Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

a ja wlasnie wrocilam ze spotkania klasowego kurde fajnie sie tak spotkac z ludzmi ktorych sie nie widzialo iles tam lat moja Patryśka marudzi sobie bo wychodzą kolejne zęby i jest cięzka waży tez 8 kilo i mierzy 72 cm i pozatym juz bawi sie sama wiec mam wiecej czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza___________nie wiem co się stało! ale trzymam kciuki za ciebie i szkrabika! wszystko musi być dobrze i tak będzie! wracaj do domu i skrobnij jak się czujecie! wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza___________nie wiem co się stało! ale trzymam kciuki za ciebie i szkrabika! wszystko musi być dobrze i tak będzie! wracaj do domu i skrobnij jak się czujecie! wielkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM W CIążY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wg. bety to 2 tydzien.... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda r ---------------------> ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ogromne buziole i gratulacje :D :D :D malolepsza-------> jak tam?????? Pozdrowienia dla Wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda________________hura hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 A skoro nie chcesz syneczka, życzę córeczki tak cudnej jak Oleńka! Mówisz, że to 2 tydz. to niedługo.. szok tym bardziej, ze niedawno słyszałam, ze robiłaś test i był negatywny! czyżby się pomylił? :classic_cool: Ale się cieszę i zazdroszczę troszkę.... Gratulacje dla męża!! Dobra robota hehehehehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plany? hmmmm na razie żadne.... pracuję sobie spokojnie (w miarę) :) pracę lubię, a to połowa sukcesu ;) i poznaje nowych ludzi (czytaj płci męskiej :P )co prawda na razie przez gg bo taki mamy kontakt z podległymi nam działami (rozsianymi po całej Polsce) Generalnie OK :) Trzymam się :) Aha i posłuchałam Twojej rady... :) Tak "zadbana" to chyba nigdy nie byłam hehe A jak Majeczka ? i co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka_____________to miło słyszeć takie wieści! zadbana i nawiązuje nowe kontakty... proponuję jeszcze zawojować płeć męską na żywo gdzieś wieczorkiem wyjść..... u mnie? wszystko ok:) nudę przerywa mi teraz wizja zbliżającego się ślubu koleżanki (5 lipca) na który się wybieram:) i męża mam w domu od pon (jest na zwolnieniu lekarskim) więc dni mi lecą jak z bicza strzelił! a propos nowego wizerunku - może jakieś nowe foteczki na naszej klasie....? pochwal się kochana! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnei i dziś zrobiłam test i chyba nie jeste jednak w ciąży.. :( źle mi podali wynik bety bo chyba jest negatywny a dwa razy mi powiedzieli ze w ciąży jestem... wynik miąłam 0.8 Uml/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda________________a kiedy to USG? Może się wstrzymaj chwilę. Im starsza ciąża tym będzie łatwiej ją potwierdzić przez betę czy usg.... ale głowa do góry! jeżeli to jeszcze nie teraz, to skoro się staracie pewnie zaraz wyjdzie:classic_cool: pisz co i jak i bądź dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda ________ coś chyba musieli pokręcić w tej przychodni no ale jeżeli dwa razy sie pytalas i dwa razy tak samo powiedzieli....... to ja juz sama nie wiem kurde dobrze bedzie dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co robić mala wcale nie śpi w dzień niby usypia ale za 5 minut już jest wyspana nic nie pomagają jakies ustalenia dnia i i żadne rytuały jak piszą w książkach ona jest nie mieści się normach książkowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm magda... wiesz jak z tymi testami... wczesna ciąża nie zawsze da na teście pozytywny wynik. Beta pewniejsza... poczekaj troszkę i powtórz badania (takie moje skromne zdanie), lekarz też Ci nie potwierdzi, bo wyczuwalna w badaniu dopiero 6-8 tydzień. Chyba że jak pisze listkaa USG... Cierpliwości Kochana :) Będzie dobrze :) Misiowa, listkaa, aniu, malolepsza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa--->czasami tak jest że dzieci odmawiają spania :) i żadna książka nie pomoże ;) a może jej upały przeszkadzają ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko tak własnie jest w naszym przypadku Patryśka poprostu nie nawidzi spać w dzień i nic na nią nie działa taki jej urok tylko ciekawe ile ja wytrzymam a i jeszcze wyszły jej dwie górne dwójki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa---> wiem że Cię to nie pocieszy, ale moja mam miała taki sam problem z moją siostrą...nic nie skutkowało :) nie chciała spać i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Dorotko - jak miło się czyta, że nawiązujesz kontakty!!! oby tak dalej:) Misiowa - a może to przez zęby Patrysia ma problem ze spaniem? Musisz przetrzymać, dasz radę;) Magda r - Tobie już pisałam - będzie co ma być, nie myśl za dużo;) Listka Małolepsza - co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza znowu w szpitalu:( - ma rozwarcie szyjki - jak będe miała jakies nowe info-dam wamznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega3 powiedz że trzymamy za nich kciuki 🌻 i dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza dziękuje i przekazuje pozdrowienia i buziaki. Zostanie już w szpitalu do porodu, ma nadzieję, a przede wszystkim plan wytrzymać jeszcze przynajmniej 2 tygodnie, do 37 tc. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega3 ----> ogromniaste pozdrowionka dla malolepszej :D będzie dobrze!!! buziole dla wszystkich Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×