Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Joasiu----> jak Ci lżej oddychać to znaczy że brzuszek ci się obniżył i może nie do grudnia a nawet w sierpniu urodzisz :D :D :D patrz jakie pozytywne rozwiazanie :D :D :D Trzymaj się dzielnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaśka! Gdzie się podział Twój optymizm?????????? Urodzisz, urodzisz, nic się nie martw;) Dorotka, fakt - nieprzewidywalny, już nie śpi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegos takiego u mnie jak...pozytywne rozwiazanie;) Dzis znow..malo spalam w nocy, jestem przerazona:( Najlepiej jakby mnie uspali i obudzili PO...... Bez wzgledu na cene- marzenia scietej glowy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu nawet taka nie mów, ze nie będzie pozytywnego rozwiązania!!! Bo będzie!!! Mały urodzi się zdrowy i Wszystko będzie OK!!! Ze się boisz i swoje odcierpisz to jedno a pozytywne roziwązanie to drugie ... I takowe bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka__mialam na mysli porod i bóle...;) Ja tu zdechne z nudow, jak Boga kocham, bo ile mozna...lezec albo siedziec, masakra:/ M dostal wezwanie na Komisje ZUS-u do Koszalina, w piatek jedziemy, jak mu nie przedluza zwolnienia....to nawet nie chce myslec co bedzie dalej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, ale źle mi to zabrzmiało ... no może i dasz radę z nim pojechać ;) a tam może być różnie - w ZUS -ie same (....tu wstawić właściwe obelgi ....) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka ja z nim jade, w zyciu go nie puszcze nigdzie w trase samego!!!! Tyle ze nie wiem jak, bo jak siedze w aucie... to mimo regulowanych siedzen w naszej rakiecie strasznie mnie boli, a Maly ma zero miejsca://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam na myśli tylko to że jeśli \"zbierzesz się\" i urodzisz to nie dasz rady z nim pojechać... do piątku całe dwa dni...+piątek ;) dacie radę!! Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka-optymistko, ja do piatku nie urodze, chyba ze.......w koryms sierpniowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia --- Ty się ciesz tą ciążą bo po tamtej stronie z maluszkie to nie wiesz co Cię czeka hi hi hi nieprzespane nocki, koleczki, karmienie piersią i pogryzione sutki ... etc :)) teraz się nie dziw, że laski na końcówce tak stękają i mają dość wszystkiego - niestety to są uroki końca ciąży :)) No i jeśli piszesz, że Ci się lepiej oddycha to znaczy, że brzusio poszło w dół i mały do wyjścia się przygotowuje :)) Nic tylko patrzeć jak się wysypiesz hi hi hi aniaania --- dobry ten Twój mały i podstępny :)) jemu widać chciało się spać hi hi hi a Ty tutaj go kołysać i karmić chciałaś :)) Dorotka --- ale Ja nie mam spodni na dupę więc choćbym chciała to na wagę zwalić nie mogę wrrr dzisiaj byłam znowu coś sobie kupić i dupa moja nic nie pomieściła aż nie mogę uwierzyć, ze tak wiele mam w dupie kilosów hi hi hi Przeżyję to jakoś ale jak schudnę to dam sobie czadu z ciuchami he he he na stare lata będę szalała jak nastolatka i swój celulit, rozstępu oraz fałdy pokazywała he he he Dzisiaj jedynie poszalałam w smyku z ciuszkami dla Julki hi hi hi i zostawiłam tylko 200 złociszy. Kupiłam też na próbę buteleczkę antykolkową do herbatki hmmm zobaczymy czy się sprawdzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady____ a moze spodnie jakies materialowe narazie? One sa zwykle z lycra i sie rozciagaja:) DOpiero rodzilas--juz chcialabys schudnac, to trwa;) A jak hemoroid?? CO do cieszenie sie ciaza nie w glowie mi to, bo boli wszystko i...te nudy: ile mozna lezec, albo siedziec, to krzyc...od tego sam w sobie boli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia --- nawet takich nie potrafię sobie kupić wrrr ciążko mi jakoś odnaleźć się w sklepie z numeracją :(( ohhh jakoś to będzie :(( Joasia a Ty babolku nie stękaj bo to już niebawem jak się wysypiesz nam :)) DASZ RADę - Ja dałam to i Ty dasz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Lady----> jeszcze chwila i zmieścisz się w \"normalny\" rozmiar ;) ale zobacz jaka fajną Julkę masz 🌻 🌻 małolepsza, Kasik, magda, aniaania,listkaa, wica, joannaz, ani77, Karusia, ona-mari, Kobietki jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dorotka! Ty jak zwykle pierwsza - nasz pracusiu:) Lady - jeszcze troszkę i zrzucisz te kilogramy i będziesz laska, że hoho;) Joasiu - cierpliwości!! Teraz już wiesz dlaczego wszystkie tak stękałyśmy...ale w końcu się rozpakowałyśmy:)a Ty jeszcze masz troszkę do terminu... A co u reszty? Misiek znów spał ponad 8 godzin, jest kochany...aż się wierzyc nie chce, że to takie małe dziecko i tak ładnie śpi. Dziś znów będziemy prawie cały dzień sami, no chyba, że babcia nas odwiedzi, muszę Ją namówić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powodu tej wagi jakieś dolinki mnie dopadają wrrrr i nie mogę sobie na razie poradzić! Wkurza mnie to, ze w sklepie nie mogę sobie niczego kupić bo taka dupa ze mnie :(( DAM RADĘ hi hi hi byle do świąt :)) Pozdrawiam cieplutko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jak miło!! Lady wróciła i już tyle namarudziła!!!:) Lady_________ja tez nie wbijam się w żadne spodnie i to nie przez brzuch, bo ten jest miękki i można go ścisnąć ale przez dupę. Rozeszłam się chyba w biodrach, bo części spodni nawet przez uda nie mogę wciągnąć:(:( mam tylko 2 kg na plusie, ale jak mierzyłam te wszystkie moje jeansy a mam ich chyba ponad 15 i to niemal nówek to załam ka kompletna. A załamie się już na 100 jak nigdy ich nie włożę! takie piękne i nowe!!!!! Aniaania___________ucałuję Maję jak tylko wstanie:) bo jeszcze z nocy śpiąca królewna się nie obudziła Joanna_______co ty jeszcze tu robisz? Trzymam kciuki za komisję:) Ja zaraz się myję, śniadanko, karmienie pewnie i idę z mamą i Mają w wózku na miasto suknie ślubne mierzyć!!!!fuuuuuu tak mi sie nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biodra rozchodzą sie podczas ciaży...pododno potem powracają do poprzedniego stanu ( a na pewno zbliżonego), ale to trwa... nie rozeszły się w dzień to i wdzień nie wrócą do normy... Lady załamiesz się totalnie ale podobno do pól roku to potrafi trwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______ja od dzis mam termin, skonczony 38 Tydz to w terminie juz... Tyle ze....nic, rano mialam plodny sluz---ot paranoja:/ Za tydz koncze 9 mc, zaczynam 10 , buuuuuu Lady_____tak, tylko Ty 2 dziecko rodzilas, a z 1 najgorzej;) listkaaa___komisja w piatek :P A ja dzis ide do gina, sie chłop zdziwi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Bardzo często po badaniu zaczyna się akcja, więc jak Cię dobrze gin tam ruszy to w nocy pojedziesz:) a to dopiero 38 tydzień - łatwo mi mówić dopiero, ale fakt jest faktem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania---->masz rację... u mojej koleżanki tak było: jeszcze tego samego dnia dostała lekkich bóli, ale nie przypuszczała ze to już (bo przed terminem) następnego dnia już tuliła córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wiem czy On mnie wezmie na fotel, ja nie bardzo widze sensu i potrzeby: nie dowiem sie niczego nowego, czego nie wiem;) Bo albo szyjka twarda, zamknieta, albo miekka otwarta ;) A On nie jest z grzebaczy: najwyzej zajrzy i tyle, bez dotykania:P:P:P:P Zaraz Wam fotki podesle na maila tylko czy.... mam wsie adresy:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlo, kto nie dostal piszcie, bo sie zamitałam,i ze strony wysylam a tu nie mam wszystkich adresow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę Was odzywczajać mojego marudzenia więc muszę coś pisać i na coś psioczyć hi hi hi a jak wiadomo kobietą jestem więc powodów znajdzie się tysiąc do marudzenia hi hi hi a jak inaczej by mogło być :)) listka --- na moje szczęście jeansów mam dwie pary hi hi hi ale co z tego jak o wbiciu swojej dupy w nie jak na razie mowy nie ma :)) Joasia --- a kto wie może masz już rozwarcie i niebawem polecisz na porodówkę :) zyczę Ci abyś się już rozpakowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_______to marudzimy razem, bo ja teraz moge 24 h robic:D:D:D:D:D No zobaczymy ale..watpie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam... Bardzo ładnie wyglądasz... :D :D :D Aniaania---->zaraz Ci prześlę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) karusia moje gratulacje! bravo! asia i ja poprosze fotki, adres w nicku:), macie racje pierwsze 30tyg to pestka, teraz dop 32 ale juz sie zaczelo, do opuchnietych rak doszly nogi od czasu do czasu, siku nie 1-2 w nocy a z 5! bol plecow tak paskudny ze jak sie obudze na siku to pozniej za cholere nie moge zasnac! i ta ciagla zgaga, bleeeee takze ciesz sie joannaz, zostalo juz tak niewiele:D a w sobote bylismy ogladac porodowke itp, nawet fajnie, pytalam o cesarke - moge ZAPOMNIEC! nie w tym szpitalu! sa oczywiscie szczegolne przypadki itd..ale raczej sie do nich nie zaliczam, maly dobrze ulozony, na pocieszenie polozna rzucila ze pierworodki to tak mniej wiecej 15h sie mecza:) suuuuper! pozdrawiam wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×