Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Wlasnie zalozylam Patrycji pempersa w nowym rozmiarze bo te 2 były przyciasne. 3 może troszeczkę za duże ale swobodniej rusza nóżkami. Kurde jak ona szybko rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa :D :D :D Ol ajeszcze 3 nosi :D dopiero ja na 4 bede zmieniac, ale sa jeszcze za duze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania --- zdrówka dla małego Twojego i oby szybko był zdrowy. Julcie dopadł tylko katarek ale zwalczyłam go i oby nic się nie nawróciło. Ja jestem chora - angina ropna, katar, kaszel i całe dnie siedzę z Julką albo spacerujemy aby unikać kontaktu w domku lub mieć go jak najmniej. Sprawdza się super woda Marimar, którą podaję Julci do noska od narodzin... Dorotko :)) miło, że pamiętasz o mnie :)) DZIęKUJE! magdar --- Julcia jest już na tych 4+ gdyż jej waga to 10 kilo a wzrost 75 miała dwa tygodnie temu :)) listeczko --- nie obawiaj się, ze się coś odwróci na niekorzyść... będzie dobrze i tylko korzysta z Tego, że Majeczka jest taka spokojna i grzeczniutka. co do Julci jeszcze to od przeszło dwóch tygodni siedzi już sama bez mojej pomocy a Ja w tym czasie mam wolniejsze ręce :)) Przesypia tak samo prawie całe noce poza jednym piciem herbatki :)) a tak to od 20 do prawie 6 rano a potem po mleczku do 9 rano :)) od czasu do czasu jest marudna, chociaż od chwili wyjścia jej dwóch jedynek jest spokojniejsza i radośniejsza :)) Pozdrawiam gorąco i do zaklikania ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ciotki... Noc jak codzien..... Dzis ostatnie zakupy.jutro rodzice nas odwoza,buuuu:(:(:( Ale na szczescie W nie wyje juz w dzien, wiec oby do przodu:) Wczoraj prawie mi nie jadl:2x po 60 ml kleju:w glowie sie nie miesci,On kocha jedzonko:( Dzis rano 80 ml z flaszki:nie wiem co jest:/ Byc moze to jeszcze po antybiotyku reakcja taka.... Na dworze snieg z deszczem,wiatrem, raniutko bylam w piekarni po swieze buleczki:) aniu___Jak sie czujesz???❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!!!! Joasiu - to, ze nie je to na bank o antybiotyku, jak bylam wtedy w szpitalu to Misiu też odmawial jedzenia, nie martw się, W na szczęście ma zapas;) A co do nas, to na razie zmian żadnych nie ma,a to najważniejsze, antybiotyku na razie nie dostaliśmy, muszę Go bardzo obserwowac i jak tylko będzie gorzej przyjść do przychodni, a w ogóle to wkurza mnie ta lekarka, muszę Ją zmienić, ja wciąż katar straszny, kicham, prycham, smarkam. Ogólnie staram się być dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! LAdybird---> no jakze mogłabym zapomnieć (tylko Ania napisała,że byc moze nie będziesz zaglądać) STRASZNIE się CIESZĘ że jesteś!!!! 🌻 Buziaczki dla Juleczki 👄 Aniu---->Tzrymajcie się dzielnie!!! DUZO zdróka!!! ❤️ Joannaz----->Jak wyzdrowieje calkowiecie to znów zacznie jesć...nie martw sie 🌻 pozdrowionka dla Wszystkich pozostałych: Kasik, Wica, malolepsza, JustynaM, magda, PaniMisiowa, doth_s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu trzymam kciouki za Michalka❤️ Dorotka___Ale W jest zdrowy od 3 dni, dzis znow nie je, nie wiem co jest:/ Bylam dalej W obkupic na zapas, pakuje sie od rana,jutro wyjazd:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu--->ale może odczuwa jeszcze w jakis sposób tą chorobę (jak brał antybiotyk to on sie troszkę utrzymuje w organizmie) Sama nie wiem... Ale bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu dzięki🌼, nie martw się niejedzeniem, jeden, dwa dni nic Mu nie będzie, jest osłabiony przez chorobę, dawaj Mu dużo do picia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 o rany Boskie jak tu wirusowo, zycze Wam zdrowka dziewczynki, no i bobaskom oczywiscie❤️ wszytkim posylam moc👄 DorotkaM____##################################################################################################### musze Wam sie pochwalic...moj Groszek ma juz 3,5cm....jestesmy w 11tygodniu ....narazie w porzadku i oby tak do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza to już kawał fasolki :D :D ;) pisz co tam :D a baaardzo czekamy na wieści KTO to bedzie :D :D mysleliscie juz o imionach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda___🌼tez jestem ciekawa co tam sie kryje w srodku:P probuje przeforsowac dla dziewczynki imie Hania, dla chlopca Igor, ale z moim M jest ciezka przeprawa, jego opcje mnie rozwalaja....no coz bedziemy kopie kruszyc jak sie juz okaze co za rozrabiaka w srodku mieszka, narazie nazywamy pieszczotliwie Groszek, chociaz ani groszkiem, ani fasolka nasz malenki cudek juz nie jest, dzisiaj widzialam najprawdziwsze raczki i nozki......widok cudo, nie moge sie juz doczekac nast usg za 3 tyg i widoku fikania salt i koziolkow....no coz czekam....... ja jako opkakowanie czuje sie calkiem dobrze, mam dobre wyniki, calkiem niezle znosze ten pierwszy trymestr, chociaz wiadomo bez mdlosci, boli glowy, zawrotow sie nie obedzie, ale to pikus w porownaniu z mysla, ze nam sie udalo:D Pani Misiowa, Joanna, Listka, ania, Lady, wica, DorotkaM, Doth_s👄 na biezaco Was podczytuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza :D USG to jest mega przezycie :D :D pamiętam... wtedy człowiek zdje sobie sprawe ze tam na prawde coś żyje :D :D życze Ci żeby ta ciąża mijała tak bezprblemowo jak do tej pory :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko Ja tylko przelotnie ... i zapewne znowu zapadnę się na jakiś czas... chciałam tylko sobie pooglądać dzieciaczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poodpisuje potem,pakujemy sie i spadamy, od....3:30 dzis na nogach,coraz lepiej.. pa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lady 🌻 joasia wracajcie bezpiecznie 🌻 Panimisiowa - mata fajna :D, Olka nie lubiła maty, dopiero teraz sie interesuje, ale za to uwielbiała stojak gimnastyczny :D :D :D jak bedziesz chciała wkleje Ci linka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy,podroz oki, rodzice godz temu wyjechali. Jutro nadrobie zaleglosci..... Meza nie poznaje, mnie i W nosi na rekach... Tesciowa wlasnie wziela W na spacer.... Jutro napisze, ide szybko rozpakowywac rzeczy poki W nie ma.... Ciekawe jaka noc bedzie..... Pa kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy od wczoraj u teściów. Uff że już w domu, jednak tu najlepiej:) Maja znów kaprysi z mlekiem - albo nie je, albo je po mojej walce z nią:):):) lady_________:):):)super, że jesteś! szkoda tylko że profil Julki zlikwidowany:( chętnie bym ją zobaczyła:) W szoku jestem, że już siedzi!!!Maja nie bardzo i zębów nie ma.....Ucałuj Juleczkę od nas! małolepsza___________jak miło czytać o takim małym - wielkim cudzie! Od razu na wspomnienia się zbiera...Niedługo spuchniesz jak balon, a potem witać na bobaskowie ❤️ A Hania tez strasznie mi się podoba i myślałam o tym imieniu!Więc z mężem walcz:) Aniu___________trzymam kciuki za misia:) oby się nie pogorszyło. A ty kuruj się może czymś mocniejszym, skoro to co masz nie pomaga... Magda_______wierzyć mi się nie che, że Ola 3 nosi!!!Drobinka z niej:) joanna, dorotka, doth, kasik, wica, misiowa, justyna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_________:):):)super, że jesteś! szkoda tylko że profil Julki zlikwidowany:( chętnie bym ją zobaczyła:) W szoku jestem, że już siedzi!!!Maja nie bardzo i zębów nie ma.....Ucałuj Juleczkę od nas! małolepsza___________jak miło czytać o takim małym - wielkim cudzie! Od razu na wspomnienia się zbiera...Niedługo spuchniesz jak balon, a potem witać na bobaskowie ❤️ A Hania tez strasznie mi się podoba i myślałam o tym imieniu!Więc z mężem walcz:) Aniu___________trzymam kciuki za misia:) oby się nie pogorszyło. A ty kuruj się może czymś mocniejszym, skoro to co masz nie pomaga... Magda_______wierzyć mi się nie che, że Ola 3 nosi!!!Drobinka z niej:) joanna, dorotka, doth, kasik, wica, misiowa, justyna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pol nocy M mnie meczyl, jak mnie dopadl nie wiedzialam gdzie uciekac, ledwo laze :classic_cool: Drugie pol Wojtek..... Az z tego wszystkiego podla @@@@ rano przylazla:/ Milegodnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz _____ tak to jest z tymi facetami, ale czego sie dla nich nie robi. Może dla równowagi postarasz się o córeczkę ( żartuje) Pozdrowienia dla Wojtusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa-----linka i na drzewo z ta coreczka;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz____ co prawda to prawda Ja też jakoś nie wyobrażam sobie dwojki dzieci. Już wtedy to się wcale czlowiek nie myje , nie je tylko sie zajmuje dwoma małymi szkrabami.No i jeszcze zostaje tatuś który tez ma swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa____dwojke spoko, ale......nie jak jedno sie niedawno urodzilo;) Chce 2 dziecko jak W bedzie mial 3-4 lata,kiedy bedzie chodzic do przedszkola i sie soba zajmie, wtedy....moge znow uderzyc w pieluchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misoowa 2 dzieci jak najbardziej, ale nie oboje w...pieluchach bo idzie sie zarżnąć......Chce 2 jak W bedzie mial 3-4 lata, pojdzie do przedszkola,sie zajmie soba etc:) Narazie to.....byloby TSUNAMI;) A ja...psychiatryk:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, teforum mnie wkurza caly czas, wlasnie 2x wysyalalam wiadomosc, pokazywalo error i czysta strona, a teraz patrze: 2 x poszlo..... Wrocilismy ze spaceru,pogoda jak marzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×