Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gosiaczekk---->Fajnie ze wróciłaś!!! 🌻 szwagierką się nie przejmuj!!! Juz to Ci mówiłyśmy! NO!!! Będzie ok!! Joannaz---->ty z rozpędu to czasem okien nie pomaluj :D :D :D Ladybird76----->no wiesz ...12 latki mają swój i urok i ( czas buntu się zaczyna ) :( a Bisteptol moze Ci dawać takie objawy...niestety-w końcu to antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: okna na wiosne, teraz jesien- nie wyschna mi :classic_cool: Wlasnie skonczylam, leb mnie boli i oczy od olejnej a w ustach czuje nawet jej smak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojny dzisiaj dzionek na kafeteri :)) a i nocka jeszcze spokojniejsza :)) Troszkę poleżałam, film pooglądałam a przy okazji się na nim poryczałam a teraz idę dalej leżakować i się do jutra kurować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76_______> a Ty nie mozesz dospac kobito?:P Prosze tu instrukcje przetlumaczona na j.polski: mysle ze poradzisz sobie bez problemu- program jest extra. A ten polki 28 dni- owulki wcale nie wyznacza;) http://starania.webd.pl/viewtopic.php?t=40&start=0 Instrukcja po polsku- prosze:) oraz link do strony: http://www.fertilityfriend.com/ Uciekam zaraz do pracy;) CMok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz - Ja nic nie łapię z tego wszystkiego - za skomplikowane to dla mnie. Zarejestrowałam sie wysłano mi hasło a nic nie działa :(( jesio ale się wściekłam szkoda tylko moich nerwów :( W angolu ze mną trzeba za rączkę bo niestety Ja sobie nie poradzę sama... Dobra wiecej sie nie wściekam ale sobie neta odpuszczam na jakis czas bo to jest wszytko bez sensu :( Jak idiotka chodzę szukam piszę, zamartwiam się a chyba niepotrzebnie. Widać to przerosło mnie na daną chwilę :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KObietki!!! oczekująca1-----> a Tobie jak ten test wyszedł z rosyjskiej stronki? Próbowałaś? :D :D :D Właśnie moja koleżanka ( studiowałyśmy razem -byłam Świadkiem na ślubie) zaczęła rodzić a ja siedzę i ryczę przy kompie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam...nie mam humoru, wiec nie pisze..bo tylko 😭 mi sie chce..nic sie tragicznego nie stalo..to ot tak..no nic, sle😘 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ogólny nastrój mi się udzielił i też 😭 Tak u nas pada, ponuro na dworze i w ogóle schiza mnie dopada. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki! Nie wolno tak-u mnie też padało ale teraz mam za oknem słoneczko!!!! Usmiechnąć się i uszy do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
No dziewuszki bo sie pogniewamy chyba.Co tu za nastroje panują.Chyba u kazdej taka pogoda ale nie mozna sie załamywac.Trzeba byc dobrej mysli kiedys dla kazdej z nas zaswieci słoneczko ktore bedzie swieciło juz do konca zycia:)Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
A dziekuje DorotkaM:) musimy sie jakos nawzajem pocieszac bo tak to wszystkie sfiksujemy na tym samym punkcie.Wiem i rozumiem ze sa chwile załamania,chce sie ryczec bo i mi sie tak zdaza bardzo czesto ale trzeba byc silnym i wierzyc w lepsze jutro wiec kobietki otrzec piekne oczeta i chce widziec usmiech na waszych buziuniach na WSZYSTKICH:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądra z niej kobitka, to fakt, ale mnie i tak nic dziś już nie pomoże, więc czołem Dziewczyny . Powrócę jutro z dużo lepszym nastrojem (mam nadzieję - wetnę kilo czekolady, to powinno zdecydowanie podnieść moje morale :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc lalki Ja na sekunde, mam roboty na 3 dni Bylam w lesie niecale 2 godz i.......mam 3 wiadra prawdziwkow W zyciu czegos takiego na oczy nie widzialam, one sa wszedzie Caluski Ps. ja ryczalm dzis pol dnia: kolezanka z pracy urodzila.........coreczke- jej maz mi zdjecie wyslal na komorke......................łzy same leciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jakoś smutno na forum się zrobiło. No mi też nie jest wesoło....... Jakoś czuję że w tymn cyklu znowu się nie udało...... Nie wiem jako tak czuję. Wogóle łażę ostatnio jakaś rozdrażniona. Wokół wszystkie moje koleżanki w ciąży, kupują wyprawki dla swoich maluszków..... Dzisiaj byłam w sklepie a tu zaczepia mnie moja koleżanka (oczywiście z brzuszkiem....) I radośnie pyta mnie które body dla dziecka wybrać. Oczywiście nie dałam po sobie poznać że jakoś tak smutnawo mi się zrobiło. Taki śliczny brzusio miała. Jest w 27 tygodniu ciąży i będzie miała córeczkę. Wogóle biegała po tym sklepie cała roześmiana. A ja stałam i gapiłam się myśląc \"Ja też tak chce....\" A tak wogóle to zbliza że wrzesień a ja na wrzesień miałam termin porodu.....I wogóle jakiś takie smutek mnie ogarnął. Wszystko mi się przypomniało...... Ale trzeba żyć dalej i myśleć o przyszłości. jedyne ukojenie przyniosą mi chyba te upragnione 2 kreseczki na teście ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki wielkie że tak nasmuciłam ale jakoś tak chciałam się chociaż trochę \"wygadać..\" No kobietki musimy się porządnie wziąć za siebie. Być radosne, pełne optymizmu i musimy wierzyć że nam sie uda :) Ja wierzę ale jakoś tak ta wiara w tym cyklu u mnie osłabła nie wiem czemu. Może dlatego że wszystkie objawy na @ pokrywają się z tymi ciążowymi i nawet nie chce mi się dopatrywać czy się udało czy nie. Jakoś puściutko ostatnio na forum. Piszcie kobietki ❤️ Doth ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI80--------->na pewno Ci bardzo Ciężko, ale musisz się trzymać i WIERZYC że wszystko będzie ok... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.31
Ja też planuję dziecko (wraz z moim mężem), niestety nie wiem, czy coś z tego wyjdzie.Wcześnioej miałam problemy - częste stany zapalne, torbiel jajnika. Nie wyobrażam sobie życia bez dziecka. Przez prawie 2 lata brałam pigułki antykoncepcyjne, aby hormony się uregulowały (dziwne, bo wyniki były w normie). Teraz jestem w trakcie miesiączki, zrobię badania i do roboty. Trzymajcie za nas kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś byłam pierwszy dzień po urlopie w pracy - to jest straszne!!! Jak dobrze, że już jutro piątek i znów dwa dni wolnego :) Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u mnie bez zmian, remont, remont, remont... ja sie wykoncze. Joannaz jak zabraknie ci roboty w domu to zapraszam do mnie :) Ja czekam na cholerną @, niestety nie mam odwagi zrobic testu- chyba sama nie wierze w dwie kreski tak bardzo, ze nie chce mi sie nic robic, zeby sie upewnic. Od tygodnia bola mnie piersi tak jak zawsze wiec czekam. O matko, ale ja jestem chaotyczna. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm dopiero usiadlam, te grzyby mnie zabily, ide spac Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tak jak wy staram sie o dzidzie. mam juz osmioletniego syna, ale znow zatesknilam za malenstwem,(tzn ja i moj maz) wiec starania ida pelna para, ale jak dotad nic(minelo juz 3 miesiace) do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Kobiety ale Wy macie doła ... zresztą co się dziwię - sama rano miałam i schizy mnie jeszcze dopadły! Ja to dzisiaj odebrałam wyniki moczu i buuu echo :)) ale tego się spodziewałam bo przecież: nie od razu Kraków zbudowali :)) Mojej kochanej Nineczkce powtarzam, że co ma być to będzie :)) a rok czasu sobie daję na tzw \"zaskoczenie\" z ciążą ( Boże daj nam wszystkim pragnącym, wsześniej - możliwość bycia szczęśliwymi ) Złapały mnie dzisiaj \"pały\" i wyniki badań lekarskich uchroniły mnie od mandatu - bo oczwiście za brak pasów chcieli mi wlepić. Chciał jakiegoś zaświadczenia, że mogę bez pasów sobie brykać samochodem a Ja mu myk moje wyniki hi hi hi to nic, że się nie znali :)) jeden na mnie pojrzał i powiedział, że nawet widać ( myślałam, że mu kopniaka sprezentuję za to - cholera przecież Ja nie ma brzucha widocznego aż na tyle w luźnych ciuchach - DIETA ) na moje sczęście nic nie płaciłam a jedynie się pośmiałam :)) Laseczki kochane Ja wierzę, opłaca się czekać... Każda w końcu powie tu na forum BĘDĘ MAMĄ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×