Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Karusia--->witaj!!! Na pewno się tutaj zadomowisz... 🌻 listkaaa----> ja też obstawiam pojawienie się niuni LAdy już dziś :) :) :) ale rzeczywiście horror z tym tętnem. dobrze że wszysko OK... buziaczki dla Majeczki 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Dzięki za miłe przyjęcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
dzięki za miłe przyjęcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia_____________witaj🌼 Trzymamy kciuki:) Właśnie wysyłam fotki naszej mróweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Ja jeśli chodzi o ścisłość mam dwójkę i staram się o trzecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna___________co zamierzasz dokładnie robić? :) żeby wywołać? Chyba nie będziesz już jeździć rowerem albo jak lady nosić telewizorów?!?!? Lady nie ma chyba :):):) szok!!! zaraz poleci Joannaz i już nie będziemy miały brzuszków. Ja właśnie weranduję Maję już od 14.45 tak sobie myślę poweranduję ją godzinę. Ta nasza kruszynka śpi i śpi i je tylko. Czasem włączy jej się jakieś pół godz aktywności to rozgląda się jak osiołek i słucha co do niej mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa - zdjęcia dostałam, Majeczka prześliczna :D a po twojej opowieści o porodzie mój mi się przypomniał... lady - 🌻 trzyamy z Olą kciuki :D joasia - ty tez niedługo polecisz :) 🖐️ wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___absolutnie,zadnego dzwigania, bo to niebezpieczne:) Mycie podlogi na kolanach, sex ostry, moze lustra w szafie przetre, zobacze jak akcja bedzie szla....Olejek rycynowy jeszcze, kapiel goraca odpada bo ja....i tak na codzien sie dusze;) Wlasnie ogladam fotki coreczki: sliczna❤️ A wymiary idealne do rodzenia, zazdroszcze;) magda___________no bede miec odlot ze nie zapomne go do konca zycia;) Ja pospalam popopudniu, teraz czache mi jak zwykle rozwala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. nim sie obejrzymy...bedzie walczyc i sie starac o 2 dzidzie i znow sie zacznie od nowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa---->fotki otrzymałam...niunia cudna... karusia---->to fajnie że masz już dwójkę dzieciaczków... powodzeni w staraniach o tzrecie maleństwo 🌻 joannaz---->szykuj się powli-teraz TY!!!! bo myślę ze Lady jak się tu pojawi to już z Maluszkem... pierwszy raz u Ciebie widzę taki optymizm że zaraz po tym porodzie postarasz się o kolejne maleństwo... :P :P :P super!!! pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka___________nie napisalam ze zaraz, za 2 lata zaczne a kto wie...ile mi to zajmie... teraz 2 lata walczylam:/:/:/ A optymizm? jesli chodzi o porod to..nigdy go nie bylo:classic_cool: /////////////////// //////////// ////////////////// /////////////// ////////////// ///////////////////// Na II kreseczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obstawiam, że Lady poleciała:) zbyt długo Jej nie ma... Listka! Majeczka śliczna!!!! I ciesz się, że taka grzeczniutka, bo jak ja sobie przypomnę nasze początki z Michałem.... Karusia!! Witaj i powodzenia!!! W jakim wieku są Twoje dzieci?? Joasiu!! Czyli chyba tylko Ty - jak na razie - zostałaś nam z brzuszkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu__________--moze LADY lezy? albo na zakupach? Jak do rana sie nie pojawi to....znaczy ze cierpi;) Ano ...zostalam, buuu:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz----------------->że u Ciebie optymizmu na poród brak to wiem ,ale jak Ty już piszesz ze pomyślisz o następnym Maluszku to naprawdę dużo (wg mnie). Właśnie dlatego ze jestes pesmistycznie nastawiona-myślałam że napiszesz-teraz i nigdy wiecej... :P :P :P a wiruski łapie i kumuluje na przyszłość... jeszcze chwilka i nie będzie miał kto słać tak szybko się rozpakowywujecie :P :P :P LAdy za słowo \"szybko\" chyba by mnie udusiła :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka, nigdy w zyciu \"nigdy wiecej\"////aczkolwiek obawiam sie.,.. ze bede tak myslec.....Place poloznej, ma tak zrobic abym jak najmniej cierpila , jak najszybciej , niech wali mi zastrzyk za zastrzykiem..,. W koncu prawie cala pensje dostanie, a to tylko 1 porod.... Ja poprostu sie bolu boje i tyle... No o Justynie pamietam, wpada przeciez tu z relacjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze ze się boisz ...też bym się bała :P :P :P to tak na pocieszenie :P :P :P będzie OK!!! ale zgadzam się ze \"nigdy nie należy mówić nigdy\". nigdy nie wiadomo co życie przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo zapewne;) Chociaz to wszystko inaczej wyglada jak sie czlowiek stara... a jak jest \"za pies dwunasta \" przed rozwiazaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, wiem i rozumiem, zobaczysz ze;.....bedziesz narzekac jeszcze jak i ja;) Bo jak ja zaszlam, to kazda inna tez, kwestia....czasu, a dzizia przychodzi w najmniej.....spodziewanek chwili❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i lady pewnie poleciała,Mnie tak samo odeszly wody..jakbym popuscila :) siku i dopiero jak mnie badali to chlusneło i tez nie mialam zadnych skurczy i boli.Wiec na moj gust lady juz rodzi albo raczej urodziła:):):) Na wakacjach było ok.Pogoda nam dopisała i siedzielismy sobie z małym w cieniu nad zalewem:):)Zabralismy tez Babcie wiec nawet znalezlismy czas na wspolny samotny spacer:) A co do zachowania Bartusia..mała Maluda jak zawsze:):) Ale tak na powaznie to było w miare ,marudził ale chyba nie wiecej niz w domu. Najgorsza była podroz..wogole nie spał i darł sie w niebogłosy.A to strasznie dziwne bo zawsze nam spał we foteliku..a tym razem dał nam czadu. Dorotka a skad Ty dokładnie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_____________jak ten czas leci, dopiero urodzilas, juz 3 miechy minely.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam specjalnie sprawdzić czy Lady klika - nie klika - cudnie :) stękała stękała i sobie wystękała:):):):) teraz może żałuje, jak ja, gdy się męczyłam. Wkrótce powitamy Juleczkę. Nie mogę się doczekać. Dobranoc! Padam na cycki. Nic dziś nie odpoczywałam durna w dzień a mogłam leżeć jakieś 5 godz. Jutro lepiej się zorganizuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś mamy pierwsze szczepienie - tak późno, bo zadzwonili z przychodni i przełożyli. Mam troszkę obawy, bo Misiek to mały histeryk...w dodatku ta pogoda - leje. Ja zdecydowanie wolę upały i mam nadzieję, że wrócą:) Kasik!! Bartuś śliczny!!! Jaki On jest już duży!! Aż nie chce się wierzyć, że ma już trzy miesiące! Ucałuj Go ode mnie.🌼 Listka!! Odpoczywaj, łap każdą chwilę!!! Choć życzę by Majeczka była już zawsze spokojna :) Lady!! Może już jutro coś napiszesz? Madzia, Joasia, Dorotka, Doth_s, Justyna, Małolepsza, Wica🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik------>staszów... Babcia to chyba Twoja mama, bo jesteście podobne, a Bartuś usteczka jak tata, ale chyba oczka ma jak Twoje, prawda? Super mężczyzna juz jest!!!! Aniaania-----> na pewno jakoś Twój mały \"histeryk\" da radę :D niestety musi> Buziaczki dla niego i bądźcie dzielni :) Lady, Madzia, Joanna, , Doth_s, Justyna, Małolepsza, Wica, Karusia1978, Oli 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 (mam nadzieję że nikogo nie pominęłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Znow leje ze swiata nie widac, 16 stopni i wieje: kolejny dzien przezyje:):):):) Musze jechac do rodzinnego po recepty dla M i poplotkowac:classic_cool: Tyle ze...lenia znow mam.... kasik____no Maly rosnie jak na drozdzach:) Rzeczywiscie , oczy to 100% wypisz- wymaluj Twoje:) A fotka gdzie Bartus trzyma tate za palca....jest boska❤️ lady ______Ty juz pewnie babolu z Mala:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×