Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witajcie! jestem po weselu, rwaniu wiśni wczoraj i od poniedziałku sama na 3 stanowiskach...jakby sie uparał to dziś na pieciu bo szefa też nie ma i jednego jeszcze kolegi, ale co tam... :):):):) Aniaania--->gratulacje!!! widzisz jak lekko sesja poszła :P :P :P Super ze masz spokoj z tą piersią... listkaaa---> tak to jest jak się zwleka :) czekamy Lady----> na Ciebie też czekamy... i nie dołuj się tak.,.. już niedługo i wszystko będzie Ok 🌻 joannaz, JustynaM, dot_s, małolepsza POZDROWIENIA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego dnia dziewczyny🌼dzisiaj juz lekko ulzylo z upalem, Lady____cycki do gory, trzymaj sie, czekanie jest okropne, ale zycia sie nie przyspieszy🌼 jade do gina, emocje siegaja zenitu, zaczely sie badania przed zabiegiem dla wszystkich po 🌼 na dobty dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaduda__________witaj i gratulacje dla kolezanki:) listkaa___ja jestem caly czas pod kontrola lekarza:P:P:P To normalne na tym etapie ciazy: skurcze przepowiadajace sa juz od 30 TC, a ja mam wszystko ksiazkowe!!!!!!!!!!!! A no- spa w ciazy to jak witaminy:P:P:P:P A jutro ide na KTG i USG:classic_cool: Lady____________skad ten dół? Zaraz dzidzie bedziesz miec❤️ kasik, wica_______________jak tam mamuski?:) Dorotka, Dot_h❤️ >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> malopelsza_____trzymam kciuki:) Ja dzis odzylam troche bo chlodniej na dworze [dla mnie caly czas za goraco] 24 stopnie, chmury, tylko co chwila slonce wylazi;) Nawet bolesci mam mniejsze;) Skocze dzis do miasta gnaty rozruszac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety\'! Nocka była nieciekawa. Położyłam się i chyba zasnęłam o 4 nad ranem, wcześniej tak mnie w kościach łamało, że nie szło wyrobić. Tabletki nie chciałam brać bo ileż można :(( Poza tym dzidzia wierciła się i dociskała mi pęcherz, że co minutę lądowałam w WC :(( Mam naprawdę dość - ryczeć mi się chce.... nie mam siły :(( to czekanie mnie przerosło a raczej ta wielka niewiadoma! Co noc myślę, że może coś ruszy nad ranem a tu nic i nic :(( to nie jest na mnie.... Niech to się już skończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach nie mogę się psychicznie pozbierać! Jestem zmęczona, niewyspana, jest mi ciepło i zero jakichkolwiek objawów co do zbliżającego się porodu :(( Mam dość :(( ryczeć mi się chce i nie mam na nic ochoty! Rodzinka mnie na non stop pyta kiedy pójdę rodzić a Ja mam tego dość :(( skąd mogę to wiedzieć - też bym chciała mieć to za sobą! Coś mi się wydaje, że chociaż znam czas poczęcie to dane będzie mi czekać do dnia wg OM czyli 26 lipca! Nie dam rady - nie dam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 wytrzymaj jeszcze troszke kochanie, już baaardzo blisko jesteś... byłam dziś w przychodni ważyć Ole i waży już 4950 g :D listkaa - ja tak miałam jak poszłam do szpitala miesiąc przed porodem... ale powstrzymali :( a ja załapałam mega doła ale szybko mi przeszlo i ponosilam sobie ją jeszcze miesiąc.. joasia - twój małż to dba o Ciebie :D :D :D doth_s, dorotka, justynka, kasik, wica, aniaania 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________________nawet jak urodzisz w terminie to... tylko 8 dni, dasz rade, baba wszystko zniesie!!!! magda______- dzidzia cudna, bylam na bobasach, a ta fotka gdzie M i dzidzia spi: bomba:):):)❤️ ja sie bycze, jak ostatnio codzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dam radę! Chciałam wyjść z domku ale nie ma mowy! Buty, które do niedawna pasowały już nie mieszczą moich stóp! Nie dam rady i tyle :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Od dziś do piątku mieszkam z Misiem u rodziców, mąż wyjeżdża jutro na delegacje, a dziś też cały dzień w rozjazdach. Czuję się jak na wakacjach..nic nie muszę robić, ba - zabraniają mi wszystkiego. Może i lepiej, muszę dojść dobrze do siebie żeby mieć siły, gdy będę sama z tym moim Małym łobuzem. Zaraz się zbieram i idę z siostrą pobuszować po sklepach - pierwszy raz od porodu, super:) Lady - wytrzymasz!! I tak tego nie przyspieszysz, zostało Ci już tak bardzo niewiele, ani się nie obejrzysz, a będziesz tulić córunie..duży buziak dla Ciebie!!! Listka - wciąż jak tu wchodzę to liczę na wiadomość, że zaczęłaś rodzić;) Joanna - no-spa i witaminy? Tylko nie przesadzaj, co za dużo to zawsze niezdrowo, pamiętaj!! Ja w ciąży unikałam wszelkich leków, jakoś bałam się, że mimo wszystko zaszkodzą... Małolepsza - trzymam kciuki!!! Dorotka - 3 stanowiska? No nieźle!! Żeby jeszcze pensj abyła potrójna..... pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady!! Nogi do góry, leż i odpoczywaj!!!!! I MYŚL POZYTYWNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu__________bez przesady, no-sspa w ciazy to norma, kupa lasek lyka bo dzial p/rozkurczowo na macice i jest lekiem jednym z niewielu, ktory nie ma wplywu na plod;) A u mnie ciemno, chmury, zarz padac bedzie:))) Moze w koncu sie zbiore za torbe swoja: chlodno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. korzystaj z \"obslugi\" mamy i znieraj sily na czas, gdy bedziesz sam z Michasiem znow❤️ lady_______________-dasz rade:classic_cool: nlej zimnej wody do miski i mocz tak nogi, powinno pomoc na jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda-------->cudna...kawał kobietki już 🌻 Lady---->dasz radę...trzymaj się dzielnie... zobacz ile już za Tobą... Wierzę ze ta pogoda dodatkowo daje Ci popalić, ale zobacz już wkrótce Maleńka będzie z Tobą... Będzie dobrze 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 listkaaa---->czyli właściwie \"przegapiłaś\" poród :P :P :P fajnie też już wkrótce będzisz lżejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda____Olcia cudo, zgadzam sie z Joanna. tez wymieklam ze zdjecia z tatusiem:D:D:D:D mam nadzieje,ze nie macie mi za zle, ze tak was nachodze......trzymam za was mocno kciuki i sledze ktora sie pierwsza rozpakuje...... Joanna___kiedys przeczytalam wszystkie twoje posty, sledzilam jak i kiedy udalo ci sie Wojtusia zrobic:D:D:D:D:D:D(jak:classic_cool: to akurat chyba wiem:classic_cool:) annia____dla ciebie brawa za dzielnosc🌼 Lady____lada chwila, joanna dobrze mowi Dorotka___🌼 Justi____u ciebie juz dalam 🌼 ale masz jeszcze jeden:D ale dzien......oczywiscie jak sie spodziewalam, w poczekalni troche sobie poczekalam, jeszcze za mna siedziala \"panna\" ktora z nudow zaczela sobie paznokcie pilowac i dmuchala te odpady na mnie, myslalam,ze ja zabije, ale wzrokiem ja zgasilam, chryste w szpitalu, w poczekalni ta sobie manicure zaczela robic, ksiazke sobie trzeba bylo poczytac, a nie!!!!! ale do rzeczy , porosilam pana Radka, (juz ich wszystkich po imieniu znam) zeby sie przylozyl i take porzadne usg zrobil ze wszystkimi pomiarami, bo to ost przed laparo i tak jak przypuszczalam, ten moj lewy jajnik to kompletnie lewy jest tzn malenstwo 25mm, przyklejony do sciany macicy, nie ma co na niego liczyc raczej, ale prawy owulujacy co cykl, wielkosc 35mm z pecherzykiem 15mm, a dzis dopiero 10dc, wiec grzeczny bez stumulacji wychodowal spory pecherz, endo 7,5mm tez nie najgorsze, macica normalnej wilekosci, b/z, zatoka douglasa wolna, tak wiec w prawym jedynie nadzieja, jak mnie otworza to sobie dokladniej wszystko obejrza, szczegolnie to lewe jajo, zabieg sie zbliza wilekimi krokami ........zeby juz byl sierpien, oj zeby milego wieczoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza___________no co ty, ego nikt nie wie jak zrobilismy Wojtusia;)to bylo niemozliwe ze.... medycznego punktu widzenia;) Dobrze ze n a USG ok, a laska z manicure to niezla;) Powodzenia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza+++++no innego wyjasnienia nie ma;) Witajcie❤️ Mialam dzis koszmarna noc... Zaraz pedze do gina spragniona nowosci... Milego poranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! małolepsza--🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 piękny film...poprawiłaś mi tym humor i nerwy jakby mam mniejsze... buźka listkaaa, lady---> jak tam? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie u gina nic noowego sie nie dowiedzialam, co bym nie wiedziala;) Macica sie szykuje do porodu, trenuje, dlatego takie bole i skurcze nieregularne... Ma dlugosc 2,5 cm, zamknieta, twarda. Glowka wysoko... KTG nie zanotowalo akurat zadnego skurczu (ale rano jest ich b malo....)Za tydz USG (i KTG) : zeby zdazyc przed porodem, gin mowil ze....w kazdej chwili moge juz spokojnie rodzic:) Jedyne co to....gin sie wkurzal ze tetno co chwile uciekalo: Maly tak wariowal ze szok, tzn. jak codzien;) Az KTG malo nie spadlo tak kopnal;) A i dzidzia wazy napewno ponad 3 kg--na oko widac ........ I lezecccccccccccccccccccccc!!!!! Zaraz przed 10:00 lece na to durne badanie, potem juz nie wylaze z chaty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja dalej na chodzie! Nic się nie dzieje i nic na to nie wskazuje, że będzie się działo! Nawet jak pobolewa brzusio to i tak to niczego nie wskazuje! Najgorsze są jednak ruchy dziecka, które daje popalić mojemu pęcherzowi :)) Joasiu --- no widzisz czyli wsio OK! Nospę może odstawisz - szkoda, że tak dużo jej przyjmujesz. Dbaj o dziecko bardziej a Ty sobie poradzisz! Sama co drugą teraz noc biorę apap i nie chcę częściej - staram się jakoś wytrzymać - bolą mnie stawy tzn wykręca mi ręce i nogi jak starej babci :(( Listka --- idź już rodzić hi hi hi bo na mnie jeszcze czas :)) Cieplutko pozdrawiam Was wszystkie :)) ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_______apap to ja moge jesc jak cukierki, albo dropsy i nic;) No-spe biore tylko jak skurcze macicy mam: no- spa jest przeciez p.skurczowa i pomaga na macice );) Dzis nie bralam, bo jako tako, ale wczesnie jest;) Wlasnie wrocilam z tego durnego badania: 80 zl mnie skasowalil, wynik we wtorek.... A jutro jedziemy do Szczecina odwiezc tesciow na busa, z Berlina leca do Anglii do siostry M.... Potem pojedziemy do Makro, juz mi sie geba cieszy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu ale przy każdych skurczach bierzesz??? Ja ani razu nie wzięłam jak mnie dół brzucha bolał ! Apap tylko tak jak pisałam przeciw tym bólom w nocy podobnych do reumatycznych a i tak co drugi dzień jedna tabletka - wyjątkiem są dwie Nie ufam i tak i tak żadnym tabletkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! U nas znów upał. Misio dość spokojny, ładnie przespał noc w nowym miejscu - spał prawie 7 godzin!!!!!! Teraz śpi grzecznie w leżaczku:) a ja tęsknię za mężusiem...dobrze, że już jutro wraca:) a i rodziców wciąż jak na wczasach. Z piersi wciąż wylatuke, ale to podobno dobrze, jutro idę na kontrolę. Wciąż boli mnie ta ręka, mam nadzieję, że to wkrótce minie.. Kochane ciężaróki!! Życzę Wam wytrwałości w tym upale. A Joaśka - do wyrka i odpoczywać!!!! Madziu! Obejrzałam Oleńkę - - jest prześliczna, po prostu jak laleczka!!! Buziolki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________no nie za kazdym, jak boli dlyzszy czas mocniej,to wtedy i na pare godz spokoj;) A ja ufam lekom, bo po cos sa....I jak mi gin powiedzial: lepiej brac bo nie branie jak trzeba moze wyrzadzic wiele wiecej szkod jak wziecie;) aniu_________przestan z tym lezeniem, to nie dla mnie;););) Widzisz, Maly spi coraz lepiej___SAB mu dajesz??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, oj finisz jest ciezki, ale noski do gory /szczegolnie Ty Lady/, ciezko, ale lada moment i bedzie po wszystkim i bedziecie tulic malenstwa do serduszek. O matko, ale filmik, az sie wzruszylam. Olenka śliczna, a waga jak piekna, no mamusia powodzenia w lulaniu, niedlugo zalozymy topic pudzian team :)) Ania, poniewaz nie mialam okazji wczesniej gratuluje z powodzeniem zakonczonego roku. Fajnie, ze juz z piersiakami masz ulge. Malolepsza a kiedy masz laparo i gdzie? A moze nie bedzie potrzebne skoro tak ladnie urosl pecherz bez stymulacji to dzialajcie. Dorcia a wiecej pracy dla ciebie nie ma?? Sorka, ze tak sie dopytuje, ale co z Twoimi badaniami. Joannaz, a jak tam jazda na rowerze ? /hahaha, przypomnialam sobie/. Kasik a co u Ciebie? Konrad rosnie jak na drożdżach, bylismy na szczepince poltora tygodnia temu i waga dobila juz do 7,030. POza tym odwiedzil nas jego kolega ze szpitala, urodzili sie w tym samym dniu, wiec sa blizniakami. Przesylam link do zdjec dodalam nowe, wlasnie ze wspomnianych odwiedzin. http://picasaweb.google.pl/aloiwa1 buzialki i trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica----> zdjęcia super.... fajne chłopaczki... przydałby mi się solidny kopniak ... zamiast zrobić te badania póki miałam mniej pracy to zwlekałam i teraz mam... ale dopytuj... może mnie to zmobilizuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie, ten po lewej to moj konrad a ten po prawej to brat bliznial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica____________Jak mialam jezdzic dalej, jak M pojechal na 3 tyg, a jak wrocil to bylam juz za gruba????? Troche jezdzilismy;) W ogole gdzie Ty sie podziewasz tak dlugo????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×