Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

kurde, co za badziew, na wszystkich forach linki chodza a tu jak zwykle zaba:/ Na bobasach dalam, ostatnia fota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz________ Wojtuś w wózku sklepowym super wygląda Jeżeli chodzi o skazę to ma calą buzię w krostkach drobniutkich, dzisiaj są już na głowce i na powiekach. W internecie przeczylam ze powinny byc czerwone a u nas nie są i że powinny ropieć u nas nie ropieją. Natomiast moja koleżanka ma malego synka i jego krostki też nie są czerwone i lekarz stwierdził skazę. Ja już sama nie wiem co myśleć. Odstawiłam cały nabiał. Z tym, że mała czasami jest dokarmiana mlekiem modyfikowanym. Może przez cały dzień 100 wypije tego mleka a czasami to nawet mniej. Czekam do środy ale się martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - to faktycznie może być skaza, a dokładnych opisów nie czytaj, bo można obłędu dostać....jeśli karmisz piersią to tak jak Joasia napisała, wprowadza się później, i nie martw się! Joasiu - no super Wojtuś w tym wózku wygląda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa, nie czytaj netu,bo leb moze rozwalic. Musisz do pediatry wiec, bo jesli to skaza a odstawilas nabial to nic nie da bo....dokarmiasz modyfikowanym, a powinnas wtedy miec mleko dla alergikow jak Wojtek, np. Bebilon PEPTI 1!!!!!! No siedzial na tym wozku jak na tronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! PaniMisiowa--->trzymam kciuki Joannaz----- Fota rewelacja.... ściągał juz sam co potrzebne z półek??? :P ania, listkaa, wica, kasik, malolepsza, oli, doth_s, magda, Justna ❤️ Wiecie co dziś widziałam??? 7 bocianów w locie (ale cudny widok), pierwszy raz tyle widziałam na raz przylatujących po zimie... 🌻 (co innego jak zbierały się do odlotu) ... czyżby zwiastun??? :P A tak wogóle to zmęczona jestem (chce jak najbardziej odciążyć mamę w tych pracach porządkowych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna______________ale superowa!!!!! fota!!! szok! My póki co w markecie wozimy ją w w foteliku samochodowym, a przecież ona w takim tez by już siedziała:) Porządki mnie tak pochłonęły! dziś walczyłam z zasłonkami i rozmieniłam te firanki, co mi się nie podobały na nowe:) Jutro mam wolne. O 12 umówiłam się z koleżanką na spacerek! Jej Amelka tylko kilka dni starsza od Mai a waży 6.900! Jutro się nasze bąble poznają! Kupiłam dziś Mai dresik 50 zł to aniu taka cena jak ty dawałaś jak ze dreski z Barbie. Szok jaka drożyzna! A kurteczki kosztują 70 albo 80 zł!!!! Maja śpi od 19.50. a m. w markecie i an poczcie. Aniu, on wysłał do ciebie ta płytkę. Chyba nawet nie psrawdził czy dobrze nagrał :( tak gonił. Liczę, że będzie OK. 👄 dla michasia na dobry sen!:) i dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___no jasne ze Maja tez bedzie siedziec w wozku sklepowym:) Co do kurteczek tesciowa W kupila: dala 140 zl.. Jej sprawa, ja bym jej nie kupila :classic_cool: U nas zawieja sniezna od wczoraj wieczor:sypie ze swiata nie widac, bardzo duzo sniegu, do tego strasznie wieje: bez sensu ta pogoda... Wstalismy o 3:10, nie mam sil do tego dziecka, od 1:00 budzil sie co 20 minut(do pierwszej co godzine) no a o 3 wyspany jak skowronek:( I na 12:00 jade do dentysty, nie cierpie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Listka - z góry bardzo dziękuję👄 i nie zapomnij o aparacie;) Joasiu - jeszcze troszkę dasz radę, wyjdą te cholerne zęby i będzie lepiej, tzrymaj się kochana, my do dentysty idziemy 1 kwietnia, w końcu zmobilizowałam męża i się zapisaliśmy, aż sie boję, bo ostatni raz byłam na początku ciąży... Dorotka - ja w roku kiedy zaszłam w ciążę na okragło widziałam bociany i niech mi nikt nie mówi, że to nie jest znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my wstałyśmy tradycyjnie 7.20 a o 8 maja już poszła spać....aż się zdziwiłam tak myślę może ona wstała wcześniej i była tak cichutko jak się obudziłam bawiła się w łóżeczku majka wciąż niewiele je...czekamy na pierwsze perełki:) 3 w nocy szok!!! nie wiem jak ty to wytrzymujesz, joasia! przecież to środek nocy!!! pogoda u nas taka sama. śnieg leży, pada, ziąb...zima wróciła ania__________o jakim aparacie mam pamiętać?:) dorotko______________ja wierze w bociany!:) przed zajściem tez je wciąż widywałam!:):):):):hehehehhe misiowa___________jak u lekarza? wiadomo już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymyje, bede u pediatry na kontroli poprosze o syrop na sen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa,nie wytrzymuje, bede na kontroli u pediatry wezme recepte na syrop na sen... To juz ludzkie pojecie przechodzi co On wyprawia w nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą nie widziałam Waszych wpisów...Joasiu - a może np Mu za gorąco jest? Powiedz mi jak to Wasze budzenie wygląda? Bo był taki czas u nas, Michaś też właśnie budzil się np co godzinę, spał na brzuchu i budził się, bo chviał na plecki, a sam nie potrafil się obrócić (w dzień Mu wychodziło, ale w nocy był zbyt zmęczony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jakiś baran obudził mi Misia domofonem i niby poczta, ale jakoś do góry się nie pofatygował, więc pewnie jakieś głupie ulotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza ide dopiero jutro i sie dowiem co i jak. Moja kluseczka śpi sobie teraz obiad mam z wczoraj posprzątane tez wiec moge troche poleniuchować. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę zapytać w aptece o syrop na apetyt.. wiecie czy takie coś jest?:) aniu________mi czasem maja się budzi gdy zadzwoni komórka dziś spała od 8 do 10 kol napisała że pogoda ja przeraża - nie przyjdzie dziś:( a mimo wszystko zaraz wychodzimy na spacerek. wolę chodzić w śniegu i deszczu niż siedzieć w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 a my siedzimy dzis w domu bo Ola chora :O ma zaczerwienione gardło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__jest pelno preparatow na apetyt, ale na recepte raczej:/ aniu___zasypia na plecach,albo na boczku, absolutnie brzuszek nie wchodzi w gre,sam zmienia pozycje podczas snu: z plecow na bok i z boku na plecy.On juz taki jest...... U mnie zawieja nadal, za pol godz jade do dentysty:( Ps. 2xposzedl mi post, kafe znow nawala, w ogole nie widac ze ktos cos nowego dopisal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, duzo zdrowka dla Oli, moze do lekarza z nia, zeby zaraza sie nie rozwinela? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nawet ładna pogoda (słoneczko-tylko bardzo silny wiatr), chociaż myślę że z zachodu przywieje (od was) zimę :( magda---->buziaczki dla Oleńki i dużo zdrówka... pozdrowionka dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłyśmy na spacerze tylko pół godziny myślałam, ze grad to mi gębę potnie! a jak wróciłyśmy sie uspokoiło Maja zasnęła... ufff może zrobię w chacie coś pożytecznego... magda______________uściski dla przeziębionej Oleńki!!❤️ dokucza jej to gardziołko? joanna__________żyjesz? czy zawał na fotelu?:) kurde, mnie tez to czeka. brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Michaś jest chory:(:(:( katar ma taki, że w nocy spać nei mógł i my oczywiście też:( Listka - na spacezre miałam to samo, biegiem do chaty wróciliśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle dla mojej synowej Majeczki🌼oraz Wojtusia🌼 z okazji "miesięcznicy"! Michaś właśnie pociągnąć za obrus i zrzucił wszystko ze stołu! Na stole piloty, telefon i wazon z baziami - szczęście, że bez wody i się nie rozbił.......co za łobuz.....na chorego nie wygląda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___umarlam i zmartwychwstalam(jak codzien) ;) U dentysty 3 zeby mi robila,do tego przednie jedynki mam odwapnione : kuswa, efekt ciazy, masakra, tak mi zeby poszly!!!Za 2 tyg wizyta, bedzie mi cos nakladac na te odwapnienia i piaskowanie (kamien) Takiego stresa mialam jak mi wiercila ze....mialam cala bluzke mokra na plecach:/ Ile badziewow jeszcze bedzie mi wylazic po tej ciazy to nie wiem,ciagle cos:( Potempojechalismy do znajomych z W nakaweiplotki, no i tak zeszlo,wrocilismy kapiel,zarcie etc iposzlam w kimono razem z W bo leb mi rozwalalo....No i od...5:00 na nogach,noc jak codzien.Pranie juz zrobilam, obiad mu ugotowalam i zmylam podlogi :classic_cool: Dla MAJUNI na te 8 mcy❤️ ❤️ ❤️ aniu od W 👄 oraz duzo zdroweczka dla Michasia🌼 Ps. listkaaa___padlam wczoraj jak listonosz list przyniosl, dzieki za plyte,niespodzianka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - ja się boje dentysty jak ognia, a ciąża to jednak wszystko zabiera......kurde, już żaluję, że nie poszłam wcześniej do tego dentysty, kurna ciągle coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja tez, na fotelu myslalam ze skonam, cala mokra jak szczur i do tego...3 zeby naraz, szok!!!!Ide jak musze.... ta ciazami bokami juz wychodzi:/:/:/ I znow....sypie snieg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×