Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

milego dnia mamuski❤️Joanna, listka, ania, magda,pani Misiowa❤️ DorotkaM doth_s########################################################################################################################### zapowiada sie calkiem wiosenny dzionek tzreba bedzie ruszyc na jakis spacerek:) Listka_____no ja mysle,ze jak M wroci, to sie zdziwi mna widok brzucha, no i racja bede miala spokoj jak nigdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas znów niestety krótki spacerek, nie wiem co się dzieje z tym moim łobuzem, ale nie chce leżeć w wózku!!!!!!!!!!! Szlag mnie trafia!!! Wrzeszczy jak opętany, do tego stopnia, ze i wczoraj i dziś wracalam niosąc Go!!!!!!!!!!!!!!!!! A waży prawie 10 kg, więc myślałam, że ducha wyzionę!!! Próbowałam Go przetrzymać to dopiero się histeria zaczęła........o co chodzi? Macie jakiś pomysł? Myślałam, że Mu może za ciepło, więc dziś nałozyłam Mu warstwę mniej, do tego podniosłam, by mógł siedzieć, ale nie pomogło.....co za łobuz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AParatu nowego niet, ok 500 zl jak nic, nie mamy forsy na takie rzeczy:/ Bede kombinowac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania__________________Maja tez ostatnio niegrzeczna w wózku. A jak się wyśpi w domu przed samym spacerem to od razu jęczy w wózku. no ale ją póki co mogę jeszcze jakoś ujarzmić. Oparcie prawie na maksa pion (siedzi sobie dama) i się rozgląda, albo wieszam zabawkę (ale to bawi ją na krótko). Niech się zacznie to lato... Zamienimy wózek na spaceróweczkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___________Maja jest spokojniejsza w wózku, kiedy podwijam jej rękawy kombinezonika i pozwalam ssać kciuk:) Ogólnie to myślę że w wózku najbardziej wkurza ją to, że taka opatulona ma ograniczoną możliwość wszelkiego ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa ja spie juz o 19:00, czekam tylko jak W zasnie i w kimono, kocham spac i nigdy nie polubie...wstawania w nocy i rano,m dla mnioe to masakra..... Ide dzis do sklepu co ma byc przyjecie towaru, obkupie W na zapas.....SPiochy na 80 sa w sam raz wiec....na 86 i 92 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja wstała dziś 6.30. Zwariuję chyba!!! joanna_________ja takich dużych śpiochów chyba nie będę kupowała:) lubię maję w rajstopkach i spodenkach czy sukienkach:) Miłego weekendu życzę ciężarówce naszej, mamusiom, dorotce, doth:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Listko - Michas był lepszy! Wypił mleczko o 5,30 i to już był koniec spania...niestety:( teraz za to śpi w leżaczku....a co do wózka to myślę, że właśnie wkurza się, bo jest w kombinezonie i ruszyc się nie może, zabawek na razie Mu nie daje, bo i tak ma rękawiczki, więc nie mógłby się bawić...byle do wiosny... Joasiu - faktycznie pudzian z tego Waszego Wojtusia....ja dziś po raz pierwszy załozyłam Mu body 80, jeszcze ciut luźne.... dodałam kilka zdjęć na bobasach..... miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania____________________80 luźne? nie wierzę! Majka nosi 80 już nie pamiętam dokładnie, ale na pewno jakieś 3 tyg. Tak samo rajstopki. A rękawiczek nie nosi, bo łapki chowają jej sie w kombinezonie:) ale jak nie ma mrozu pozwalam jej ślinić kciuka (jest wtedy grzeczniejsza). joanna____________W rzeczywiście chłop jak dąb! Misiowa___________co u Was? Czekamy na fotki tej cud piękności twojej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest pierwsza 80, które założyliśmy, Michaś nosi jeszcze rozmiar 74:) a mi się wydawało, że On duży jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, obkupilam W w ;;;;86 i 92 ale cos mi sie wydaje ze.....nie na dlugo to starczy;) Narazie pomyka w 80, ciut za luzne, ale..wiecej jak ze 3 tyg nie posmiga w nich, pusci mnie z torbami ten dzieciak;) Niech rosnie jak najszybciej, juz sie nie moge doczekac kiedy smigac bedzie :classic_cool: Katar mi minal, W....sie nie zarazil, silny chlop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pudzianek w 74 zapyla:)) foteczki sa na naszej klasie wystarczy pewnie Spadlo w wyszukaj znajomych i bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna, to nie tak zle z W jak Twoj Adrinek zagina w 74:) Narazie nasza klasa wisi, potem cie znajde;) BRY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:) niektore kaftaniki 80 ubieram ale portaski, pajacyki 74:)) milego dnia wam zycze,moj bedzie do dupy bo mnie maz tak wkurzyl wczoraj ze szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! My dzis u rodziców. Nockę mieliśmy taką sobie... w ogóle jakaś wkurzona jestem, mąż wyjeżdża służbowo prawie na tydzień, wróci na weekend i znowu jedzie........a ja będę siedzieć sama w chacie...a jeszcze jutro mam kolędę...dobrze, że chociaż teściowa przyjdzie, zawsze raźniej... pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy sobie smacznie śpicie, a ja już dawno na nogach.....noc mielismy raczej kiepską, a w dodatku o 6,15 Michaś był juz tak rozbawiony, że musiałam wyjąć Go z łóżeczka:( a tak bym sobie pospała... Mąż pojechał:( wraca w piątek...smutno mi będzie... dodałam nowe foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja juz dawno nie spie bo W cos sie odmienilo i..ok 6 wyspany jak skowronek;) Michas sliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż jedna Joasia cierpi razem ze mną.............. ja właśnie buszowałam na naszej klasie - justynka wysłalam Ci zaproszenie, obejrzałam Twoje zdjęcia - przepiękne po prostu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu no ja cierpie od porodu;) DLatego tak sie \"modle\" aby czas szybciej lecial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!:) Małą awarię kompa mieliśmy wczoraj. Zauważyłam, ze Maja tez usiłuje wstawać coraz wcześniej, ale ja uparcie ja usypiam. Wczoraj zjadła o 20 i spałą do 4 rano. I jak przewijałam ją przed tym karmieniem o 4 to już radośnie wyspana sobie gadała. Misio uroczy, Aniu! Joanna_____________ja czekam na nowe fotki Pudziana:):):) Też dodałam ostatnio kilka fotek, dziś załączę resztę:) Zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majusia obejrzana:) jaka Ona jest duża!!! Myślę, że już dawno Misia dogoniła, a nawet przerosła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Aniu---->Zdjęcia obejrzane...super to Michasia w wanience i ten \"mały głodomór\" co nawet ksiażeczki wcina :P :P :P listkaaa-.>>>>Majusia też przecudna... Justynko----> zaszalałaś zezdjęciami w \"naszej klasie\"-piękne są :) :) :) Joannnaz, magda, PaniMisiowa, Lady, Wica, KAsik, malolpesza ❤️, doth_s,👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wczoraj z W u pediatry, od miesiaca oczko mu lzawi.... Dostal krople, jak za 4 dni nie przejdzie okulista.... M uczy sie jezyka, chce do Norwegii, ma tam kolegow, chca mu pomoc, socjal tam na dzieci ze szok, zarobki super, mnie z W za rok by sciagnal... ale....ja nie chce, na odleglosc to nie zycie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Noc musze powiedzieć dobra, choć nei chcę przechwalić, wstawanie było, ale to jest do przyjęcia, chyba pierwszy raz w swoim życiu moje dziecko wytrzymało w łóżeczku do 8,15!!!!!!!!! Chyba Michaś chciał mi wynagrodzić brak męża... Joasiu - ja sobie nie wyobrażam życia na odległość...teraz męża ma nie być przez tydzień i już mi ciężko, ale kto wie co by było gdybyśmy mieli inną sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawiało pustką .... Joannaz----> w Irlandii też są zawrotne socjalne na dzieci ;) znajomy wyjechał Ale masz racje bycie na (jeszcze taką) odległość...straszne!!! Ania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×