Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

słoneczko - na to pytanie najlepiej odpowie Ci lekarz, ale są kobiety u których okres występuje przez pierwsze miesiące ciąży, więc jest to jak najbardziej prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko: mama moja 3 mce w ciazy miala normalnie okres:P Idz zrob badanie krwi BETA hCG i bedziesz wiedziala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety! Mam nadzieję, że poniedziałek u Was rozpoczęty pozytywnie! U mnie nadal bez większych zmian! Katar nadal się utrzymuje wrrr i męczy mnie na maksa! Dzisiaj pierwsza noc przespana w miarę spokojnie więc obudziłam się po 10 no i niestety chcąc się zarejestrować do lekarza mogłam tylko sobie pomarzyć... brak miejsc! Aby uniknąć dodatkowych problemów zdrowotnych od dzisiaj zażywam oscillococcinum poza witaminą C i rutinoscorbinem! Jestem już tym siąkaniem zmęczona! W niedzielę w godzinach rannych maleństwo pięknie mnie kopnęło aż poczułam na ręcę, którą przylozyłam do brzusia! :)) jedno pocieszenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywiało was dzisiaj ??? hallloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ale tu pustki!!!! Lady - też brałam oscillococcinum, na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc, prawda jest, że katar leczony i nieleczony trwa tydzień. Nie mówiłam Wam - wczoraj drugi raz czytałam bajkę naszemu Maleństwu - odzewu specjalnego nie było, więc Mały albo spał albo słuchał, planowałam, że będę robić to codziennie od piątego miesiąca, jednak jak na razie wciążbrakowało mi czasu - wciąż coś... Dziś zapisałam nas do szkoły rodzenia - za tydzień w poniedziałek pierwsze zajęcia...trochę się wahałam czy warto - może któraś już uczestniczy???? U nas zajęcia są dwa razy w tygodniu, raz zajęcia teoretyczne z lekarzami, a raz ćwiczenia, w progrmie również zwiedzanie szpitala, sal porodowych i 50% zniżki przy porodzie rodzinnym. Całość - 300,00 - dużo, można by za to kupić troszkę dla Maluszka, mam nadzieję, że warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam kafe w poszukiwaniu info na temat szków - jedne kobietki chwala i mówią, że było warto, inne przeciwnie - twierdzą, że to strata czasu, mam jeszcze tydzień na zastanowienie, potem wpłacimy kasę i będzie po ptakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady - troche nam wieje pustkami :( aniaania - ja do szkoły rodzenia i de dopiero gdzieś za tydzień sie zapisać, chyba, znaczy najpierw pojde i zobacze czywart, ale zdania sa podzielone... tylko tyle bede miała ze rodzinny poród gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: warto, ja wsciekla jestem ze u mnie nie ma czegos takiego:( A ja dzis zafundowalam mojemu dziecku pol godzinne sluchanie dzieciecej -specjalnej muzyczki ( przeznaczona dla zycia plodowego i pierwszego roku dziecka) z muzykoterapii:):):) Nie moge sie doczekac piatku; USG mam, tak bym chciala plec poznac.............. Milego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób które na tym topicu stosowały antykoncepcyjne tabletki lub wiedzą cos na mój temat. Otóż od kiedy zaczełam współżyć to stosowałam tabletki bo tak było wygodnie i ciąża mnie nie interesowała wiec nie dowiadywałam sie co i jak bedzie jak tabletki odstawie. Teraz to zrobiłam tzn. odstawiłam tabletki i chciałabym zacząć starać sie o dzidziusia i tutaj moje pytanie. Czy po odstawieniu tabeltek musze jakiś czas odczekać zanim bede mogła zajść w ciążę?? Chodzi mi o to że niektórzy mówią że trzeba 3-6 misięcy odczekać zanim mozna zacząć starać sie o dziecko. Dlazcego i czy to jest konieczne. Proszę o podpowiedz, bardzo mi zależy a umówioną wizytę do MOJEGo ginekologa mam dopiero około 12 marca, ze względu na urlop. Bede wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.czy ktoras z was starajacych sie o dziecko do wiedziala sie po badaniach ze ma hashimoto?niewiem czy mam jajeczkowanie z ta choroba bo lekarz tez nie wie ,kazal mi przyjsc na cykl monitorowany a ja nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do joyo.Nie musisz odczekac ,wlasciwie mozesz odrazu sie starac i napewno szybko zajdziesz bo to jest szok dla jajnikow i zaczynaja produkowac jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Joyo!! Ja zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek - są różne szkoły. Joasiu! To Twój Maluszek się porelaksował.....a masz jakieś specjalne płyty - pewnie z pracy? - czy może ściągnęłaś? Ja wciaż narzekam na straszny ból pleców, ciężko mi się porusza i nie wiem jak dam sobie radę na tych ćwiczeniach w szkole rodzenia, mam nadzieję, że do tego czasu ból troszkę minie i mój środek ciężkości odnajdzie swoje miejsce.... Pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania to niech te 7 dni kataru już się kończy wrrr bo jestem uziemiona na ten czas w domku! Dla maleństwa zniosę wszystko aby tylko ono było zdrowe! Co do szkoły rodzenia to Ja osobiście się nawet nie zastanawiałam na pójściem bo i samej to nie mam ochoty chodzić a M jest nastawiony na NIE szczególnie jak widział film \"ONO\" ! Joasia tak szybko Ci wykryją na USG płeć hmmmm coś mi się nie wydaje! Ja byłam w 16tc i nic nie bylo widać buuu i liczę ze w 22tc na USG 3D maleństwo pokaże co tam kryje za skarb :)) Tak ogólnie to u mnie dzieciątko zaczyna dawac znaki, że jest we mnie ( w szczególności jak na pleckach leżę ) raz dziennie leciutko kopie tak, że czuję pod przyłożoną do brzuszka ręką! mmmm w końcu bo nie mogłam się doczekać :)) Ogólnie to spokojne te moje maleństwo jest teraz i wolę nie myśleć co to będzie za urwis jak na świat przyjdzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Szkrabek też się sporo rusza - tylko powiem Wam szczerze, że myślalam, że te ruchy będą mocniejsze, inaczej je sobie wyobrażałam, najważniejsze, że wszystko jest ok i codziennie daje o sobie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki ja sie tylko przywitac:D leniuchuje dzis w domu, nieplanowane wolne z powodu zalania w sklepie:D szef sie pewnie wsciekl jak cholerka az mi sie go troche zal zrobilo, wstaje z lozka z planem narobienia nalesnikow:D buziole😘 kasik i bartus i tatus🌻 3majcie sie kochani, mam nadzieje ze wszsytko sie ulozy, ze bedzie dobrze i lekarze wam pomoga! tatusiu bartka i mezu kasi:D tzn marek, ukochaj zonke od nas i powiedz ze jestemy z nia calymi ❤️ wspieraj ja dzielnie! nie denerwujcie sie, jestesmy z wami❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! dziubek2211------> a czemu nie chcesz monitorować cyklu? przecież to nic strasznego, a lekarz sie upewni ... JustynaM---->ktoś tam u góry dba o Ciebie ( o Was)-zebyś choć ciut odpoczęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka a to swieta racja:D 🌻 jak tam u ciebie? ania nawet nie wiesz jak sie ciesze, choc nie wypada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,ja juz po pracy:) Pada snieg.........z deszczem szok:( Nie odpowiadam na pytania wyzej bo dla mnie sa absurdalne!!!!!!! Aniu_________mam swoja muzyczke, z pracy:) Lady__________pocieszam sie ze wiele dziewczyn juz w 12 tc poznalo plec, a sporo w 14:) Zalezy od jakosci sprzetu i wprawnego oka gina, zobaczymy;) Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko---->jakoś leci! A przybywaj na wadze:D :D :D a bądź \"gruba\" a co? :D :D :D pozdrawiam Cię cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
hej dziewczyny! moze z aupopsji wiecie co moge myslec o tym: zawsze mam regularny@ tym razem czekam juz 4 dni i nawet nie daje o swoim przyjsciu znac (jak nigdy) Wczoraj zrobilam pierwszy test wielkimi nadziejami i nic, dzis powtorzylam i dalej wynik negatywny. Czy jest mozliwosc ze ten b czuly test nie wykryl hormonu? Co myslicie? Dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dorotka co racja to racje, pozniej bede sie odchudzac:D dla ciebie i oli: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ do nalesnikow dolacza pomidorowa i gulasz:D fajnie ten wolny dzionek:D joannaz a wolalabys dziewczynke czy chlopczyka:D ja tam mowie najwazniejsze aby zdrowe:D ale po swoim wygladzie nastawiam sie na dziewczynke i mnostwo rozowych ciuszkow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM_dziewczynke, jak wiekszosc mam;) Moj M synke, normalka: geny, etc:) Ale tak naprawde to: byle co byle zdrowe i... byle wiedziec, bo az mnie skreca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,milego dnia zycze....❤️ U mnie przez noc napadalo pelno sniegu znow:((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! A u mnie śnieg z deszczem - ohydna pogoda.......może podsuniecie mi jakiś pomysł na obiad, bo mam pustkę w głowie - będę miała jakiś 1,5 godz na przygotowanie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×