Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Joasiu u mnie to niemożliwe gdyż pocztę przyjmuję na outlooka więc na onecie na portalu jest pusto! Ogólnie może zbyt wielka do przepchnięcia! Może na ladybird76@onet.pl to jest o dużo większej pojemności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY__outlock mojego Taty zrobil to samo: nie wpuszcil filmow,musialam wyslac raz jeszcze i strona odebral..... Pol godz jedno zajmuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fotki to brzuszka, a filmy Synka ale wracaja wszystkie, a jeden wysyla sie pol godziny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja już po urlopie... Joannaz-----> ja też poproszę o zdjęcia Waszego mężczyzny :D ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia brzuszek rasowy.. :D szkoda tylko ze Twojego mężczyzny nie zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Co tam u was? U nas cos sie popsula pogoda i nie ma sloneczka. Maz mi pojechal na tydzien..i jestem sama:( Trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda R. ------------------> 👄 Kasik26------> współczuję! Nie dość ze brzydka pogoda to sama! 😠 u mnie słoneczko! super pogoda!!!! Trzymaj się tam cieplutko w domu! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu nic nie mam na poczcie, a bardzo chcialaby zobaczyc twojego synka w akcji, jesli znajdziesz chwilke, rzuc mi filmik na poczte, email pod nickiem, dziekuje,pozdrawiam wszystkie,pa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!!!!!!!1 To ze nie macie to znaczy ze nie doszlo do Was, wysylalam prawie kazdej!!!!!!!!! Jak nie ma to nie ma, trudno.... Pol godz trwa wyslanie jednego.... Ja juz w domu, M w czwartek wychodzi.... Straszny ziab dzis na dworze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Joasiu!Dzięki za fotki, filmiku niestety nie dostałam. Kasik! U mnie też chłodno, na szczęście co pewien czas pojawia się słoneczko, co zawsze poprawia mi humor....a Ty na dodatek sama biedulko...na szczęście tydzień szybko przeleci, zobaczysz.... Wczoraj jak co tydzień mieliśmy wykłady w szkole rodzenia. Pierwszym tematem było znieczulenie - był lekarz anestezjolog i szczerze mówiąc to co powiedział troszkę mnie niepokoi, dyżur na sali ma jeden lekarz, który może znieczulać tylko jedną pacjentkę, w szpitalu, w którym chcę rodzić jest osiem sal porodowych, więc przypadkiem może być tak, że zdążę urodzić zanim on dotzre do mnie ze znieczuleniem....ale może lepiej nie martwić się na zapas.... Drugim temat były banki komórek macierzystych i musze powiedzieć, że to jest temat bardzo interesujący...czy któraś z Was myślała może o pobraniu krwi pępowinowej? Poza tym dziś po raz ostatni byłam w pracy - taką podjęłam decyzję, i tak powinni się cieszyć, że tak długo chodziłam, tym bardziej, że miałam zwolnienie. Z drugiej strony mam obawy co będzie po urlopie macierzyńskim - jak już Wam pisałam muszę liczyć na łaskę i niełaskę szefostwa, gdyż likwidują starą firmę i zakładają nową, a wiadomo, że w trakcie zwolnienia czy urlopu nie zatrudnią mnie w tej nowej.....niby mam powiedziane, że zaraz po urlopie czeka na mnie umowa, ale same wiecie jak jest, może być tak, że zasilę grono bezrobotnych w tym kraju.......a może znajdę lepszą pracę? - z tej i tak nie jestem do końca zadowolona.....nie będę Was więcej zanudzać, pozdrowienia dla Wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu::: jesli chodzi o znieczuelnie sie nie martw: jak trzeba bedzie napewno Ci podadza:)) I bankowo 8 naraz nie bedzie rodzic;) Co do krwi pepowinowej..........gdybym TYLKO miala mozliwosc to od razu bym to zrobila, to super sprawa, ratuje zycie potem....... Ale ja....mam najblizej w Warszawie:( Wiec pozamiatane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mi poleciala z sutka....pierwsza siara :) Scisnelam niechcacy i galy mi wyszly jak zobaczylam co..wylecialo :) wpierw zolta ciecz,potem wodnista:) To teraz sie zacznie jazda z wkladkami :classic_cool: Znaczy kanaliki pracuja: bedzie pokarm :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz - u mnie tez przy scisnieciu poleciala, ale w ciągu dnia nic nie cieknie... wiec tylkol raz wkładki zakladalam, dzien po tym pierwszym wycieku i nic nie bylo, wiec dałam sobie spokoj... ale GRATULUJE... 🌻 kasik - 🌻 aniaania- 🌻 ladybird - 🌻 malolepsza - 🌻 dorotka.m - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! z rana.... ❤️ pustki ostatnio (chyba każda do świąt się szykuje) :D :D :D teraz u mnie pogoda się popsuła... a wogóle to @@@@@@@@ :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu spokojnie może nie będziesz musiała używać wkładek bo jeszcze do tej pory nie słyszałam alby laski przy wypływie siary po naciśnięciu używały wkładek! Przy pierwszym czy teraz też jak ścisnę polecia ale zza dnia nic się nie wydziela więc mozesz chodzić bez obaw! Prawdziwa laktacja zacznie ci się po porodzie! W tym tygodniu miałam okazję spotkać się z ciężarną z jednego z forum. Spotkanie było przesympatyczne a brzusio tej przyszłej mamy świetny ! Laseczka jest w 7 miesiącu w ciąży bliźniaczej jednoowodniowej i jest to 4 taki przypadek w polsce :)) Brzusio napięte jak balonik nadmuchany na maxa a ona ma go tak zgrabiutki, że pozazdrościć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam dzisiaj okna myć ale jakoś tak pogoda odstrasza! Moze popołudniu machnę szmatą ale ogólnie to nie za bardzo mi się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! I pierwszy dzień w domu....mam zamaiar zbierać siły na czas po porodzie, leniuchować ile wlezie, ale też przy okazji poprać małe ciuszki, zrobić przemeblowanie w szafach... Pozdowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie w ten piękny (przynajmniej u mnie ) dzionek!!!! lady___________a ty nie masz kogoś kto by za ciebie poszalał z tymi oknami?! moim zdaniem absolutnie nie powinnaś tego robić!!!!! joanna___________dziękuję za fotkę! Brzusio masz extra!!! taki duży jak mój!!!! serio!! tylko ja mam bardziej taki okrąglutki, normalnie piłka!! zrobię fotkę i też wam wyślę!!! przeczytawszy przed sek to o siarze z twoich piersi podniosłam bluzkę i tez oczywiście musiałam sprawdzić! jestem w szoku!!! tez mi leci!!! już chyba od ponad miesiąca mam brudne staniki, bluzki, piżamkę tam gdzie sutki, ale zawsze widziałam to już w postaci zaschniętej nie myślałam, ze jak nacisnę cycka to mi poleci!! ale jazda!!!poczułam się jeszcze bardziej jak ciężarna!!!! :):):):) a tak a propos - my dziś zaczynamy 7 miesiąc!!:) I dostałam wzruszający list od m. chyba już niedługo przyjedzie, tak za nami tęskni!!! Po świętach się przeprowadzam do nowego już naszego własnego mieszkanka (będę już tam szaleć z urządzaniem na maksa), wróci mój m, w czerwcu się obronię i już.... lipiec..jestem taka szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie mam nikogo kto by mi pomył okna i jestem skazana na samodzielność! Powolutku będę się z nimi borykała aż dojdę do celu! Przynajmniej chciałabym przetrzeć bez większego wysiłku niż zwykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka to tak jak i Ja z tymi tygodniami! a gdzie tam jeszcze te prawie 4 miesiące wrrrr mam wrażenie, że to jeszcze tak długo :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listaaa--------> cieszymy się Twoim szczęściem 🌻 Lady------>jeśli rzeczywiście musisz to uważaj na siebie (ale ja raczej zostawiłabym je upaprane- trudno -Bałabym się!!!! ) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie myje okien... w d...ie i wogole cały dzien dzis bede lezec i pachniec... nic nie robie... lenia mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda r.----------->I masz świętą rację!!! Też bym sobie tak poleżała i popachniała :D :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka.m - 🌻 no to co za problem :D poprostu wstajesz rano, albo i nie, nie ubierasz się i pląsasz po domu cały dzień w piżamce... :D albo dresach jak kto woli... 🌻 jeżeli tylko masz możliwość to polecam... suuuper sprawa... ale nie na dłuższą metę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z miasta i będę - tak jak polecacie - obrzydliwie się lenić:) i zajadać czekoladę mniam mniam. Byłam u ginka (ale tylko powiedzieć jak się czuję po tych lekach na serce) ciśnienie mam w normie i chyba.... UWAGA!!! PRZYTYLAM KILOGRAM ! Wiem, to tyle co nic, ale zawsze coś. hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zostałam przez dzidzię moją zmuszona do leżenia ale niestety nie na długo!\' Jakoś ciężko mi wyleżeć i zabrałam się za malutkie sprzątanie tzn wycieranie kurzy :)) Dzidzia moja strasznie nisko sobie dzisiaj leży az za nisko i uciska mi na dół brzucha! Nie chce jej się podskoczyć do góry :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady___________ ja to w ogóle mam bardzo nisko brzusio - wszyscy mówią, że jak do porodu już. I świra dostaję, bo wciąż muszę siusiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka z siusianiem tez tak mam - jak dzidzia dobrze się położy na pęcherzu to się nalatam co chwileczkę! Ogólnie lekarz po ostatniej wizycie ciutkę się zaniepokoił i zaznaczył, że będzie na mnie uważał! Widocznie nie jest to za dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×