Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Listka jak ty z tymi tygodniami masz bo Ja mam jutro 24tc i termin porodu na 26 lipca czyli dzień po tobie ( wg ostatniej miesiączki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda r.--------------> no nie stety nie mam mozliwości poleżeć i popachniec (mogę tylko popachnieć :D :D :D )-praca!!!! a na urlopiku owszem wypoczęłam, ale nie mogłam sie poobijać :( ale zgadzam się na dłuższą mete nie da rady (też to męczy) listkaaa---->no wreszcie! masz racje kilogram też cieszy!! 🌻 Ladybird----->lekarz się zaniepokoił i powiedział ze będzie na Ciebie uważał, a Ty chcesz myć okna?????? Odpoczywać marsz!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka_________a widzisz, ja gdybym nie nacisnela tez bym nie wiedziala:):):) lady_________mam nadzieje ze nie bede musiala JUZ nosic, bo znam wiele ciazarnych ktore od pcozatku sie mecza:/ Ja dopiero usiadlam od rana:sie narobilam jak wol.. Juz jestem u tesciow:wysprzatalam pokoj na przyjazd M, takze tylk0o sie polozyc do lozka i nogi wyciagnac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka weź mnie nie stresuj, ze ty dopiero masz kilo na plusie ???? łomatko a Ja mam już 9 he he he i brzucho idące daleko do przodu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka__________szok, a gin Ci nie powiedzial ze to za malo i niezbyt dobrze????????? Ja mam 4 kg na plusie:classic_cool: A to juz polowa ciazy:))))) Jade zaraz po M, milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________Racja, w ciąży jesteśmy tak samo!!! Moją ciąże według OM liczy sie od 18 pażdziernika (to był pierwszy dzień ost miesiączki). Dziś mam drugi dzień 25tego tygodnia. I termin wg OM (tak jak piszę) na 25 lipca, wg USG w 13 tyg (które ponoć jest najbardziej miarodajne ze wszystkich) na 20 lipca. Czyli Ty OM miałaś 19 października? A co do brzuszka nisko rzeczywiście tym bardziej nie szalej. Nich Ci mąż i córa pomagają:) Co do mojej wagi, to wciąż Wam pisze jak to jest. Lek też się dziwił i niepokoił, że nie tyję, ale taka moja uroda (stwierdził po przeprowadzonych badanich: anemii nie mam, wyniczki dobre, dzidzia wymiary ma wzorcowe odpowiadające tygodniowi ciąży, brzusio rośnie, miałam nawet badania na tarczyce - też ok). Ja w ogóle całe życie jem jak facet, a szczupła bardzo jestem (taka przemiana materii). Mam to chyba po mamie. Ona też w ciąży zaczęła przybierać dopiero pod koniec w sumie plus 8 kg tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_____________jeszcze na dodatek też córeczkę będziesz miała!!:) Wszystko tak samo!:) Wybrałaś już dla niej imię? Ja zaproponowałam mojemu m. Adrainkę, ale on stwierdził, że za twarde i na razie wciąż jest Kornelia, ale ja myślę też o Lence:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesio to tego powolnego wzrostu wagi Wam tylko pozazdroszczę buuu a Ja idę z wagą jak słonica :(( no i brzuszysko jak u słonia - ale dam radę :)) Nie mogę ani grama słodkiego zjeść :)) Listka --- lekarz powiedział, że córa ale czekam na potwierdzenie ze strony jeszcze mojego gina prowadzącego! Nie wiem jakoś mam ciągle wątpliwości :)) Imię Adriana jest śliczne! Moja pierwsza córa to Adriana! Pamiętam jak mąż wybierał to imię a Ja nie chciałam bo uparłam się na Małgosi! Poszedł zarejestrować ją w USC no i zostało Adriana Małgorzata i w sumie dobrze! Nie zgodzę się z Twoim M, że jest ono Twarde :)) Ja mówię do mojej Adrianka a koleżanki w klasie Ada urzędniczki piszą ją jako Adrianna i ogólnie potocznie do niej w domku zwaracamy się Ziutka co nic a nic nie ma wspólnego z jej imieniem! Mojemu M imię to kojarzy się z ładnymi kobietami i dlatego tak nazwał swoją córę :)) wg mnie jest ładna :)) Drugie dzieciągko jeśli będzie dziewczynką to z imieniem też będzie wiele myślenia! Mówione było, że JULKA ale córa - chociaż ona je wbierała doszła do wniosku, ze Julki są złośliwe i tak nie mamy jej nazywać ( mąż nie ukrywam, że jak mówi do mojego brzuszka to wita się z dzidzią słowami LULKA - strasznie ciepło to brzmi :)) ) MILENKA mamy na uwadze - Lenka :)) ale jak to będzie w ostateczności to się w lipcu okaże! Lista wg USG termin 2 a raczej pierwszy mam na 21 lipca! Ja to mogłabym juz 15 urodzić :)) juz doczekać się nie mogę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia no weź mnie przynajmniej dogoń z tą wagą :)) nie będę czuła sie samotna! Masz jeszcze miesiąc przed sobą do mnie więc kto wie :)) wrrr co Ja tu sama tak tyję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady__________ mi i mojej mamie strasznie się Ada podoba i tez nie uważamy, że jest twarde, ale cóż zobaczy się w ostateczności w lipcu. Może Ją ujrzymy i zgodnie stwierdzimy, że to Ada?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tu leniuchuję, a widzę, że Wy już dawno nie śpicie!!! A propos wagi to ja mam 11,5 kg na plusie, słyszałam, że niewiele, jednak dla mnie - zawsze byłam wysoka i szczupła wydaje się to bardzo dużo..brzuch mam ogromny...jutro zaczynam 34 tydzień, jejku, jak to już blisko!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeej! ale cudo pogoda!!!! :D :D :D listkaaa------->skoro Adrianka jest twarde to Kornelia tym bardzie (wg mnie), a z tych co podałaś może Lenka... a co do wagi to skoro wyniki I Twoje i maleństwa są ok to się nie przejmuj!!! ❤️ nO aniaania------>juz niedługo!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imion to Lena bardzo mi się podoba.....ale Kornelia jest za to bardzo oryginalne... Dorotka! A Ty łap Kochana ***************************************************** *******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Lenka to chyba nie to samo co Milenka prawda? no Ja myślę o imieniu dla swojej pociechy jesli okaże się dziewczynką MILENKA w zdrobnieniu LENKA! Dla syna nie wiem - wypadało by mieć asekuracyjnie! Miał być KACPEREK ale chyba nie będzie bo co widzę Kacperka to jestem niemile rozczarowana osobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaania------------->chłonę :D ❤️ Lady-------> wg mnie też wybór iminia zależy od osób jakie się zna o tym imieniu :) czesto te osoby skutecznie zniechęcają :D :D :D a MILENKA mi się podoba i takie imię mogłabym dać :D :D :D (jest wiele imion które mi się podobają a swoejmu dziecku za nic bym nie dała 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania - 11,5 kilo to rzeczywiście malutko.. ja mam juz 17 na karku, a raczej na brzuszku i tez mowią że tak w normie... ale najwięcej utyłam chyba do 20 tygodnia bo mi na święta wypadło... :P 34 tydzien to ty na wylocie juz jestes... :P ja 32 zaczynam :) imiona śliczne... ja tez tak mam ze chociaż imie mi sie podoba to nie dała bym dziecku, i fluidki przesyłam... Dorotka.M XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Ladybird - ja tez jeszcze tyje wiec nie jestes sama.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Dzis pierwszy dzien bez fenoterolu wiec chodze i schizuje:) ze urosze zaraz i moj Maz nie zdazy.No ale tak powaznie to mam nadzieje wytrzymac do po swietach bo mam wtedy usg i wizyte ( ostatnia) u pani docent. Trzymajcie kciuki by sie udalo.. A co do tycia to ja caly czas mam 20kg na plusie i tak jest stale od 6 tygodni.Ale teraz nie tyje bo mi kazali jesc glownie marchewki,jablka i bialy ser a na tym sie utyc nie da:):) A to odzywianie to ze wzgledu na obrzeki..i faktycznie ze sa mniejsze i lepiej sie czuje:) Tylko na marchewki juz patrzec nie moge.. A co do piersi..to moje urosly o trzy rozmiary i na wieczor sa zawsze takie twarde i pelne mleka..no coz szykuja sie i juz:):):) Dorotka łap fluidkixxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Juz Wam zycze spokojnych Swiat i mam nadzieje ze napisze Wam po Swietach ze bylismy na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda r.----> 🌻 Kasik26----> 🌻 i trzymamy mocno kciuki za Was!!!! I czekamy na wieści jak \"pójdzie\" ta wizyta!!! :D :D :D Będzie DOBRZE!!! 🖐️👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_________Ty nie schizuj tylko sie ciesz ze zaraz razem bedziecie:P:P:P listka____jak badania ok to ok:) lady________ja w ciagu miesiac 3 kilo przytylam,tak nic;) Wrocilam ze szpitala: M przywiozlam... Juz zdazylismy sie pożreć jak psy..... Bylam w aptece: pol wyplaty zostawilam, tak co miesiac...Coz: albo zycie albo smierc.... Za tydzien do szpitala na echo serca kontrolne, w maju do poradni na kontrol a potem co pol roku kontrola.... Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_________Ty nie schizuj tylko sie ciesz ze zaraz razem bedziecie:P:P:P listka____jak badania ok to ok:) lady________ja w ciagu miesiac 3 kilo przytylam,tak nic;) Wrocilam ze szpitala: M przywiozlam... Juz zdazylismy sie pożreć jak psy..... Bylam w aptece: pol wyplaty zostawilam, tak co miesiac...Coz: albo zycie albo smierc.... Za tydzien do szpitala na echo serca kontrolne, w maju do poradni na kontrol a potem co pol roku kontrola.... Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik! Ty schizująca się mamuśko!!! Wytrzymasz, wytrzymasz, nic się nie martw!!! Milena i Lena to raczej nie to samo, tak czy inaczej zdrobnienie Lenka bardzo mi się podoba:) Dziś odwiedziła mnie siostra, aż ciężko uwierzyć, że kiedyś żarłyśmy się jak psy, a teraz Ona z własnej woli do mnie przyjeżdża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik trzymaj się dzielnie :)) Jesio na marchewach i tych innych warzywkach to Ja jestem w stanie ładnie przytyć he he he na pomidorach i pomarańczach też tyłam :)) od powietrza też się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ale spoojonie na razie mam w pracy... mam nadzieję że puszczą nas wcześniej (czasem tak bywało) :) :) :) 🌻 Miłego dnia!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś jestem u mamy, przyszedł do mnie jakiś polecony i muszę odebrać - ciekawe co to...może jakieś pismo z zusu? W końcu nie dostałam jeszcze żadnych pieniędzy..........zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Zatem Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życze z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy,życzę wszystkim miłej Wielkanocy :) \" Zdrowych i spokojnych Świat Wielkanocy❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chciałabym Wam życzyć zdrowych, pogodnych Świąt Welkiej Nocy, niech będą one czasem spokoju i miłości oraz wielu radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. ❤️ ❤️ ❤️ Joasiu ❤️ z całego serca gratuluje syneczka ❤️ Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli80_________dziekuje bardzo❤️❤️❤️ Dla Ciebie od Zajaczka:) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie co było w liście poleconym - pismo z zusu ze zwolnieniem do poprawienia - okazało się, że lekarka źle policzyła dni, zwolnienie było od 22.2 do 21.3 czyli 28 dni, a lekarka wpisała 30 - pewnie dlatego, że luty jest krótszy i się pomyliła!!!!!!!!!! Już wiem dlaczego nie dostałam jeszcze żadnych pieniędzy i nie dostanę przez najbliższe 30 dni od wpłynięcia poprawionego dokumentu - tyle zus ma na weryfikację.......dobre co? Gdybym nie miała z czego żyć to 2 miesiące byłabym bez pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×