Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość doth_s
Ladybird46... Ty wybaczyłaś, nadal z nim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochana nadal z nim jestem... Tylko, że moja sytuacja nie była jak się domyślam aż tak daleko posunięta jak Twoja! W życiu wiele można wybaczyć ale to zależy zawsze od danej sytuacji. Nie mam do dnia dzisiejszego pewności, że jeśli coś takiego raz miało miejsce nie powieli się za jakiś czas.... Ciągłe obawy są i chyba będą bo nie potrafię się ich pozbyć! Jestem nieufna, podejrzliwa a czasami potrafię w złościach mu wypomnieć ( zdaję sobie sprawę, że to do niczego nie prowadzi ale... mam ulgę wewnętrzną ) Planujemy teraz dzidziusia a pratycznie to za jego namową. Zasugerował mi, że maleństwo wiele zmieni w naszym życiu i pozwoli nam odbudować w jakimś stopniu rodzinę. Kocham go i chcę spróbować... dlatego jestem z nim dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. czy wybaczyłam - SAMA NIE WIEM Oboje popełniliśmy błędy w Naszym związku ( Ja też niestety zawiodłam go bardziej niż on mnie - on wybaczył ) Sądzę, że wybaczyłam,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna doth..ja bym nie potrafila szczerze dalej tak zyc bo jak znam siebie..slyszal by o tym jaka krzywde mi zrobil dzien w dzien i wykanczalabym go nerwowo i psychicznie..jestem silna, ale i tak rozlozyloby mnie to na lopatki bo bardzo kocham..ale milosc w moim rozumieniu to cos takiego gdzie na zdrade miejsca nie ma! i nie bedzie, wiec pewnie dosc szybko bym sie pozbierala, dala mu taka nauczke ze by zalowal ze sie urodzil..i moj o tym wie..i jest tego samego zdania..ze jak tfu, tfu..to WON! i nie ma zmiluj..kazdy musi byc odpowiedzialny za swoje czyny.. nie potrafie ci poradzic co zrobic..na uczuciowym jest topik o zdradzonych..moze tam..tak mi przykro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCA ha ha ha ha baboooooo :)) Gdybym Ja w to miłam wierzyć to od samego patrzenia byłabym w ciąży! Teraz będzie moja 12 letnia córa robić test hahahha bo Ja dziękuję popatrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski, ja na chwiliunie Nerw mam ze szok!!!!!!!!!!! Jak jechalam do pracy: pękła mi opona!!!! Dobrze ze przy wjezdzie bo bym sie zabila na trasie :evil: Za to jutro nie jade do gina przez to, mam zalazona zapasowa, ale inny rozmiar i cos tam sie blokuje DO pracy jakos dojade , ale do gina za daleko, szlag by to trafil wszystko!!!!! Teraz nie bede wiedziec co z pecherzykiem [placze mocno]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a Ja mam dzisiaj wszystkiego dość i tak jak Ty joannaz płaczę sobie a raczej ryczę ( po cholerę się malowałam ) Faceci potrafią niejednokrotnie zawieźć... dzieci jeszcze bardziej a Ja porywam się z motyką na słońce i chcę drugie ( jak szybko pewną radość można odebrać... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za lamenty dziewczęta? Wiem, że za oknem jesienna pogoda, a wszystkie mamy problemy, ale to nie powód do depresji. Przesyłam ciepłe pozdrowienia i duży uśmiech :) jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego placzesz????? Matko Boska, tylko nie to ;) Urodzilas i wychowalas jedno: urodzisz i wychowasz drugie:) A jak trzeba bedzie to i trzecie:) WIec prossze glowa do gory, jakos sie ulozy❤️ CMok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to, ze urodzę mam nadzieję kiedyś i wychowam to Ja wiem ale dlaczego wiecznie sama jeśli mam męża, którego wiecznie nie ma.... wiecznie on i jego praca a wszystkie problemy dnia codziennego to tylko Ja i Ja... Naiwna jestem ze Kochan go ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhhhhhh, no takie uroki zycia Ale pomysl ze forse zarabia na dom, rodzine-- raczej bez tego ciezko zyc❤️ to mniejsze zlo❤️ Taki urok wielu bab ze...ze wszystkim zostaja same. Ja mam chlopa w domu normalnie ale...wiekszoc rzeczy tez musze JA zalatwiac.... CMok w bok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forse zarabia na dom rodzinę ale o każdą złotówkę muszę się prosić.... mieszkanie moje prosi się od13 lat w pewnych kątach o remont i cisza... Wychodzi do pracy jest 7 wraca jest 24 .... Sama nie rozumię dlaczego jestem taka naiwna... Może jak kiedyś miałam szanse odejść to miałam to zrobić... ... i mam wierzyć mu, że dziecko wszystko zmieni - paranoja ( w którą zaczynam popadać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko!!!!!!!!!!!! A gdzie On pracuje ze wychodzi o 7 a wraca o 24!!!!!!!!!!! Toz to koszmar jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPadam po M. i jedziemy szukac tych zasranych opon:[ Mam nadzieje ze znajdziemy i jutro pojade do gina--obejrzec moj pecherzyk;) Pozdrawiam, zajrze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! znów coś się dzieje na forum!!!! Joannaz---->dobrze że nic Ci się nie stało ( mam na myśli oponę ) oś wymyślisz by dotrzeć do gina już ja Cię na yle znam!!! :D :D :D Doth_s---->Trzymaj się mocno!!! Aniaania---->do Twarzy Ci w czarnym :P :P :P Ladybird76, oczekująca1, Wica, Kasik26, zielona Koniczynko, OLI80-----> co tam u was KObietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Czesc dziewuszki.Chyba juz o mnie zapomniałyscie ale ja dopiero wrociłam z urlopu a miałam co czyatc.Witam tez nowe starajace sie o dzidzie dziewczynki.Kasik26 gratulacje chociarz jedna dobra wiadomosc dbaj tam o siebie.U mnie bez zmian tylko to ze wypczełam na tych wczasach moze troszke sie odstresowałam ale teraz tu w polsce znowu mnie nachodzi jakas dziwna deprecha chyba to przez ta pogode.Moja szwagierka urodziła dziewczynke zajebiscie tak jak myslałam.Chodzi z podniesioną głową i triumfuje ale mam to wszystko w d....Unikam z nia kontaktu bo widze jak chce mi pokazac ze ona ma a ja nie.Teraz czekam na okres napewno przyjdzie lada dzien bo przed wakacjami odtawiłam bromergon bo fatalnie sie po nim czułam a nie chiałam miec spierdzielonych wczasow ale czuje ze musze do niego wrocic nawet jak bede po nim nie przytomna.Dla dzidzi zrobie wszystko tak jak z pewnoscią kazda z nas.Całuje bardzo mocno i czekam na nowe miłe wiadomosci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jesio czy po Bispetolu można się czuć fatalnie? Ja od prawie 2 jak nie 3 dni czuję taki piekący ból żołąska i wciąż mam \"bekanie\" ha ha ha Chyba dzisiaj umrę .... (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko Ja dzisiaj toczę walkę z moimi nerwami bo moja już 12 letnia córa udzieliła mi sie nieźle... a powiem więcej ( bardzo fatalnie ) poza tym ten zołądek i jego ból... fujjjjjjjjjj jest mi źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Dziewczyny, trochę biegania w pracy miałam więc się nie odzywałam, ale czytam pilnie i staram się być na bieżąco ;) Witam, nowe amatorki kawki w dobrym towarzystwie Ladybird76 oto link na stronkę z buźkami http://forum.o2.pl/emotikony.php Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko może w wasz związek wkradła się rutyna,...mąż wraca późno...w nocy...wychodzi wcześnie rano...nie rozmawiacie ze sobą...nie przebywacie...może powinniście gdzieś razem we dwoje tylko wyjechać na kilka dni....albo niech weźmie urlopik...to by pewnie pomogło...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca to nie rutyna niestety to nawał obowiązków i widzę jak ich ma dużo! Urlop hmmm fajnie by było ale za bardzo gorący okres jak dla niego i nie jest to za bardzo mozliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane powielam moje pytanie buuu bo źle się czuję i nie wiem co robić Czy BISEPTOL może powodować bóle żołądka, piczenie i ciągłe odbijanie? fujjjj jak mi źle od 2 albo 3 dni :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam, nie ma opon:(:( Zamowilismy w necie, na piatek beda najszybciej:(:(:( Buuuuuuuuuuu Ladybird76 ___________> 1 raz slysze zeby mechanik tyle robil...... BISEPLOTU ja np.nie moge brac bo ma strasznie skutki uboczne, dziwie sie ze to Ci przepisali- od dawna tego nie przpisuja.Odstaw to i jutro rano marsz do lekarza❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz Biseptol został mi przepisany po usunięciu spirali jak udałam się do lekarza z bulami brzucha... Teraz to żołądek mnie boli - gdyby mnie bolał na skutek ciąży to rozumię ale tu pudło a boli hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×