Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxto dziala❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda:nie zmienie, M nazwisko jest na ta sama litere, co moje obecne❤️ WItajcie:) Dzis slonko, szok normalnie:) O 12:00 jedziemy ustalac szczegoly w dworku:) Milego poranka❤️ JustynM; a co tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Dziś moje Kochanie w pracy, a ja krzątam się po domu i przy okazji mam zamiar uczyć, nie wiem jak to sie wszystko uda....po południu idziemy z rodzicami do kina na świadka koronnego, wcześniej zarezerwowaliśmy bilety, by mieć dobre miejsca. Ale pięknie słoneczko świeci, od razu chce się żyć...miłego dnia Kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje drogie JESTEM W CIAZY! tak wyluzowalam...ze az mowilam ze za bardzo, ze w tym miesiacu to nie na bank...a od wczoraj latam cala w skowronkach;) joannaz juz i tam napisalam;) 12tyg to dopiero chca mi badania w szpitalu robic. wg mnie to koniec 3tyg❤️, szukam pl lekarza, ide za tydzien na usg. mam nadzieje ze sie dodzwonie do laboratorium. ah zakrecona jestem..buziole jeszcze sie odezwe❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka!! Super!!!!!!!!!!Strasznie się cieszę kochana!!! Dbaj o siebie i o maluszka!!!!!!!!!!Ale fajnie......GRATULACJE 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna: wzruszyłam się niesamowicie !!! to cudowna wiadomość!!!!!!!!!!!!!!::):):):):):):):) jezu, jak suuper!!!!! to jestes teraz mamą najmłodszego wśród nas szkraba!!!! trzymaj się i teraz, wiesz, dbaj o siebie !!!!!!:):):) ściskam Cię serdecznie no i oczywiście WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna..poryczałam sie z Twojego szczescia..moj M sie patrzy na mnie i myslał ze mi sie cos stało..a ja siedze przed kompem i rycze i mowie mu bo Justyna jest w ciazy:):):):) GRATULUJE kochana gratuluje,no super i tyle.Teraz dbaj o siebie i uwazaj na wszystko. Dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 Kupiłam sobie 2 koszulki rozpinane na piersiach do karmnienia..byłam na rynku i były po 12 zł:)..bede juz miała do szpitala.. A tak to ok..u mnie było nawet słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna:nie denerwuj sie,nie podniecaj, duzo spij, odpoczywaj i nie ciesz sie za bardzo: dzidzia potrzebuje spokoju:) Mowilam ze albo sie zarazisz albo...wywala mnie z Forum:P Tesciowa kupila mi dzis pierwsza,prawdziwa suknie ciazowa:jasnaLkawa z mlekiem, ze sztruksu, z regulowanymi bokami na guziki:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM; a kaza Ci isc 12 tyg na badania bo....wtedy mija I Trymestr i zagrozenie poronieniem:) Mysl pozytywnie i sie oszczedzaj a bedzie OK:) A jak tylko cos nie tak pedem do lekarza i nie patrz na nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie kochane babeczki❤️ staram sie nie denerwowac i nie ekscytowac, czasem sie zapominam;) pol nocy spac nie moglam, gadalam do dzidzi i modlilam sie o nia:) no jestem najmlodsza mamka jak narazie:) ale zaraz pewnie ktoras mnie przegoni;) ah te wasze fluidki:D w poniedzialek umowie sie do gina na usg i moze juz w sobote zobacze szkrabka❤️ ide zrobic cos do jedzonka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna: ja Ci radzę na razie zrobić (nawet idź do labaoratorium prywatnie) BETE hcg - to wystarczające potwierdzenie ciąży, a poziom HCG dokładnie wskaże który to tydzień. a z USG to może troszke się wstrzymaj chociaż tak do 5 tygodnia, wtedy lekarz z pewnością zobaczy pęcherzyk ciążowy, bo dopiero w 6 tyg ciąży jest on wielkości ok 6 mm. i oceni czy jest dobrze zlokalizowany.ja bym się bała tak wcześnie, że lekarz na uSG nie zobaczy i tym samym nie potwierdzi ciąży. tak jak byłam wściekła i zawiedziona w 6 tyg na zwykłym badaniu, że gin jej nie potwierdził !a ja tak bardzo pragnęłam potwierdzenia mojej ciąży przez osobę kompetentną! Ogromnie się cieszę, że przybyła nam kolejna ciężarówka!!!! I tak jak (bardzo mądrze) napisała joannaz nie podniecaj się, nie denerwuj, dużo odpoczywaj i dobrze się odżywiaj, bo 1 trymestr jest najważniejszy!!!! :):):) teraz tak myślę, bo nie wiem, a może ty już jesteś po BECIE?:) czy test ciążowy robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM:❤️tez uwazam ze na USG za szybko:serduszka nie bedzie jeszcze widac,niepostrzebny stres.W 6 tyg spokojnie mozesz isc:) No i BETA obowiazkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wcale nie musi zobaczyc zarodka,co nie swiadczy ze go nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja nie mam gdzie tej betki zrobic! caly dzien dzwonilam do pl labolatorium i nic! nikt nie odbiera, wlacza sie poczta i wiadomosc ze jest ona przepelniona i zadnej wiadomosci zostawic nie mozna. szukam po necie i nici...robilam sama test wyszedl w ulamkach sekund..dwie grubasne, wyrazne, purpurowe krechy, pozniej lekarz mi dala \"ichny\" i to samo:) pozniej wg ostatniej @ wyznaczyla mi termin❤️ i powiedziala ze badania dop ok 12tyg. ahhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna to może po prostu jedź do tego laboratorium, albo idź do ang laboratorium, to przecież chyba nie musi być polskie, co?a jeżeli się nie uda dostać na tą BETE i tak radzę się powstrzymać z USG do 6 tygodnia, w sumie ciążę masz już potwierdzoną!!:) dwa testy!! mój gin powiedział, że testy nie kłamią. a USG w 4 tyg to zdecydowanie moim zdaniem za wcześnie. ja na pierwszym byłam mając 5 tyg i 3 dni ciąży a lekarz i tak się bardzo zdziwił, że tak wcześnie mój gin mnie na USG wysłał! powiedział: \'co ten Iwaszko zwariował?!\' teraz tylko spokojnie zaczekaj te 3 tyg. rozumiem jak Ci spieszno! zrobisz jak uważasz:) i tak, moim zdaniem, jest już pewne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do szpitala z zapytaniem o bete, olali mnie! babka powiedziala mi ze jak chce to moge przyjechac na ostry dyzur ale b.watpi zeby mnie przyjeli \"z takim problemem\". poczekam na mojego mezusia i zdecydujemy, moze jutro rano pojade. kurcze co za dziwny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, współczuję. myślę, że po prostu trzeba iść osobiście do jakiegokolwiek laboratorium, bez skierowania i tak będziesz płacić więc co za różnica do którego. a jak zapłacisz wszędzie powinni zrobić. w najbliższym szpitalu powinni wiedzieć, gdzie jest najbliższe laboratorium. zadam głupie pytanie, ale taki laik ze mnie. powiedzcie mi jak zrobić \"aktualna stopkę\'?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM: zgadza sie, byle jakie laboratorium: jak powiesz ze chcesz prywatnie za forse, to pewnie zrobia:) listka________wchodzisz w preferencje: tam login, haslo i sobie zmieniasz jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, prywatnie 50 do 80 funtow. kupe kasy:O:O:O:O:O:O:O:O ale chyba nie mam wyjscia. listka wejdz w preferencje, tam wpisz nick i haslo i mozesz sobie ustawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna: a propos luzu, ja zaszłam kiedy myślałam, że nie zajdę, bo miałam prolaktynę podwyższona i wtedy przytulaliśmy się na kompletnym luzie i zaszłam od razu w pierwszym miesiącu tej beztroski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde!! tyle kasy!!!! paranoja!!!!nie wiem, czy bym robiła za tyle. a nie masz wśród znajomych jakiegoś lekarza, co by zlecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie:( cholernie drogo, ale czekac az do usg...same wiecie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna: dzięki za info!teraz już wiem jak to zrobić:) a co do tych badań - może po prostu cieszcie się swoim szczęściem ❤️ i zaczekajcie te 3 tyg i zamiast płacić tyle za bete będzie już kasa na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w tym duzo racji bo usg to 80+ a kolorowe 3czy 4d 250+ oczywiscie prywatnie, ceny z kosmosu! kurde bardziej sie oplaca skoczyc do pl tylko ze wolnego nie dostane:( bo juz dostalam 3dni w lutym , robie mezulkowi niespodzianke jedziemy na weekend do paryza. gdybym wiedziala wczesniej lub podejrzewala ze jestem w ciazy bylby to weekend w pl, a ja bym polatala i badania porobila a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) ale się uśmiałam: Polska zamiast Paryża. czego nie jest w stanie zrobic lub poświęcić ciężarna w imię swojego maleństwa:):)): jaja justyna 3 tyg to nie aż tak długo, chyba przeżyjes, co? po prostu ciesz się i uzbroj w cierpliwość!!! nie denerwuj nam tu \'naszego\' najmłodszego szkraba!!!!!! ja na 1wszym usg (5 tyg i 3 dni) widziałam tylko kropkę wielkości 5,6mm i wszystko. nie wiem czy w 4 tyg można juz zobaczyć jeszcze mniejszego kropka:)więc zaczekaj chwilę i się ciesz, kobieto!!!! nie wariuj! masz być spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D listka smiejesz sie ale ja na serio bym tak zrobila, ale juz za pozno, mamy zamowiony hotel itd no na usg dam rade poczekac...ale na bete????? moj mezus dzis b. dlugo pracuje wiec nie bede mu juz truc nad glowa ale moze jednak sprobuje rano z tym szpitalem, najwyzej mnie wywala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM---->dziewczyno! G 🌻 R 🌻 A 🌻 T 🌻 U 🌻 L 🌻 A 🌻 C 🌻 J 🌻 E z całego ❤️ :D :D :D :D listkaa----->bardzo dziękuję! Maluch super!!!!! :D :D :D pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka🌻 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ bylam dzis rano w szpitalu, z nadzieja ze jak nasciemniam zrobia mi krew....ta, 5x! przebrali mnie w pizdzame, zbadali cukier, cisnienie, puls itd kazali zrobic sisiu i tyle! po ok 40 min wraca p dr i mowi no Justyna jestes w ciazy GRATULUJE! ja na to no super. to juz wiem czy mozecie mi zrobic badanie krwi, chociaz na poziom hcg....prosze. dr: nie nie to calkiem zbedne! po co cie kluc i to w takim stanie, ja mu na to ze testy to nie zawsze sa pewne, a on do mnie, nasze sa, nie pamietam zeby jakis sie pomylil. do zobaczenia za kilka tygodni, prosze sie d. odzywiac itd.... no i chyba poczekam do konca lutego i pojde prywatnie na usg. ah..i tak mija mi niedzielka...jestem ciagle glodna! spragniona, senna i tak w kolo... buziole babeczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna: widzisz, mówiłam Ci, że mój gin powiedział,że testy nie kłamią!!!! noooo.ale dziwnie tam jest w tej ang!u nas pierwsze co robią BETE. to teraz spokojnie czekaj na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×