Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

HEJ dziewczynki! ;) Jak tam? co tak puściutko? o tej porze zawsze któraś już coś napisała... Aniaania, magda, wica, ladybird, małolepsza, doth_s, joannaz, kasik, listkaa, omega, justnaM 🌻 (chyba nikogo nie pominęłam) Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka Ja wymiękam z tego forum.... będę jak coś to uchwytna tylko na maila albo na forum gdzie przesiaduję! Powodzenia starającym się i szybciutkiego zaciążenia i powodzenia w "trudach" wychowawczych mamusiom obecnym i przyszłym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy u dziadkow dzis,Wojtusia pradziadki....Znow dostalismy siaty z rzeczami dla niego.prawie codzien ktos przychodzi i nam przynosza rozne,fajowe rzeczy ja chyba tira bede musiala wynajac jak bedziemy wracac.... M jutro wraca do nas,auto sprzedac,jest kupiec, zostaje z Malym u mamy,wroci we wtorek....Wracamy za 2 tygodnie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam sobie was od jakiegoś czasu. Jestem w siodmym miesiącu ciąży. Będzie dziewczynka Patrycja. Jak my się cieszymy.Mam nadzieję że mnie przyjmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Maja była wczoraj u prababci! Podróż super! Porobiliśmy foteczki i nagraliśmy film. Maja poznała swoją dalszą kuzyneczkę o miesiąc młodszą Julkę:) Muszę zamieścić foteczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___hej,to super ze podroz ok,moj Synek tez uwielbia:) M zaraz jedziemy a my z mama....do miasta i na plotki:classic_cool: (z malym oczywiscie) dzis mu...budyniu damy troche lyzeczka:)Uwielbia.... nowe smaki:)A najlepsze ze...wszystko ok,ani rewolucji z brzuszkiem,ani z kupkami,nic:) I tak ma byc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie śliczne te dzieci. Ja też bym wszystko oddała , żeby moja była zdrowa i sliczna ale sie tak bardzo martwię czy wszytsko jest w porządku i płaczę bez powodu , że się zastanawiam czy ze mną wszystko o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa170__glowa do gory,hormony ciazowe szaleja:) napewno urodzisz zdrowa coreczke i to juz niedlugo:) Sama bedziesz sie nam nia chwalila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! PaniMisiowa170---->Witaj!!! 🌻 Wszystko będzie dobrze... listeczko---->czekamy na fotki!!! :) Ladybird76 ❤️ justynaM----> możesz się już chwalić???? :P :P :P Aniaania, magda, wica, małolepsza, doth_s, joannaz, kasik, omega, justynaM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M juz u nas,dzwonil;auto \"stare\" sprzedane:classic_cool: Jutro mam nadzieje wroci do nas, bo jeszcze musi cos zalatwic... Przywiezie mate malego,juz go mozna tam klasc,zapomnialam o tym,moze zajecie bedzie miec na pare minut:) A w ogole...dzis spi caly dzien:classic_cool: Ale tu puchyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianek juz na swiecie_____Mamy mamuske, Justynka wam wszystko sama opwie, ale chlop jak dab ponad 4kilosy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nie posiadamy sie z radosci, jutro juz beda w domku, hura, hura, hura, hura:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! z tego wszystkiego zapomniałam wczoraj małolepszej podziekować ze dała nam znać :) Malolepsza duża buźka 👄👄👄👄 PaniMisiowa----> Ty też już wkrótce będziesz się chwalić swoim maleństwem :D :D :D listkaaa, Ladybird76, justynaM, Aniaania, magda, wica, doth_s, joannaz, kasik, omega, 🌻 🌻 🌻 🌻 co tak rzadko zagladacie? bo nam temat padnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malplepsza_dzieki za wiesci,super ze....ma to z glowy.... DorotkaM__ja zagladam codzien,trzeba...reszty sie zapytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malplepsza_dzieki za wiesci,super ze....ma to z glowy.... DorotkaM__ja zagladam codzien,trzeba...reszty sie zapytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malplepsza_dzieki za wiesci,super ze....ma to z glowy.... DorotkaM__ja zagladam codzien,trzeba...reszty sie zapytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś wariuje to forum dzisiaj :P :P :P Joannaz-----> no wiem że ty jesteś codziennie... i dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Ugotowałam obiadek i czekam na mojego skarba. Tylko,ze średnio się czuje bo idę do dentysty dzisiaj.Nie dość że rosną mi ósemki( cztery na raz) to jeszcze siódemki dolne się popsuły. I tak sobie narzekam sama do siebie,ze chyba się trochę boję.W ciązy można robić znieczulenie? Bo to chyba by mi najbardziej odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka___o 3 x mi puscilo ten sam post;) PaniMisiowa_________Musisz ginekologa zapytac,niby po 20 TC moz,a tez mialam zeby do robienia ale..... nie robilam,bo szkoda bylo mi Synka:) __________________________ Mialam dzis koszmar...14 pazdziernika minie rok od zawału Męża...>SPać nie moglam...To okrutne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesci sa boskie:D:D:D:D:D:D wczoraj Justyna, a dzisiaj wiadomosc o ciazy u nas na topiku, ach dziewczyny zycie jest piekne jak sie slyszy takie nowiny:D:D:D:D:D:D pozdrawiam was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAniMisiowa---->rozumiem Twój strach bo jeśli chodzi o dentystę to jestem \"paranoiczką\" niestety... ale musze się pochwalić, że jestem z siebie dumna, bo jestem w trakcie remontu ząbków :P :P :P mam dentyskę która wie ze jak wchodze to prawie jak do baru: od progu lignokaina (znieczulenie) 2x... i robi mi w znieczuleniu bo wie że inaczej to bym z fotela uciekła :P :P :P ale tyle o moim strachu. Wracając do tematu czyli robienia ząbków w ciąży... słyszałam, że można brać znieczulenie w ciąży zwłaszczaw przpadku gdy stres przed samą wizytą może mieć dla matki (a co za tym idzie DZIECKA) dużo gorszy wpływ niż samo znieczulenie... opinia ginekologa! a i raczej powinno się leczyć w końcu zepsuty ząb to też zagrożenie dla dziecka... Małolepsza---->optymistycznie prawda? ❤️ Trzeba wierzyć ze się uda, w końcu wiara czyni cuda!!! ❤️ Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×