Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

a czy kąpiecie codzienne wasze pociechy? U mnie kąpiel jest codziennie w godzinie do 20 a rano wodą przemywam pupę w szczególności i buzię tak samo jak popołudniu jak zrobi kupę to dupsko ląduje pod wodą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla256
Ja rowniez marze o dziecku ale mam wysoka prolaktyne ok.68 wiec teraz to chyba niemozliwe lekarz zapisal mi par;odel. Zmoim chlopakiem jestem tylko 4 m-ce mowi ze mnie kocha ale... Jak mi powiedzialal jaka jest sytuacja z ciaza to powiedzial ze nie maproblemu i mozemy "wziac sie do roboty" Potem jednak powiedzialal mu ze jednak poczekamy jeszcze pare miesiecy i teraz on nie chce nawet o ciazy rozmawiac. Nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY__________sa 2 szkoly jesli chodzi o cyca: 1) TYLKO cyc 2) cyc plus picie I sobie mow co chcesz a w szpitalu...tez glukoze podaja:classic_cool: jesli chodzi o kapanie:kapie coidziennie i nie ma zmiłuj\\ Listkaa___-nie czytaj tych bzdur internetowych,spanie na brzuszku to najzdrowsza rzecz pod sloncem!!!Moj Synek tez spi nieraz,nawet na bobasach dalam foty jak spal na nim. Tyle ze jak spi na brzuszku to jestem bardziej czujna-Ot cala filozofia.... polla256 ____jesli chodzi o PRL mialam to samo i byla to moja przyczyna nieplodnosci:zero okresow bez lekow, owulacja ciazowa to...moja pierwsza w zyciu owulacja.... Bralam Bromek 5 mcy i zaszlam:) Jesli chodzi o Twojego chlopaka to....musisz byc zdecydowana ze to ON,ze chcesz z nim byc etc...Zrobic to \"nie problem\"(paradoks,nie?) ale...potem wychowac a dziecko potrzeuje i Matki i Ojca.... A co robic? Chocby dla samej siebie bierz leki i doprowadzaj pomalu swoj organizm do poprawnego funkcjonowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____ja tez ale...osobiscie znam jedno malzenstwo ktore kapie co pare dni....bo ktos \"madry\" im powiedzial ze....jak sie codzien kapie to...zmywa sie \"bariere ochronna\"skory....I w necie tez doczytali.... Echhhhhhhh te netowe wskazowki ,sa super :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia nie ma dwóch szkół chyba, że w Twoim wydaniu! Nie podaje się glukozy ani innego napoju jeśli nie ma problemów z karmieniem piersią! To w zupełności wystarczający napój dla dziecka! Kiedy leżałam z Julką po porodzie i miała problemy z kupka podałam jej samej wody.. Przyznałam się do tego faktu na obchodzie lekarce - skrzywiła nosem... Poza tym poklikaj z mamami, które tylko piersią karmią długi czas a nie tak jak Ty czy Ja! Może jak dziecko biorą na badania i płacze to dla uspokojenia podają glukozę ale tak żadna lekarka czy położna nie zaleci takiego dopajania! Listko kładź Majeczkę na brzuszek do spania o ile będzie chciała ale bądź czujna! Czy wasze pociechy lubią kąpiel i mycie główki? Julci napuszczam całą wanienkę wody tak, ze podtrzymując ją pod główkę pupka jej się unosi ... Poza tym ciągle zastanawiam się nad pływalnią dla noworodków! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majusia lubi się kąpać. Nawet sobie podczas kąpieli gaworzy:) I z myciem główki tez żadnych problemów. Byłysmy na spacerku, ale tylko godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia nie ma dwóch szkół chyba, że w Twoim wydaniu! Nie podaje się glukozy ani innego napoju jeśli nie ma problemów z karmieniem piersią! To w zupełności wystarczający napój dla dziecka! ale tak żadna lekarka czy położna nie zaleci takiego dopajania! __________ a te slowa sa czyje?Moje?Czy kogos innego? Sa jednoznaczne.... W ogole nie chce mi sie juz pisac na ten temat,bo jest to nudne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___jak z klejem?:) My dzis znow cos nowego malemu zaserwowalysmy: Maly moj..banana dzis smakowal :)Nie chcial przestac Mam fotki, ale kabla nie mam:( M jedzie jutro do nas bo samochod sprzedaje,przywiezie, wkleje na bobasach,sa super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.czaiłam sie z jablkiem do oblizania, z kumpela co ma dziecko w wieku mojego syna od kilku dni... daje pare kropel soku z marchwi i jablka, i na czubeczku lyzeczki stara marchewke i jablko..... Za ok tydzien tez sprobuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia w żywieniu małego Joasia i z tej też okazji dużo zdrówka... bo niestety pierwsze słyszę aby dziecko po miesiącu już miało taką urozmaiconą dietę! Powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna________________dodaje kleiku i wypija mi zamiast 120 albo 150 - 80 albo 100ml. Taka różnica na razie. Jeszcze za mało czasu minęło. Chcę by jadła co 3, 4 godziny a nie co 2 i pół. Jak byłam u pediatry pytałam o soki i inne dokarmianie to powiedział, że do 3 miesiąca na razie nic. Moja mama natomiast uważa, że powinnam jej już soczek z marchwi wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa__Pamietaj ze lekarze...cytuja ksiazki,a zycie to zycie, mama Twoja ma racje:):):) Twoja corcia spokojnie moze juz pare kropel z marchwi i jabluszka:) Co do kleju: widzisz, zmiany poczatkowe sa:) Buziak Malej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 ale tu u was ostanio wesolo dziewczynki:):):):P:P:P joasia, lady____po 🌼 dorotkaM___👄 Listka___🌼 Annia__🌼 u mnie po staremu, znowu@, wiec to juz nastepny cykl od laparo, trzecci, jeszcze trzy, potem drastyczne rozwiazania, nie ma na co czekac. podczytuje z wielkim zaciekawieniem, mamuski👄ale ringu nie przynoscie:P pozdrawiam was goraco🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja i tak twierdzę, że nie powinno się tak wcześnie nic dawać dziecku i z pewnością nie będę tego popierała a jedynie wyrażę swoją opinię... Na maleństwa przyjdzie czas ze zmianą posiłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jestem \"babcią topikową\" u Justyny:) ale was podczytuję, a że wiek mam słuszny idz eciątka lekko dorosłe, to i doświadczednie jakies mam;) i tak jeśli chodzi o spanie na brzuszku - jak najbardzej wskazane. ale JEDEN WARUNEK podstawowy - dzieciątko spi BEZ poduszki, tylko na materacyku, i wtedy na pewno nie ma obawy o to, że się udusi, zawsze sobie główkę na boczek przekręci i wmateracyk noskiem \"nie zaryje\":):):) mój synek (dzis 18-letni) tylko i wyłącznie na brzuchu zasypiał od urodzenia i tak mu do dzis zostało:) co do urozmaicania posiłków - do 3 m-cy mleko,a potem soczki, paki, zupki, przecierki itd. stopniowo, pojedyczno, no chyba, że teraz inna szkoła...:P co do dopajania - jak dzisdzia jest na piersi to nie potrzeba, chyba że upał, ale teraz to już nam chyba nie grozi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza___________3 cykle to troche malo,zaczekaj do pol roku❤️ A co masz na mysli piszac drastyczne rozwiazanie?:):) omega witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełnienie do mojej wypowiedzi nt. spania na brzuszku - oczywiście bobas leży na brfzuszku BEZ SMOCZKA!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna_____pol roku naturka, potem in witro, 2 proby, potem adopcja, jakby nie bylo tulic bede:D:D:D:D pozdrawiam🌼 Omega__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza___jasne ze tak,nie wazne JAK, wazne ze....JEST:) Caly czas za Was trzymam kcuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×