Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość gosiaczekk
DOTH nie przejmuj sie mi tez sie nie udało i chyba nigdy mi sie nie uda.Tak długo do was nie pisałam ze az mi wstyd PRZEPRASZAM jakos mi sie tak wszystko pieprzy.Jeszcze nie miałam okazji ale chciałabym z całego serduszka pogratulowac wszystkim dzioewuszkom ktorym sie udało.Dbajcie o siebie i o malenstwo.Nosicie pod serduszkiem najwiekszy skarb jaki moze istniec.Pozdrawiam i całuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczka moje kochane podobno po największej rezygnacji życie robi niespodziankę i daje dziciaczka;)NOSKI DO GÓRY!!! Może ja was trochę pomęczę swoją historia? Otóz od 6listopada nie mam @,1 GRUDNIA BYŁAM U PIERWSZEGO LEKARZA,TEN WYKLUCZYŁ CIĄŻE,DRUGI RAZ 5 GRUDNIA,INNY LEKARZ TEŻ WYKLUCZYŁ CIĄŻE:(NO A 6 GRUDNIA DOSTAŁAM OSPĘ:(Z MĘŻEM KOCHALIŚMY SIĘ DOPIERO 18 GRUDNIA.MOŻE MAM MEGA SCHIZY ALE WYDAJE MI SIE ZE JESTEM W CIAZY,ZRESZTA SAMA OD ZMYSŁÓW ODCHODZE,TAK WOGLE TO ODSTAWIŁAM TABSY I MOŻE TO JEDNAK JEST TYM SPOWODOWANE TE BRAK OKRESU???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s..nie mozna sie poddawac...Pamietaj ze Ten na gorze daje człowiekowi tyle ziarenek piasku ile ten zdoła uniesc..Bedzie dobrze...a nadzieje i wiara czynia cuda...Spojrz na nasza mamuske-Joannez-wielki niedowiarek a teraz ciaza...:):):):) Bedzie dobrze... Ja dzis do gina..brzuch mnie boli od rana...albo stres albo sałatka z tunczyka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s - 3maj się, więcej wiary, wiem że łatwo mówić, ale my też miałyśmy problemy z zajściem i wiemy o czym mowa... więc trzymam kciuki... kasik26 - mnie też dziś pobolewa brzusio i chyba dzidzia mnie wczoraj kopnęła.... :D bo to nie było takie coś co zawsze czułam.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macro - a przed tabsami miałaś regularną @?? Po odstawieniu hormonki muszą wrócić do normy i jeżeli nie miałaś nieregularnych cykli to teraz ( jeżeli nie jestes w ciąży)(czego życzę Ci z sałego ❤️ ) mogą się rozjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed tabsami miałam raczej regularne,ale normalnie ja chyab zwariuje,z jednej strony baaaaaaaaaaaaaaaardzo chce dzidzie z drugiej strony skoro miałam ospę i po niej zaszłam w ciążę-to jest moje gdybanie-boję sie ze dzidzia bedzie chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddwać mi tu się proszę! Mnie wyśmiewali jak po 10 latach noszenia spirali i wyciągieciu jej br. 21 sierpnia powiedziałam, że do końca roku zaciążę! Jestem już w 10 tygodniu ciąży :)) a niebawem zbliżę się do 13 tc i zakończę I trymestr :)) Warto wierzyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety z dolegliwościami ciążowymi chciałam poinformować, ze mango nie służy w tym czasie do jedzenia buuu zjadłam i zdycham :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!Wiem już co oznacza wzmożony apetyt, prawie wciąż jestem głodna i właściwie wciąż mogę coś rzuć.......jak tak dalej pójdzie to będę się toczyć...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26____jestes niemozliwa mamusko❤️ LADY___dobrze wiedziec;) My juz u tesciow, nie wiem jak zniosla,m ta podroz.... Nie wytrzymalam i polecialam od razu do gina: wskoczylam na USG a tam: cudnaaaaaaaaa dzidziaaaaaaaaaaa!!! Zoltko ma 5 mm, a dziecko 4,2 mm, tetno widoczne i wyczuwalne!!!! Poryczalam sie jak durna i skakalam z lozkiem pod sufit a gin razem ze mna !!!!!!!!!! Dalej mnie muli, a w ogole to teraz wyjrzalam przez okno i co? Wszystko biale: sypie snieg❤️ Milego wieczoru, calujeeeeeeeeeeee❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia qrde a Ja nie wiem ile moje dziecko ma cm buuu i ile waży buuu Serduszko jednak bije bo widziałam osobiście! powstrzymałam się od łez :)) Poczekam do następnego USG :)) może w styczniu już będzie przeprowadzone podczas kontrolnej wizyty.... a jak nie to poczekam sobie cierpliwie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird - ja jak oglądałam dzidzie w chyba 8 tyg to sie poryczałam, bo nie mogłam się powstrzymać.... :) teraz ledwo się powstrzymuję jak idę na USG. joasia - to chyba najwspanialsze uczucie na świecie. Nosić w sobie dwa serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kurcze nie moge zasnąc. Joasik opisujesz same uroki stanu blogoslawionego, mdlości, mdlości, mdlości... :)) Kasik czy ty mas zczasami dziwne uczucie takiego napiętego brzuszka??? Ja mam i nie wiem czy sie martwic. Justynka a co u ciebie?? Doths, gosiaczek wierze,ze Wam tez sie uda a pesymizm do niczego dobrego nie prowadzi więc zbierajcie sily i do roboty. :)) Dziewczynki mam nadzeje, ze zajrzę przed Nowym Rokiem, ale juz teraz zyczę Wam spelnienia marzeń /wiecie jakich/ :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Jak dobrze, że już dziś piątek!!! Najważniejsze żeby teraz przetrwać te 8 godzin, a potem rozkoszować się weekendem :) jutro wyjeżdżamy do Kołobrzegu i zamierzam leniuchować na maxa, bo nie wiem kiedy znów będę miała na to czas...styczeń zapowiada się ciężką pracą, czekaja mnie cotygodniowe wykłady, a pod koniec sesja........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super masz, że jestes tak blisko morza, ja uwielbiam wybrzeże i staram się być tam jak najczęściej, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica - mi się czasami brzuszek robi twardy jak piłeczka a po kilku, kilkunastu sekundach to mija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu❤️ jak kto lubi;) Ja nie cierpie morza, bo dla mnie jest tam za nudno i monotonnie;) Wole 100X gory;)A mam cala Polske do przejechania, teraz zwlaszcza moge pomarzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz- ja też lubie góry, ale chyba w ciąży nie są wskazane :( Może za rok z dzidzią na sywestra się wybierzemy z M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu Ja za to w góry mam niespełna godzinke jazdy :)) ze śląska jest bliziutko i też uwielbiam te strony - górskie strony! Góry sa piękne każdą porą roku :)) Morze wg mnie tylko ciepłym latem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY, looo matko, spac nie mozesz?;) Zgadzam sie w 100% co do gor:classic_cool: Sa cudne o kazdej porze roku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu mam problemy po całym dniu leżenia w łóżku z zaśnięciem :)) Pół dnia przeleżałam z powodu złego samopoczucia mojego... jestem zmęczona leżeniem! Wychodzić z domku tez mi się nie chce poprostu mam seksualne podejście do wszystkiego co jest możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY____podoba mi sie okreslenie: podejscie seksualne do wszystkiego:D:D:D:D:D:D A tampki: hormony ciazowe pracuja:))) i to super:)))) Ja wlasnie wrocilam z zakupow, zarcie robie na jutro na SYlwestra, jestem tak zmeczona jakbym ze 3 tony wegla przerzucila.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie szalej z lataniem po sklepach i z zakupami! Nie zapominaj, że to początek ciąży i trzeba uważać nawet na to co i ile dzwigamy! Należy spowolnić tempa.... 12 tygodni wymaga wielkiego poświęcenia! Osobiście już się niedano o tym przekonałam.... siatki z zakupami - niech same się noszą ale na razie tego nie zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zabrałam się za robienie barszczyku bo świąteczne uszka czekają na skonsumowanie! Mama moja zrobi mi pyszniutki bogracz :)) Rybka do tego wszystkiego Małe misz - masz zresztą sylwka spędzam w rodzinnym gronie Ja M i córa :)) więc nie muszę się zbytnio produkować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! ode mnie dopiero co wyszedł ksiądz... u nas tak wcześnie chodzi po kolędzie... doth_s, gosiaczekk---->dawno Was nie było.... Trzymajcie się ciepło dziewczynki! Głowy do góry... Ciężaróweczki dbajcie o siebie-nie przemęczać się! Pozdrawiam Was wszystkie BAAAARDZO gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM__________--tak szybko koleda????? Chociaz z glowy juz masz:) LADY____pomysl jakie to niezdrowe i sztuczne i od razu Ci przejdzie:))) Ja zaraz zmykam do kuchni i bede siedziala caly dzien, zarcie musze robic na dzis....Wieczorem sie zbieramy i idziemy do znajomych....Nawet nie wiecie jakbym chciala zostac w domu w lozku..... Milego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×