Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Ja dziś pracowicie zaczęłam dzień, najpierw śniadanie z Kochaniem, potem On wyszedł do pracy, a ja mam już za soba prasowanie, teraz czekam do 10 i włączę odkurzacz. Mały od samego rana buszuje w brzuchu, jest już taki duży, że mam czasem wrażenie, że nie ma miejsca by się obkręcić, na brzuchu robią się góry i doliny....poza tym przybyły mi kolejne 2 cm w obwodzie - teraz już 102...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Joannaz---->wiedziałam ze będzie chłopak (Kształt Twojego brzuszka na to wskazywał) GRATULUJĘ!!!! Ważne ze z maluchem wszystko ok. 🌻 Uważaj na siebie (i cóż z tego Ty jeździsz ostrożnie jak znajdzie sie IDIOTA co jeździ tak że drugiemu zrobi krzywdę-wkurza mnie coś takeigo!!!!)-WAZNE że nic Wam się nie stało. Aniaania----->tka te kobiety maja-jak nie pranie i prasowanie to odkurzanie , sprzątanie i masa innej roboty.. Maluszkowi na pewno coraz ciaśniej (fajnie wygląda taki\"powyginany\" brzuszek) ❤️ a ja zaczełąm kurację z ziół (WRESZCIE się zmobilizowałam :P :P :P ) i moze zmęcze wreszcie ten nieszczęsny bromek... pozdrowienia dla wszystkich! buziaki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie - pranie, sprzątanie, a ja najchętniej poleżałabym do góry brzuchem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! joannaz____________________ G R A T U L A C J E ❤️ !!!! ❤️ !!!! ❤️ !!!! ❤️ !!!!❤️ !!!! ❤️ !!!!serce] !!!! ❤️ !!!! ❤️ !!!! ❤️ !!!!❤️ !!!! ❤️ !!!! już sobie wyobrażam męża!!! nos zadziera pewnie do samego nieba!!!! to już chyba wszystkie prócz Justysi wiemy, co będziemy miały!!!! justyna_______________ cieszę się i gratuluję!!!!!!!! Grunt, że wszystko w normie!:) U mnie tak sobie leci (dziwię się, że wciąż mam neta) remont trwa. Na 100 skończą teraz w czw lub pt. Potem sprzątanko i przeprowadzka. Tyle roboty przede mną!!! WRRRRR już bym chciała by wszystko było zrobione!!!!Powoli się pakuję... Odebrałam wyniki (na początku tyg) tarczycę mam w normie, a ten wymaz tez ok. ale z ❤️ mam problemy. W środę wylądowałam u lek, bo miałam tętno cały dzień!!! 150/min. Robili mu ekg, mam jakąś tam nadczynność. Chodzi o to, że moje (okazuje się słabe:() serce nie wyrabia na nas dwie, a nasza mała córeczka jest coraz większa i dlatego ❤️ znów zaprotestowało. Dostałam silniejsze leki i muszę jakoś dotrwać do końca. Mam nadzieję, że lato przynajmniej początek nie będzie w tym roku gorące. Buzioleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka!! Takie sprzątanie to też wymaga wysiłku, więc staraj się robić to z rozsądkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem aniu, będę uważać:) będę miała panią do pomocy tzn głównie ona będzie sprzątać a ja będę pomagać. umyje mi okna, powiesi firanki a resztę zrobimy razem..... miłego dnia!!!!! u mnie tak dziś pięknie!!!! a jutro mam fajny dzień, bo jedziemy w odwiedziny do rodzinki z Białogardu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa----->dbaj o siebie (a raczej o Was) Wiem jak jest ciezko kiedy seducho tak \"wali\" Znam ten ból niestety :( Aniaania---->jak tak napisałaś o leżeniu do góry brzuchem przypomniała mi się koleżanka u której teraz byłam , która powiedziała że spodobało jej się po porodzie jak zobaczyła swoje stopy leżąc na łóżlu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Joasiu ... dużo szczęścia :)) a, że będzie syn to było od początku wiadome he he he Jednak smaki kulinarne dużo mówią! Brzuchol lepiej pokazuj :)) bo dawno nie widziałam :)) Co do porodu to Ja tam wolę siłami natury! Urodziłam jedno dziecko i wcale nie jest to takie tragiczne! Co do znieczulenia poproszę jak będę się na prawdę męczyła! Mam nadzieję, ze mnie cesarka ominia bo co ingerencja skalpela w ciało to ingerencja i nikt mi nie przetłumaczy tego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka tez bym sobie życzyła lata, które nie będzie takie jak w zeszłym roku wrrrr bo chyba umrę tu w mieście z upałów! Będe siedziała w domku i nigdzie nie wyjdę! Pomiaru ciśnienia muszę dokonywać dwa razy dziennie ze względu na wysokie! co wizyta u lekarza to 130 lub 140 a w domku o dziwo ledwo do 100 sięga! i tak źle i tak niedobrze! Dzisia moja usadowiła się bardzo niziutko w moim brzuszku i nie chce do góry podskoczyć no i mam nadzieję, ze do 40tc zmieni pozycję z pośladkowej .... Na razie brzuchol dość często pobolewa wrrr :( i same ograniczenia! KARTKę SOBIE NA PLECY PRZYKLEJę Z NAPISAME \"INWALIDKA\" CIEżARNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady----->wyższe ciśnienie może być ze względu na \"stres\" (bo wbrew pozorom wizyta jest stresująca...) a w domku masz po prostu normalne...niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka hmmmm tu bym się nie zgodziła! Ostatnie dni w domu sa dla mnie koszmarem! bardziej bym się spodziewałam po tym co przeszłam czy przechodzę, że w domu będe miała wysoki a tu niestety jest ono niskie! Do lekarza jak idę to raczej się cieszę i nie mam powodu do nerwów! Sama nie rozumię mojego orgaizmu! Dzisiaj zauwazyłam ze wysokie wyskakuje jak chodzę dużo albo coś robię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAdy----->czyli to wygląda jak wysiłkowe-po prostu nie powinnaś się przmęczać... (dbaj o siebie) ❤️ ja to pisałam po swoich doświadczeniach-niby na luza do lekarza a ciśnienie 140/90 i temp. 37,2 (taki szok dla organizmu) :P :P :P a w domu mimo zdenerwowania 125/85 (jakaś taka głupota organizmu) Zresztą skakało mi to ciśnienie, ale jakoś się unormowało, ale Ty kontroluj i nie przemęczaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka to aby ciśnienie nie podchodziło do góry to nawet kurzy nie powinnam wycierać :(( Spacerować w tak piękną pogodę tez się nie da :(( U mnie jeśli jest już ogólnie niski ( bo zawsze miałam takie ) to puls nadrabia - ostatnio miałam 110/58 puls 101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne po czym wyczuwam jakąś nieprawidłowość to po problemie z oddechem! Klatka piersiowa zaczyna boleć i zaczyna ciężko oddychać! Nerwy też nie wskazane bo potrafi mi zatrzymać oddech :(( Taka widać moja natura :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAdy----> to może do kardiologa być zajrzała...tak dla spokoju...u mnie takie bóle w klatce i \"bezdech\" był na tle nerwowym...do tego wysokie ciśnienie, ale przedbadana byłam dogłebnie wtedy... uspokoiła się sytuacja i jest lepiej... Może na dodatek maluszek Cię jakoś uciska że ciężej Ci się oddycha-nie wiem Ale jak Będzie Ci się to powtarzac to wybierz się do kardiologa (moja skromna sugestia)... Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna gratuluje faceta, dobrze,ze chlop, bo cos ostanoi same baby na swiat przychodza i niedlugo jak w seksmisji, ty uwazaj kobieto na siebie, tz na was:D pozdrawiam was wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam za gratulacje❤️ Dopiero od rana usiadlam:nog i krzyza nie czuje.... Zalatwilysmy z tesciowa wszystko do slubu, zostaly ciuchy.... A jutro jedziemy do M i czeka mnie rozmowa z nim o samochodzie........ Bylam na zakupach:kupilam niebieskie-symboliczne ciuszki:body, kaftanik,skerpetki i czapeczke:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo Halny tu jak zwykle;) Na 10:00 jade do kwiaciarni kwiaty wybrac, potem do M--mam stresa jak cholera(ze On sie zdenerwuje) :(:(:( Tesciowa powiedziala ze odda mi swojego Mercedesa na czas naprawy naszego,zeby 15 km sie nie tlukla do pracy codzien nie wiadomo czym i jak.... Tyle ze jak cos sie stanie z jej autem to...ja wtedy mam zawał serca murowany ;) Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu tez chetnie zobaczylabym twojego syna ale masz racje bo nic nie weszlo oprocz zaby....... milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Joasiu! Jaka ładna....żaba......poproszę na maila:) Ogólnie cieszę się słoneczkiem, bo z tego co wczoraj słyszałam znów ma być brzydko i deszczowo:( Mam dziś lenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko, w sobote cholernie bolały mnie jajniki i to wypada na jakieś 2 tygodnie przed planowanym okresem i niestety WPADKA pękła nam gumka Wcześniej stosowałam pigułki jakieś 5 lat i odstawiłam je jakieś 1,5 miesiąca temu, potem równo za misiąc dostałam okres wiec wszystko w normie- raczej. Wiem że prawdopodobieństwo tej naszej wpadki na 90% oznacza ciążę, ok bedzie co ma być!! ale moje pytanko czy może któraś miała podobną sytuację kiedy mogę na 100% potwierdzic moje przypuszczenia, kiedy lekarz najwcześniej moze stwierdzić i kiedy test ciążowy??? I jeszcze jedno bo niestety walcze z nałogiem papierosy!!! Zamierzałam zaczać brać w tym tygodniu Tabex to jest lek zmiejszający palenie, pomógł mi już dlatego chce stosować go znowu ale czy ktoś z was wie czy to nie bedzie jakoś kolidowało z tą przypuszczalną ciążą, czy można te tabletki stosować w ciąży. Niestety ulotkę wywaliłam i teraz nie wiem co robić, prosze o podpowiedz co mam zrobić, czy według was też wpadłam ???? Pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jayo________prawdo. duze. odstaw fajnki-nie bierz zadnych lekow.... Test: z krwi: BETA hCG: jakies 2 dni przed planowana @@ spokojnie mozesz zrobic.Wynik dokladny w 100%, lacznie z ewent. tygodniem ciazy jesli jest... A jak nie jestes w ciazy to tez bedziesz wiesziala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, Lady, malolepsza: filmy z Synem i zdjecia poszly na poczte- milego kina❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY, ANIU_________kurde, pol godz Wam filmy wysylalam na maila: wrocily :( Macie za pelne skrzynki, nie przeszlo:( Wrrrrrrrrrrrrr Tylko do malolepszej poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×