Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Kasik! Trzymam kciuki by wszystko było dobrze!! 🌼 Listka! Doskonale wiem o czym mówisz, ja też przed ciążą byłam poukładana i uporządkowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka panika to normalne. ja tez mam 1000 głupich myśli, mimo że niby wszystko ok. to już nasz taki macierzyński instynkt chyba - takie zamartwianie się na zapas :) będzie dobrze. wiesz, ja bardziej wierzę, żę z wami będzie dobrze niż ze mną samą. to takie durne jest! ale pochwalę Wam się! jutro idę mierzyć sukienkę ślubną, bo 8 września.... zaraz prześlę Wam link, pokażę którą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, ja juz dawno u tesciow.. Mialam koszmarna podroz, bardzo zle sie czuje od wczoraj, w lesie musialam po drodze stawac bo myslalam ze tam skonam ... Mam dosc juz tych cholernych mdlosci :( kasik_trzymaj sie, najwazniejsze to znac przyczyne, jak trzeba bedzie to bedziesz lezec, dzidzia najwazniejsza:) Wazne ze mozna cos zrobic :) listkaaa_ostatnio moja krawcowa szyla taka suknie na slub, wziela 400 zl z materialem, pomysl czy nie warto uszyc zamiast wydawac tyle kasy, i tak potem bedzie wisalala w szafie i tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - extra, mi sie podoba. ale zgadzam sie z joasia, ja dalam za swoja u krawcowej 800 zl kilka lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna: ja jakoś nie wierzę że za szycie z materiałem tylko 400 zł poza tym ta suknia jest używana, tzn. używana jednokrotnie w zeszłaym roku. dziewczyna chce ją sprzedać za 1000(cena do negocjajcji) z butami (mój rozmiar więc jak mi się spodobają nawet na zmianę będę miała) i z ozdobami na samochód. więc to chyba dobra oferta, co? napisz czy Ci się w ogóle podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to wiecie ja wciąż się zbieram by wyruszyć na salony i pomierzyć gotowe albo pomyśleć o uszyciu właśnie. tylko musze szybko bo brzuszek mi juz sie zaokrąglił! a po prrodzie to już moim zdaniem na szukanie będzie za późno. mam termin na 25 lipca a ślub 8 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz z michałem kilka lat, mieszakmy razem od dwóch a jakoś wcześniej ciężko nam było się do śłubu zmobiliwzować, teraz dzidiza nas pośpieszyła:):) no i jak wyszło będzie ślub po ur maleństwa, bo nie chcieliśmy ślubu teraz na wariata robić w styczniu czy lutym (zreszta nigdy nie marzyłam o śłubie w środku zimy, jeszcze tak brzydkiej, bez śniegu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak będzie dobra przejdę sie po salonach, ale bardziej chyba wypożyczalniach, by zobaczyć jak tam cenowo suknie stoją. no i czy któraś nie będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak będzie dobra przejdę sie po salonach, ale bardziej chyba wypożyczalniach, by zobaczyć jak tam cenowo suknie stoją. no i czy któraś nie będzie lepsza. ale uważam że tochyba bardzo dobra oferta i suknia bardzo wysokiej jakości. tylko sprawdzę czy rzeczywiście w b. dobrym jest stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka nie musisz wierzyc, ja widzialam na wlasne oczy:) Sama u niej szyjeL: spodnie 30 zl, suknia na slub w sierpniu z materialem...90 zl, bluzki 15 zl, klientow ma mnostwo przy tym jest bardzo dobra..... LADY_________Super fotkaaaaaaaaaaaaaa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna: ja też wciąż ubolewam nad tymi okropnymi mdłościami, ale liczę, że z końcem 3 miesiąća (to już u mnie w środę!!) zaczna ustępować :) nic nam chyba nie pozostaje jak uzbroić się w cierpliwość i... zaprzyjaźnić się z p. kibelkiem:):):) wszystko dla tych małych istotek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. suknia dla mnie na slub, jak szlismy z M do przyjaciol, wyszlam sliczna,ladniejsza jak chcialam iw szystkie laski mi zazdroscily:classic_cool: Mama dzis mi przelala forse na spodnie, jutro kupie material i ide szyc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka zeby tylko dalo sie wymiotowac, a to gowno muli--muli i muli, ja juz mam tego serdecznie dosc... Takl by czlowiek zwymiotowal i spokoj, a tak sie mecz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna: napisałam nie wierzę w sensie nie, ze mówisz nieprawdę, tylko żę wątpię iż dziś ktoś mi za tyle uszyje. to masz fają krawcową no i niedrogą jakbym mieszkała w tym samym mieście za taka cenę na pewno bym sie nawet nie wachała czy szyć!!! ( z jakiego miasta jesteś?jak możesz napisać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka: szyje u tesciow Świdwin:) Babka jest rewelacyjna, do tego tania bo i tak wala do niej i tak drzwiami i oknami:))))))))) Latam do niej jak tylko wypatrze cos ciekawego do ubrania: a ona jeszcze to ulepsza:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie wiem o czym mówisz!!! ja włśnie się dziwięm, bo nie wiedziałam że ciążowe wymiotowanie to tak jakby wymiotowanie skąinąd niż z żołądka, bo ile i cokolwiek bym nie zjadła to dokładnie tak jak piszesz też wymiotuję śliną, normalnie niczym albo mam tylko bardzo silny odruch wymiotny aż mnie w brzuchu skręca a tu nic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świdwin to gdzieś niedaleko Białogardu? pytam bo mam ciotkę w Białogardzie i ona jakieś 7 lat temu też w Świdwinie szyła tylko zastanawiam się czy to ten Świdwin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka____-wiele bym dala za wymiotowanie, zamiast mdlosci i mulenia,nienawidze tego normalnie:( LADY____-wszystko o USG, normach, skrotach , etc. http://www.amwaw.edu.pl/~fetus/usg1.html A tu nasze skarby, tydzien po tygodniu: http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1.html http://www.pregnancy.org/pregnancy/fetaldevelopment1.php#week1 I przewodnik po szpitalach: warto zajrzec,zanim sie zdecydujemy na jakis szpital i porod w nim:)] http://kobieta.gazeta.pl/rodzicpoludzku/0,77782.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to muszę się zastanowić. mieszkam 90 km od Białogardu to jeszcze nie tak daleko. a przy okazji jeżdzenia na przymairki mogłabym rodzinę odwiedzać. zmierzę tą suknię jutro. zwiedzę u mnie w mieście salony i jak nic nie znajdę to być może poprosze cię o namiary do tej krawcowej! a powiedz ile przymiarek miałaś podczas szycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukni? ze 3 z tym ze 3 ostatnia;) Jak cos pytaj,dam znac:) Zrobi dokladnie jaka masz fote i jak chcesz:) Poki co uciekam, bo zaraz mnie tu zamuli na amen:/ Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 to niedużo!serio o tym pomyślę jak tu mi nic nie wypali!!! to paptki dla Ciebie! ja teraz przeglądam dane o naszym szpitali,. fajna stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka! Suknia piękna i oferta moim zdaniem bardzo dobra, ja ślubowałam 2 grudnia i za wypozyczenie sukienki zapłaciłam 1000 zł, a Ty będziesz ją mieć na własność...........ale jeśli mieszkasz tak blisko krawcowej Joasi to warto się przejechać, bo ceny naprawdę rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nudności to wszystko przejdzie z czasem :) wiem z własnego doświadczenia, a na razie trzeba polubić toaletę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Joasiu chodzi o szpital to Ja pod nosem mam piękny i jeden z lepszych w porównaniu z tymi z pobliskich miast! Szpital prawie z okna widzę :)) http://www.rodzicpoludzku.pl/szukaj.html wiem tylko tyle, że laski z innych miast chcą się tu dostać! no i prowadzi mnie sam ordynator - przystojniak jakich mało hmmm szkoda tylko, ze niższy ode mnie :)) SUKNIA ślubna przepiękna - szkoda tylko, że Ja 13 lat temu nie miałam takiego pola do popisu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o kiblolandię to wolałabym mieć ten zaszczyt niż te cholerne nudności - przecież to koszmar :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend od wczoraj sie zaczął to wszysstkie uciekły :)) Kobiety gdzie jesteście, że Was nie ma :)) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!! mierzyłam dziś ta sukienkę. jest jeszcze ładniejsza niż na zdjęćiu! a jaki ma tył!!! nawet nie wiem jak to opisać! jutro będę miała zdjęcia jej z bliska i z tyłu to moge przesłać. tylko jest za krótka bo dziewczyna ma 160 i ją skracała, ale materaiał nie został odcięty tylko pod podszewką założyny więc mam do dyspozycji ok 10 cm a potrzebuję jakieś 3. i chyba nie będzie problemu z przedłużeniem. w pon a na pewno we wtorek robię z mamą runde po salonach, żeby mieć porównanie i jak nic lepszego nie znajdę chyba się na nią zdecyduję. co u Was? weekend, pewnie wszystkie się byczycie:) bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×