Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

I już koniec niedzieli.....kolejne zaliczenie za mną i kolejne 4,5 do indeksu, jeszcze tylko jedno za tydzień i po sesji :) Mój mąż już zapowiedział, że za dwa jedziemy do Kołobrzegu:) Dziś byli u nas na obiedzie moi rodzice, mężuś się sprawił, zrobił karkóweczkę, ziemniaczki pieczone, suróweczkę i sos czosnkowy, mniam.....potem oglądaliśmy mecz i skoki - ogólnie sportowa niedziela, ale z moim tatą to nieuniknione, straszny kibic z Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka 🌼 Serdeczne GRATULACJE :) Dbaj o sibei i maluszka. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu: pogratulowac🌼 JustynaM: i dobrze, teraz wiesz ze wszystko ok:) Pamietaj tylko ze jak zobaczysz plamienia, krwawienie nie daj Bog: pedem do szpitala❤️ WItajcie❤️Bylam z M w laboratorium na kolejnych badaniach:znow tak kupe szmalu zostawiłam...... Ide dzis po material i do krawcowej mojej magicznej:musze w koncu spodnie ciazowe uszyc,bo juz mnie te denerwuja:classic_cool: I moze bedzie cos fajnego na bluzke,tez wezme;)Aaaaaa i zapytam o suknie na slub:moze cos doradzi:) Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę troszkę mnie nie było a tu z tego co mogę się domyśleć doszła kolejna CIEżARóWKA ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻OGROMNIASTE GRATULACJE ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE!!!! KObietki, które możecie byc teraz w domku i te które tak jak ja muszą być teraz w pracy :( Aniu----->gratuluję egzaiminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Znów poniedziałek i praca :( miłego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! jakie poruszenie widzę:) w weekend było tak pusto... ja będę tu teraz niemal wciąż, bo i tak siedzę i magisterkę piszę - 21.02 muszę oddać całą. a idzie mi jak krew z nosa:( nie bardzo mam dziś dzień - -jakos mi słabo. może ciśnienie jakieś ferelne... łykam aspargin i chyba jakoś przeżyję... najgorsze jest to, że nawet nie mam komu \'postękać\':(:( miłego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka: jeszcze chyba tylko ty! ************************************************************* ************************************************************** ************************************************************* ************************************************************** ************************************************************ pewnie to już wkrótce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam do krawca:spodnie i bluzka cizowe sie szyja:) No i dostalam wskazowki co do sukni na slub:cudo wyjdzie:) Tylko teraz material zdobyc, a to wcale nie jest takie proste, zeby dostac cos fajnego;) Oraz wlasnie.....zjadlam kilo kiszonych, pyszneeeeee:) Zostala do zarazenia Dorotka i Oli80, ale to kwestia czasu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. joanna jak ja zazdroszcze takiej krawcowej..buu ja takiej nie mam:( a w sklepach ceny ciazowych ciuchow to wielkie przegiecie ania..gratuluje egzaminu dla Oli i Dorotki xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam odpoczac, z M cale popoludnie lampy w szkole tesciowej zawieszamy :classic_cool: OLI80 i Dorotka: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& kasik____no ja moja krawcowa to mi sie udała:) Za spodnie ciazowe i bluzke z materiałami i robocizną weżmie:120 zł;) Suknia na ślub: niecałe 100 zł ze wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listkaaa
joannaz: naprawdę gratuluję krawcowej!! moja mama kupiła mi przed świętami spodnie jeansy ciążowe, zapłaciła 125!!!! dobranoc wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z całego serca dziękuję za fluidki :) Ja teraz wspomagam się ziółkami. Odstawione mam już hormony bo brałam je pół roku i dłużej nie można. Dlatego teraz parzę sobie wspomagające jajniki ziółka. Mam nadzieję że nie będziecie się ze mnie śmiać że takich sposobów już się łapię ale....... Może pomogą.... kto wie. Już wszystkiego co może mi pomóc zajść w ciążę próbuję. Zobaczymy co to da. Jeszcze raz dziękuję za fluidki. łapię i mam nadzieję że mnie zarazicie kochane ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLi80---> to nie jest powód do śmiania, a ja w nie wierze!!! I też niedługo zaczynam pic i wybiore wreszcie ten koszmarny bromek :( (strach pomyslec jak sie po nim bede czuc) Trzymam kciuki!! dziewczynki dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już chyba jestem zmeczona pisze dobrze i poprawiam (tylko na co na jeszcze lepiej????) Wierze w TE ziółka! no!!!! i więcej nie kombinuje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie przylaczam;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ dziewczyny🌻 dzis mnie strasznie muli, bleee, wszystko mi \"smierdzi\" jestem glodna jak wilk, jem ale nie z przyjemnoscia (jak wczoraj), dzis juz mniej fisiuje, przyzwyczajam sie do sytuacji:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D rano tempka i spokojna glowa. mam od czasu do czasu takie dziwne uczucie w brzusiu...nie wiem nawet jak to opisac..i spiaca jestem przeokrutnie!... buziole😘 joannaz tfu, tfu tylko zadnych takich zdarzen tfu, tfu..na szczescie szpital nie az tak daleko, ale mimo wszystko tfu, tfu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek dzień dobry!!!!!!!!!!!! Dorotka i Oli - łapcie ************************************************************************************************************************************************************* Dziś w pracy jestem do 11, potem lecę po odbiór dowodu osobistego - nie wiem czy to się uda, bo podobno są tłumy - myślicie, że brzuch coś zmieni.......na 13,00 na ekg i potem do domku, pozdrowionka i miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna: jasne ze tfu-tfu, ale przezorny zawsze ubezpieczony:):):) OLI80___________ja zaszlam po ziolkach i kochanym Bromku:) listkaaa:nie wypowiadam sie o sklepach i cenach, korzystam TYLKO z allegro i krawca:zaoszedzam rocznie kilkaaaa tysiecy na wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Ta Twoja krawcowa to po prostu skarb!!!!!!!!!!!! Szkoda, że takiej nie mam :( ja teraz planuję kupić sobie jeansy w h&m dla ciężarnych, ale cena kosmos -199,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja własnie po porannym prysznicu:) Rozleniwiłam sie okropnie na tym zwolnieniu:) Wczoraj na wieczor miałam takie okropne klucie na dole w podbrzuszu ze myslałam ze nie wytrzymam z bolu..ale przeszło i dzis ok..a juz mielismy dzwonic po pogotowie...strasznie mnie takie wydarzenia stresuja:(:(:( Miejmy nadzieje ze to był taki ostatni raz.. Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: daje sobie glowe uciac ze w miescie masz niejedna krawcowa, starczy popytac albo poszukac:) za 200 zl mialabyc ze 4 ciuchy:)ZA Chiny ludowe tyle forsy bym nie dala: strata kasy kasik_________norma,macica sie powieksza, no-spe trzeba bylo wziac:)Od razu by przeszlo❤️ Uwazaj na Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie❤️Wrocilam z miasta:wyczailam nowy sklep z materialami:za 60 zl mam kupione 4 rodzaje na bluzke i spodnie:D:D:D:D:D:D:D:D:D: Jutro ide do krawca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! byłam dziś odebrać wynik badania grupy krwi mojego m. niestety mamy konflikt. ja mam rh(-) a on rh(+) :( poza tym byłam zapisać się do szkoły rodzenia! Zaczynam od jutra na 11.00 :) jeszcze nie wiem czy będzie mi się podobało, najwyżej nie będę chodzić. A wy? uczestniczycie w takich spotkaniach? buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie @@@@@@@@@@@@@, wiec tą porcje wirusków niech może Oli wyłapie..... aniaania---->różnie może być z ludźmi i wejściem bez kolejki , niestety... Joannaz----> taka krawcowa to skarb!! ja często sama sobie szyję! choć ostatnio weny brak... ale allegro sie zaraziłam :P :P :P Pozdrawiam Was wszystkie mamuśki... ( te już z maluchem pod sercem i te przyszłe też) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja na sekunde :) Znow od rana wieszam z M lampy nowe w szkole tesciowej:classic_cool: Wlasnie zrobilismy sobie przerwe :) Wczoraj skonczylam III miesiac,dzis zaczelam IV ❤️❤️❤️ Za 2 dni na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!strasznie mam dziś leniwy dzień. nie zrobiłam nic pożytecznego! byłam w szkole rodzenia:) w sumie fajnie, można dużo się dowiedzieć, podzielić doświadczeniami. we wtorek jedziemy na \"wycieczkę\" do szpitala! dostałam ramkę na 1wsze zdjęcie z USG, mnóstwo poradników dla ciężarnych i młodych mam, no i kilka próbek kremików i innych kosmetyków dla maluszka. spędziłam tam 3 godziny! a zleciało tak szybko!!!!! teraz muszę popisać pracę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Listkaa--->przypuszczam że rzeczywiście fajnie jest w tajkiej szkole rodzenia :D :D :D zwłaszcza jak twierdzisz czas szybko minął znaczy musiało być naprawdę ciekawie... miłego pisania pracy pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz daj spkoj, faktycznie tanio, suknia tym bardziej, czekamy na fotki droga pani. Ja miala ostatnio schize bo przez dwa dni nie czulam ruchow, zadzwonilam do poloznej, kazala mi sie najesc i polozyc na lewym boku, w ciegu pol godziny powinnam poczuc trzy ruchy. Ja oczywiscie sie obzarlam i jak sie polozylam to nie wiedzialam czy to ruchy czy jedzenie mi sie przelewa. :)) Tym bardziej, ze Konrad generalnie, jak mnie kopie to caly brzuch lata. Pojechalam na chwilke do szpitala na sluchanie tetna plodu, poprosilam o osluchanie, obylo sie bez zadnych formalnosci, trwalo ze trzy minuty i wszystko jest ok. Od poniedzialku znowu moja ulubiona impreza w brzuchu, wariactwo i akrobacje :)) Dziewczyny kupilismy juz wozek, wiem ze moze troche wczesnie, ale cena byla okazyjna i szkoda bylo nie skorzystac. Co o nim sądzicie?: http://www.mamotato.pl/product_info.php?manufacturers_id=1&products_id=443#image My kupilismy niebieski Poza tym pozdrawiam Was wszystkie i tez przesylam bobowiruski: ***********************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Właśnie się zorientowałam, że wczoraj byłam taka zalatana, że nawet do Was nie zajrzałam!!!!! Na ekg byłam, ogólnie wszsystko w porządku, tyle, że mam mierzyć i zapisywać sobie tętno, bo jest za szybkie - co może być spowodowane powiększającą się macicą, poza tym brać magnez i potas. Ginekolog dal mi dalsze zwolnienie chociaż nie byl zadowolony, że je chcę, powiedział, że chora nie jestem i do pracy mogę chodzić - wkurzył mnie, muszę poszukać kogoś innego. Jeśli pacjentka mówi Mu, że nie daje rady w pracy to chyba On jest od tego by dać zwolnienie? Dziś idę na usg 4d, wreszcie pooglądamy Maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×