Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

panimisiowa: chcialam Ci jeszcze powiedziec abys traktowala czesciowo nasze wskazowki z przymrozeniem oka, np.listce lapki niedrapki sie sprawdzily,mi nie, jej pasuja Pampersy:ja uwazam ze to BUBEL bo sa twarde,sztywne, etc- HUGGIESY 1,potem 2 sa super dla Wojtusia bo sa miekkie,etc:) Spiochow na 56 mialam tylko 2 pary,bo durna sie sluchalam ludzi ze....56 sie nie kupuje bo male....Wrocilam ze szpitala i pierwsze kroki do dzieciecego po 56 spiochy i kaftany: Wojtus sie topil w 56, nie mowiac o 62,ktore mialam....Takze sluchaj swojej,matczynej intuicji,nie \"dobrych rad \" babc i cioc:) Co do body: uwazam ze w ogole nie musisz ich kupowac, bo jak pisze listkaaa: poki pepek nie odpadnie nie stosuje sie ich: Ty rodzisz w zimie, no to nie bardzo body wtedy;) A dziecko....szybko wyrastan,bynajmniej u mnie co 3 tygodnie wiekszy rozmiar wszystkiego:) Co mi sie jeszcze przypomnialo: 1) jednorazowe gaziki nasaczone spirytusem niby do pepuszka: BUBEL:twarde,nie da sie tym robic... Zwykly gazik do fioletu a do czyszczenia zwykle patyczki do uszow:) 2) patyczki do uszow dla dzieci: bubel:) Zwykle patyczki i dobrze:) 3) HIT: podgrzewacz i do mleka i do picia, ale wpiew musisz sprawdzic czy bedziesz karmic piersia,aczkolwiek....to na cale dziecinstwo bo i tak potem picie wprowadzisz, tam tez sie podgrzewa słoiczki:) Pytaj o co jeszcze chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. posciel bralam z wypelnieniem, aby potem nie latac i nie szukac aby pasowalo na kolderke i poduszke>Od razu tu masz ochraniacze: super sprawa:) http://allegro.pl/item262625923_posciel_5_elem_od_arus_81_9.html bez przewijaka sie poprostu nie da...Krzyz nie boli,widac dziecko dobrze,wygoda i komfort http://allegro.pl/item259738779_przewijak_na_lozeczko_nadstawka_full_kolorow.html rożek to podstawa,raz ze na wyjscie, dwa do spania na poczatek,trzy do noszenia:) I kocyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.2 Wojtus...dzis zasnal sam w lozeczku na godzine, bez marudzenia,pyszczenia,szokkkkkkkkkkkk!!!!! A ja siedzialam godz i sie gapilam w sufit.... bo nie wierzylam ze to moj syn!!!!!!!! Znow dzis grzeczny jak Aniolek,nie odczuwam ze mam male dziecko,szok!!!!!!! Boszzzzzz,aby z 3 mcem mu sie odmienilo jak mowila mi mama............. Ciiiiiiiiiiiiiiiii,nie zapeszajmy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa_____________własnie przeczytałam rady joanny i się :) bo tak jak pisałam jednym pasuje to, co innym w ogóle sie nie sprawdza, jak np używane przez nas pieluchy. ja miałam tez HUGGESy 2 z kubusiem puchatkiem i moim zdaniem to właśnie HUGGISy są twarde,a PAMPERSY mięciutkie mają niby niedużo tego wkładu,ale jak dzidiza dużo nasiusia pęcznieje i w ogóle wilgoci nie czuć - polecam na początek kupić jedne tylko 1 paczkę, a drugie kupić kilka w aptece na spróbowanie i sama zobaczysz, które Twoim zdaniem lepsze:) Z tymi spiochami 56 lepiej nie szaleć i kupić np 4 pary,a nie ok 8 jak Ci pisałam (stwierdziłam to po zastanowieniu), bo jeżeli urodzisz bobasię ponad 4 kg......to nie wiem czy nie będą na styk:) lepiej zaczekaj może ktoś inny, kto urodził dużego szkraba Ci lepiej poradzi:) A body to w sumie się wstrzymaj, może kupisz od razu na 62:) Wg mnie body to super sprawa. Używam tylko body jako podkoszulke odkąd Mai odpadł kikut, bo jak nosisz malucha podkoszulek nie zwija mu sie pod pachy i ma brzuszek i plecki zakryte:) jednorazowe gaziki ze spirytusem to rzeczywiście g....no. A patyczki do uszu to tylko z ogranicznikiem, bo bobaskom nie wolno głęboko \'grzebać\' w uszkach. poza tym szkraby robią gwałtowne ruchy, można go skrzywdzić podczas czyszczenia... Joannie podgrzewacz się sprawdził, a mój zbiera kurz w szafce. Nie używam go, bo zanimsię sam nagrzał, żeby dopiero grzać butlę to ja juz w czajniczku elektrycznym wodę miałam, wodę do większego kubka w to butlę 3 min i gotowe. Razem góra 5 min a podgrzewacz... Tylko mi nerwy psuł. Maja już całkowicie doszła do siebie. je co 4 i pół godz. i wesolutka, szczęśliwa jest. Uśmiecha się, bawi cały dzień sama, ładnie śpi....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa____tak jak pisze listkaaa z tymi pieluchami kup po jednej paczce i sprawdz ktore Ci beda pasowac, one sa wszedzie,nie bedzie potem klopotow z dokupieniem:) listkaaa-_____jaki mialas podgrzewacz?jak CANPOLA,rewelacja! Jest wlaczony od urodzenia W,chodzi 24 h,nigdy mi sie nie przegrzal,ciepelko caly czas:) Wiecie co?W zasnal o 15:30, o 16:00 powinnam karmic: spi do teraz: ja chyba snie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.jadl o 12:00:classic_cool: listkaaa____super ze Majunia grzeczna:) dorotka: kurujesz sie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w takim szoku!!!! Nie dość że w dzień była jak anioł, bo godzinami sama się bawiła, ładnie jadła i super spała. Ba! o 18 tej była w tak wyśmienitym humorze, że najpierw szarpała kaczki w łóżeczku, urwała jedna i wywaliła z łóżeczka a jak przyszłam śmiała się do mnie na głos. po kąpieli ładnie zjadła i zasnęła - SAMA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___ja to samo,W wstal 18:15,kapiel,flacha i...zasnal na noc, spal do...6:30 :):):)(w nocy jesc i pic,na spiaco) Dostalam @@@@@:):):) Zaczynalam miec stracha bo....znow dzis mdlosci mialam..... dzwonie dzis zmienic date zabiegu i za tydz do gina:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nic,nawet nie odczuwam,szok i....2 raz w zyciiu bez lekow!!!!!!!! ide dzwonic do gina i sie umawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌻 Joannaz---> staram się kurować... głupie przeziębienie ale jak wymęczy :( Po prostu genialne dzieci macie i już :) :) :) pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazikuje po domu...nie moge leżeć...mam wrażenie ze jak bedę leżeć to będzie jeszcze gorzej :( Wole położyc się w ubraniu pod kocykiem :) jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja ogólnie zabiegana, w weekend mialam zjazd i wykłady, wreszcie poszłam - pierwszy raz w tym semestrez i juz widzę, że mam sporo do nadrobienia, ale dam radę:) Dziś byliśmy z Misiem na kontroli w szpitalu, ogólnie paranoja, szkoda gadać, ponad godzinę czekalismy w izbie przyjęć (ze zdrowym dzieckiem!!!) po to by i tak trafić na oddział, tam mąż ruszył na kogoś i od razu znalazła się lekarka, byliśmy na zdjęciu, zostalismy odesłani do domu, ale decyzje co dalej będą po 14, mam dzwonić, osłuchowo jest dobrze i miejmy nadzieję, że na zdjęciu też będzie:) no i na szczęście nie pobierali Mu krwi, bo ostatnie dwa wyniki miał dobre:)aha i waży 8320:) A w ogóle to ostatnio Michaś lepiej śpi, przesypia jak dawniej całe noce i na szczęście nie budzi się z krzykiem, tyle, że codziennie dawałam Mu ten viburcol, dziś odstawiam. Joasiu - oglądałam fotki, super ta hustawka i gratuluję zakupu poduszki, świetna sprawa z tego co piszesz:) Pani Misiowa - tak jak piszą dziewczyny najlepiej jesli wszystko sama przetestujesz, bo ja np uważam, że sudocrem jest do niczego, nie pomógł wcale, polecam za to bobo gal, tani i naprawdę super, tak jak Listka twierdzę, że huggiesy są twardsze, aczkolwiek też są fajne, ja jednak preferuję pampersy, do szpitala bepanthen i majtki jednorazowe - super sprawa, dla dziecka - ja do dziś preferuję pajacyki, których dziewczyny nie lubią, wszelkie kaftaniki to dla mnie porażka, wszsytsko się unosi i podwija...hmm materac gryczano-kokosowy, przewijak - super sprawa, kupiłaś ręcznik z kapturkiem - też mam i jest świetny teraz mam kupę do przewinięcia, odezwę się pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jeszcze raz dziekuje ze rady i jak by co to się będe pytać Joannaz zamówiłam pościel z tej strony którą mi dalas i materacyk też zamówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - tak mi się przypomniało co do rozmiaru pierwszych ciuszków - tak jak Joasia musiałam dokupić rozmiar 56, w który mój synuś i tak pływał, ale to zależy do wielkości dziecka.... aha i jeśli zdarzyłoby się tak, ze będziesz karmić butlą to polecam z czystym sumieniem firmę avent, rewelacja, to samo zresztą ze smoczkiem, za to butle chicco o wiele gorsze... aha i zaopatrz się w pieluchy tetrowe, mi ze spokojem wystarczyło jakieś 20 szt:) pytaj na bieżąco, chetnie odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa--->to juz tak fanie jak kupujesz materacyk, posciel itp... 🌻 i już niedługo Patrycja będzie z Wami 🌻 :D super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wątpie :) :) :) ale już niedługo Wasz maluszek zawładnie całkowicie Waszymi seduszkami i Wami :) to jest niesamowite-taka kruszyna a tak zmienia życie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z miasta,bylam u krawcowej,uszyje W plaszczyk do chrztu,osikana ze mnie byla :) Kupilam materialu: pol polarek,pol futerko, ladne i cieple :): Kolo 10 grudnia mam isc z malym do niej,zmierzy go :) I krawcowa i baby w materialowym nie mogly sie nadziwic ze tak skacze,wymyslam i wybrzydzam dla Wojtusia jak gotowe moge kupic:Ale On bedzie mial jedyne i wyjatkowe :classic_cool: Ja go zjem w tym stroju do chrztu......... No i zaszlam do dzieciecego:wyszlam z siatka na 74,bo zaraz wskoczy, nie moglam sie powstrzymac......Wrocilam,2 h nie bylo mnie, M mowi ze grzeczny,teraz spi, szok :!: :!: :!: :!: :!: :!: W jadl dzis deser banan z jablkiem: sie krzywil,ale jadl,jak zabralam wyl: chcial jeszcze ;) Oczywiscie.... lyzeczka umoczona do oblizania w deserku :) Wczoraj jabluszko oblizywal:classic_cool: ____________ misiowa_____tez niemoglam uwierzyc:nicby ciaza,jest dziecko a ...go nie ma:) Po porodzie....swiat wywrocony do gory nogami i juz nigdy nie bedzie jak wczesniej:) aniu❤️ masakra z tym szpitalem,ale dobrze ze nic nie slychac w pluckach:) Acha,u nas Sudokrem to tez porazka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - przpomniałaś mi wpisem, że nie wspomniałam z tego pośpiechu o tym stroju do chrztu. Jest śliczny!! Już widzę jak Twój mały elegant będzie się prezentował:) tylko wybierz odpowiednią osobę do robienia zdjęć, bo my niestety nie dokonaliśmy trafnego wyboru i zdjęcia mamy beznadziejne... a w ogóle to musimy wywołać nowe fotki Misia i myślę, że pewnie znowu z 1000 się uzbiera...tyle ujęć mi się podoba, że nie umiem się zdecydować i wywołuję większość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,no ktos bedzie robil, z kosciola starczy kilka, ale w domu...to taka sesje z nim urzadze ze szok:) No zjem go w tym stroju :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---> no bardzo jestem pociągająca... (i smarkata na dodatek) :D :D :D Generalnie trzymam się...trzymam się wersji ze coraz lepiej ;) Joannaz---> a wiesz jak to jest ze zjadaniem dzieci???? Jak są małe to chce się je zjeść, jak już duze to się załuje że się tego nie zrobiło??? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×