Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

DorktkaM____wszystko co \"pomaga\" zaciazeniu jest dobre;););) Ide zaraz do lozka ksiazke poczytac, sie tak najadlam owocow ze...oddychac nie moge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Ten wiatr chyba powywiewał dziewczyny z forum :P :P :P Pozdrowienia dla Wszystkich. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Michaś mnie zadziwia - obym nie przechwaliła, wczoraj cały dzień był grzeczny, a potem w nocy pięknie spał - najpierw 6 godzin, potem 3!!!!!Kochane dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka! Co do sposobów to ja jakiś miesiąc przed zajściem dotykałam brzucha koleżanki, która była w 8 miesiącu:) i też zadziałało, aha, opowiadała mi ostatnio, że inna dziewczyna też głaskała i też jest mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______odpukac w niemalowane z Michasiem:) No wiatr jak cholera, w nocy wichura byla, teraz pada, chmury i wiatr: ja sie ciesze.... Zrobilam blad zyciowy:wstalam rano,zjadlam, polozylamk sie drugi raz, zaraz...chyba zwymiotuje z bolu glowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania---->odpukuję razem z Joanną... :D i cieszę się że kruszynka lepiej już \"funkcjonuje\" w nocy 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a co do brzusia koleżanki to wygłaskałam za wszystkie czasy (bo wg mnie ruszający się maluch to najpiękniejsza rzecz na swiecie) Już myślałam że mnie pogoni :P :P :P ale cierpliwa była :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki joannaz moze dobrze trafila:) tylko pozazdroscic:) ja nie naleze do tych farciarzy:) nonstop kolor cos nie tak w pracy, jak przezyje ten dzien to tydzien wolnego, pozniej dwa w pracy i wolnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!! Dopiero wstałam a już spać mi sie chce. Super wieje. Uwielbiam takie \'wiechury\':) magda r______________Olunia przecudowna i jaka spokojna!!!! Nasz szkrab szaleje od rana:) Wczoraj odebraliśmy wózek, dokupiliśmy materacyk do łóżeczka (kokos i gryka) i przewijak. Jestem już gotowa całkowicie na rozpakunek! Boże, kiedy to nastapi ?!?(chce za tydzień). Za tydzień w srodę kolejne badanie USG. To będzie 1wszy dzień 38 tyg. Liczę, że gin mnie poruszy i zacznę rodzić:):) Załatwiliśmy wczoraj wszystko u księdza. Nauki mamy jednorazowo 6.09.07 (bo pani w błogosławionym stanie - tak stwierdzili). Nie wyprowadzałam ich z błędu, że to już niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko --- daj małej jeszcze troszkę powiedzieć w Tobie na nabrać pełnię sił :)) U mnie wizyta u gina dopier 12 lipca po 6 tygodniach przerwy ... Ciekawa jestem co powie .... Dorotka --- głaskaj brzusie ile się da :)) Moja znajoma też mnie pogłaskała i się jej przytrafiło bo jest trzy miesiące za mną :)) Joanna --- u mnie to normalne wstać, zjeść i udać się na spoczynek :)) Po bieganinach w nocy najlepiej odsypiam rano :)) Dzisiaj całą noc jak biegałam do WC to uderzałam w lodówkę bo naszło mnie na picie mleka :)) aniaania --- no to mały robi ładniusie postępy :)) oby tak dalej i z każdą nocką coraz to lepiej :) magdar --- patrząc na Oleńką łezka mi poleciała .... jest śliczniutka :)) Tak strasznie się boję o moją dzidzię! W tej ciąży za dużo stresów dość silnych przeszłam. Wczoraj kolejny taki, że czuję się dzisiaj jak fatalnie, zmęczona psychicznie. Mam wielką nadzieję, że to wszystko co dane mi było przejść nie wpłynie negatywnie na moje dziecko a tylko je wzmocni. ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka --- Ja też prawie gotowa. Prawie bo brakuje mi jeszcze wózka! Niestety okazuje się, że może z miesiąc na niego sobie poczekam a do tego jeszcze nie zamówiony i nie wybrane kolory gondoli i spacerówki... Chyba będziemy jednak decydować się na x-landera bo jak na razie ten najbardziej odpowiada nam pod wieloma względami - no może nie do końca ceną i nie do końca tym, ze spacerówka jest w jednym kierunku! Łużeczko już stoi, przewijak na nim, ciuszki poprasowane, pampersy jedyneczki dwie paczki kupione i inne prawie wszystkie rzeczy są. Brakuje laktatora ale to ostateczność! no i muszę jakiś mebel kupić na te wszystkie rzeczy ale nie mam pojęcia jaki wrrr. Dzisiaj brana pod uwagę będzie IKEA bo z niej mam meble w sypialni! to na mojego laptopa http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50059149?ddkey=ProductDisplay a to bieliźniarka albo komoda http://www.ikea.com/PIAimages/65273_PE176348_S4.jpg http://www.ikea.com/PIAimages/21952_PE106931_S4.jpg i tutaj nie wiem jakiego dokonać wyboru. :(( Taka kolorystyka jest moich mebli a jedynie komoda nie jest z tej serii jakie posiada - różni się tylko uchwytami :( a to brakujący wózek X-LANDER wózek Jedynie nie wiem w jakim kolorku gondola a w jakim spacerówka. Brane są pod uwagę kolory zielony - gondoli i w brązie - na spacerówkę! http://www.wszystkodladziecka.com.pl/xlander-xa-2007-p-617.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady___________ja w nocy mam to samo,dzis z 5 razy wstawalam siku i.....zahaczalam o lodowke;) Wozek ladny: z czerwonym kolorem chyba pasuje do coreczki:) Wzielam paracetamol, bo myslalam ze umre.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna --- rodzinka na czerwony nie przystaje tylko na zieleń i brąz, który w rzeczywistości wygląda znacznie lepiej :)) Mnie te nocne maratony męczą jak nie wiem co :(( rano jestem nieprzytommna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, my też mamy x- landera, ale trzykołowca - kolor niebieski, czasem żałuję, że nie zdecydowaliśmy się właśnie na xa, głównie ze względu na rodziców, którzy wciąż nie są przekonani, ale ogólnie wózek super. Co do koloru - jeśli nie przeforsujesz czerwonego, który dla dziewczynki jest idealny to proponuję zielony, na zdjęciu nie widać jaki jest ładny, sama się nad nim zastanawiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania --- ale Michaś jest już duży i śliczniutki i pięknie podnosi główkę :)) Im więcej Waszych zdjęć oglądam tym bardziej bym chciała już widzieć moją niunię :)) mmmm Jeszcze 3 tygodnie trzymam nogi zaciśnięte a potem już nie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania --- fizycznie owszem, że dam radę ale psychicznie jest u mnie gorzej i troszkę sie tego boję. Sama siebie ostatnio nie poznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, troszke sie nie odzywalam, ale milo ze o mnie wciaz pamietacie i przekazujecie sobie zdjecia konradka /dorotka-listka/ :)) Ania, Magda, ale cudne dzidziulki. Jejku nie moglam sie napatrzec na zdjecia i filmik :)) Joanna, Lady, Listka ale tem czas leci dziewczyny, co? Dopiero zaciazylyscie a juz szykujecie sie do porodów. Kurde, przypominalam sobie ostatnio nasze dyskusje na poczatku. :) Dorotka a ty glaszcz, siadaj, i nie zapominaj o seksie :P A tak wogole to zrobilas juz te badania?? Justyna ty wracaj a nie wyjechalas w cholere, widzisz tam wcale nie jest tak super :) Anula jak sie czujesz, pomagaja antybiotyki? Ja dzis kupuje wreszcie samochod, Audi a6 kombi, 1,9 TDI. Czarne ze srebrnymi lamówkami i przyciemnionymi szybami. A u mnie w skrócie wszystko dobrze. Mały dalej grzeczny, dzis malo spi w dzien /pewnie przezywa zakup wspolnie z mama/. Własnie lezy obok i sobie gadamy. Rośnie jak na drożdżach, dwa tygodnie temu wazyl 6200 /mial wtedy siedem tygodni/. O... zasnal w trakcie powaznej rozmowy ze mna :) Przesylam link, mam nadzieje, ze bez problemu wejdziecie. http://picasaweb.google.pl/aloiwa1/Konradek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, troszke sie nie odzywalam, ale milo ze o mnie wciaz pamietacie i przekazujecie sobie zdjecia konradka /dorotka-listka/ :)) Ania, Magda, ale cudne dzidziulki. Jejku nie moglam sie napatrzec na zdjecia i filmik :)) Joanna, Lady, Listka ale tem czas leci dziewczyny, co? Dopiero zaciazylyscie a juz szykujecie sie do porodów. Kurde, przypominalam sobie ostatnio nasze dyskusje na poczatku. :) Dorotka a ty glaszcz, siadaj, i nie zapominaj o seksie :P A tak wogole to zrobilas juz te badania?? Justyna ty wracaj a nie wyjechalas w cholere, widzisz tam wcale nie jest tak super :) Anula jak sie czujesz, pomagaja antybiotyki? Ja dzis kupuje wreszcie samochod, Audi a6 kombi, 1,9 TDI. Czarne ze srebrnymi lamówkami i przyciemnionymi szybami. A u mnie w skrócie wszystko dobrze. Mały dalej grzeczny, dzis malo spi w dzien /pewnie przezywa zakup wspolnie z mama/. Własnie lezy obok i sobie gadamy. Rośnie jak na drożdżach, dwa tygodnie temu wazyl 6200 /mial wtedy siedem tygodni/. O... zasnal w trakcie powaznej rozmowy ze mna :) Przesylam link, mam nadzieje, ze bez problemu wejdziecie. http://picasaweb.google.pl/aloiwa1/Konradek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica!!! Witaj, ale Cię dawno nie było!!!!Jaki Konradek już duży!!!Kawał chłopa, ucałuj Go od ciotki. Z piersią lepiej, przezde wszystkim mój humor lepszy i nastawienie, zresztą Michaś coraz grzeczniejszy, to też sprawia, że mi lepiej:)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica---------------> super mały mężczyzna. szcególnie podoba mi się to zdjęcie z rozłożonymi rączkami :P :P :P ale minki to ma zadzione :P :P :P fajniutki 🌻🌻🌻🌻 a co do badań - wstyd mi, ale nie zrobiłam....łudziłam się że od poniedziałku będą pracować , ale przedłużyli strajk do połowy sierpnia-minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica 🌻 witaj :) ale kawał chłopa z Twojego Konradka :D niech rośnie :) ja tez mam Audi w combi ;) ale zielone i starsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica__________-Maly rosnie jak na drozdzach❤️ Wrocilam z miasta, kupilam parasolke do wozka, etc no i....paczka z posciela w koncu przyszla:) W przyszlym tyg pranko wszystkiego:) Teraz...musze slib przezyc w sobote, wyjatkowo mi sie nie chce.....Jeszcze to tak dalekoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeja ale tu pusto :( to ja wam opowiem co mi sie dzis wydażyło... \\ nakarmiłam Ole, ona usnęła za chile obudziła się i trysnęło z niej jedzonko, puzniej drugi raz i zaczęła mi sie dusic to ja ja na reka na brzuszku i trzymam główke a ta mi sie przez rece leje i zrobiła się czerwona... zlapala oddech to pomasowalam jeszcze po pleckach i poczekalam czy wszystko.. puzniej poplakalam chwile pozyczylam samochod od mamy i pojechalam do pediatry... posiedzialam godzine w poczekalni i na wizycie miła pani doktor poradzila zebym dawała jej przed jedzeniem rozpuszczony w mleku zageszczacz pokarmu, nie pamietam jak sie nazywa, mam zapisane... ale sie stracha najadłam... Ola od zeszłego tygodnia utyła 150 g. normalnie boje się ją zostawiać na sekunde samą... :( wiec na krok jej nie opuszczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu a jaki motyw na kołderke wybrałaś, bo ja mam żyrafki beżowe... :) moja mama dziś Oli spudniczke kupiła... juz nie moge sie doczekać aż ją założy... kupujecie ciuszki dla maluchów w szmatexach??? bo ja tak i nawet kilka zabawet ostatnio kupiłam do zawiesznania nad wózkiem albo matą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj współczuję -na pewno BARDZO się wystraszyłaś...ale dobrze ze potrafiłaś odpowiednio zareagować Wazne ze juz jest dobrze, ale będsziesz miała teraz obawy przed zostawieniem Oleńki choć na chwilę... Ucałuj tą swoją kruszynkę ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ucałuje 👄 oj mam obawy... nie zdawałam sobie sprawy wcześniej co może się stać jak jest sama... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Co tam Kobietki słychać?? Kasik, Wica, Aniaania, magda-----> jak pociechy? Spokojna noc? Joannaz, listkaaa, ladybird, Justyna----> Jak brzuszki? Lady pewnie znów urządzałaś maratony :P Miłego dzionka! 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdar______niebieska, w zoo, ze zwierzetami:) DorotkaM_________rosna,codzien w oczach, bynajmniej mi:) A na wadze od kilku tyg bez zmian: 10 kg na + od poczatku:))) Sie tak nadjalam,ze ledwo siedze...Zaraz Malemu muzyczke wlacze noworodkowa,moze sie uspoki, bo w kosc daje od rana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Witajcie kochane. U mnie bez zmian, czyli biust boli jak bolał, łatwo sie męczę, kręgosłup boli, schudłam 3 kg, czasami mam jakies zachwiania równowagi. Testu nie robie bo za wcześnie... Moze jest jakaś choroba przy której bolą piersi... bo inaczej sobie tego nie wytłumaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×