Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Listka --- ale tak jak pisałam teraz po tej ciązy nie mam ani jednego jak na razie ale za to po pierwszej ciąży jest ich pełno i wszędzię :(( Poza tym Ja na początku ciąży nie spadałam ani kilograma a wręcz przeciwnie od początku waga mi szła w górę! Spodziewałam się tyle przytyć w ciąży tzn w granicach do 20kg! I tak się cieszę, że nie przytyłam powyżej 30 :)) nie ma tak źle a jedynie wiem, że będę musiała dużo ale to dużo pracy znowu włożyć aby wrócić do normy :)) Jestem ciekawa czy przez te 3 tygodnie coś wskoczy jeszcze na plus! Tak czy siak z pewnością wody w sobie mam dużo! Joasia --- a Ty samochodu nie masz aby się przemieszczać z miejsca na miejsce??? oj siedzę sobie i piszę a mała daje mi nieźle popalić :)) rozciąga się jak nie wiem co :)) Jeśli chodzi o imiona to będzie albo Julia albo Zuzanna a gdyby się okazało, że będzie chłopak to będzie --- hmmm i tu zaczyna się problem! Miał być Kacper ale chyba nie będzie i w ostateczności nie mamy imienia! Zresztą będzie dziewuszka więc chyba nie muszę się za bardzo zamartwiać :)) Znajomi ostatnio mi mówią, że ta ciąża mi służy i mojej urodzie i dziwią się, że tak ładnie można na dziewuszkę wyglądać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania__________dzięki za nowe fotki! ale potarmosiłabym tego twojego szkrabika!!! cudownie się uśmiecha!!! i włoski mu sie zmieniają. Ciekawe jaki będzie ich ostateczny kolor! Chyba ruszę się z domu - mimo że pada. Zrobię opłaty i nie wiem.....będę leżeć trupem pod kocem:) wg Twoich zaleceń, Aniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady___________u mnie twoje brzucho to żaba:( może na maila? Ja też może Wam swoje poślę. Zrobił mi ostatnio mój m. takie ala artystyczne. Moje maleństwo też dziś niespokojne - pręży się i wygina. Chyba chce do mnie:) Pamietam lady jak mówiłaś na początku ciąży, że pewnie 30 przytyjesz:):):) Widzisz, poszczęściło ci się. podejrzewam, że po porodzie od razu zejdzie ci jakieś 15, zostanie tylko troszkę do zrzucenia. Ja wciąż jestem chuda, trochę ponad 60 ważę. Pewnie po porodzie będę wyglądać jak zoombi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady______________przed ciążą ważyłam przed długi okres 53 kg, potem w ciąży do 18 tygodnia (mam w karcie ciąży) byłam na minusie 4kg. W 18 tyg wróciłam do 53 kg i już stopniowo tyłam 55 w 25 tyg, 57 w 28tyg, 60 w 33 tyg. Teraz trochę ponad 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale wam dobrze.... ja jestem w pracy, wczoraj przeplakalam tu pol dnia, nonstop sie mnie czepiaja, wszystko robie zle..itd.. w pl idziesz na zwolnienie i ok a tu...ledwo co lekarza uwidzisz i jak nie umierasz to nikt ci nie pomoze:( nie mam juz sily, ja chce na macierzynskie! zaczynam 10 sierpnia i marze o tym aby nie robic nic! poza tym to ja dopiero w 26tyg jestem a juz z 14kg na + , takze mi najblizej do 30kg+ uuuuu juz sie boje....rozstepow jeszcze nie mam, smaruje sie jakims tam kremikiem z maslem kakaowym jak narazie dziala;) oby tak dalej.. pozdrawiam milego dnia. no dorotka to faktycznie lepiej ciut wstrzymac staranka ale to na nastepne: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady____________-przeciez ja pol zycia spedzam w samochodzie, jak mam okazje fruwam;) JustynaM____dlaczego nie idziesz wiec na zwolnienie, tylko pracujesz???????????? Aniu__________pedze na poczte podziwiac malego❤️ ja wlasnie wrocilam z miasta, zalatwilam wsio;) Jutro tylko wyskoczyc jeszccze musze do dziciecego: sprowadza mi cudo parasolke do wozka i porzadna moskitere:) A M obiad robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. a tak w ogole to mam nerw znow bo, co zdazylam wyjsc z domu: duchota, slonce i niebo blekitne: bezczelnosc normalnie, a tak rano bylo fajnie:classic_cool: Ps2.Aniu++++++++++nic nie mam na poczcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Ja to nie wiem co zrobić aby Wam się żaby nie wyświetlały :)) Korzystam z przeglądarki Mozilla więc może dlatego.. sama nie wiem :( Listka --- co do wagi i wzrostu to byłaś bardzo zgrabniutką kobietą :)) Smaruję się kremem a dokładnie masłem kakaowym http://www.naturalne-kosmetyki.pl/go/_info/?id=258&sess_id=43d79db703f4ca3c410a91e1fd62ab3a no i świetnie się na nie opala :)) bardzo szybko łapie i daje ładną opaleniznę :)) Stosuję je również od czasu do czasu na buzię jak mam problemy z suchymi miejscami! Co do buzi mojej to mam w tej ciąży niezłe przebarwienia tzn plamki jasne i ciemne i boję się, że mi to nie zniknie :(( U mnie zawsze było troszkę ciałka czasami więcej a czasami mniej! ale najgorzej czułam się w wadze 61kg przy moim wzroście! Dlatego 64-65 to tak w sam raz :)) JustynaM--- powinnaś wcześniej udać się na urlopik. Niech Cię ginek wyśle a powiedz mu, że boli cię w dole brzucha czy ciągnie cię! Joanna --- to tak jak Ja:)) wszędzie poruszam się samochodem :)) Ja wczoraj prałam narzutę z wersalki w gościnnym bo pralnie chemiczne to tylko tuszują brud więc słońce mi teraz bardzo potrzebne, chociaż na jeden dzień !!! U mnie wieje wiaterek i jest chłodno a słoneczko nie może się przedostać zza chmur :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz tak bym chciala isc na zwolnienie ze pojecie ludzkie przechodzi, ale to nie moliwe..nie tu! lady bylam u lekarza i powiedzialam dokladnie co napisalas, dostalam 2dni zwolnienia na odstresowanie i relkas, te zwolnienie nie na pismie tylko slownie i jak cos to mialam sie na nich powolac. tutaj jest bardzo ciezko o to, przez cala ciaze (jak do tej pory nie mialam badania ginekologicznego - ani raz!) mam podobno miec pobierany wymaz z szyjki ale to dop kilka mies po porodzie jak sie @ wyreguluje... juz planuje powrot do pl, tym razm bardziej serio i mam nadzieje swieta Bozego Narodzenia 2008 beda w Gdansku u nas w mieszkanku. a jak narazie musze walczyc tutaj...ps na urlop maciezynski mozna isc w 29tyg ja ide w 30 praktycznie...wczesniej sie nie dalo😭 aniaania maluszek bajera!!! gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym tutaj wg prawa jak jestes na zwolnieniu chorobowym ponad 4tyg to automatycznie zaczyna ci sie macierzynskie czy chcesz czy tez nie. :(:(:(:(:(:(:( musze dac jakos rade..tylko nie wiem jak😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania cudo bobas :D listkaa - to Twoje zdjęcia brzusia?? SUUUPER :D ślicznie wyglądasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynaM to dawaj nie patrz na nic i wracaj do Polski :D nie ma co się tam męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja nie wiem Was zostawić na moment bez kontroli i piszecie , piszecie, pieszecie... a ja potem musze nadrabiac... Ale to dobrze :D :D :D Llistkaaa-------->ale masz fajny zgrabny brzusio... Aniaania-----> no urokliwy maluszek nie ma co ❤️ justynaM---->trzymaj sie! i nie daj im się tam! Magda ma racje wracaj do Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM__________pewnie, wracaj szybko !!! Może w PL nie jest superkolorowo, ale tam też nie a tu przynajmniej u siebie:) magda_________dziękuję❤️ oczywiście to ja i moje brzucho. Jak tam Twoja księżniczka? Zrobiłam te opłaty, teraz gotuję fasolę. Mniam mniam. Jakoś mi zleciało. lady________-ja tez używam mozilli, mimo to same żaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka --- no proszę jaka zgrabna i ładna kobieta z Ciebie :)) Nawet to, że spodziewasz się córeczki chyba ci nie odjęło na urodzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie aż się zawstydziłam od tych komplementów:) Rzeczywiście wszyscy mówią, że ciąża mi służy i że zupełnie nie wyglądam jak na dziewczynkę (tak jak i ty, Lady). Aczkolwiek ja uważam (inni w sumie też), że ostatnio spuchłam bardzo na twarzy. Jednak wolałam swoją buzię trochę mniej pełną. Ale co tam - nie będę przecież narzekać. Niech się dzieje, co chce, oby niunia była zdrowa. Zajadam fasolkę i brykam do rodziców! Miłego wieczorku wam wszystkim życzę! U mnie normalnie słońce zaczęło grzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda --- mi Twój link się nie otwiera a na tym gdzie są foteczki wcześniejsze chyba twojej córy chodzi bez problemu! Widzę, że masz ten milusi zieloniutki kocyk :)) Ja mam jeszcze niebieski i różowy - który zabrała mi córa oczywiście :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna____________-to juz nie lepiej sie przemeczyc i czekac do urodzenia z macierzynskim? Z kim potem dziecko zostawisz, jak sie skonczy i bedziesz musiala wrocic do pracy???? jakos dziwnie bo siostra M ktora na stale jest w Anglii mowi ze....co jak co ale kobiety w ciazy maja tam super:) aniu____________-thx za fotki, maly rosnie w oczach:) listka_____brzusio zgradny:) Ja sie wybyczylam w lozku od 13:00,wstalam niedawno.... Wszystko byloby ok gdyby nie ten..bol glowy teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka! Ale mi Ciebie żal, wytrzymasz jeszcze troszkę:) Lady! Brzuszek śliczny!!Listka - Twój też i zdjęcia super:) Dziś Michaś skończył miesiąc - przyjechał moja siostra i oczywiście rodzice, którzy sa praktycznie codziennie, są niezastapieni, a jutro odwiedzi mnie koleżanka, która jest na stałe w Anglii i przyjechała do Polski na tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziu------>Oleńka po prostu przeurocze maleństwo ❤️ a ja właśnie byłam na spotkaniu z kolezankami ze średniej szkoły. Jedna za jakies 2-3 tygodnie ma termin...wytrwałyśmy ją z domku zanim się rozsypie :D :D :D potem siadałysmy po niej na krześle (dwie wariatki) :D :D :D podobno jak sie po ciężarnej usiadzie to sie zachodzi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×