Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość Karusia1978
Wielkie dzięki jesteście wszystkie kochane!Nawet mężowi nie powiedziałam bo nie miałam kiedy.Może jutro powiem jak wrócę z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia------>GRATULACJE 🌻 małolepsza---> bedzie ok... trzymamy kciuki 🌻 JOannaz----> nie łam się 🌻 w końcu będziesz miała swoją wymarzoną kruszynkę 🌻 listkaaa---->a może on się czuje zazdrosny o czas poświęcany MAjeczce... faceci tak czasem (często) ;) mają... magda, wica, kasik, doth_s, Justynka, aniaania 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 chyba nikogo nie pominęłam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Dorotka_____________ale trafiłaś!! Dokładnie mój m. jest zazdrosny, że już nie mam dla niego czasu, że on juz nie jest ważny itp itd Co za idioci z tych facetów?! Jak można być zazdrosnym o własne dziecko?!?! Tym bardziej, że wiem, że Maję baaardzo kocha! Sam ją tuli i całuje! karusia________________to niezły zbieg okoliczności z tymi imionami:) Dbaj teraz o siebie!!! Ale fajowo - mamy taki malutki brzuszek!!! Joanna, małolepsza_____________szykuj się, szykuj:):) ....na porodówkę:) Wyobraźcie sobie moje dziecko co prawda od 19.30 do 21 wisiało na cycku, ale potem spało od UWAGA !!!! 21 DO 1.45 !!!!!!!I nad ranem też 4 godz spała! Lady❤️ co u Ciebie? Mam nadzieję, że kolki Julci przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Listka! To super!! Tylko pogratulować!! Ja tylko na moment, macie pomysł na szybki, prosty w przygotowaniu, smaczny obiad????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:))) Kolezanka od wczoraj lezy, bez zmian: o 9:00 miala dostac OKSY ,jak nie dziala od razu CC ... Masakra.... A ja spalam dzis jak mops,po wczorajszych emocjach i pzezyciach;) U mnie w sumie bez zmian, tzn bole jak zwykle.... Poza tym nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Biedna ta Twoja koleżanka...:(oby oksy zadziałała i urodziła w końcu to swoje małe szczęście....a Ty się nie stresuj niepotrzebnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu________-czy wiesz ze/......do teraz nic?:/:/:/:/:/ najgorsze co moze byc to....w week szpital, jak nikogo nie ma, 1 lekarz spi na dyzurze i nikogo nic nie interesi:/ A ja z nudow...nie wiem juz gdzie wpasc z ta dooopa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka! Nic się nie martw! Kurcze, ale swoją drogą to koleżanka ma przerabane...Ale ja też trafiłam na izbę o 5 rano w sobotę, nie było tak źle.... gdzie się wszystkie podziałyście???? Rozumiem, że weekend i ładna pogoda, ale żeby choć na chwilę nie zajrzeć???? Ja właśnie śledzę aukcję na allegro, zaraz koniec, a potem gonię rodzinkę, która juz poszła na spacer z Małym. Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu__________ja zagladam, ale jak nikogo nie ma- przeciez nie bede pisac sama ze soba;) Co do kolezanki: urodzila przed polnoca, dostala 2 oksy-12 h wywoływali akcje porodwa i nic...Bole miala niue do opisania a rozwarcia niet, do tego Maly kompletnie nie chcial isc kanalem rodnym, masakra jak opowiadala.....Jestem przerazona..... Ja umieram z nudow, do tego mam mdlosci i od tyg rozwolnienie... mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona-mari
Witam! Chcialam prosic o rade. Co o tym sadzicie kobietki? Ostatnia @ mialam 8.07. dzis mamy 5.08. a tu nic :/ zwykle mam regularne. Do tego takie objawy jak: Od jakis 2 tyg mam strasznie duze i bolace piersi bole plecow, glownie w czesci ogonowej dziwne uczucie w podbrzuszu, jakby na zblizajaca sie @, lecz jakies inne niz zwykle czasem klocie jajnikow straszny apetyt wydety i twardy brzuszek miewam zgage i lekkie mdlosci nadpobudliwosc,drazliwosc, ogolem wszystko i wszyscy mnie denerwuja placzliwosc z byle powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej :D ona-mari - zrób test.. :D mogą to byc zarówno objawy ciąży jak i okresu, chyciaż ja maiłąm baaardzo tkliwe piersi i chyba po tym sie pokapowałam.. . a każda kobieta ma inne objawy więc cięzko powiedziec na 100 % polecam badanie beta Hcg ( krew ) to nie musiz wtedy testu robic.. :D i czekamy na wynik 🌻 joasia - jeszcze troszke i będzie po wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ja week poza miastem (bez dostępu do neta) dlatego sie nie odzywałam :) i myślalłam że odpocznę i niby tak było, ale jak wróciłam to od nowa zmęczenie i teraz to myślę, że ja to chyba umrę ze zmęczenia (padam na pysk) ;( :( :( ona-mari---->magda ma rację-zrób bete 🌻 joasiu--->.będzie ok. nie zadreczaj się za wcześnie. trzymam kciuki 🌻 aniaania---->spodenki super!!! Listkaaa--------> przejdzie mu! Jak sama piszesz kocha Majeczkę, ale Ty nie poświęcasz mu 100% uwagi i to go boli i boi się że już nie jest ważny...i w tym jest problem, ale dostosuje się... zobaczysz 🌻 buziaczki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Mój Miś jest niemożliwy - dziś pierwsze karmienie mieliśmy o 6,50!!!! Jest kochany po prostu:) Odkryłam, że zrobiły mi się rozstępy na brzuchu:( przez całą ciążę w tym miejscu nie miałam, a teraz się zrobiły....................od razu zaczęlam kurację kremem na rozstępy.....co jeszcze? Może jakieś rady?Kurcze, nie dość, że mam rozstępy na piersiach - wyglądają paskudnie, cellulit na udach to jeszcze teraz to:( Ona-mari - test lub beta;) Dorotka -a le fajnie, weeken poza miastem....my za tydzień w sobotę mamy zaproszenie na działeczkę...mam nadzieję, że będzie ładna pogoda, bo inaczej z Naszym Małym nic z tego nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale własnie zauważyłam że opis na gg sie zmienił (ale może to mąz) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona-mari___________-zrob test albo badanie krwi i bedziesz wiedziala wszystko :classic_cool: Aniu, Dorotka__________ZADNA PORODOWKA!!!!!!!!!!!!! Ja chyba do grudnia bede chodzila:/ W nocy jakies 2 kropki krwi mialam na papierze, rano troche sluzu ciagnacego i NIC, kolejne sciemy....Ja juz ledwo zyje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona-mari
Dzien dobry :) Dziekuje bardzo za odpowiedzi... dzis 30dc i zwykle w okolicach @ jestem wewnatrz (wiecie oco chodzi) rozluzniona i otwarta :) A teraz? W srodku ciasno i nic, a nic nie wskazuje na nadejscie @ Wiem, wiem powinnam zrobic test, ale po prostu sie boje... nie wiem czego?! Rozczarowania, ze to jednak nie ciaza czy strachu przed zmianami jakimi mnie czekaja, jesli to jednak ciaza... Wiem, niepewnosc jeszcze gorsza... dlatego dzis kupie test i jutro rano go zrobie, no chyba, ze nie wytrzymam i juz dzis. Ahhh.. dziekuje za obecnosc :):):) Nie ma jak wsparcie wsrod kobietek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona-Mari___________jak jestes po terminie @@@ to test mozna robic w kazdej chwili;) Najlepszy QUICK-VUE (czy QUICK VEU) płytkowy;) A w ogole to polecam badanie krwi, ja w testy nie wierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani77
i ja dolaczam do Was, ale jako staraczka :( to dopiero czwarty miesiac staran a ja juz zmeczona jestem, czy Wy taz zauwazacie jakis wysyp dziewczyn w ciazy na ulicy, czy to tylko moa obsesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani77___ witaj i trzymam kciuki:):):) Co do wysypu dziewczyn tez...tak mialam, jak bylam....2 letnia starczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona-mari
jak dlugo czeka sie na wynik beta hcg i ile kosztuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona-Mari____ ja mialam wynik w ten sam dzien, (rano oddalam krew, po14:00 juz wiedzialam) placilam 30 zl, zalezy od labolatorium musisz zapytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona-mari
joannaz- dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona-Mari____nie ma za co, musisz dopytac, bo kazde labo ma swoj cennik i czak oczekiwania na wyniki:) trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona-mari
joannaz- to wkrotce bedziesz mamusia?! :) Widze, ze imie Wojtus, tak?! tez mi sie podoba to imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona-Mari____________-tak, po 2 latach walki o dziecko, po poddaniu sie i straceniu nadziei, po zawale Męża....zaszlam w ciaze i zaraz bede mama:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani777--------->/ witaj! 🌻 powodzenia ona-mari-------> trzymam kciuki żeby to już!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona-mari
to wielkie gratulacje... bardzo sie ciesze :) ja jeszcze nie planowalam dzidzi, czasem o tym mysle-myslimy z moim D... ale wolalabym aby to bylo inaczej... no ale jak sie chce, to ciezko zajsc... moze dzidzia sama wie, kiedy ma sie pojawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×