Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Oj Listko - zmartwiłaś mnie z tym mlekiem.........już nie mam pomysłów na ta naszą Majkę........a u nas nawrót uczulenia i wychodzi, że chrupki sa przyczyną:( i myślę, że niestety jedną z wielu, bo pierwszy raz wyszło jak jeszcze chrupek nie dostawał...i przykro mi, bo Michaś chrupki uwielbia......i wielki szacun za porządki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania a moze to gluten ??? nie znam sie tylko proponuje... obejzalam fotki w kąpieli Michasia i Mai i Wojtusia (ale nie w kapieli ) misiowa - wytłumacz mężowi ze dzięki tej pieluszce bedzie dochodzenie do formy trwało krócej, a jak to nie trafi wez go ze sobą do lekarza... ja tagram swojego wszędzie :P 👄 DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____da Ci to ze zobaczysz czy anemii nie ma jak nie przyjmuje mleka:) Dostaniesz kropelki,jak W i bedzie git:) Ja tez chowana bez mleka, od noworodka, na kisielu: absolutnie nie przyjmowalam mleka...(do dzis nie znosze) aniu: gotuje juz razem, a przepisy potem podrzuce (pisze z innego kompa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Nie wiem czy tak można, ale wczoraj nie wylałam do zlewu tego mleczka nan 2 tylko po kilku godz. przerażona faktem, że to chyba kolejna noc na głodniaka zakombinowałam tak: zagotowałam je dodałam kaszy mannej dwie łyżeczki plus pół łyżeczki cukru! Jadła na śpiocha, mimo to gdy jej zabierałam (bo dwa razy przez jakieś grudy się smok zapchał) to krzyczała:) Mogę jej takie coś podawać? Może jeść kaszę manną? i czy można jej słodzić??? Magda________oleńka wciąż na cycu? Oglądałam wczoraj wieczorem jej zdjęcia! Czaderski ma płaszczyk wasza księżniczka!!!:) U nas dziś słonecznie! Ponoć od jutra ma być zimno...jakos w to nie wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Foty obejrzane. Widzę żę \"romans\" Majeczki i Michasia trwa (hmm chyba będzie pierwsze wesele forumowych dzieciaczków) ;) Listeczko--->Majeczka w kąpieli świetna ( na jednym zdjęciu ma tak genialną \"złą\" minkę :classic_cool: ) SUPER Joannaz-----> Ale Twój mały mężczyzna ma boską fryzurkę ;) Aniu---> Michas też w kąpieli przecuny (i jak zwykle uśmiechnięty) Hm ciekawe jak pokój wygląda po kapaniu ;) magda---> Jaka Oleńka dama w Tym łóżeczku:D CUDNA PaniMisiowa--->Buziaczki dla Patrysi ( w tym zielonym kocyku-na prawdę rewelacja) Justynko---> zgadzam się z Misiową (czekamy na foteczki Adrianka) ;) malolepsza 👄 Wica, kasik, doth_s, oli, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puchy :P Dorotka ❤️ Przyszla paczka kurierem z Anglii od siostry M(chrzestna Wojtka) z prezentami na Wielkanoc,az mi galy wyszly !!!!! Ile rzeczy dla W, dla mnie i malza !!! Ta zawsze szaleje :) Dostalam palety cieni (brazy,uwielbiam) firmy Estee Lauder i Clinique :classic_cool: Az mi sie humor poprawil ;) A zaraz idziemy do znajomych na kawe, W od malego w towarzystwie sie potrafi zachowac, jest grzeczny miedzy ludzmi jak Aniolek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą!!! Dziś właściwie cały dzien bylismy u moich rodziców, mąż zawiózł nas na zakupy i mama kupiła mi półbuty, od razu mi sie humorek poprawił:) Magda r - gluten? Raczej nie, bo jeszcze nie wprowadzałam. Dzisiaj kupiłam Mu chrupaczki z bobovity, średnio Mu smakowały, wczraj ostatni raz jadł chrupki, zjadł naprawdę sporo, bo byliśmy u rodziny i latwo Go było nimi zająć, a dziś całe plecki wysypane:( zresztą łokcie też:( Listko - nie wiem co z tą kaszką, więc się nie wypowiaam, ale cukier to chyba niezbyt zdrowo...zalezy oczywiście jak często zamierzasz podawać... Dorotko - pokój po kapieli? hmm, wszystko mokre!!!!!!!!!!!A jak tam Wasze staranka? I jak poszukiwanie pracy? Dziś porobiłam obiadki, Misiu jadł z apetytem, cieszę się bardzo:) Joasiu - dzięki za link, ale przejrzę jutro, dziś padam... dodałam kilka nowych zdjęć. buziaczki i dobrej nocy życzę, u nas na razie kiepsko się zapowiada, Misiu wciąż się wierci....dziś znowu w ciągu dnia wkładał raczkę do buzi, czyżby kolejny ząb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, dlazego gluten nie? Maja ma 8 mcy za 2 dni, juz dawno pora!!!Od 5 mca sie wprowadza gluten (pediatra tez mowila) Wpierw 2 mce dawki ekspozycyjne, (1 mc 1 lyzeczka,2 mc 2 lyzeczki) potem juz normalnie:) W juz przeprawe z przystosowaniem do glutenu ma za soba,wsio ok:) Super ze buty dostalas, ja tez lubie, od razu zawsze lepszy humor:) My od 4:40 na nogach, ide obiad W wstawic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - ja wiem o nowej metodzie wprowadzania glutenu i że można juz tak wcześnie, ja nie wprowadzałam właśnie ze względu na alergię, nie chciałam mieć dodatkowych mozliwości alergenu, a napisałam do Listki, ze nie wiem, ze względu na ten cukier. A u nas noc całkiem całkiem, wczoraj zaczekałam do 23 i dałam Mu mleko na śpiocha, On jest przyzwyczajony od Małego, że dostaje tak ok 22 i jeśli nie dostanie to się potem w nocy obudzi, potem całą noc spał spokojnie, obudził się dopiero ok 4, bo mój mąż wychodzil z domu (biedak jedzie pod granicę służbowo i wróci jutro), ale Misia pogłaskałam i było ok, obudził się o 5,30, wypił flachę i spał dalej - do 6,30, a potem jeszcze 20 min się bawił w łóżeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, acha:) (kaszki tez sa z cukrem: czym produkty dziciece dla starszakow, tym wiecej cukru) Ja tez dosladzam (glukoza) W mleko(PEPTI) bo jest obrzydliwe: kwasne i smierdzi jak karma na ryby(dzieci go nie chca pic...) Wiecie co?Od 2 dni W......tak mlaska jakby gume zul, przekomiczne to wyglada:D:D:D Normalnie jak maly-stary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - mój Michaś dla odmiany od jakiegoś tygodnia wciąż język wywala..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - przeglądam właśnie tą stronkę z przepisami, do której dałaś linka, ale chyba jestem jakiś cielok, bo nie mogę żadnego przepisu z królikiem znaleźć..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno - czy Ty gotujesz codziennie świeży obiad? Czy robisz na kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu a co chcesz,to zaraz Ci wymysle;) Gotuje na 2 dni, bo jakos nie przekonuje mnie swiezosc jedzenia przechowywanego 4 dni... W wywala jezyk...od kad skonczyl 3 mce, a M codzien go teraz tak szkoli ze hej, ciagle walcze z nim o to :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - w sumie to sama nie wiem co bym chciała, na razie obiad wygląda tak królik, marchew i ziemniaki oraz troszkę masła, potem myślę, że wprowdzę brokuł, zastanawiam się tylko nad proporcjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu brokuly po 4 mcu, W uwielbia zupe brokulowa ( i nic mu nie jest) :):):) Na oko kochana, ja wszystko na oko. Mozesz dodac pietruszke i pore(seler uczula, po roku) :) Sama gotujesz????????????????? No i żółtko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero zaczęłam sama - wczoraj robilam pierwszy raz, musze wszystko powoli wprowadzać i przezde wszystkim powoli dokładać składniki, zeby w porę wychwycić co uczula, diabelnie to trudne niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja zasnęła. Robię kawkę i kończę porządki. Musze wyprasować i powiesić zasłonki. Może i ja kupię blender i będę gotować.... Potem przejrzę stronkę z przepisami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,jestes zwyczajna sloikow, dlatego:) Zobaczysz ze bedzie lepiej z czasem:) I napewno wychwycisz///// Chyba ze/////Michas z tych alergikow pylkowych, kwiatowych, etc teraz drzewa zaczynaja pylic i trawy rosnac ( W lzawia oczy ciagle) listkaaa____co z maminego gara to maminego, ablender syuper sprawa: tyle rzeczy w domu mozna nim zrobic:) W wczoraj pierwszy raz sam nauczyl sie przewracac z plecow na brzuch( z brzucha na plecy to juz bardzo dawnooooo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Do przyprawiania zup i dań używaj ziół: bazylii, rozmarynu tymianku, cząbru, estragonu\" Wlasnie wyczytalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, sloiczków byłam nauczona i mi ciężko teraz,a roboty w sumei przy tych obiadkach nie ma za dużo i smak zupełnie inny, a Misiu chyba jednak pokarmowa alergia, bo na ciałku Mu zmiany wychodzą, a pyłkowa to chyba katar... Listka - porządki świąteczne wszędzie, ja umyłam rano łazienkę, chciałam jeszcze firany wyprać, ale chyba na K zaczkekam żeby mi ściągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i brawo dla W:) Mój wszędzie wstaje, sciąga co Mu się uda i zaczyna się puszczać, stoi chwilę bez trzymanki i albo chwyta się na nowo albo bęc na tyłek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, super,ja sie nie moge doczekac.... Mam na lodowce wypisane co mozna po 6 mcu, potem Wam przepisze(gotowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy ja bede mogla coś wprowadzić mojemu skarbowi? W piatek kończy 3 miesiące i ma chyba skaze bialkową. W srode mam szczepienie to sie dowiem czy mam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa - a czy Ty karmisz tylko piersią? I jakie Patrysia ma objawy tej skazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×