Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

dodam jeszcze, że wczoraj zostały mi zdjęte szwy i czuję się o niebo lepiej... aż mam więcej siły do opieki nad NIUSIĄ... Jeszcze tylko walczę z piersiami wrrr Julcia ma takie ssanie, że pouszkadzała mi nieźle piesi... Przystawienie jej to prawdziwy koszmar wrrr a tu niestety co dwie godzinki karmię..... Zastanawiam się czy nie podać jej butelki przez jeden dzień aby troszkę te rany się podgoiły! Mam tylko problem, Julkę odrzuca smoczek - nie potrafi go uchwycić... Nie wiem co robić :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady----> dzięki za relacje i super że zajrzałas :) :) :) doradź się położnej....może podpowie coś rozsądnego... martika---------> 6 dni po zapłodnieniu nie przytulankach! (skad wiec pewność którego dnia nastąpiło zapłodnienie????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka! To faktycznie chyba przemęczenie...dbaj o siebie:) Lady!! Najważniejsze, że już po i że wszystko dobrze się skończyło:) ucałuj Jucię!!! Martika! To dopiero pierwsza próba, więc nie ma co się załamywać, nawet jesłi się nie udało, głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika 1983
też sie nad ty zastanawiam moze zapłodniły się plemniczki gdzieś ok 25 ?i dlatego mi wyszedł negatyw ale zastanawiają mnie te bóle krzyża i podbrzusza za wczesniej na ciąze zzeby mnie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrika---->jeśli chcesz jak najszybciej pewności zrób bete...to da najpewniejszy wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika 1983
zrobie betę jak nie będe miec okresu gdzies 5 dni ;]a jutro mam dostac;[[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika 1983
dzięki !!!!!!dam znać albo to albo to hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Ladybird----->a może spróbujesz kupić smoczek do butelki o kształcie piersi (avent) i nie dawaj małej mieszanki tylko swój odciągniety pokarm.Moja córka tez nie chciała smoczka i nawet herbatkę od urodzenia piła najpierw strzykawką a potem łyżeczką.Karmiłam ją przez 2 lata!Ale spróbuj tych smoczków może to coś da bo zmasakrowane piersi to straszna rzecz.Wiem coś o tym.Moja siostra robiła tak:najpierw dawała dziecku piers a w ręce miała już przygotowana butelkę.Jak dziecko zassało to wsuwała pomiędzy pierś a usta dziecka palec,żeby puściło i natychmiast siegała po butelkę.Jak jej sie piersi zagoiły to juz nie podawała butelki i udało jej sie karmic tez ponad 2 lata.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_________nie daj bog kobieto butelke jak masz pokarm i mozesz karmic!!!!!!!!!!! Smaruj swoim mlekiem i masiac bephanten, powinno sie zagoic!!!! Co do porodu: super opis, nawet gladko poszlo:) tylko.....dreszcze mnie przeszly jak napisals zemala miala szyjke w pepowinie........ martika 1983_________nie wiadomo nigdy kiedy mialo miejsce zaplodnienie(jesli chodzi o testy) Pleminiki moga zyc do 5 dni w narzadach rodnych kobiety, wiec nijak nie wiadomo.,....Najlepiej zrobic test w dniu spodziewanej @@@@, albo od razu krew BETA hCG:) A te objawy, no coz, bez nakrecania sie: typowo małpowe;) aniu____________super ze ropy nie ma, sie zapewne rozejdzie, tylko dbaj o nia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Ale miałam noc!!!! Nie wiem czy to z mojej winy (ani razu nie chciało mi sie dosiedzieć do końca jedzonka małej i ją odstawiałam po jakis 20, 30 min), czy po prostu jej się włączyła chęć ciągłego wiszenia na cycku i tak całą noc niemal. A bez cyca zanim zasypiała dziamdziała jakieś 15 min!!! Pojedziemy dziś chyba zarejestrować naszego szkraba. I muszę się zorientować jak to jest z tym becikowym co gdzie i jak trzeba załatwić, bo nawet nie wiem!!!! LADY___________ja zaopatrzyłam się i bardzo sobie chwalę kapturki na sutki. polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczysz dasz radę bez butli. Nasza Maja np nie chwyta ani butli (wiem, bo w szpitalu na badaniu próbowali jej dać) ani smoka. Aniania____super, że nie będzie kolejnego cięcia. Nieługo powinnaś dojść do siebie z tą piersią. Wiecie, mnie już prawie krocze nie boli. A szwy miałam rozpuszczalne. Zastanawiam się czy to nie za szybko. Wiem, powinnam się cieszyć, ale az nie moge uwierzyć. Powiedzcie mi jak to jest ze współżyciem po porodzie (w szpitali nic mi nie powiedzieli). Rzeczywiście trzeba czekać 6 tyg??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa---> to rzeczywiście szybciutko ten ból minął.... a co do współżycia to też słyszałam 6 tygodni :( niestety ale lepiej niech Cię wcześniej gin obejrzy i zapytaj Nie szalej za wcześnie ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka m_____________________weź tu nie szalej!:) kiedy ja sama mam ochotę! Rozumiem, że da tyg to zdecydowanie za wcześnie, ale 6 to już chyba lekka przesada!Po takiej przerwie przeżyje chyba po raz drugi swój pierwszy raz!!!!! Czekam jeszcze na opinie pozostałych kobiet i może ktoś mi wyjaśni DLACZEGO trzeba tak długo z tym czekać:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka_____wspolzycie po porodzie 6 tyg, nie ma co wczesniej bo mozna krwotoku:) Niech to sie lepiej wszystko zagoi:)))) Wlasnie wrocilam od fryzjera, ok 15:00 jeszcze gin, potem wracam; biore sie za mycie okien i podlog :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady! Pogryzione brodawki to straszny ból, doskonale Cię rozumiem. Spróbuj jak radzi Listka tych kapturków. Listka!! Co do współżycia to wiem z forum majowego, że dziewczyny nie czekały 6 tygodni. Ja osobiście była u lekarza 4 tygodnie po porodzie (jak były problemy z tą piersią) i miałam robione badanie ginekologiczne, lekarka powiedziała mi wtedy, że wszystko jest ok, ale żebym zaczekała jeszcze te 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaśka! Widzę, że próbujesz wszelkich przyspieszaczy;) jeszcze troszkę i Wojtuś będzie z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko----> do pozazdroszczenia że tak fajnie sie czujesz juz 2 tygodnie po porodzie... ale niestety ;) sama widzisz ze dziewczyny też mówią (niestety!!!) 6 tygodni ;) ;) ;) w tym momencie bardzo Ci "współczuję" :D ucałowania dla Majeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu__________-bo mimo panicznego strachu mam dosc!!! Za bardzo mnie boli, oddychac nie moge, rzygam juz tym, jeszce dzwigac.........ten ciezara, czuje sie jak.....wielki mors morski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, tu znow przeciag.......... Wrocilam od gina... wzielam L4, posluchalismy tylko tetna i do domu... Pozegnal mnie ze slowami; to chyba..ostatni raz 2 w 1 :classic_cool: A mi galy tak wyszly ze szok!!! badz co badz niby za tydz mam sie przykulać ;) Odpoczne i ide okna myc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz_______________zobaczyłam dziś fotki justyny z brzuszkiem i mi się żal zrobiło, ze ja brzuszka już nie mam:( więc może się ciesz troszkę tymi ostatkami i dumnie go noś!!!! Dobiłyście mnie tymi poradami o 6 tyg, ale cóż będę czekać. Chyba powiem mojemu m. żeby się wyprowadził.....na ten czas, bo zwariuję! dorotko___________zaraz całuję od ciebie Maję, choć smacznie śpi - jak zwykle. Dodałam kilka nowych foteczek na bobasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_____________ja nie chcę tym razem Ciebie dobijać, ale z racji tego, ze to początek 37 tyg, myślę, że spokojnie będziesz się turlać za tydz do gina. Teraz te bobasy tak dłuuugo siedzą w brzuszkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia1978
listka a ja też jestem karolina i mam męża michała.hahaha:-)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___buuuuuuuuuuuuuuuuuuu;) A co do sexu nie mozna i basta:) Sa ine sposoby.....do zabawy:classic_cool: Wlasnie usiadlam na chwile, wymiekammmmmmmm A jakie skurcze i bol brzucha, o mamo!!! Wymylam okna, wypralam firanke, powiesilam ja, teraz mi podlogi zostaly, ale musze odpoczac bo pot po dup*** mi leci;) Mama mi przysiady poradzila jeszcze aje....tego chyba nie dam rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka..ja miałam tez ten ,,problem\" ciagneło mnie strasznie i nie czekalismy 6 tyg.Ale ja miałam cc wiec moze jest inaczej.Fakt jest taki ze byłam u gina i powiedział ze jest ok,a dla mnie ok to była zgoda na seks:):):) Po 4 tyg-tak mniej wiecej:) Ale lepiej idz do gina i zapytaj.Po co potem sobie narobic jakis problemow? Spadam bo mi Mały cos nie spi..buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów pustki .... no ale cóż jak w większości zajmujecie się maluszkami 🌻 Buziaki dla Was i dla nich 👄 Pozdrowienia dla staraczek i przyszłych mamuś-tych które \"otrzymają\" maleństwo na dniach lub ciut później ;) ;) ;) i tych które muszą poczekać dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Moje małe Kochanie znów pięknie spało - 7 godzin to ostatnio dla Niego reguła:) Listka! Zdjęcia super, szczególnie to z pszczółką mnie rozbawiło:) Joasiu, wiem, że ciężko, ale przypomnij sobie jak bardzo walczyłaś o ten brzuch i naprawdę spróbuj jeszcze troszkę się nim pocieszyć. A przyspieszaczy próbuj, choć jak pamiętam u mnie nie dały rezultatów i turlałam się aż do 41+1...myślałam, że się wścieknę, tyle, że Miś był mniejszy, a to na pewno ma spore znaczenie...jeszcze trochę i będzie po, a teraz pogłaszcz brzusio!! Dorotka$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ wiruski dzieciaczkowe dla Ciebie❤️ Skąd miałyście zdjęcia Justynki z brzuszkiem? Ja też chcę obejrzeć!!! Kasik! Ucałuj Bartusia! Karusia🌼 Wica🌼 Magda🌼 Doth_s odezwij się!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu____________no wiem wiem, ale juz ciezko mi;) A gdzie widzialyscie brzuch Justyny? Ja pierwszy raz slysze..... Juz bylam w miescie , na zakupach, musze jeszcze do ZUS-u wczorajsze zwolnienie zawiezc a lenia mam kosmincznego.... W nocy dopadlam M, sie usmialam jak nie wiem;) Poki co.....wczorajsze gimnastyki i sex zadnego efektu nie dal.... poza.....potwornym bolem krzyza i podbrzusza, masakra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna na mail\'a wysłała :) Aniu------> łapie 🌻 joasiu-------> a mozę ten sex coś dał---->te bóle krzyża i podbrzusza może coś zwiastują :D :D :D a nawet jak nie yo chociaż przyjemność była ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×