Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

CZeść!!! Widzę ze mamy tu szpital... :( niedobrze niedobrze... listeczko---->trzymajmy się wersji ze się nie odwróci...jest dobrze i tak MA być :) Nie ma co myślenie przyciągać złego... NO! Buziaczki i pozdrowionka dla wszystkich I ZDRÓWKA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__kolanami idz do Czestochowy za takie dziecko jakie masz(grzeczne i spiace w nocy) ;) Trzymam kcuiuki aby taka zostala, bo wsio mozliwe..... aniu__wspolczuje i tule, kuruj sie, oby Michas sie nie zarazil....... Mnie przewialo, znow gardlo mi nawala... Bylismy z mama w miescie, kupila W super-meski swetr na zamek, z warkoczami i bajeramI:przecena z 80 zl na.....20 zl--grzech bylo nie brac:classic_cool: Noc fatalna,nie ma co pisac nawet, zyje jak cyborg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki.... Ja od 4:00 na nogach.....no coz..... aniu__jak sie czujesz????❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) My od 7.40. Zaraz Majusia idzie spać :) teraz sobie leży na łóżku gaworzy i ściąga skarpetki:) Dodałam fotki:) Aniu_______zdrówka życzymy! jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz_________ znowu dopadlo cie choróbsko aniaania______ zyczę zdrowia i żeby wasze kochane maluszki dały wam pospać w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa__gardlo tylko, a do tego dzis w nocy znow ósemka mi sie zaczela wyzynac: juz z 10 lat sie wyzyna, tak na raty, masakra, znow stan zapalny:/ listkaa___foty obejrzane, super:) A Ty wygladasz....jakbys miala 16 lat :classic_cool: extra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Z katarem może lepiej, ale doszedł kaszel, chodzę osłabiona i czuję się jak naćpana przez te wszystkie lekarstwa.... obudziliśmy się przed 5 - więc Joasiu witaj w klubie :) Mały na razie odpukać się nie zaraził i mam nadzieję, że tak już będzie. Dostałam dziś maila od Ladybird - kazała pozdrowić wszystkie dzieciaczki, w szczególności Majeczkę, kasuje konto i raczej nie będzie wpadać...szkoda Misiowa - a jak tam nasza najmniejsza księżniczka? ładnie śpi w nocy??????? Listka - ja teraz marzę o pospaniu choćby do 7.... Dorotka - troszkę wirusków dzieciaczkowych********************************************************************************************************* i oczywiście dla Doth_s***************************************************************************************************************************** pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania________ Wczoraj usnela o 22 i spala do 3 , następna pobudka o 5. Jak narazie jest dobrze ale wiem ze to sie moze zmienic tak jak to jest u was wiec sie nie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aat 69
hej dziewczynki:) chciałabym do was dołączyć:) Teraz przez 10 tyg. nie maiałam okresu- myślałam,że się udało, miesiąc temu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Więc przed wczoraj poszłam do ginekologa. mówił tylko ze macica nie jest powiększona jak na 10 tyg.Rzucił tylko,że to może początek trymestru. Skierował mnie na badanie USG. Aha powiedział też,że nie mam żadnego zapalenia.a ono jest dopiero w marcu :( Bardzo bym chciała zajść teraz w ciąże Co wy o tym sądzicie? ? buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aat _________ witamy u nas a jezeli chodzi o twoj problem to ja ci nie pomoge bo nie mam pojęcia ale myśle ze dziewczynki cos poradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa - no to spi super po prostu!!!!!!!! I oby tak dalej!!!!!!!! Aat - witaj, ja niestety też nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aat__witaj:) Jesli do tej pory nie ma @@@ a ciaza wykluczona to zaburzenia progesternu:musisz luteine na wywolanie, zreszta....gin sie powinien tym sam zajac... Wroclismy ze spaceru, kupilam W kaftany na zapas bo tu tanie i super czapke: zimowa ciut za mala, a tak ni zimowa ni wiosenna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia__________odjęłaś mi 10 lat:) Tak samo myślą co niektóre babsztyle, co mnie mierzą wrednym wzrokiem jak chodzę z Mają do lekarza! patrzą na mnie jak na jakaś patologię. Ania , misiowa, dorotka, magda, doth, kasik, wica, malolepsza🌼 Szkoda, że lady......:( Wyobraźcie sobie dziś zaglądałam na stronkę Julki i widziałam, ze usunięta. Zdziwiłam się bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___ha ha ha czyli nie tylko ja tak uwazam:) A z ta usunieta strona dziwne,ciekawe dlaczego.... No nic,ciekawe jaka znow....noc mnie czeka......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, co się dzieje!!!Prawie wszyscy chorują!:) Musicie szybko wrócić do zdrówka: mamusie i szkraby!:) Idę się myć i spać. Majka śpi od 20. Ułożyła się na pleckach z rozłożonymi rączkami i otwartym dziobkiem, jakby polowała na jakieś mięsko!:) Zdrówka dla Wojtusia, Misia (niech się trzyma dzielenie i nie zaraża od mamy) i dla Oleńki!❤️ A Wam mamusie, mimo wszystko dobrej nocy! Bo to niewyspanie nie sprzyja wyzdrowieniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry kobitki:) I ja zycze Tlustego Czwartku... Jak sobie przypomne ze rok temu wymiotowalam caly Tlusty Czwartek to az mnie skreca(jak ja nie cierpialam slodkiego w ciazy;) )..... A my od 5:00 na posterunku,noc jak codzien..... Juz pojadlam paczkow, OPjciec moj swieze rano przyniosl:D Myslalam ze komorka mi padla, bo nic nie dziala, a to...ladowaka padla, musze zalatwic sobie tu jakas na te 3 dni:( My juz zdrowi, duzo zdroweczka dla chorych mam i dzieci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Napisałam już na innym psocie,ale tam jeszcze nikogo nie ma. Więc napiszę do ciebie:) Czyli nie mam miesiączki już 7 tyg.,ale się nie martwię:)mam narzeczonego już 4 lata. Pierwszy test robiłam tydzień po oczekiwanej miesiączce i był negatywny.Więc pomyślałam,że to może jakieś zapalenie i poszłam do ginekologa. Po badaniu powiedział,że to mogą być początki trymestru. Poprosiło wtórne wykonanie testu. I tu mam problem:( Wykonałam go dziś o 6.00, ku mojego zdziwienia na samym początku pokazała się plama fioletowa i po 3 minutach pokazała się delikatna kreska w punkcie T i troszkę ciemniejsza w punkcie C. Powtórzę test na pewno, ale mam do was pytanie, bo wy już doświadczone. co Wy o tym sądzicie?Będę was informować na bieżąco. Mogę być w ciąży, czy taki test mam uznać za nie ważny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batty__ ja bym uznala za niewazny bo piszesz ze pojawila sie jakas plama...Nie baw sie w testy, one zawodza,zrob od razu badanie krwi Beta hCG:bedziesz na 100% wiedziec czy ciaza czy nie.... Swoja droga: zmienilabym gina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie takie badanie mogę zrobić? Muszę mieć skierowanie? Czy ono dużo kosztuje? dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez skierowania, w kazdym labolatorium, koszt od 15-35 zl, kazde labo ma swoj cennik, ale ja ci zalezy.....warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ze smutkiem:( stało się to, czego chyba najbardziej się obawiałam - Michaś jest chory..........trzymajcie kciuki by nie skończyło się jak ostatnio....nie chcę nawet o tym myśleć...do lekarza idziemy dopiero na 14.30, bo nie przyjmuje dziś rano - jak na złość....... a mnie w nocy dusił kaszel, do tego wciąż slyszałam jak Mały się męczy.....żeby to był tylko zwykły katar..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, aniu❤️ jak chory to juz trudno, najwazniejsze zeby dostal leki, zeby szybko zaczely dzialac i zeby szybko zaraz przeszla❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - oby.................... jestem zła na samą siebie, mogłam bardziej uważać, bardziej Go izolować........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu za co jestes zla???? Myslisz jakbys sie \"izolowala\" to by sie nie zarazil???? Jestescie w jednej chacie bakterie fruwaja w powietrzu, czy sie schowasz czy nie!!!!! Poza tym nie bardzo sie da przy malym dziecku \"uwazac\": trzeba przewijac, karmic, poic, etc Dostanie leki, 2-3 dni i bedzie git ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam wcześniej, ale widze, że nie ma.....znowu cos nawala... obyś miala racje, tylko mnie dobija, że ostatnio też zaczelo się od kataru...ale trzeba być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Aat, betty-betty 69--->Witam 🌻 Aniu---->Buziole dla Was...I zdrowiejcie szybciutko 👄 Listeczko----> na zdjęciach małolata (super wygladasz) :D :D :D Joannaz------>Ty dzieki W. to ostatnio strasznie \"ranny\" ptaszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik,wica,malolepsza, doth_S, justyna, PaniMisiowa, lady(mimo wszystko :) ) --->pozdrowionka Ciekawe o kim zapomniałam??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy w miescie, W dostal od babci super czapke i butelke CANPOLA z tej nowej serri \"lovi\" co na dniach weszla na rynek, ma super smoczek: sie rozciaga podczas ssania:) Butelka samosterylizujaca w mikrofali;) Pogoda wiosna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×