Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

eweliza: to nie wynik biopsji tylko histopatologiczny. Jak się czuję? No za bardzo nie rozpaczam, bo co mi to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza: To już niestety wynik histopat. Tarczycę miałam całą wyciętą w marcu. Jak się czuję? No nie wiem, ale smutno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avalon76 strasznie długo czekałaś na wynik !!!!!!!!!!!! no ale jak już masz to teraz napisz skąd jesteś i gdzie będziesz dalej leczona - chodzi mi o jod ??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza jestem z Podkarpacia, oficjalnie wynik wybieram jutro i jutro idę do mojego endo. co dalej. Napiszę więcej w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza jestem z Podkarpacia, oficjalnie wynik wybieram jutro i jutro idę do mojego endo. co dalej. Napiszę więcej w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
Głupio mi się cieszyć z mojego wyniku histo w powyższej sytuacji avalon ale informuję, że moje histo po operacji było ok ;) teraz mam nadzieję, że wszystko będzie ok - pozdrawiam wszystkich (kwiotek mnie również operował Gawrykowski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Adam a ostatnio myslałam co u Ciebie , dobrze że ok:) u mnie tez:) napisz jaki hormon bierzesz i jaką dawkę bo ja eutyrox 112 za tydzień idę do endo do kontroli mam nadzieje że będzie to tylko rutynowa kontrola , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
ja eutyrox 75 robiłem badania po dwóch tygodniach od operacji i hormony były ok a tsh miałem 8 ale lekarz bowiedział że to za wcześnie wykonałem ww badania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
ja eutyrox 75 robiłem badania po dwóch tygodniach od operacji i hormony były ok a tsh miałem 8 ale lekarz bowiedział że to za wcześnie wykonałem ww badania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
ja eutyrox 75 robiłem badania po dwóch tygodniach od operacji i hormony były ok a tsh miałem 8 ale lekarz bowiedział że to za wcześnie wykonałem ww badania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza mialam znowu kontrole bo mialam juz ja umowiona pol roku temu wiec poszlam - myslalam ze endo nie zrobi markerow ale mowila ze sprawdzi znowu - wyniki wzorowe :) marker 0 hormony- idealne :) do tego usg moge miec juz co roku bo wyniki mam dobre endo nic mi nie mowiac (bo wie jaka jestem panikara) wpisala w karte (dla pani ktora pobiera krew) zeby pobrala tez krew na raka nadnercza !!!!!! wczoraj otwieram lisc z wynikami - a tam pisze ze chciala sie upewnic ze nie mam raka nadnercza (z powodu uczucia goraca i wysokiego cisnienia) no ale dzieki bogu wynik dobry :) co do soli to chyba nie moglabym nic jest zebym sa wyzycila ze swojego jadlospisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka;)
Witam wszystkich ;) Ojć porobiło się z tymi guzami - coraz więcej osób to dotyka ;/ Kwiatek ja miałam operacje w grudniu, a już w lutym 2 tygodnie opalałam się w Tajlandii - tam nie da uniknąć się słońca, ale codziennie rano przed wyjściem z domku Mąż (z wielką czułością i dbałością ;D) przyklejał mi plasterki na ranę - takie cieliste, fakt, ze po powrocie wyglądałam jak nie powiem co, ale pomogło - rana nie opalona ;) Kurczak co do alfadiolu - to zdecydowanie można brać większe dawki - w tym momencie biorę CALPEROS 1000 i ALFADIOL 1,75 mikrograma (łykam 1 tabl. - 1mikrogram + 3 tabl. x 0,25 mikrograma co razem daje 1,75 ;)) Taka troszkę kombinacja, mam nadzieję, że skutkuje - wyniki będę robić dopiero za tydzień... Sylwia to trzeba się zorientować w kosztach przesyłki - kupię Ci hurtowo te soki to będzie taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik odebrany i brzmi: rak pęcherzykowy minimalnie ok 1mm naciekający torebkę guza bez wnikania naczyń krwionośnych. pT2. Już zarejestrowałam się do Gliwic na 17 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia ja zdejmowalam to sama w domu - potem tylko zanioslam oddac do recepcji - powiedzieli ze na wynik czeka sie sporo czasu nawet do miesiaca monka dzieki hihi kupuje sobie dwa takie spore soki i starcza mi na tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avalon pamietaj wszystko bedzie dobrze :) ten rak jest najlepszym rakiem jaki tylko jest i lekarze mowia ze na niego sie nie umiera - trzymaj sie i mysle pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza No nie wiem co z tą moją tarczycą :/ Raz są te zmiany, innym razem tylko jedna.. Już nie wiem co o tym wszystkim myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka Dzieki, ze sie odezwalas w sprawie D3. Mam wlasnie jeszcze troche 1 mikrogramowe i teraz recepte wzielam na 0,25. Zaczelam sama brac 1,25 mikrograma ale jak mowisz ze lekarz Tobie przepisal wiecej to do szpitala tez wezme 1,75 mikrograma. Jak dlugo bierzesz taka dawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka ;)
Kurczak na początku brałam 1 mikrogram, pod koniec stycznia kazali mi brać 1,5 mikro (jednego dnia 1 tabl x 1mikrogr., drugiego 2x tabletka 1mikrogr. = 2mikrogr.m, i tak na przemian - co dawało średnio 1,5 mikr.) Później na początku marca pojechałam do lekarki, która stwierdziła "po co się tak bawić" i kazała mi brać raz dziennie 2mikrogramy (2 x tabletka 1mikrogr.) A pod koniec kwietnia jak pojechałam do mojego endo to właśnie kazał mi brać 1,75 mikrogr. dziennie, bo jak bym miała za wysoki poziom wapnia to też nie dobrze - no i tak sobie łykam łącznie 6 tabletek dziennie ;) Czyli w sumie 1,75 biorę od miesiąca i tak jak pisałam - za tydz. idę na wyniki i zobaczymy co za cuda mi tam powychodza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka13 Nie ma niestety. Może u mnie nie ma aż tak dużego pospiechu, bo tarczyca wycięta w całości i rak minimalnie inwazyjny. Zresztą kobieta w recepcji mówiła, że to i tak dobry termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avalon a myślisz, że ci jod podadzą? bo w sumie to do roku można podać, więc czas jest. chodziło mi o Twój stan ducha :) że się tak długo naczekasz. Może idź już teraz prywatnie do któregoś z tych lekarzy, tam przyjmujących, z wynikami, żeby wyjaśnił co i jak :) Sylwia skoro lubisz pić soki, to z aronii obniża ciśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wkleiło mi posta:/ Avalon czy jod będziesz miała podany? z tego co wiem to najlepiej do roku podać. chodzi mi, że długo naczekasz się na wizytę i o twój stan ducha :) Może idź na wizytę prywatną do któregoś z lekarzy tam pracujących, z wynikami aby się dowiedzieć co i jak :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka13 Myślę, że doczekam tego terminu, tym bardziej, że to ode mnie kawał drogi, a w lipcu mam wakacje więc spokojnie pojadę z mężem. Nie wiem czy dostanę jod- mój endo uważa, że raczej nie. Ale zobaczymy. Stresik oczywiście, że jest :(, teraz zastanawiam się,czy pisać testament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Nie żartuj z tym pisniem testamentu, mialas szczęście że zrobili ci od razu jedna operacją bo normalnie to często robia jeden płat a po 3 miesiacach druga operację drugiego plata i dopiero po miesiacu lub dwóch daja jod. Tak ze spokojnieczekaj i nic sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakas
Bo przy rakach pęcherzykowych biopsje sa dobre i nie widac czy to gruczolak czy rak , więc dobrze lekarz zrobil usuwajac od razu całą tarczycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
Tak bardzo dobrze, że usunął całą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avalon nie żartuj sobie; już pisałam wcześniej moja ciotka jest po r. pęcherzykowatym, już jakieś 13lat minęło i wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avalon bedzie dobrze zobaczysz :) rak brodawkowaty i pecherzykowaty to najlepsze rodzaje raka tarczycy - trzeba tylko przejsc leczenie i po sprawie :) eweliza co u Ciebie ? czemu sie nie odzywasz ?wszystko ok ? joker mam do Ciebie pytanie - czy jak bierzesz tab na nadcisnienie to normalne jest to ze czasami jest podwyrzszone ? czy juz zawsze musi byc w normie ? sorry ze dziwne pytanie ale wogole sie na tym nie znam - wczoraj mierzylam cisnienie 3 razy - no i dwa razy bylo idealne a trzecim podwyrzszone - no ale bylam troche wkurzona hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam79
Czasaki sylwia nadciśnienie sie samoistnie pojawia i tyle ;( u mnie pojawiło się po wypadku i nikt nie wie dlaczego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×