Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

wica: no szok,nie❤️ Co do wozka: absolutnie nie jestem przekonana do wozkow na 3 kola, sama trzymalam i nasluchalam sie od znajomych;) Ale moze Ci bedzie dobrze sluzyl🌼 🌼 A co do ruchow: lepiej dmuchac na zimne i jezdzic chocby na 3 min do szpitala niz mialoby byc o minute za pozno:) Zaraz jade z M do Kołobrzegu na gastroskopie.Pada snieg, mroz, drogi biale:/:/:/:/ Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica! A do wózka to zgadzam się w pełni z Joasią, ale miejmy nadzieję, że będziesz zadowolona. Dorotka!!Ale w tym cyklu to już na pewno się uda, więc łap *******************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. u nas zima pełna gębą:) Snieg pada i pada a z psa mam Yeti:) Dzis ide do kina..koncu jakas normalna rozrywka:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! miło się czyta Was jeśli wszystko jest OK :)) U mnie tak samo wszystko wporządku! Dzisiaj miała robione USG - maleństwo jakieś leniwe bylo i ciągle rączkę do buzi sobie pchało :)) Ogólnie czuję się całkiem całkiem :)) waga rośnie w tempie hmmmm - bez komentarza :)) Joasiu dobrze ci z tym krawcem :)) Ja niestety nie mam koncepcji co sobie dać uszyć buuu jeśli chodzi o górę bo spodnie to coś wymyślę :)) Szukam jeansów w sklepach ale na razie ceny mnie dobijają :(( bluzeczke ciekawych wiele widziałam w H&M ale nie koniecznie z kolekcji dla mam :)) obecnie moda jest teraz na tuniczki więc moze coś wypatrzę w końcu :)) Wózek trójkołowy jest OK - opinie słyszłama rożne ale to kwestia gustu :)) Ja w 3-kołowcach uznaję tylko chicco :)) Właśnie! upatrzyłam sobie wózek mmm w końcu po wielu oględzinach na stronie www. Fima IMPLAST a wózek z kolekcji 2007 :)) Bolder Bolder3 albo 4 :)) Trzymajcie się cieplutko i dbajcie o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady jak chce wysle Ci na maila wzory bluzek ciazowych, ktore szyje. W necie tego na tony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Będzie CHŁOPIEC!!!!!!!!!!!!! Widzieliśmy dokładnie:) Uparciuch z Niego straszny, bo cały czas zasłaniał się rączkami i nie moglismy zobaczyć całej twarzyczki, ale w końcu zobaczyliśmy Go z profilu. Jest bardzo podobny do mojego męża, aż lekarka powiedziała, że skóra zdjęta...teraz czeka nas wybór imienia i wreszcie pierwsze zakupy........miłego dnia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: Gratulacje, widze ze chlopaki gora;) lady___wyslalam wczoraj na poczte zdjecia bluzek;) Ja po wizycie u gina: dzis tylko fotel zaliczylam:szyjka 3 cm, twarda, zamknieta,skierowana ku kosci ogonowej(tylozgiecie) Wszystko ok, nie bylo potrzeby USG. Nastepna wizyta za 3 tyg, 2 marca. Musze isc na konsultacje internistyczna(serce) i stomatologiczna:) WIeje,zimno,snieg,na ulicyi chodnikach pelno lodu: malo sie nie wywalilam jak szlam:/ Milego poranka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania..gartuluje synka..tatus pewnie dumny i blady:):):):) joanna ..super ze wszystko ok.Fajne sa od rana takie wiesci:) Ja zaczynam sie czuc jak duza kuleczka:) powoli juz mi sie nic nie chce i jestem ciagle zmeczona i taka jakas nieradzaca sobie:) No ale przyjmuje to z usmiechem na ustach i tłumacze sobie ze to hormony:) My do gina dopiero 15 lutego :) lady..ja o wadze juz nic nie mowie..ale po urodzeniu Oli bede pewnie czesciej na topikach o odchudzaniu;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi:dzis mnie gin wazyl, schudlam kilo od wagi ktora byla mierzona 3 tyg temu:P A żrę jak prosiak i niczego sobie nie żałuję:) Chciałabym miec tylko wiekszyyyyy brzuch w końcu już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś dumny jak paw :) Kasik! A co do teo jak wyglądasz i się czujesz to podobno przy dziewczynkach puchnie się i to się jak widać sprawdza......nie martw się na zapas - potem będziemy sie razem odchudzać :) Joasiu - super, że wszystko w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno Joasiu! Jeszcze przybędzie Ci tego brzucha:) ja mam już kuleczkę aha i wysyłam Wam na adresy, które mam oczywiście zdjęcie z profilu mojego synusia, zobaczcie jaki mały przystojniak:) tylko od razu ostrzegam, że pewnie na początku nie zobaczycie nic, trzeba się dobrze przyjrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania...no ale przystojniak:) a co to bedzie jak urosnie.Jako mamuska musisz sobie kupic strzelbe i odganiac potencjalne kandydatki;);;)) joasia...a brzuszek urosnie..ja juz sobie stop nie widze..nie mowiac juz o niczym innym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik! Dobrze wiem o czym mówisz - tez już ledwo widzę stopy, a brzuch mam taki, że mogę sobie kubek postawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ania: dziękuję za zdjęcie. pewnie niesamowita sprawa!rzeczywiście na początku nic nie widziałam!!! GRATULUJę SYNKA:) a propos brzuchów ja tez chciałabym już bardziej spuchnąć, aczkolwiek zaokrągliłam się już nie powiem nawet nawet:) myślę, że od teraz będzie już tylko okręglej:):):) Joannaz: cieszę się, że po wizycieu ginka wszystko ok:) i joanna ja też w 12 tyg brzucha nie miałam tylko był taki lekko spuchnięty. dopiero teraz zaczął mi rosnąć.już w żadne spodnie nie wchodzę. w żadne!:) ale żeby nie widzieć stóp jeszcze jednak daleko:) i ja też jak do tej pory schudłam 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! A tutaj znowu pustki!! Dzisiaj mam ostatni egzamin i szczerze mówiąc nie jestem do niego kompletnie przygotowana, doszły mnie słuchy, że można u faceta ściągać i kompletnie się wyluzowałam - nawet czytać mi się się tego nie chce...........a im bliżej tym zaczynam się bardziej denerwować i myśleć co będzie gdy jednak będzie to zwykły egzamin................................ Wczoraj wspólnie z teściami oglądaliśmy film z 3d, na początku oczywiście nie widzieli nic, ale z minuty na minutę było lepiej....Trwała też debata nad wyborem imienia, w półfinale jest Łukasz i Michał - co myślicie? Miłego dnia Wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! aniaania: to trzymam kciuki za egzamin! pewnie będzie dobrze i ściągniesz wszystko:)albo Cię cudownie oświeci już na egzaminie! co do imion - ja mam brata Łukasza i mój m. to Michał. podobają mi się oba imiona, ale wybrałabym chyba jednak michała. cokolwiek nie wybierzesz i Łukasze i Michały to fajne chłopaki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaania--------. gratulacje ( SYNEk super) :) :) :) imionka oba ok. jakiego wyboru nie dokonacie będzie cie i Wy i maluch później zadowolony :) :) :) Też proszę o fotki... mój mail jest w \"moim imieniu\" Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki :) :) :) te przyszłe też :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiści chwilkę musiałam się przyjrzeć :D :D :D ale tak dokładnie opisałaś że nie sposób nie zobaczyć. BOSKI jest maluszek!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: Michał:) WItajcie ❤️ Ide zaraz do krawca odebrac pierwsza partie ciuchow :) Juz sie nie moge doczekac az bedzie mi luzno, dobrze i nie bedzie mnie nic uwierac ani kłuć :):) Milego dzionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u krawcowej: zdychala na grype i nie zdazyla mi zrobic.Teraz siedzi i robi, mam isc odebrac ok 19:00- 20:00. Jest taki mroz jak cholera: az zatyka pzy oddychaniu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu zima i juz, u nas tez mroz.Byłam na cmentarzu u dziadkow i taaak zmarzłam ze buu... Moj M sciagnał z netu muzyczke dla bobasa i słuchamy sobie kolysanek da dzidziusiow od kilku dni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26_________-Muzyka Bobasa cz 1 i cz 2 mam od dawna:) SUper sie nadaje na terapie z dziecmi: moje wpracy to uwielbiaja:)Tak samo maluszkowi bede puszczała:) I w pracy i w domu:)))) Jeszcze 2,5 h do krawca:sie nie moge doczekac normalnie:) Z nudow nie wiem co mam juz robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane po długiej nieobecnoości :D po pierwsze GRATULUJE justyna M. ❤️ 🌻 po drugie wklejam zdjecia mojego maluszka ❤️ http://i133.photobucket.com/albums/q74/zyzorowa/skanuj0003.jpg http://i133.photobucket.com/albums/q74/zyzorowa/skanuj0002.jpg http://i133.photobucket.com/albums/q74/zyzorowa/skanuj0001.jpg sa wszystkie od pierszewgo USG w ok 4 tyg. do tego z 20 grudnia :D teraz ide 14 lutego aniaania - gratuluje synka 🌻 dorotka i oli XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaa i prosze o przesłanie waszych USG zyzorowa@tlen.pl dziekuje a co do wózków 3 kolowych, to mi nie przeszkadza, ale moj M. sie nasluchal od jednego sprzedawcy i powiedzial kategorycznie NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam maile, kochane i słodziutkie maleństwa :D dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia a jak tam sie spisuje Twój stetoskop, kupiłaś w końcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki stetoskop? Ja nigdy nic takiego nie chcialam i nie chce;););););) My juz u siebie,wrocilismy po 2 tyg wloczedze:) Nie moge sie doczekac az jutro pojde do pracy, tesknie za moimi dziecmi:) Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×