Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

aniu aby się tak dało to by świetnie było! Niestety ---- do tej pory więcej jest tych smutnych dni u mnie niż dni pełnych pogody i uśmiechu ... a przeciez w ciąży jestem więc tak być nie powinno jak jest! Niestety nie każdego życie rozpieszcza:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAdybird----->Musisz wierzyć ze te szczęsliwsze dni nadejdą!!! NA PEWNO!!!!! Jak już maluch będzie na świecie (zobaczysz) ❤️ dla Ciebie na pocieszenie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik :) ja tam urodze wczesniej, poza tym chłopaki podobno lubią dłużej w mamie posiedziec... :) ladybird - nie łam się... z facetami tak już jest, a i ja w ciąży lubie sobie popłakać, a jak dzidziuś się urodzi to siłą rzeczy dużo rzeczy się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ ja juz u siebie....SMutno mi bo..sama:( M zostal, badania, szpital, etc--siostra go bedzie wozic, ja prace mam.....Tesciowa auto mi dala, nasze dalej na czesci czeka: mam nadzieje ze w tym tyg przyjda bo tak tesknie za nasza super-maszyna..A tym tesciowej pudelku- mercedesie czuje sie jak sardynka w puszce, zero komfortu.... Ja w piatek dojade do nich. Buty dostalam..... Spijcie dobrze:) Ps. kasik_______________ale zazdroszcze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej! 🌻🌻🌻🌻🌻 a ja mam dziś piękne słoneczko, ale mnie to cieszy 🌻🌻🌻 strasznie! magda r.---------->ja jestem takim właśnie \"przenoszonym chłopakiem\" :D :D :D (11 dni po terminie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! u mnie paskudna pogoda, zero słońca, tylko wieje!!:( Kasik_________cieszę się, że dotrwałaś mimo wszystko do końca:) bo tak można już powiedzieć!!!! raby boskie, zaraz będziemy miały pierwszego malucha na naszym topiku!!!! :):):)ale jaja!!! kasik koniecznie po USG pisz co jest i jak urodzisz ❤️ też pisz jak tam nasz mężczyzna, jak poród itp!!!!!! magda r_____________ty nie stękaj, bo też masz już tyle do końca co nic:) co np ja i inne dziewczyny mamy powiedzieć?!:( lady_____________❤️ ❤️ ❤️ trzymaj sie jakoś ...może to nie m. zły tylko hormony tak ci szaleją.... Ja o 10 brykam na nasze nowe mieszkanko... znów muszę po farbę jechać itp. Też dziś idę do ginka, ale na wizytkę bez USG :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Cześć Cieżaróweczki. Strasznie cieszęsie, że mogę czytać jakie jesteście szcześliwe. Ja sie poddałam, juz nie walczę... Seksu z mężem nie ma, wczoraj minęło trzy tygodnie od ostatniego razu. Wykrzyczałam mu w twarz, że jakby chciał mieć dziecko to robiłby wszystko zeby je mieć... on wpiera mi, że chce... ale nie widzę tu sensu... Jakim prawem pozbawia mnie marzeń? Dlaczego tak mnie oszukał... Bądźcie zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny dziękuję Wam za te ciepłe słowa! Po poniedziałku i wtorku chyba długo będę wracała do formy bo jak na razie źle się czuję fizycznie i psychicznie! CIągle wierzę, ze będzie dobrze bo gdyby nie moja wiara i miłość do upartego i niemyślącego faceta dawno by mnie w tym zwiazku nie było... Dziękuję raz jeszcze.... Joasia ---- ciesz się, że nie śmigasz fiatem 126p :P każde auto lepsze od tego :)) Ja mam stare audi i się cieszę, że mam :)) doth --- nie obwiniaj męża bo chyba problem nie leży tylko po jego stronie! Obwiniając go zniechęcisz tylko chłopa! W życiu nic na siłę! Jak długo walczysz, że już się poddałaś ??? Może to nie on cię pozbawia marzeń ale być może w nieodpowiednim czasie się kochacie! Powinnaś go przeprosić za swoje zachowanie! Nie sądzę aby on cię oszukał! doth nie tędy droga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Lady... nie wymawiam mu tego, że badania źle mu wyszły... on w ogóle nie kocha sie ze mną... boli go głowa, jest zmęczony, spać mu siechce itd... Jak kobieta... on po prostu nie chce... Jak mozna chcieć mieć dziecko jeśli unika sie seksu????? Mam dosć po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady--------> trzymaj się! niedługo minie zły humor i nastrój... ❤️ masz rację że dzięki miłości do drugiego człowieka można naprawdę wiele znieść i ciągle jest wiara w lepsze jutro ❤️ doth_s-----> no niestety bez sekxu dzieci nie będzie (a moze Twojego męża za bardzo to przytłoczyło -spróbuj z nim porozmawiać, a moze jak typowy facet che ale się BOI, a uwierz mi jeśli się boi to za nic się do tego nie przyzna) Takie już te chłopy są... :) :) :) i nic na siłę ... dajcie sobie luzu ... zmuszaniem nic się nie osiągnie NIESTETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Doth_s! Dawno Cię nie było...nie wiem co powiedzieć, może to chwilowy kryzys? Na pewno wspólne pretensje nic nie pomogą, przeciwnie - mogą tylko pogorszyć sytuację. Spróbujcie jakoś na spokojnie o tym porozmawiać, stwórz nastrój, spraw by było miło..będzie dobrze!!!🌼 Joasiu! Jeszcze tylko kilka dni i nadejdzie wielka chwila:) o której ślub? Kasik! Czekamy na raport!! Listka! Nie szalej tylko za bardzo -pamiętaj, że jesteś ciężaróweczką i powinnaś się oszczędzać:) Lady 🌼 mam nadzieję, że masz lepszy nastrój:) A co do tych przenoszonych chłopaków - to ja miałam urodzić się 11 sierpnia (taki był termin), a \"wyszłam\" dopiero 27 ;) Dorotka *************************************************************Ty już wiesz co z tym robić - łap:) Magda! Daj znać co powie dziś lekarz🌼 i dla wszystkich, które pominęłam - duża buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
DorotkaM... ja juz nie wierzę... w nic Całuję Malutka i trzymam kciuki... marzyłam o Adrianku lub Natalce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s----> 👄 Aniaania--->wiem, wiem :D :D :D ale na wiedzy się niestety do tej pory kończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doth_s! Doprowadzam Cię do porządku!!!!!! Jeszcze będziesz miała swoje Maleństwo - tylko musisz w to wierzyć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka!! Spójrz jak na naszym kafe łapanie się kończy, już prawie cała gromadka ciężaróweczek, więc czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko! czy któraś z obecnych tu mamusiek zamawiała może na allegro kocyk dla swojej pociechy i może cos polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doth_s..a moze on jest zmeczony.ma jakies problemy chocby w pracy albo poprostu nie ma ochoty na seks.Nam (kobietom) sie wydaje ze facet ma zawsze ochote..a wcale tak nie jest.Ja sama nie raz uslyszalam ze nie ma ochoty..najpierw sie obrazalam (taki byl ze mnie glupi babol) a potem pojelam ze skoro ja czasem nie mam ochoty to czemu on nie moze czuc sie podobnie. Pogadajcie na spokojnie...tylko daj mu troche czasu..niech nie czuje ze go to wszystko przytlacza. Lady...ja tez dre koty z moim mezem..tez myslalam ze w ciazy bedzie inaczej..tylko slonko i slodycz. No coz my mamy swoje hormony a oni nagle inne nadpobudliwe zony i stres ze zaraz beda w nowej roli.Ja juz sie tym nie przejmuje( a przynajmniej sie staram)ale czasem to tylko takiego faceta w łeb czyms ciezkim walnac:) Wierz,mi ze nie raz mialam ochote:):):) Co do usg ..to sie okazalo ze nasz wielki Bartus wazy tylko 3160g wiec wcale nie jest taki wielki. Jest zdrowiutki.Widzialam wszystko i na usg zobaczylismy ze ma wlosy.Pani doktor powiedziala ze jak sie urodzi to ona przyjdzie go zobaczyc bo takich wlosow na usg jeszcze nie widziala:):) A kazda stopka ma 8 cm dlugosci.Dzis ide na wizyte do docentowej to dowiem sie co i jak dalej..teraz to juz mnie pewnie ciac nie beda bo za duzy nie jest i pewnie sie doturlam do 30 kwietnia i urodze na swoje imieniny:):) Rozpisalam sie:) Duzo slonka dla Was wszystkich..takiego slonka na dworze i w sercu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaania--->🌻 Kasik26---> wiesz z tym pomiarem wagi na USG wg mnie różnie bywa. :D :D :D moja koleżanka ze studiów martwiła się ze jej niunia waży tylko 2070 g w 8 miesiący ciąży - jak przyszło do porodu okazało się ze ważyła ponad 4 kg (niemożliwe wiec jest żeby mała w 4 tygodnie przybrała ponad 1 kg) :D :D :D Byc może zależy to od umiejętności gina, aparatu - nie wiem ale ta waga co ma teraz Bartuś - idealna!!! Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam - byłam w przychodni, muszę zapisać sie w pobliżu do lekarza rodzinnego, a także do położnej środowiskowej, pani jak usłyszała na kiedy mam termin powiedziała, że to już najwyższy czas, więc przypominam innym mamuśkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik --- do poprodu dzidzia podskoczy jeszcze :)) ale masz sobie fajnie :)) doth --- zróbcie sobei przerwę w staraniach --- niech wszystko się samo ułoży! Będzie dobrze zobaczysz ale nic na siłę! Jest czas zabawy i jest czas na dzieci więc wszystko przed Tobą! :)) U mnie nastroje dzisiaj lepsze! Byłam na teście toler. glukozy łeee paskudztwo :(( godzinę mnie mdliło i myślalam ze nie wyrobię wrrr ale przeżyłam i przed badaniem miałam 96 a po glukozie miałam 138 hmmm mam nadzieję, że to dobry wynik! Klimaty małżeńskie wracają do ładu składu ale niestety takie konflikty będą nisły za sobą rany, które długo będą się goiły! Mam nadzieję, że damy sobie z M radę bo i jemu i mi bardzo zalezy na Naszym związku :)) Dzisia będzie to wierzę, że wiele się pozmienia :)) Niestety przykro tylko, że Nasza Adriana na to wszystko musi patrzeć i słuchać! Dobrze, że z niej mądra dziewczyna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h: a zastanowilas sie nad powodem takiego zachowania a nie inego Twojego M???????? aniu: na 16:00 ;) kasik____jeszcze chwila, zazdroszcze:) Lady_______w takie UFO to bym nawet za pieniadze nie wsiadlam, zreszta 126 P to nie samochod:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
joanna_z... gdyby to trwało od czasu odebrania wynikow badań, to pomyslałabym, że to to... ale to trwa od około 1,5 roku... niewiem. dziwne scenariusze do głowy mi przychodzą: kochanki, brak miłosci... niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h: pozwol ze ja niue skomentuje....Nie mnie osadzac..... Ale przeprowadzilabym z nim powazna rozmowe co dalej zamierza zrobic z....Waszym wspolnym zyciem i jak sobie to wyobraza.... Buziak❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOASIA ---- ale czasami jak się nie ma nic pod ręką to lepsze nawet i to UFO! Ja osobiście mam pecha do tych malaczy bo ile ich miałam tyle rozbiłam :)) Teraz nawet nikt mnie do tej marki samochodu nie chce wsadzić :)) no maje szczęście - wolę te lepsze partie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeraż
cześć mam nadzięje że ktoś mi odpowie na moje pytanie ...jeśli jest cylk bezowulacyjny występuje po nim miesiaczka?? bo ostanio miałam strasznie dużo strsu i słyszałam że to moze spowodować cylk bezowalacyjny a ostatnio spóźnia mi się@ juz trzy dni i obawiam się że moge byc w ciąży choć jak dla mnie to mału mozliwe bo stosunek miałam 2 dni przed planowanym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird a robiłaś 75 czy 50 g obciążenie ?? bo ja miałam przed 86 a po 152 chyba i powiedział ze mam sie ograniczać.. ale ja robiłam 75 po godzinie... a w tym moim przypadku norna jest chyba do 180, ale nie dam sobie głowy uciąć... ale ja to praktycznie nic poza słodyczami nie jadłam.. :P a teraz tylko w Święta sobie pofolgowałam, ale nie tak bardzo... a ja na 18 do gina więc się odezwę jak tylko wróce trzymajcie kciuki :) doths - trzymam za was kciuki 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeraż
cześć mam nadzięje że ktoś mi odpowie na moje pytanie ...jeśli jest cylk bezowulacyjny występuje po nim miesiaczka?? bo ostanio miałam strasznie dużo strsu i słyszałam że to moze spowodować cylk bezowalacyjny a ostatnio spóźnia mi się@ juz trzy dni i obawiam się że moge byc w ciąży choć jak dla mnie to mału mozliwe bo stosunek miałam 2 dni przed planowanym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ---50g a dokładnie wyszło: 0\' - 96 60 \'-139 Jesio zaczynam sie złościć bo moja waga ostatnio nie chce stać w miejscu i zaczyna za bardzo podskakiwać w górę hmmmm Ratunku macie na to jakąś radę? hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×