Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Listka - obejrzałam fotki, faktycznie, teraz to się super ogląda. Śliczną jesteście parą!!! U nas w domu Michaś osowiały, czyli jak nigdy, śpi po dwie godziny - w dzien to do Niego niepodobne!!!, na szczęście je normalnie, mam nadzieję, że ten antybiotyk zadziała i się wykuruje bidulek...Mąż dba o nas, przyjechał wcześniej do domu, zrobił pyszny obiadek, pilnuje bym jadła, kochany... ja miałam iść na panieński, ale zrezygnowałam, nie chcę nikogo zarazić...obyśmy się do chrzcin wykurowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania ________________to trzymamy za was kciuki!!! joanna______________miłego weekendowania:) My też pojedziemy na kilka godzin do teściów. Justyna_________________to możesz się tam czuć jak w domu tj. PL:) pogłaskaj brzusio :):) Wstałam o 8, bo rozbudziło się moje dziecko. wracam z siusiu, po drodze chwytam jej ubranka, a moje dziecko....śpi... i teraz też. Ciekawe jak długo? Wczoraj spała do 10.30!!!! Wczoraj w dzień i wieczorem wydoiła z butli po 150 ml!!!! Wciąż też karmię piersią, ale mam dość. jeszcze tak jak lek kazał do 3 miesiąca i koniec! Mogę karmić ale tylko w nocy! chcę zakupić http://www.allegro.pl/item246640072_mata_edukacyjna_rybka_miekka_grzechotka_nowe_fv.html Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko ta rybka jest świetna hi hi hi bardzo mi się podoba... Muszę ją laseczkom zamieścić na 28dni :)) Miłego weekendu kobiety :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,co za okropna pogoda....Jesien:leje,wieje,ciemno,brrrr Maly prawie spi od rana,ja tez zamulona... Pakujemy sie pomalu,Maly ma tyle rzeczy niz...ja i M razem wzieci, dobrze ze...auto ma takiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bagaznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia moja Julcia w domku zajmuje tylko dwie półeczku w szafie :)) bardzo mało ma ciuszków :)) U mnie zaś pogoda świetna chociaż jest jakiś niż bo głowa mnie boli no i jestem ospała jak nie wiem co :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_______aleja nie mowie o ciuchach,ciuchow najmniej bierzemy(ale i tak duzo)....ale...o reszcie \"sprzetu\";) A swoja droga...tesciowa specjalnie regal kupila,tyle ciuszkow i innych rzeczy ma malenki:classic_cool: U nas ok, dzis musze dopakowac reszte,jutro rano przed wyjazdem i tak podreczne rzeczy dopiero.... Rano na szczepienie( buuuuuuuuuuuu) i potem....w trase.... Z 6-7 h bankowo bedziemy jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A u nas cudna pogoda kolejny dzień....fajnie jest...cieplutko JOannaz---------->szerokiej drogi i \"powodzenia na szczepieniu\" Buziaczki dla Maluszków 👄 No i dla was Wszystkich też :D :D :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia to pierwsze szczepienia małego albo już szczepiłaś ? nie pamiętam :( U mnie na śląsku też piękna pogoda - piękna jesień :)) słoneczko grzeje aż miło a mój M zabrał Julcię i poszli na spacerek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady______pierwsze po szpitalu (po 6 tyg)... U nas jesien;wieje,ciemno,tylko nie pada,ale...duzo nie brak.... Dostalam dzis @@@@,rozkreca sie,rowno 6 tyg po porodzie... DObrze,wroce od mamy i ide sie umawiac z ginem na nadzerke... normalnie szoku doznalam, bo.......zawsze sie zwijam z bolu a teraz........nic nie czuje, nic mnie nie boli .... Gin mowil ze....porod dziala na 2 sposoby: albo \"babskie klopoty ginekologiczne\" sie utrwalaja(np.niemoznosc zajscia, klopoty z okresem, hormonami, etc....} albo....wszystko sie normuje i dziala jak w zegarku... Zobaczymy co dalej bedzie,,czy to nie sciema jednorazowa;) Badz co badz....pierwsza @@@ od X lat....bez lekow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja jeszcze bez @ .... Ciekawe jak długo, Wczoraj jednak dostałam silnego bólu brzucha wrrr aż się pozwijałam na stołku:(( Może to zapowiedź zbliżającej się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja właśnie się zastanawiam co z płodnością moją bo ostatnio z M baraszkowaliśmy bez zabezpiecznia :( hmmm i jak stara tak głupia jestem bo dzisiaj sobie to uświadomiłam czytając niektóre artykuły, że jest wielkie prawdopodobieństwo zajścia w kolejną ciążę :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Oj juz sama nie pamietam kiedy z Wami pisałam..buuu ale kompletnie nie mam czasu.Jak nie jestem w pracy to zajmuje sie Bartusiem a jak Bartus spi to padam ze zmeczenia i tak w kółko..ale nie narzekam.Bartus skonczył tydzien temu piaty miesiac.Bylismy w piatek u pediatry i moje Malenstwo wazy 9030 i mierzy 77 cm :):) W pracy jakos daje sobie rade i codzien ucze sie czegos nowego:) Teskni mi sie za Misiem jak jestem w pracy ale wiem ze tak musi byc i juz.Najwazniejsze ze jest z Babcia i ma super opieke,a ja jak tylko jestem w domu to wszystkie chwile sa nasze:) Choc tak Wam szczerze powiem ze brakuje mi takiego czasu tylko dla mnie samej..no ale pewnie taki czas przyjdzie jak Bartus pojdzie do przedszkola:):):) Trzymajcie sie i ucałujcie Dzieciaczki..jak tylko znajde chwilke to bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia --- nie gadaj bo cholerka nie zasnę dzisiaj! Z płodnością nie było u mnie do tej pory problemu! Cholerka chyba sobie awaryjnie kupię tabletkę wrr Nie wiem co robić :(( Na razie zabijam myśli nauką wystawiania na allegro przedmiotów! qrde Ja jeszcze nie dostałam @ a są już przeszło 2 miesiące po porodzie. Fakt, że prawie miesiąc krwawiłam i plamiłam hmm ale zaraz po tym współżyłam z M bez zabezpieczenia! Qrde ale mam myśli skołtunione teraz i chyba na czwartek do gina się zapiszę a jak nie to na BETĘ pójdę aby się uspokoić :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady______czytam i mam usmiech na twarzy;) Bede czekac....na \"wynik\"tej \"sprawy\";) Ja spac nie moglam,dzis to szczepienie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatono
Ja tylko na sekundke. Mam pytanie czy test ciazowy beta powinno sie robic na czczo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatono______NIE, Beta to jedne z niewieleu badan ktore... nie musi buc na czczo:) Ja zawsze chodzilam jednak na czczo- z przyzwyczajenia;) ________ Zaraz daje Malemu jesc,szczepienie i...w droge.... M nas zawozi,jutro wraca, bo w czwartek...beda ludzie kupic nasze poprzednie auto;.....M sprzeda i pod koniec tyg dojedzie do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kasik---> no wreszcie! :D Super ze jesteś zadowolona z pracy, ale jeszcze fajniej że Bartuś dobrze sie rozwija :D :D :D Oj! Lady-------> :P :P :P no coż zobaczymy czy \"coś zmajstrowałaś\" z męzem ??? a co do @@@@ każda kobieta inna jest i inaczej reaguje na zmiany hormonalne . Niektóre dostają po 6 tygodniach, inne po pół roku , jeszcze inne po roku (zależy od tego ile karmią i jak hormony się kształtują) Ale będzie dobrze!!!!! Nie martw się na zapas🌻 Joannaz---->jak po szczepieniu??? Mojej koleżance też przeszły bóle @@ po porodzie (jak na ten moment na stałe-jest już rok po porodzie) Pozdrowienia dla Wszystkich 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
witajcie kochane. Pozdrawiam i buziaki dla wszystkich. wica, małolepsza, DorotkaM, joannaz, listkaaa, Ladybird, aniania, justyna, kasik26 buziole... u mnie problem... historia jak z brazylijskiej telenoweli Byliśmy młodzi - ja miałam 20 lat, on 24. Spotykaliśmy się przez pół roku, jednak potem zaczęło się psuć. Byl moją najwiekszą miłością. Cierpiałam po rozstaniu przez rok, wróciłam do domu i zaczęłam nowe życie. Poznałam mojego obecnego męża i - teraz to wiem - za szybko wyszłam za niego za mąż. To był klin na tamtego chłopaka. Moje małżeństwo to porażka; alkohol, wyzwiska, krzyki... Ja marzyłam o dziecku i nadal marzę, on woli kolegów. Mam 28 lat, mój mąż 31. Od dwóch lat myślę o rozwodzie, bo przez 5 lat małżeństwa to ja cały czas zabiegałam o to by ten związek utrzymac. Ale widzę, że on ma mnike daleko gdzieś, że jest ze mną tylko dlatego że jest mu tak wygodnie. Nic nas juz nie łączy, nie ma wspolnych posiłków, wyjść, rozmów, seksu... Rok temu po 7 latach odezwał sie mój były. Zbyłam go, bo jeszcze walczyłam o małżeństwo. Jego zwiazek sie też rozpadał. Wcoraj odezwał sie kolejny raz. Znowu mówił, że ożenił sie by zrobić mi na złość, by mi udowodnić... ale co? Mówi, że mnie zawsze kochał, że żałuje, że tamto sie skończyło, że wszystko zrozumiał, że jest w stanie rzucić wszystko, żeby ze mną być, że przyjedzie do mnie (mieszka 250 km ode mnie) i tutaj zacznie od nowa, ze mną. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Minęło 8 lat, a ja nadal mam słabość do niego. Moze dojrzał, zrozumiał... Mętlik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski gońcie się wrrr nie ma mowy o ciąży a zanim na betę zajdę to wigilia mnie dopadnie! Jednak od paru dni mam ból w dole brzucha wrrr moze to zapowiedź zbliżającej się@ Gdybym nawet zaszła to ta ciąża z góry brzydko piszę nie doszłaby do skutku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady---> naprawde nie martw się na zapas....bo po co!!!! Ból może być rzeczywiście na @@@, ale i (NIE CHCE CIĘ STRASZYĆ) na owu... NIE PRZEJMUJ SIĘ!!!! Jesteś dużą dziewczynką i sama wiesz jak pokręcony jest organizm kobiety,.... ale wg mnie wrzuć na luz (bo nie będzie kolejnej Julki :P chociaż ta jest przeurocza :D) Będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko --- niech Cię wyściskam za ciepłe słowa i pocieszenie :)) Chyba jednak na czwartek się umówię do gina na założenie spirali o ile nie jest za wcześnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady___czekamy:D doth_____________zastanow sie..skoro malzenstwo nie ma sensu rozstan sie,wroc do bylego a./....nie spotykaj sie za plecami i nie zyj w klamstwie...❤️ melduje sie,my juz u mamy... na szczepieniu masakra;Maly darl sie w nieboglosy, ja wylam z nim: to gorsze jak porod.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady______nie bardzo jest w czym wybierac,5 w 1:nazwy nie pamietam, w ksiazeczce jego mam,jutro zerkne.... I na WZW typu B: druga dawka,takze 2 x byl kluty,koszmar.... Ps.mama moja zakochana we wnuku,nie odstpuje go na ja....durna zamiast korzystac nie...potrafie sie odnalezc: mam wolny czasdla siebie,nie wiem....co ze soba zrobic,bo odwyklam, 24 h dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu Ja brałam tę 6 w 1 i Julka była raz kuta igłą! Pielęgniarka puściła jej muzyczkę nad głową i szybciutko zrobiła zastrzyk w nóżkę.,,, Julka tylko się skrzywiła i zaraz zaczęła się uśmiechać do zabawki grającej nad nią :)) Też się tego panicznie bałam ale nie było źle... Szczepionka jaką jej została podana nosi nazwę HEXA i płaciłam 190 a kolejne trzy czy dwie są po 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! joanna______________to miałaś taką samą chyba ja my tzn Maja.Dwa ukłucia. Maja to chyba ma super tolerancję na ból, bo zero płaczu. Zobaczymy jak będzie teraz tj. 15 października. Lady_________________:) pośmiałam się czytając Ciebie:) jaja jak cholera! Liczę, że puste!!! Ha ha ha A tak na serio - nie martw się, będzie dobrze....nie sądzę, byś tak szybko zaszła. Jeszcze niedawno pisałaś, ze mleko Ci leci:) Moje cycki tj. karmienie chyba na wykończeniu...I dobrze:) Czy jeszcze któraś z nas karmi?pewnie wica i magda r:):):) Buźka dla Was! Kasik_____________buźka dla Bartusia:) wpadaj częściej! aniaania______________jak chrzciny? czekamy na foteczki. Wykurowaliście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×