Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Kasik!!! Witajcie w domu!!! Joasiu!! Nie wiem jak Ty wyszukujesz te ceny na wszystko, ja za 3d zapłaciłam 250 zł i w Poznaniu to jest normalna cena, owszem dostałam filmik, był gabinet, że badanie kosztowało 160 zł, a za filmik stówę się dopłacało, ale w sumie na to samo wychodziło... Listka! Zaglądaj koniecznie!! Dziś po południu mamy gości - przyjeżdża siostra męża z rodzinką, szykujemy małą kolacyjkę, zapowiada się miły wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: 80 zl badanie,rozmowa, plus film na DVD:) Jest stara odwieczna pawda: ze w duwych miastach ceny sa o wieleeeeee drozsze niz gdzie indziej:) Dlatego tak wiel ludzi jezdzi za roznymi uslugami w rozne miejsce;););) Za 2 godz jade z M do Koszalina na konsultacje prze operacja,. w czwartek operacja..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Tu jak zwykle wymarła osada.... Bylam z M w Koszalinie na konsultacji.... Lekarz zachwycony i pial zachwyty ze M tyle schudl:) Ale zmartwil mnie jedna rzecza: pobyt nie bedzie trwal 3-4 dni a prawie 2 tyg:((( Wyjdzie tydzien przed slubem, wszystko na mojej glowie :( I normalnie stresa mam, nie przez slub a to ze.... tyle bede sama a On w szpitalu:( Oby wszystko bylo dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna: będziemy Cię wspierać i rodzina pewnie też, a 2 tyg szybko miną, tym bardziej, że ślub będzie tak blisko! Czas zleci jak szalony!!!! Nie martw się. Wszystko idzie ku lepszemu:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 🌻 listkaa----->dzięki 👄 i postaraj się szybko być z nami ❤️ kasik26------>super ze jesteś w domku! Pozdrawiam gorąco! niestety nie mogę za dużo popisać 😠 szef się pałęta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Joasiu! Jesteś na tyle obrotną osóbką, że na pewno dasz sobie ze wszystkim radę :) My dziś zwiedzamy szpital, sale porodowe - o 16,30, zdam potem relacje jak było... Pozdrowionka i miłego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia..nic sie nie martw..wszystko bedzie dobrze a te 2 tyg zleca szybciutko bo bedziesz miala tyle na glowie.A wogole to gratuluje odchudzenia M ..jak Ty to zrobilas? Ja mojego M nie moge na to namowic..no moze po ciazy poodchudzamy sie z M razem:):):) Trzymajcie sie Mamuski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik
Witam. Mam pytanko do joaanaz:Czy mogłabyś mi polecić jakiegoś lekarza z Koszalina,który zajmuje sie leczeniem niepłodnści?Staramy sie prawie rok i jak na razie bez skutku.Będę wdzięczna za jakieś namiary bo nie wiem już co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLIK_____________nie mam pojecia jaki lekarz jest z Koszalina, bo nigdy nie bylam tam u zadnego..... Zacznij od podst badan 1) nasienie meza 2) hormony: PRL, progesteron, LH, FSH, estradiol kasik26_________musialam, w 2 mce 10 kg zrzucil, dla niego to byla sprawa zycia lub smierci, wiec inna gadka byla;) A M Twoj niech sobie zrobi badania: cholesterol, trojlglicerydy i cukier: jak zobaczy ze moze normy przekroczone,to moze sam sie wezmie za siebie;) Ja dzis czuje sie b zle; glowa mnie tak bolala,ze mroczki mialam, zawroty i musialam wziac 2 paracetamole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik
Dzięki joannaz,coś mi sie pomyliło,myslałam ze jesteś z koszalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czytam Was i ogólnie widzę, że u Was jak na razie ok! Joasiu będzie dobrze, dasz sobie radę a czas przeleci, że nawet nie zauważysz a mąż będzie w domku! Ważne abyś się nie denerwowała bo to źle wpływa na dzieciątko Twoje! Odnośnie ceny badania u Ciebie to nic tylko pozazdrościć takiej niskiej! Do tej pory nie słyszałam jeszcze od żadnej kobiety ( poza Tobą oczywiście) aby tak mało płaciła a jak wiesz siedzę na forum z dziewczynami z 28dni! hmmm Ja w dużym mieście nie mieszkam a badanie będę robiła w takim, ze cena powinna być niziutka zważywszy na to, ze u Nas mogę sobie wybrać gdzie chcę zrobić! Strasznie cieszę się na ten tydzień bo w środę o 18 mam wizytę na USG, gdzie mam nadzieję, dowiem się co do płci mojego maluszka :)) no i jestem ciekawa czy wszystko jest OK :)) Brrrr troszkę się boję..... Jeśli chodzi o mnie to, katarek może i ustąpiła ale kaszel mi dokucza chociaz gardlo nie boli! Jak mnie zaatakuje to ciągle kaszlę i kaszlę! wrrrr LISTKA :)) ❤️ Kasik :)) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIecie co jestem wściekła i oburzona! USG na które idę dowiedziałam się dzisiaj po rozmowie z panią w rejestracji, że kosztuje: USG 180 ( oczywiście na wysokiej klasy sprzęcie ) + 90 3D + 20 nagranie na płytce RAZEM: 290 za te bajery jeśli chcemy wszystkie zaliczyć wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością wykonam to zwykłe a jeśli chodzi o resztę to zobacze na miejscu no i wszystko od M będzie zależało! Na razie mnie to przeraża jak oni ciągną pieniądze od pacjentek! Tak czy siak jestem skazana na jego wykonanie po rozmowie z moim ginkiem i jego delikatnym niepokojem co do mojej ciązy! On zalecał i ucieszył się nawet jak się dowiedział, że będę je robiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u Was dzisiaj ale u mnie jest biało wrrr spał śniej i przykrył te lekko zielone piękne drzewka a do tego jest temperatura poniżej zera buuuuu Ja tak nie chcę :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimno, na szczęście śniegu nie ma...z utęsknieniem czekam na wiosnę i słoneczko - dużo bardziej mi odpowiada... Wczoraj zwiedzaliśmy sale porodowe - niby puste, ale powiem Wam, że wrażenie było.....przy okazji widzieliśmy jedną parę, która przygotowywała się do porodu, jedną panią po cesarce, ogólnie wyjątkowy luz (jak na tak wielki szpital) tam panował.....a już za dwa miesiące my tam będziemy......... W czwartek idę do lekarza, dowiem się jak tam mój brykający synek się czuje...i jesli się uda to w tym samym dniu chcę załatwić okulistę, muszę w końcu wiedzieć jak będę rodzić......ostatanio coraz bardziej jestem nastawiona by była to cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro mam badanie USG ... troszkę się boję! Nie tylko tego co mi lekarz powie ale wyczytałam o nim jedną złą opinię wśród wielu buuu Na moje szczęście idzie ze mną mąż więc będę spokojniejsza. Oczywiśćie będę dopłacała tę wielką kasę aby mieć 3D i nagranie ( 290 złotych łącznie za wszystko ) Mąż stwierdził, że takiej okazji więcej nie będziemy mieli :) i nie ma co załować oraz przeliczać na rzeczy materialne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw Lady, będzie ok. A co do opini o lekarzach to chyba nie znajdziesz takiego, który miałby zupełnie nieskazitelną, na każdego coś znajdziesz......a co do badania to też jestm zdania, że nie warto oszczędzać, bo taka okazja często się nie zdarza....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ladybird----> masz rację na maleństwie nie ma co oszczędzać :) :) :) chociaż jest to spory wydatek ( a nie spotkałam się jeszcze nigdzie z tak \"niską\" ceną jaką spotkała joannaz) Aniaania----->moja koleżanka ma wadę -4,5 i rodziła naturalnie, tylko miała wpis w karcie ciążowej, żeby nie przedłużali zbyt porodu ze względu na oczy (dostała \"wspomagacz\" - oksytacynę i urodziła normalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka!!Zobaczymy co powie ta moja okulistka, jeżeli ma to narazić i tak słaby już mój wzrok to zdecydowanie wolę cesarkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie szło to nie szło!!! Jak poszło to 2 razy--Jak ja tego nie lubie!!! 😠 😠 zly]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi oczami do dziwnie bo od -4,5 daja skierowanie na CC, lekarze boja sie ryzykowac.... WItajcie ,mialam wezwanie do Urzedu Skarbowego: ksiegowa zle pit skserowala i musiala dowiezc, jutro ja zrypie na czym swiat stoi!!! Z czym jak z czym ale wiadomo ze ze Skarbowka nie ma zartow i trzeba 100 razy kazdy kwit sprawdzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ze skarbówką idzie się dogadać bo te babole też się mylą! W zeszłym roku dostałam wezwanie w związku z rocznym pitem! Ale sie wystraszyłam! Okazało się, ze dostanę zwrotu 1000 złotych ! Cześć kasy jaka z tego miała iść na pokrycie mandatów też nie poszła bo konta pomyliły i zamiast do komendy to do mnie przekierowali a druga część to nadpłata jaką kazały płacić a potem oddawały :)) Ach ale ciutkę mam stracha przed jutrzejszą wizytą! ale z drugiej strony nie mogę sie doczekać aby zobaczyć moje kochane dzieciątko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ldy, e tam, skarbowka to Pikus:P Cala noc sie meczylam, wylam z bolu: tak mnie glowa bolala, ze myslalam ze umre:( mroczki,zawroty i niesamowity bol: jakby mi ktos wsadzil glowe w imadlo i sciskal:( Ta cholerna pogoda mnie do grobu wpedzi, mam dosc:( Teraz tez:niewyspana,glowa boli,masakra:(( Nie mowiac o tym ze...spojrzalam za okno a tam po kostki sniegu.... A teraz jeszcze boli mnie brzuch: ale to juz nerwy,jutro wioze M na operacje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu!! Spokój, spokój i jeszcze raz spokój!!! Przynajmniej staraj się mniej denerwować dziewczyno!!!! U mnie pogoda też nieciekawa, zimno, a oprócz tego pada deszcz ze śniegiem, brr. Ładny pierwszy dzień wiosny.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma sniegu ale i tak jest brzydko.. :( ale juz niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mialam koszmarny dzien w pracy, bez Paracetamolu sie nie dalo:((( Pakuje M do szpitala, normalnie nie moge: mam szklane oczy a lzy same mi sie cisna do oczu......... Jedziemy dzis do tesciow, rano odwoze M na Oddzial, biore tescia ze soba,zebym sama nie wracala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz ---------trzymaj się jakoś i nie denerwuj!!!!! może ta głowa też cię z nerwów boli... ladybird --------------czekam z niecierpliwośćią na wieczorne sprawozdanie z USG (mam nadzieję, że wieczorem jeszcze będę miała neta) ja tez własnie wybieram się z wynikami do ginka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×