Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witajcie! A ja jestem na urlopie i poweselu i poprawinach, więc pozwoliłam sobie na relax ;) ;) pospałąm do 9, a dawno mi się to niezdarzyło ;) Aniaania, listkaaa----->fantastycznie rosną wam maluszki... cudne są 🌻 Joannaz----> jak tam? Wojtuś już jest???? :) pozdrowienia: wica, kasik, magda, lady, doth_s, karusia, małolepsza, ona-mari, Kas_ia1983 ❤️ mam nadzieję ze o nikim nie zapomniałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka_________jest ale we mnie:classic_cool: Mialam sie za robote wziac,tesc gips przywiozl ale... jak wstalam stad z krzesla to az wpol sie zwinelam tak mnie brzuch zabolal....Leze non- stop, boli mnie @@, ale mocniej ciut, czasem cos zakluje...Z M sikam: kaze mi do poloznej dzwonic, tylko po co jak nic nie ma?;) A Malenki-prawie sie nie rusza (uffffffffffffffffffff), taki spokojny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - tak jak mówi Lady - przede wszystkim nie przegrzewać!!! Body z długimi nóżkami i rączkami (ja tak na tomówię, hehe) w domu spokojnie wystarczy! Co do piersi to na razie odpukać w porządku, tzn nadal jest zgrubienie, ale podobno ma się rozejść i przede wszystkim nie boli, a to chyba najważniejsze...cięcia już się właściwie zakleiły, blizny są, ale nie przeszkadza mi to i mężowi chyba tez nie, mówi, że zawsze będzie mnie tam całował;) kochany jest:) dzięki za pamięć Listeczko! Dorotko!! Powiedz mi kochana jak były kobiety poubierane na tym weselu??? Bo mi szykują się dwa - jedno we wrześniu, drugie na początku października i zastanawiam się czy dobrze się ubiorę, a chcę założyć czarną spódnicędo za kolano, ale taką jakby satynową, lekko marszczoną i dokupię do tego jakiś gorset albo bluzkę też z satyny może bordową? Buty na obcasie:) będzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem dzisiaj zła - moja córa tak nauczyła nosić na rękach Julkę, ze teraz jak jestem sama nie mogę się od niej odkleić a raczej ona ode mnie! Kręgosłup mi siada a m śpi kiedy Ja z nóg padam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_______________zdjęcie w wózku z bobasów to był jej pierwszy spacer. potem już nie nakładałam jej tego swetra nigdy!!! ale wiem, pewnie macie racje. sama głupia ją przegrzewam. Dziś na noc otworzę mocniej okno i ubiorę ją w sam pajacyk (bez podkoszulki). Kupiłam balneum 200 ml dałam ponad 21 zł, a pół godz potem zadzwoniła moja mama i powiedziała, że kupiła jej 500 ml OILLATUM 58 zł!!!!Także mam prawie litr płynów do kąpieli. Zastanawiam się, który lepszy. Ten OILATUM też jej koleżanka poleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka!!! Z opinii majówek wiem, że OILATUM jest super. Wiem też, że znalazły jakiś odpowiednik, który jest tańszy, zapytam o nazwę i jak Ci się sprawdzi ten pierwszy to w przyszłości sobie kupisz. I nie martw się, dużo dzieci ma potówki, zejdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa___mam OLIATUM, polecany przez polozne, kolezanki, jest super podobno!!!Daje sie kilka kropel i juz zadnej innej chemii!! A jak pachnie: cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak piszecie to zacznę terapię od OILATUM a BALNEUM będzie na potem (też ślicznie pachnie i działanie to samo) :) Powiedzcie mi mogę jeść grzybki? tzn kurki ze śmietana mój m. robi. Mogę czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ten strój co zamierzasz miec na wesele - jak najbardziej ok. Ja miałam też spódniczkę za kolano z klinów do tego żakiet z tego samego materiału (brąz ale taki mieniący się) i bluzeczka w kolorze starego złota (na grubych ramiączkach). I wysokie buty :D (i moje nogi to pamiętają ) ;) A kobietki były różnie poubierane (były typowe stroje z gorsetem-długa spódnica; sukienki z odciętym stanem; (tych najwięcej :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Co tu takie pustki?????? Listko - grzybki raczej nie, w ogóle uważaj na to co jesz, bo później Mała to odchoruje bólem brzuszka....jejku jak sobie przypomnę moje odżywianie, na okrągło rosół, chleb z wędliną z drobiu i gotowane jabłka...no i biszkopty jeszcze jadłam.....:( Joasiu - jak po nocy? Były skurcze?? A może już po? Dorotka, Lady, Doth_s, Kasik, 🌼Wica- gdzie się podziewasz?,🌼 ona-mari, Karusia- chyba zrezygnowałyście z topiku, 🌼 Znacie jakiś dobry preparat na blizny??? chciałabym choć troszkę zmniejszyć te po cięciach na piersiach, są fioletowe i dość grube, niby widzę tylko ja i mąż, ale brzydko to wygląda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu___zadne PO, ja mowie ze gwiazdki doczekam predzej:/ na blizny polecam masc CEPAN (masc cebulowa), naturalna, a fajnie wygladza, tylko wiadomo ze nie od razu, a po jakims czasie uzywania:))) U mnie bez zmian: brzuch boli @@@@,czasem mniej, czasem mocniej, jakies klucia z boku raz na jakis czas:/ Czyli dno:/ Rano 3 krople sluzu plodnego, w tej chwili nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! no joasiu ----> w sumie gwiazdka też niedaleko ;) Dziewczynki ucałować maleństwa 👄 pozdrowienia dla wszystkich 🌻🌻🌻🌻🌻 a ja sie jeszcze troszke poobijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Joasiu! Właśnie zastanawiałam się nad ta maścią:) bo czytałam o niej już wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniu
jest jeszcze lepszy Contractubex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu________tu masz o CONTRACTUBEX żel 50g http://www.i-apteka.pl/p/pl/781/contractubex_zel_50g.html Moim zdaniem bezsensu ja kupowac,to z cebuli tez- jak CEPAN, tylw ze CEPAN kosztuje 15 zl a to....60;) Ja mam dola, zrobilam wlasnie 250 schodow i wyje z bezsilnosci i bolu brzucha,ale zrobilam.....Moja frustracja zenitu siega.. sie dzis dowiedzialam ze...kumpela co miala termin na wrzesnie urodzila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu---> nie dołuj się widocznie Wojtuś ma inne plany? ;) sam wie kiedy jego pora ;) przyjdzie czas to \"wyjdzie\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, w poniedz dzwonie do poloznej, jak do srody za tydz nie urodze---szpital i wywolywanie... Nie dosc ze...panicznie sie boje bolu porodowego, to po OKSY boli jeszcze gorzej, nie chce:((( A plany moze sobie miec:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_______________jeszcze będziesz chciała go z powrotem w brzuszku:) jak ja. pospałam z maja do 9.30 dziś a potem mała nie dala mi sie umyć i zjeść. gówniara. musiałam jeść z nią a myc sie w 3 min:) wiec korzystaj z normalności każda z nas - już wyklutych - ci to pewnie powie teraz tez na cycku mi wisi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu --- kto CI nagadał, że po OXY poród bardziej boli??? Ja rodziła na wywołaniu bóli i urodziłam szybciutko a, że boli to wiadome - zawsze będzie coś niecoś bolało ale jak Ja nie umarłam to i Ty przeżyjesz:)) No i dodam, że wydobyła się ze mnie 4 kilowa bestyjka hi hi hi :)) Kręgosłup mi siada :(( tak od popołudnia zaczyna boleć, że nie mam ochoty na nic! Robię się zmierzła i nawet nie mam sił karmić Julki :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ma rację. poza tym każdy poród jest inny, ale moja mam mówi że jak mnie rodziła po terminie 11 dni :) dostała oksy około 20 a 22.30 ja już byłam na świecie... wg mnie to expres (zreszta moja mam oba porody miała szybkie_mam nadzueję ze to rodzinne :P :P :P :P jakby co :P:P:P Każdą kobietę poród boli, ale im krócej tym lepiej wg mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog,.polozne i znajome:classic_cool: Dola mam..Zrobilam 250 schodow znow, wylam z bolu brzucha ale chodzilam... Zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. a jesli chodzi o bol...mam zerowy prog bolu, dlatego jest to moja obsesja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna___przestan sie mazac:classic_cool:Wojtek wyleci jak z procy....siedzi cicho ale jak ruszy to jak torpeda, zobaczysz... kto ma dac rade jak nie ty\':P dziewczynki kochane___Listkaa,Magda, annia, Lady,Kasik, doth_s,wica ❤️dzisiaj ucieklam z pod noza....jestem na gigancie ze szpitala, jutro wracam, zabieg w czwatrek, zmowcie do kogo trzeba zeby warto bylo🌼 dziewczyny milo was sie czyta i nawet jak kregoslup wysiada, czy cycki odpadaja, czy zmeczenie meczy....spojrzcie na swoje skarby, no czy nie warto???? naprawde warto❤️❤️❤️super ze sie tu tak wspieracie, mam nadzieje,ze staraczki to zaraz bedzie topik ciazowy....bo juz niedlugo pol macierzynski....dziewczyny prawie na finiszu Justi_34❤️ Mim_25❤️ powodzenia wam wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Wiem ze troszeczke odbiegam od tematu ale to jedyny watek który sie na tym forum kręci. poniewaz wiekszosc z was stara sie zostac mamusia to pewnie duzo juz wiecie i odpowiecie mi na moje idiotyczne pytanie. chodzi o to ze zrobiłam wczoraj test plytkowy... wyszla tylko jedna różowa widoczna kreska, no wiec odłozylam test i zajełam sie gotowaniem obiadu. Potem jak znowu weszlam do łazienki spojrzalam odruchowo na test i zobaczyłam bladziutka kreske, nie byla rózowa, bo byla ledwo widoczna... ucieszylam sie jak glupia, a później juz sie uspokoilam bo przeczytalam ulotke ze po 15 minutach test jest niewiarygodny... i tu moje pytanie dlaczego? nie chce juz robic drugiego testu bo w paranoje juz wpadam, po prostu to mi daje nowe nadzieje na to ze byc moze @ sie nie pojawi. z góry dziekuj e za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenne____test w terminie, albo po....najbardziej wiarygodny, najlepeij zrobic bete....z testami jest tak ze jak nie wyjdzie to jeszcze nie zanczy,ze nie ma szansy...@ moze sie nie pojawic a poziom hcg widoczny dopiero na plytkowym dopiero po oklo 3 tyg po owu....blada kreseczka, mijesce gdzie sie powinna pojawic druga, nic wiecej, jeslui nawet sie nie zarozwoila, nie brac pod uwage, poprostu miejsce testowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×