Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Melduję się i ja! Majka dziś też trochę mędząca...wczoraj była teściowa i powiedziała, że ja jeszcze marudnego dziecka nie widziałam...może i nie, ale i tak mam dość. Bawi się sama góra 20,30 min i sama nie wie czego chce... może w końcu zęby będą szły. A ja na dodatek mam @ i plecy mnie łupią jak cholera! U nas leje od rana i wieje dziś chyba naprawdę nie wyjdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduje sie misiowa zdjecie w kocyku rewelka zupelnie jak anny gennes :) (chyba tak sie pisze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa_________super patrynia wygląda! jak krokodylek! joasia:) ufff, jak fano. forum wróciło do normy:):) Wczoraj pierwszy raz kąpaliśmy Majkę w łazience. Jej wanna w dużej wannie, bo tak już skubana chlapie, ze pok cały mokry. Zamyka oczy i pluska rączkami na całego. W ogóle zaczynam nienawidzieć kąpieli, bo Maja nie chce leżeć w wanience, trzyma się rączkami boków i jak już mi się uda to znów się łapie i podciąga. Nie mam sił! Jak ja mam jej tyłek umyc na siedząco? Tylko by się bawiła. jak zabieram zabawki sięga po mydło itp. A jak wyglądaja wasze kąiele? kapiecie wciąż w dziecięcych wanienkach? maja się w niej ledwo mieści...Chyba kupię coś antypoślizgowego do wanny. ps wyobrażam sobie jak W wygląda w wannie. Nogi to ma chyba za burtą:) heheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___u nas to samo,tyle ze od 3 mcy W jest kapany w lazience, a jego wanienka na takim specjalnym stelzu, zeby sie nie schylac w duzej wannie. Czekam tylko jak zacznie sam siedziec i sru do duzej wanny.M ze mna kapie, bo ja za Chiny bym go nie utrzymala. A plecy i pupe mu myje jak lezy na brzuszku:)I jakos leci;) Misiowa___ fotki cudne, a ostatnia jak z magazynu ❤️ Wlasnie sie obzeram biszkoptem z brzoskwiniami i galaretka, moj M zrobil przed wczoraj na udobruchanie mnie bo zadymie :classic_cool: Wcale sie nie dalam, ale ciacho jem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kapieli, z folia na tyłku i zupką w kubeczku:) trzecią pralkę puściłam, Michaś śpi:) co do kąpieli to u nas cały pokój zachlapany, Misiu wstaje na nogi, więc trzeba Go dobrze trzymać - jak dobrze, że to maż Go kąpie, w łazience nie kąpiemy, bo mamy prysznic, a żeby stelaż z wanienką wstawić to też niemożliwe, bo lazienka za mała, wieć na razie musimy się przemęczyć. Prysznica Mały się boi, spróbowaliśmy na wyjeździe - weszłam z Nim, ale tak się wystraszył jak woda zaczęła się lać, że całą kąpiel płakał....dodałam 4 fotki z ostatniego wyjazdu, będzie więcej, aleczekam na płytę, bo nie mam w swoim aparacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski❤️ DorotkaM____oczywscie jak zwykle porcja####################################################################################################################################################################### jak te dzieciaki rosna, jak wchodze na bobasy, to az sie geba smieje, jakie Wasze pociechy rozkoszne:D:D:D:D:D Joasia a W to normalnie bym nie poznala, jaki ma super fryz, bujna czuprynka:D Moj Groszek juz tez niczego sobie , wczoraj na usg pomachal z ekranu, nie miesci sie juz na monitorku,nie moge sie doczekac jakiegos znaku z wew, cokolwiek, bulgot, motylki, ......mam nadzieje, ze juz lada chwila, w koncu to `17tc:Dza to brzuchal jest juz dosc imponujacy, jednym slowem ciaza jest juz widoczna, z czego jestem bardzo dumna:D pozdrawiam i 👄 dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_____Michas na ostatniej focie przecudowny❤️ malolepsza____ja poczulam pierwszego kopa w 19 TC, wiec lada chwila sie spodziewaj:) I wypoczywaj........ No a wlosy mu rosna ze szok, pediatra mowila ze....pewnie u fryzjera wyladujemy....przed roczkiem:)I zaczynaja mu sie krecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wcześnie Was zaprosiłam na te bobasy, w międzyczasie dostałam na maila fotki i dodałam już:) są uporządkowane, zapraszamy więc jeszcze raz:) i dzięki Joasiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,su per, aczkolwiekjak dla mnie ostatnie bezkonkurencyjne:) I ja ide troche nwych dodac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - widzę, że szalejesz z dodawaniem, tylko nie wiem dlaczego zdjęcia mi się nie otwierają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam foteczki misia i wojtusia w duży, ze szok i przez te włosy na niektórych zdjęciach wygląda jak trzylatek! maja właśnie zasnęła więc idę poleżeć na kanapie tzn. gary, pranie itp. zrobiłam przemeblowanie w sypialni:) i w dużym:) i już całkowicie na trzeci najniższy poziom ustawiłam łóżeczko:) maja już bardzo długo potrafi stać a trzymana za rączki sama robi kroczki na przemian lewa prawa!:) małolepsza_________to już prawie na półmetku jesteś!!!na kiedy termin? wkrótce sie dowiem czy chł czy dzw:) ja pierwszego kopa poczułam w18 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, nie wiem, otwieraja mi sie... listkaaaa____ no kurde na codzien slysze ze wyglada jak roczne dziecko, ale \"Twoj trzylatek\" pobil wszystko;) No czupryne ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia mam na myśli zdjęcia na których jest tylko jego buziaczek mi zdjęcia W bez problemu się otwierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa,nie wiesz ile byl dala....aby juz mial te 3 lata :D:D:D:D:D:D:D Musze isc do apteki po recepte Malza, az sie boje ile znow zostawie:/ A leje ze swiata nie widac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już obejrzałam, miałam jakieś problemy z netem. Wojtek rośnie jak na drożdżach!!! A włos Mu się rzucił, że szok!!! I przepiekne ma zdjęcie na nocniczku:) a my się zdrzemnęlismy - Michaś spał 1,5 godz, ja krócej, pogoda do spania i chyba dlatego, padnięta byłam, a teraz Mały buszuje tradycyjnie na podłodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, aniu---1,5 h spania, ale fajnie:) mnie brzuch rwie i krzyz,@@@ przylazla :classic_cool: Ide jutro W po buty na wiosne i kapcie (sztywne,za kostke) bo przywiezli w koncu dla dzieci co maja wysokie podbicie, a W nigdzie butow nie moge dostac!!!!!!!!(ma b wysokie podbicie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, my od 4:20 ubrani :classic_cool: Na 8:00 z wynikami do pediatry, potem dam znac.Milego poranka !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Joasiu - 4,20 - ale masakra, ale pocieszę Cię, że u nas od ok 3 tygodni jest dużo lepiej, tzn Michaś owszem budzi się ok 5, ale wypije mleczko i śpi dalej - do ok 6,30-7, czyli duża poprawa:) daj znac jak tam Wasze wyniki! A co do drzemki to owszem troszkę odpoczęłam, ale później nadrobiłam - obiad, gary, odkurzacz, kąpiel Misia - oczywiście tu tylko patrzyłam, potem było mleko i sama padłam;) Dorotka - żyjesz? Listko - buziaczki dla Majeczki! Misiu jak na prawdziwego łobuza przystało ma guza na głowie - właściwie na czole, mama nie zdązyła Go złapać, chwilę popłakał i za chwilę robił to samo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! właśnie szalałam z odkurzaczem ledwo żyję bo mam @ my nie śpimy od 6.45!!! a ta 4.20 dla mnie SZOK!!! ja mam ochotę zastrzelić majkę za każdym razem, gdy wstaje wcześniej niż 7.30! Ale ostatnio majaka szybko pada wieczorem, to i śpi krócej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam już, że mam chyba najładniejszą synową na całym bobaskowie? Majka miny robi nieziemskie! A my też robiliśmy wczoraj fotki przy kąpieli, zaraz pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_________________❤️ale oni fajnie by wyglądali w takiej wannie razem:) Maja zasnęła... Może umyję choć jedno okno.....hmmmm albo nie! Zrobię wszystkie na raz w następnym tyg! teraz jak tak co 2gi dzień pada, zaraz znów będą brudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo taka prawda,ze czym starsze dziecko tym szybciej wstaje i mniej spi... Zeby wstal po tej 4 took ale...przeciez On co godz jeszcze noca sie budzi. Wrocilismy od lekarza, W ma zelazo w kropelkach. Po 6 mcu jest \"anemiowy\" kryzys i W wlasnie go przechodzi: On jest duzy i to zelazo co dostaje do dla niego za malo. Poza tym wszystko super. Pediatra mowila ze mozna platki kukurydziane Nestle mu z mlekiem dac, raz ze cos nowego, a dwa zawieraja zelazo:) No i za 3 tyg kontrol morfologii... Ps/ listkaa___majunia super ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posprzatałam jeden pokoj i jakoś mam dość. Teraz siedzimy maluch przysypia a my sobie rozmawiamy. Dzieciaczki przepiekne Wojtuś______ włoski śliczne Majusia _____ w różowej wanience wyglada jak królewna Oleńka_________ płaszczyk super Michaś______ w wanience wygladasz tak samo fantastycznie jak twoja narzeczona Moj M nie może znieśc Patrysi w tej pieluszce ortopedycznej bo twierdzi że ją boli i że jej niewygodnie no ale co ja na to poradzę i codziennie jest wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie porządków ciąg dalszy. Troche jest za rano żeby tluc sie sasiadom ale zrobie przynajmniej trochę. Noc w pieluszce ortopedycznej minela nadzwucaj spokojnie czyli sie przyzwyczaila teraz czekamy na efekty tej pieluszki. Caluje was mocno a wasze dzieci jeszcze mocniej. Dorotko gdzie jesteś? Doth to samo coś nas zaniedbujesz? Justynka podeslij zdjęcia synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa___________M musi zrozumiec ze ta pielucha to dla jej dobra i zdrowia!!! Bedzie dobrze:) My dawno na nogach,ide wstawic Wojtkowi obiad jakis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj! Jestem, jestem, ale przez te pare dni miałąm taki kołowrotek, że szkoda gadać..jak wracałam do domu to padałam na twarz...nawet dziś przez to darowałam sobie angielski :( Misiowa--->wierze że Twojemu M szkoda Malutkeij jak nosi tą pieluszkę, ale: po pierwsze ona szybko się przyzwyczai po drugie zdrowie NAJWAŻNIEJSZE :) Zawsze mozesz go zapytać czy ze szczepienia też zrezygnujecie , bo do przyjemności nie należy, to samo wizyty u lekarzy itp. Niunia najważniejsza i jej zdrowie i nawet jak Twój M się burzy trudno Ty jako mama wiesz ze to wazne (myśle że on też wie, ale chce mieć takie swoej męskie zdanie) buziaczki dla Wszystkich fotki obejrze później teraz nie mogę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Bylismy dziś u rodzinki na wsi i przywieźlismy dla Małego królika, będę gotowac obiadki:) Joasiu pytanie - czy Ty gotujesz osobno mieso i warzywa? i jakie masz przepisy na deserki? 👄 dla Majeczki od Misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też się nie odzywałam, bo za porządki się dziś wzięłam. Umyłam wszystkie okna i wyprałam firanki, powiesiłam, po czym pojechałam na miasto i kupiłam na dwa okna nowe, bo te mi się nie podobają. w pon zmienię:) Maja znów już 3 dzień odmawia mleka, więc zasypia na herbacie..Boże, co ja sie mam z tym jej jedzeniem! tak bardzo mnie to martwi. Spróbuję albo zobaczy białą butlę i już odwraca głowę. Spróbowałam inne tzn Nan 2 i dupa:( po prostu nie cierpi mleka:(:(:( aż mi sie wyć chce! czemu ona nie może normalnie jeść! W ogóle od kilku dni je mniej. Słoiczki jeszcze jak cię mogę, ale kaszki je połowę tego co zazwyczaj.. W pon idę się zorientować ile u nas ta morfologia. Ale Joasia co to mi da? 👄 dla narzeczonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×