Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Joasiu - już się usprawiedliwiam - miałam wizytę teściówki, więc nie było mnie na kompie. Pogadałyśmy, wypiłyśmy kawkę, fajnie było:) Co do huśtawki to nie mam, gdyż nie mamy na coś takiego miejsca, wiem, że majówki baaardzo chwaliły huśtawki, a są nawet takie, które same się bujają, ale mają swoją cenę niestety...jeśli chodzi o chodzi o krzesełko to właśnie zastanawiam się nad kupnem i myślę czy plastikowe czy drewniane, to, które pokazujesz bardzo fajne i cena super!!! A poduszka świetna!!! Oglądałam fotki - z dnia na dzień Wojtuś większy i przystojniejszy!!!! I super, że jestes zadowolona z tych czopków, ja muszę dziś zaaplikować Małemu na noc, bo to co się dzieje w ostatnim czasie to ciężko nawet opisać, w nocy jest tak nerwowy, budzi się z krzykiem...mówiłam nawet lekarce, tak samo zachowywał się w szpitalu i to najprawdopodobniej są jakieś wspomnienia, złe sny i boi się moje maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja soboty mam wyrwane z życiorysy, do szkoły się zapisałam (english) a wróciłam padnięta ledwo siedze... Joannaz-> no fajny mężczyzna, fajny ;) Aniu---> Michas też :D Buziaczki dla wszystkich malyszków i mamusiek (przyszłych też) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka!! Do szkoły?? Super, czyli postawiłaś na dokształcanie?? Świetny pomysł!!! Tylko wstawać się nie chce, szczególnie, gdy wszyscy wkolo maja wolne, a Ty w sobotę musisz iść... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie chce sie wstawac tym bardziej ze musze jechac do kielc ale bardzo sie ciesze ze chodze, kontakt z ludźmi ... i wogóle podoba mi sie a zawsze chciałam biegle władac angielskim wiec teraaz mam okazje sie doskonalic ;) na dodatek dziś był test :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dawna myślę by podszkolić się w języku, ale jakoś ciągle jest coś innego do robienia....może po studiach coś się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wyniki za 2 tygodnie... bo zatydzień mamy wolne ;) teraz na pewno brakłoby Ci czasu z Michasiem... ale po studiach jak Misio podrosnie...poszłabym na Twoim miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu❤️dzieki za opinie na temat bujawki:) Co do krzeselka to TYLKO drewniane,bardziej praktyczne, a plastik to plastik;)Widzialam identyczne u kumpleli, jest super:)I robi sie potem stoliczek do siedzenia;) Dorotkam❤️ Zeby bylo smieszniej moja tesciowa jest tlumaczem przysieglym angielskiego i ma swoja prywatna szkolejezykowa a ja... ani me ani be ale..z wyboru:nie pociagaja mnie jezyki i nie lubie;) Jutro jedziemy do makro do Szczecina z malym na zakupy:) A wiecie co M zrobil?Zapytal goscia ile za przesylke za poduszka i huskawke:zamowi malemi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOasiu---> tłumacz przysięgły ...fajnie :) no niektórzy tak mają jak Ty - nie zmusi się i KONIEC!!! :) A krzesełko tylko drewniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - no to super!!! Wojtuś będzie miał prezent! Dorotka - na pewno będzie dobrze. I dzięki za rady co do krzesełka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka,no nie zmusi,wole...ogrod plewic niz 5 min sie jezyka uczyc:classic_cool: No drewniane,drewno to drewno:) aniu: tak myslalam zeby pod choinke mu kupic, alejak M teraz zaszalaje to...musze cos innego pomyslec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Joannyz
Niestety, do makro z dzięcmi i to tak małymi nie wpuszczają ze względu na bezpieczeństwo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps do tego kogos kto tak namietnie nas czyta a nie nie ujawnia:P:P Wlasnie dzwonilam domakro sie upewnic: i co uslyszalam? JAK NAJBRDZIEJ Z DZIECKIEM I WOZKIEM ZOSTANA PANSTWO WPUSZCZENI!!!!!!! takze proponuje sie dowiedziec o czym sie chce pisac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam przed chwila i rozmawialam z kierownikiem Dzialu Obslugi klienta:to wystarczy:) Pozdrawiam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Joannyz
chciałam zyczliwie uprzedzić, żebyś na miejscu nie była zaskoczona, jak cię nie wpuszczą. Kiedys byli pod tym względem bardzo rygorystyczni. Ale skoro masz apewnienie kierownika BOK - zycze udanych zakupów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego specjalnie dzwonilam,bo ziarno niepewnosci zostalo zasiane,mimo ze widzialam wiele razy wozki. A mamy 100 km w jedna str,i tez mi sie nie usmiecha warowac pod sklepem;) DLatego wolalam sie upewnic na 100%!!! Musieli nie zmienic tego smiesznego regulaminu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie było, bo cały dzień u rodziców. Joanna__________________krzesełko i bujaczek super. Na pewno bardzo ułatwi życie (bujaczek). Krzesełko też jak najbardziej i cena super, ale na to jeszcze za wcześnie:) Udanych zakupów w Makro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! chyba każdy na spaceze :) albo w odwiedzinach u kogoś, bo puuusto!!! Buziaczki dla Wszystkich 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___no na teraz nie,ale za jakies 2-3mce to sie nie obejdzie bez tego krzeselka;) Wrocilismy z Makro,obkupieni we wszystko chyba co mozliwe, zapasow mamy na jakies 3 mce z pieluchami,etc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się! Mamy już spacer zaliczony. teraz obiadek i wieczór filmowy. Popcorn już jest. nasza Maja kinomanka też oglądać będzie:) jak sie obudzi:) Muszę chyba zacząć jej ograniczać oglądanie TV. patrzy w ekran jak zaczarowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko.. Niestety nie mam czasu n pisanie a w sumie to chyba wogole nie pamietam kiedy mialam wolny czas..Praca, Bartus,praca i tak w kółko.Ale jestem zadowolona i nie marudze:) U nas ok.Synek skończył pół roczku i jest kochaniutki:) Waży 9720 i ma 80 cm długości.Jak tylko sie odnajde i poukładam to obiecuje ze bede sie czesciej odzywac. Całuje wszystkie Maluszki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___MOj synek tez lubi tv, najbardziej kolorowe mini mini, mimo ze trwa to z 10 minut jak sie zapatrzy, czasem to... blogoslawione 10minut i chcialabym wiecej, ale bedzie straszy to i czas sie zwiekszy;) kasik__________❤️buziak Bartusiowi i...wpadaj do nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×