Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

aż się boję jak sobie pomyślę....... a Majeczka to pewnie świętuje i smacznie śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, azmam dreszcze na mysl ze za 2 tyg musze isc znow.. No Maja spi pewnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odciągnęłam Małemu nos fridą (ale był wrzask!!!!!!!!!!!) i uśpiłam. Idę się wykąpać. U nas też zaczął padać śnieg, a rano słońce było......no wiosna, że szok.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj dla Wojtusia na 7 miesięcy życia!!!🌼 🌼 🌼 i w imieniu majki dziękuję za kwiatuszki urodzinowe:) mała cholera wstała dziś o 7! a mi dziś serce wali jak szalone, ledwo żyję. zostało mi to dziadostwo od ciąży! Dobrze, że uprosiłam gina po porodzie na wizycie o receptę na Isoptin, bo to serce dokucza mi co jakiś czas! Muszę iść do kardiologa. Bo gin powiedział, ze on już recepty nie wypisze, bo w ciąży nie jestem a on nie może być moim lek od wszystkiego:) A propo ginów miesiąc po tym wymrażaniu, miałam iść na kontroli ...do dziś się nie wybrałam a to było 15 stycznia! Wywiozłam Majkę do babci, bo muszę kilka spraw na mieście załatwić. Nie wiem jak ja to zrobię z tym sercem. najwyżej gdzieś padnę na pysk. aniu________dziś dostaliśmy ten samochodzik. Wypas, ze szok. Majka wciąż gra i trąbi, macha nóżkami z radości. przez pierwsze 20 min to w szoku była:) myślałam, ze będę musiała ją pasami przypinać, ale nie ma takie potrzeby:) joasia_________to udało się cię zaskoczyć:) specjalnie nic nie pisałam:) pomyślałam, że może nie wszystkie pioseneczki masz, to wam tez wyślę:) http://muzycznie.net/9763/Fasolki.html można sobie pośpiewać a jak chcesz słowa czegokolwiek innego wystarczy w google wpisać tytuł piosenki a za nim dopisać lyrics:) i prawie wszystko można znaleźć:) jestem na chwilę w domu, musże się ubrać jak człowiek i w miasto. zakupy, księgowy, urząd skarbowy... itp. może kupię w końcu Mai nowy 9 -36 kg fotelik do auta:) miłego dnia, bo potem jadę po majkę i pewnie wrócę wieczorem. 👄 dla Misia i duużo zdrówka dla Oli i masiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listko - marsz do kardiologa i do gina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dbaj o siebie!!!!!i super, że Majeczce pojazd się podoba!! A mój Misio cielok chwilę tylko siedzi i sie bawi, mam nadzieję, że jak wyjedziemy na dwór to będzie bardzoej zachwycony. I koniecznie zrób i wklej zdjęcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__jakbym mieszkala blisko Ciebie to za to serce i wymrazanie bys dostala takiego kopa ze szok!!!!Musisz do kardiologa,to jest serce,nie ma zartow......No i na kontrol do gina, bo jak sie nie wymrozilo wszystko,trzeba powtarzac, a jak zwykasz moze sie rozrosnac znow!!!!! Dalam W bobo-fruta na probe, bo ostatni raz dawalam po 4 mcu i plul ze szok a On skubaniec.....cala flasze wypil duszkiem od razu!!!! Super, znaczy polubil,bede mu kupowac, nabierze kolorkow, przy okazji witaminy :) Ps. chcialabym aby.....moja cholera wstawala o 7:00 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my juz po lekarzu. Patrysia waży 6470 i ma 62,5cm. Pediatra powiedziala zebym uwazała z nabialem ale jak dla niej to nie jest skaza. Kazala cześciej smarować buzie kremem. Zaraz przyjedzie do mnie babcia i bedzie mu szyła firankę dla Patrysi. Kupilam taką z Kubusiem Puchatkiem ale mi się podoba. I koszyczek też jej kupilam taki malutki.Wiem,że jest za mala zeby trzymać koszyczek no ale jak palemkę ma swoją to jej koszyczka bede zalowała. Ubierzemy się pieknie i pojdziemy wszyscy oświęcić. Tylko żeby się nie darła bo w niedziele palmową wytrzymalismy tylko 15 minut bo taki był koncert. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki, wszystkie maluszki a chorym życzę duzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa - dobrze, że nie skaza:) może jakiś inny produkt - np. pomidory, może jadłaś coś nowego? i super, że pokoik urządzacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa__________super ze nie skaza,nie mniej obserwuj:) Dzis taki durny dzien,zamiec za oknem,ciemno, nic mi sie nie chce, nawet pisac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! u nas na razie pogoda się nie sprawdza...owszem śnieżek sypnął lekko, ale właściwie cały dzień słonko było :P Misiowa---->super ze nie skaza :) Buziole dla Wszystkich 👄 ogromne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! My już od 5,45 na nogach, ja już zrobiłam pranie, a stare poprasowałam:) Misiu grasuje po podłodze. U lekarza byliśmy, jak na razie to zwykłe przeziębienie, musimy tylko dbać by się nie rozwinęło;) Listko - jeszcze wielkie dzięki:) Właśnie słuchamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu my tez od 5:00, 2 prania wstawilam etc. No to kurujcie sie i zeby Misiowi sie nie rozwinelo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listko - właśnie uspiłam Misia - w tle kołysanki od Ciebie;) Joasiu 🌼 a jak zęby u Was? Nam lekarka wczoraj powiedziała, że cała góra idzie (na razie przebiła się tylko jedna dwójka, a idą jeszcze dwie jedynki i druga dwójka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, nic, u nas ida dwie jedynki na dole i dwie jedynki u gory, juz prawie 4 mce, widac jak na dloni, sie przebic nie moga, juz nawet nie sprawdzam, jak jeczy smaruje zelem i tyle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtuś to taki typ jak nasz Michaś - dziąsła zaczęły boleć ok 4 miesiąca, a pierwszy wybił się dopiero w 7......i to samo z tymi górnymi, wlecze się to tygodniami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! nas dziś zasypało, że szok!!! chyba z 20 cm śniegu, cała noc chyba sypało, bo wieczorem już było bielusko... misiowa_____________ufff, ze to nie skaza!:) ale obserwuj ją:) bużka dla Patrysi! ania_______________zdjęcia autka nawet nie zrobiłam jeszcze, ale jak znajdę czas, choć teraz czas wariata:) bo zaraz święta (ja wciąż coś robię, a jutro przyjeżdża babcia) to wkleję:) 👄 dla wszystkich! gonię teraz robić co tam mam do zrobienia póki majka śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie też w czoraj nasypało śniegu (do kostek) Piękna zima tej wiosny :) Justynko---> dziękuję za foteczki, ale cudnie Maluszek Ci rosnie :) Buziole dla Was 👄 Aniu---> 👄 dla Michasia Joannaz-----> 👄 dla Wojtusia Lady---->👄 dla Juleczki listkaa---->👄 dla Majeczki magda---------> 👄 dla dla Oleńki PaniMisiowa---->👄 dla Patrysi Wica---->👄 dla Konradka Kasik---->👄 dla Bartusia No i dla mausiek (tych przyszłych też) 👄 malolepsza dla Ciebie specjalne 🌻 (no mam nadzieję że nikogo nie pominęłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja mam do czola i do ucha z kiolkoma funkcjami innymi ]i bajerami i Ci powiem ze bubel ze hej!!! Zawyza temperature o 2-3 stopnie!!!! Najlepsze rteciowy, a zpteki za 2 zeta :classic_cool: Dorotka ❤️ Bylam na spacerze,zamiec sniezna nad dopadla: tak sypalo ze swiata nie bylo widac,wrrrrr.Ale zalozylam folie na wozek i git, W spal :classic_cool: A ja cala mokra:/ teraz tez pada,nie wylaze poki nie bedzie normalnej pogody :classic_cool: Tesciowa kupila mi 5 pak Jumbo Packow Pampersow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - też uważam, ze rtęciowy jest najlepszy, ale Michaś jest tak żywy, ze nie jestem w stanie zmierzyć temperatury, boję się, ze zrobię Mu krzywde po prostu. A mój mąż specjalnie do reala pojechał po pampersy i pani Mu powiedziała, ze się wczoraj promocyjne skończyły - a od wczoraj była promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu w TESCO tez sa, 82 sztuki chyba za niecale 50 zl, pampersy z aloesem, Jumbo Packi ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info, ale nie będziemy mieli kiedy jechać, jutro wyjeżdżamy do Kołobrzegu - znów będę blisko Was (Asia i Listka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___________tu to masz dobrze! Co weekend nad morzem!!! Ja termometr mam zwykły elektryczny do pupy lub pod pachę. jestem zadowolona:) no i jak joasia mówi chyba najlepszy zwykły:) tym najbardziej wierzę:) Justyna___________Adrianek fajny chłopaczek się robi!!!Podobny do tatusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi :D widze ze nie tylko Olka chora... :O a co do pieluch to ja kupilam papmki w tesco właśnie za 100 szt. 50 ( tylko my rozm 3 nadall :P ) a klezance ( majówce) 5 rozm. kupowałam to za 72 szt. 49.99 zł... i co do termometrów to tak jak aniaania - nie jestem w stanie Oli miezyc w dupce bo ucieka a i tak mam elektroniczny.... 👄 dla Wszystkich Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mialam nadzieje ze po śniadaniu wielkanocym pojedziemy całą rodziną do Nałęczowa albo do Kazimierza a tu lipa. Bedzie zimno i snieg. Czyli cały dzień za stołem nie powiem zezby mi się to podobala no ale cóz. Porządki prawie skończyłam dzisiaj jeszcze muszę kupić rajstopki dla Patrysi na święta. Mam dwie pary ale nie zaszkodzi mieć wiecej. Chce ja ładnie ubrać bo to w końcu pierwsze święta jak już coś kojarzy bo w Boże Narodzenie to była taka malutka. Dzisiaj moj maluch kończy 3 miesiąc życia ale to szybko mineło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa__________👄 dla Malutkiej na te 3 mce:) My od 5 na nogach, ide wstawic obiad dla W, sypie jak na ALasce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 dla Patrysi an 3 miesiące!:) ale ten czas leci! Ja dziś w wyśmienitym humorze!choć za oknem śnieg, czuję święta! Przyjeżdża dziś babcia, m ma od jutra wolne, kupiłam świąteczny stroik, wywlekłam z magazynu ozdobne jajka..... tylko przeraża mnie to, że zamiast diety będzie grzeszne obżarstwo!!:) Idę zjeść śniadanko! na nogach od 6.30!!! 👄 dla wszystkich i zdrówka dla chorych maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane baby - ja jako pierwsza:) Życzę Wam wesołego zająca co śmieje się bez końca, szczerbatego barana co beczy od rana, mazurków dwie tony, jajek jak balony, kiełbasy wędzonej i dużo chrzanu do niej, słońca wiosennego i uśmiechu porannego, no i mokrego ubrania w dzień polewania!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×