały ten rok poszukiwałam z lekarzem przyczyny. Okazała się nią właśnie wrogość śluzu. Nie wiem dlaczego, ale mój lekarz kazał zażywać mi Siofor - strasznie po nim schudłam, a do tego acard. Jestem po 1 nieudanej inseminacji. W czerwcu zrobiłam przerwę z wizytami u lekarza - przygotowania do ślubu, ale teraz znów chciałabym zacząć. Słyszłam o sczepionkach z krwi męża. Miałyście podobną sytuację? Jakie leki zażywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aneta Nie mam pojęcia o wrogości śluzu..... O tym pierwszym leku też nic nie wiem. Acard często zalecany jest przy zbyt wysokiej krzepliwości krwi. Często właśnie biorą go kobiety przez długi czas w trakcie ciązy. Na jakiej podstawie lekarz stwierdził wrogość śluzu? Czy miałaś robione jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
miałam robiony 2-krotnie PCT. Acard podobno ma działanie odczulające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Siofor to lek przeciwcukrzycowy, lekarka powiedziła, że "zmiękcza" jajniki", kobietom z policystycznymi jajnikami ułatwia schudnąć i zajść w ciążę, ale ja jestem chuda, a teraz to już skóra i kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
plemniki w moim śłuzie nie ruszają się wcale, a mąż ma bardzo dobre wyniki, więc przyczyna jest po stronie śluzu. Nie robiłam badania z krwi, bo lekarka powiedziała, że nie ma sensu, tylko inseminacja pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha wiem już o co chodzi. Wiesz co słyszałam że na śluz bardzo dobrze wpływa olej z nasion wiesiołka. Sama sobie kupiłam takie kapsułki. Podobno dają bardzo dobre efekty. Jak chcesz to wejdź na forum www.starania.pl tam jest specjalne forum dla dziewczyn które maja problemy z zajściem w ciążę i dużo jest właśnie z podobnym problemem jak Twój. Zajrzyj tam może coś znajdziesz co Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w chacie.. no i co joannaz, wywrozylas cos wicy? bo ta mi z wielkim coooooooooo?????????? wyjechala az sie zakrecilam.. ale ta gowniarka ma jakies szanse i sie ukrywa:) wica kobito przed nami nic nie ukryjesz..:)🌼 dostalam kartke na ur...od tesciow..urocza i dolojaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okazji urodzin z dwoma rozowymi skarpeteczkami...dla bobaska...z przeznaczeniem jak to tesc napisal na bank lub wlasnie bobaska..buuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babolki:) ale zescie sie rozpisały:) Ja mam kiepsciutki dzien..oj nawet bardzo.. Rano spuchłam na szyji jak przy śwince...po pracy pojechałam do laryngologa i stwierdziła zap.ślinianki! Zeby było mało to kazał mi isc do endokrynologa bo mu sie tarczyca nie podoba.Poszłam bo akurat przyjmował.No i mam skierowanie na hormony tarczycy i do tego na anty-TPO i antyTG.No i wróciłam do domu i na googlach szukam co to za cholerstwa..i sie załamałam. To jakies przeciwciała co utrudniaja zajscie a potem utrzymanie ciazy...Zwariowac idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ide na badania....Jezu jak sie boje.. Jedyny plus ze ten endokrynolog jakis normalny był...a do tego to ginekolog-położnik-endokrynolog) Trzy w jednym:) No i martwie sie...powiedziałam mezowi-on jest w Olsztynie-tez siedział w googlach-mówi ze bedzie dobrze..a mnie sie łzy walą do oczu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka a Ty masz urodziny czy to juz na urodziny bobaska? jakos dzis mało kumam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik ale patrz na to z pozytywnej strony...trafiłas na dobrego lekarza który nie zlekceważył tego tylko skierował cie na badania a po drugie lepiej teraz niż za poźno......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczytałam sie i teraz kombinuję i..chyba lepiej nie raz nie wiedzieć:( A wogóle to sie czuje jakas felerna..ciagle cos..niby młoda baba a w kółko coś mi sie przyplątuje..no juz mam dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×