Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Nie mam pojęcia co jej sie stalo. Chciała jeść dawałaM cyca i na troche usypiała ale zaraz sie budziła. W końcu dostała butelke bo ja nic nie mialam w cyckach. Czy to mozliwe żeby jej nie wystarczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa,niestety mozliwe i moze sie nie najadac:/ Sprawdz raz z butelka: bedziesz wiedziec:) Jak ja pierwszy raz W dalam butelke spal.....7 godz bez budzenia i jedzenia,wiec wiedzialam....co mu ze wiecznie na cycu, 15 min przerwy i ryk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jej daje czasami butelke tylko ze ona nie zje nigdy duzo. Na opakowaniu od mleka przeczytalam ze powinna zjadać juz 120 a ona jak zje w dzień 60 do 70 na raz to jest cud. I zaraz jest glodna znowu. Cofnełam sie kilkanascie stron wcześniej i przeczytalam ze do mleka dodawałas kleik ryżowy i chyba ja też sprobuje. W ciągu dnia na okrąglo ma raczki w buzi. Mogą też to być początki ząbkow ale z tego co wiem to zaczyna się to on opuchnietych dziąseł a u niej tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dawalam klej, do dzis daje;) tyle ze 2x dziennie,na noc i w nocy, bo W odrzucil mleko w dzien, wszystko na wodzie... Probuj, ja do dzis wszystko na czuja, metoda prob i bledow inaczej sie nie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Misiowej
Nie słuchaj Joanny, nie dodawaj żadnego kleju do mleka. Spójrz na zdjecia jej syna - czy chciałabyś, aby Twoje dziecko tak wyglądało??? Przecież on jest utuczony!!!! Powiediałabym wręcz - że gruby! A to dopiero poczatek! Potem się będa z niego dzieci smiały, że spaslak, że grubas itp. Nie zrób tego Patrysi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow te chore babsko:/ Az rzygac sie chce na jej durne posty:/ Ale coz...jedni choruja na nogi,inni na glowe:classic_cool: misiowa________daj znac jak wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! listeczko--->jakby ciut lepiej z apetytem :) Magda------> foty super!!! :D Buziole dla Wszystkich Maluszków i Mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jesteśmy u teściów dlatego prawie nie piszę joanna____________to znaczy że W w dzień w ogóle nie je mleka?A W NOCY ILE RAZY JE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!!!!!! Weekend znowu zalatany, więc nawet nie było czasu by wejść... Magda r - zdjęcia obejrzałam, Olka na placu zabaw i w \"nowych\" włosach po prostu super!!!Zresztą Ona zawsze jest śliczna! Misiowa - a może z tym karmieniem to tylko chwilowy kryzys? Pamietaj, że im częściej podasz butlę tym mniej mleka będą produkowały piersi. Listka - gratuluję kolejnego zęba!! Super, że Majka tak łagodnie to przechodzi:) u nas chyba znowu coś się dzieje, bo noc mieliśmy niespokojną. Poza tym Michaś wciąż \"mamuje\", na okrągło tylko mama i mama cokolwiek chce :) jak nie mówił to chciałam by zaczął, a teraz....dlaczego przestał wołać tatę? hehe a w ogóle to w szkole terminy mnie gonią, mam duzo do zrobienia i nie wiem kiedy to wszystko.Mąż jutro znowy wyjeżdża, wróci na noc z środy na czwartek, a w czwartek znowu wyjedzie i wróci w sobotę:( dodałam nowe fotki na bobasach, zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest już lepiej. W nocy juz sie nie budziła tak często. Butelka narazie odstawiona. Mam nadzieje ze tak już zostanie do czerwca bo wtedy wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeejjjjj jest tu kto ??????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!! co sie dzieje !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) u nas znowu atak zębowy - nocka kiepska:( poza tym slomiana wdową zostałam, mąż wyjechał, wróci jutro na nockę, w czwartek znowu wyjeżdża i wróci dopiero w sobotę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też jestem (późno, bo późno ale zawsze ;) ) Dziewczyny pewnie w dzień przesiadują z maluchami na dworze i bardzo dobrze :D Buziole 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie z joanna dzieje ??? caly dzien jej nie bylo to nie w jejn stylu... no chyba ze zalozylyscie topic o którym ja nic nie wiem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No właśnie i Joasi nie ma i Listki - chyba jakiś swój topik założyły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja marudzi dzisiaj i podnosi glowę a jak jej nie biore to się denerwuje i płacze. I teraz też coś tam marudzi. Ile można nosić na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhaaaaaaaaaallllllllllllllllllooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! laski bez jaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pon miałam zalatany. Byłam w spr pracy. potem spacer a pod wieczór też tam coś....i tak zleciało! dziś byłyśmy u babci. Dojechał tam po pracy m. i dopiero niedawno wróciliśmy. joasi nie ma.... też się martwię....i tak myślę..albo się coś stało, albo się nie udziela, bo.....same się domyślcie. historia lubi się powtarzać misiowa___________oj Patrysia próbuje sobie was wychować:) musicie być stanowczy i nie nosić:) kto kogo wychowa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa______________:) walcz walcz!!! dodaliśmy nowe zdjęcia na bobaskach - zapraszamy 🌼 joasia__________co z tobą?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) wpadlam pozdrowic was i bobasy i dorotce od malolepszej wiruskow przynioslam: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx❤️ u nas po malu zaczyna sie jakies zycie tzn maly kumatszy i mam ciut wiecej czasu, a no i maz sie zaczal starac, no wiec mam nadzieje ze juz niedlugo bede czesciej pisac:) u nas z zabkami to juz nie wiem, byl okres ze maly gryzl wszystko i wsciekal sie bo chyba bolalo i smarowalam go zelami itd a teraz jakby cisza a zebiskow nie widac:) sama nie wiem? :) joanna dzieki za mile slowa na nk, a glupimi komentarzami sie nie przejmj bo kazda matka wie najlepiej co dla jej dziecka dobre, mojej misiolinie tez na noc kaszki do mleka daje i spi smacznie okolo 11h, czasem sie przebudzi to pomiziam go po pleckach czy dam dyda i dalej w kimono:) fakt ze u nas mleko to podstawa, caly dzien na butli +soczek, herbatka i raz sloiczek badz jakas papka warzywna ktora sama mu przyrzadze:) o i juz musze leciec 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Justynka powiedz Malolepszej żeby sie u nas pojawiła i napisała kilka słow ( jak tam dzidzia? i jak szczęśliwi rodzice?) ucałuj synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×