Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

dobry wieczor, bo to chyba najodpowiedniej..kochane moje, nie pisze, bo nie pasuje do topiku:( przynajmniej jeszcze nie.... poczytam ciut ciut od czasu do czasu i tyle..ciesze sie ze ktos o mnie pamieta i 🌻 za to, na nic zdaje sie moje milczenie na temat dzidziusia a teraz zaczelam sie przyzwyczajac i tyle..nie zagladam bo musze przyznac ❤️ mnie troszke boli jak czytam ze wasi faceci chca dzidzi tak jak wy i jedza te wszelkie witaminki, ziolka itp.. bardzo sie ciesze ze sa juz tutaj mamusie i zycze wam powodzenia i zdrowiutkich, piekniutkich dzieciaczkow z punktami 10/10!! wszystkim starajacym sie babeczkom spelnienia marzen (a pewnie najbardziej tego jedynego specjalnego)❤️ ja sie poddaje, a raczej poddalam... i to by bylo tyle pozdrawiam, bede nadal od czasu do czasu \'\'was\'\' moje drogie kolezanki czytac...wielkie😘 PS zapomnialam dodac ze tymi gzrybami to mnie tez niezle dobijacie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM______wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Kto jak nie baa sobie poradzi? Co Ty bredzisz? PODDAJESZ SIE????? No wiesz.....Az mnie zatkalo i niejako nie wiem co gadac, zonk Powiem krotko: nie mozesz tego zrobic.... Myslisz ze moj M. wie ze chleje ziola i zre tabsy na lepsze ploemniki bo ja chce zajsc????Zapomnij!!!!!!!!!! Caly czas ma jakies wymowki ze to, sramto, tamto, etc. Ale ja w dupie mam jego gadanie, robie swoje, a sie dowie jak: zobaczy USG albo 2 krechy:classic_cool: Ty tez rob swoje: kochaj sie i czekaj❤️👄 Ale do cholery: NIE PODDAWAJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, wracaj tu szybko, chyba zartujesz sobie!!!! Co ty bredzisz, ze tu nie pasujesz, no teraz to juz przesadzilas. Kochana przeciez rozmawiamy tu o wszystkim a nie tylko o obsesyjnym zajsciu w ciaze, ale o przygotowaniach, rozterkach, staraniach, chlopach... No teraz to mnie zirytowalas i z mila checia bym ci przylozyla. Ponadto nigdy nie dam wiary temu, ze sie poddalas, Ty- akurat. Odezwij sie, bo cie znajde i zloje dupsko. I wcale nie zartuje, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski wymietakm, wrocilam z grzybow- bylam tylko godz--mam wiadro prawdziwkow:D:D:D:D:DWszystko mnie boli: wczoraj z dziecmi godz tancowalam- rano wstac nie moglam, One mnie zajezdza kiedys:D JustynaM_________Ja Cie tu widze :classic_cool: wica_____cmok ciezarowko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna M ty sobie kobieto poczytaj co Ja w niedzielę pisałam i jaką miałam załamkę :(( Mąż powiedział, że dziecka nie będzie ..... Następnego dnia szybko się pozbierałam, mężowi witaminki kupiłam, książkę zaczęłam czytać o potędze podświadomości hi hi hi i już jest ok a teraz przemawiam do moich jajniczków aby ładnie ugościły jednego plemniczka bo niebawem się zacznie u mnie ... to co trwa raz w miesiącu :)) - płodny czas :)) ale sie cieszę i nie poddam się oj nie kobiety :) Tęsknię juz za brzuszkiem takim ładnym okrąglutkim :)) Justyna M nie sztuką jest się poddać ale walczyć :)) My kobiety mamy wolę walki zapisaną w genach i szybko się nie poddajemy jedynie co to mozemy chwilowo zwątpić .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera a Ja byłam dwie godziny i tylko dno koszyka zakryłam mieszanką podgrzybków, kozaczków i maślaczków .. :( wrrrrr u Nas na śląsku ludiz więcej w lesie jak ludzi :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 ________ja godz i wiadro:):):) Zrobilas sobie ten link z wykresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz ide dla ciebie go zrobić Moze jeszcze wrócę jak mnie ten link nie pochłonie hi hi hi jesio Ja mam głupawkę dzisiaj :)) :) :) :)) i nie drażnij mnie babo z grzybami bo zaraz ci mój adres podam to odeślesz połowę hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! 🌻 🌻 🌻 a ja już popracy i po obiedzie i zaraz chyba się położe- coś mnie głowa boli i tradycyjnie zmęczona jestem :( Justyna M----> jak wica będzie chciała zlać ci tyłęk to jej pomogę!! Masz się tu pokazywać! NO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bierz w diably to:P Ja w piatek.........zmow jade:D A jutro z dziecmi- sliczna pogoda;) Skopiuj mi tylko link z wykresem po zalogowaniu- musze cos sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: a ja jakos dziwnie czuje sie extra!!!!!! Energia az mnmie roznosi od 2 tyg-dzis latalam w lesie jak poparzona:D Po wszystkich gorach i goreczkach- z wiadrem:D Cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna hmmm to dziwny objaw wiesz ha ha ha bo przed @ raczej zmęczenie cię powinno ..... no joanna czy ty coś przed nami ukrywasz :)) hmmmmm ale bym się z ciebie smiała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napewno nie bedziesz sie smiac:P:P:P:P Nic nie ukrywam:classic_cool: A enegria buzuje ze mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ja chcę się śmiać z ciebie i z tobą :)) kobieto ile negatywnego nastawienia do siebie wlewasz :)) Ja mam to w nosie powiedziałam :)) chciałabym teraz zaskoczyć i jestem pozytywnie nastawiona ... zdaję sobie sprawę, że moze być inaczej :)) będzie dobrze :)) codziennie sobie to wszystko wyobrażam jak za parę dni będzie to wyglądało :)) ... qrde powiedziałam, ze ze mną coś nie tak hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gorsza połowa powiedziała ze mam mu kupić wiecej nabiału :)) aby uzbierać zapasy zdrowych chłopczyków :)) Ja to chyba mu powinnam piwa raczej wiecej dać hi hi hi jak na chłopca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole sie nie nastawiac: wole wmawiac sobie ze..nic nie bedzie aby... potem plakac ze szczescia a nie znow z zalu i rozpaczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna z nie ściemniaj w wykresem nie widzę seksu na nim hahahhaha u mnie jak na dłoni wszystko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja prawiczek :classic_cool: :D:D:D:D:D:D:D: Nie widac sexu bo skonczyla mi sie wersja VIP ktora Ty teraz masz Za 30 dni tez nie bedzie widac:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie hmmmm to zaloze inne konto z kafejki internetowej i bede tak długo to robila az wyczerpie wszystkie zapasy kompa hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj boli mnie dół brzucha i czuję się jak balonik hmmmm z którego uchodzi powietrze :(( co się dzieje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po cholere? wystarczajaco duzo opcji jest potem I tak sie z tego nie korzysta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesiuuuuu to trzeba mi teraz wypoczywac a męzusiowi serki kupić :)) chłopczyków musi wzmocnić w siłę ( za pustaczki dziękuję )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ci ma powiedziec jak nie masz zadnych objawow?:P Ani temp.... Ani tym bardziej śluzu:P Na podstawie czego Ci ma powiedziec?:P:P:P: Bedzie czas to powie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×