Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Madzia068
http://www.forum-onkologiczne.com.pl/forum/rak-brodawkowaty-tarczycy-vt255.htm?highlight=&sid=fd40040285a53c54b7c1fba30296f159#1483 to link do tego forum. czytajac to raczej ma sie wrazenie, ze dziewczyna nie klamie. Aska za kilka dni skoncze 24, wiec chyba jeszcze zaliczam sie do tych mlodych :) Z pewnoscia zamierzam pozyc jeszcze dlugo. Trzymam kciuki za Ciebie daj znac koniecznie, co mowi lekarz. WIecie, co myslalam, ze jak w biopsji wyjdzie guz pecherzykowy wtedy, jesli wyjdzie rak to tez pecherzykowy, a jednak wychodzi na to, ze taki wynik biopsji moze swiadczyc o roznych rodzajach raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia068 Przeczytalam tamto forum :) (widzialam je juz wczesniej kiedys) co prawda dziewczyna ma przerzuty ;/ ale lekarz powiedziala ze poprostu wiecej razy dostanie jod :) ( bo guzy sa o malej jodochwytności) aj dziewczyny dziewczyny czemu wy czytacie te rzeczy? tylko sobie dzien marnujecie ? dla mnie lekarz mowi ze bedzie ok to jestem pewna ze tak bedzie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej popieram słowa Sylwii, na jaką cholerę my to czytamy. Od informowania nas są lekarze i dziewczyny z forum co same przeszły to na własnej skórze. Ja obiecuję poprawę. A takie wpisy jak tej dziewczyny są nie poważne bo nawet słowo powinna napisać, że np nie będzie więcej pisać na forum bo nie chce albo coś. Najlepiej takie wpisy sobie olać i już. tak jak Sylwia mówiła nie wiemy kto to pisze ( siebie znamy hihi ). iza16 witaj wśród swoich i razem damy radę :-) madzia068 popraw się i obiecaj, że nie będziesz czytać więcej nic prócz naszego forum. I bądź dobrej myśli. Pamiętaj, że nie tylko Ty czekasz na wynik hist. tylko my też czekam z Tobą i wierzymy, że będzie dobrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
no pewnie ze jestes jeszcze młoda ja tez mam doierku22 lata nie całe ze tez musiało mnie dopasc te cholers... zastanawiam sie ile moze potrwac takie leczenie jodem jak jade napierwszo wizyte z tego co rozmawiałam dzisiaj z moja pania endo na pierwszym spotkaniu w wawie w instytucie wyznaczą mi termin tego badania scynografi to sie potym lezy w szpitalu tak bo podohą jod tak?kurcze martwie sie troszkie przez wekend byłam taka nie obecna moi znajomi w szkole sie pytali czemu jestem nie obecna ale nie moglam im pow ze mam raka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza Dokladnie tak jak mowisz dziewczyna byla dziwna napisala takie rzeczy i zniknela !! a przeciez jak pisze sie takie rzeczy to powazna osoba by tak nie zniknela ? czytacie te forum i pograzacie sie w niewiadomo co :) to znaczy ze wierzycie ludziom ktorych na oczy nie widzieliscie ? czy lekarzom ktorzy uratowali wam zycie i dbaja o to zeby wszystko bylo ok ? uwierzcie mi lekarze nie klamia moja lekarz powiedziala mi ze nigdy mnie nie oklamie :) i powiedziala ze tylko 2% osob na to umiera :) ze mam 0,5 % ze wogole na to umre !! i ze nawet za 30 lat rak nie musi mi wrucic :) (wiec te 10 lat to tez sciema bo tak sobie by mi lekarz tego nie mowila) :) :) madzia068 KONIEC Z CZYTANIEM TYCH BZDUR !!!! :) :) :) :) kochana nie marnuj sobie nerwow na cos co nawet nie jest prawda :) wiem ze ciezko jest nie zagladac na strony internetowe bo sama to zrobilam ale uwierz mi ze jak przestalam to wszystko czytac przestalam sie tak martwic :) i tak jak moja lekarz mi powiedziala ona jest od tego zeby mnie informowac o moim zdrowiu :) :) nie zagladaj nigdzie a zobaczyc ze bedzie lepiej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska Wiesz co ja tez nie powiedzilam nikomu ze znajomych ze mialam raka. i wiesz co wydaje mi sie ze tak jest lepiej :) nikt nic nie wie nie ma plotek i użalania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia068
Dobra, dobra Dziewuchy :D zaluje za grzechy i obiecuje poprawe :) Ja wiem, ze nie ma sensu w ogole tego czytac i sie nakrecac, ze ludzie mogla klamac, panikowac, opisywac bardzo rzadkie przypadki, no ale same wieceie, jak to jest. JUZ NIE BEDE :) Dzieki za wsparcie, naprawde strasznie duzo daje mi to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
pewnie że tak Madziu068 popieram twoje słowa forum duzo daje przez tak krotki czas mozna sie duzo dowiedziec i najwazniejsze jest wsparcie i co najwazniejsze nikomu o tym ze znajomych nie rozpowszechniac bo potem bendą sie nad nami uzalac co napewno niewiem jak inne osbki dołuje taka postawa trzeba byc twardym jak przez takie piekło przejdziemy to naprawde jestesmy silne kobitki wiadomo ze czasami ma sie gorszy dzien ale trzeba sobie radzic i najwazniejsze nie czytac tych artykółów ja tylko nie cierpliwie czekam do środy do pierwszej wizyty nie ukrywam ze mam stracha:(bo boje sie co mi lekarz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska bedzie dobrze :) piszesz ze jak przejdziecie przez to pieklo to bedzie juz dobrze :) pomysl ze niektorzy przechodza przez duzo gorsze pieklo (chemia i takie tam) ;/ wczoraj dowiedzialam sie ze chlopaka ciocia zmarla na raka :/ (jelita grubego) to byla dla rodziny wielkim szokiem bo nikt nie wiedzial ze ma raka :/ zemdlala w domu-zabrala ja karetka (nie wiedziala ze jest chora) w szpitalu lezala dwa tygodnie z czego tylko 2 dni byla przytomna. po tych dwoch tygodniach od wykrycia umarla :/ :/ to straszne!!! nie rozumiem dlaczego ludzie boja sie chodzic do lekarzy przeciez jak sie nie pojdzie choroba sama nie przejdzie :/ ona napewno miala objawy ale nie poszla tego sprawdzic i rak sie tak poprzerzucal ze juz nic nie dalo sie zrobic :/ a gdyby poszla wczesniej moglaby dzisiaj zyc :/ dlatego tez tak duzo ludzi umiera na rozne rodzaje raka bo boja sie isc do lekarza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej popieram sylwia, że ludzie boją sie chodzić do lekarza bo albo sa zbywani albo boją sie usłyszeć coś zlego. Pewnie uważja, że lepiej nie wiedzieć i siedzą i zamartwiają sie zamiast coś działać. Aska nie zamartwiaj sie na zapas, będzie dobrze. Myślę, że na tej pierwszej wizycie dowiesz się wszystkiego i wrócisz do domu. Poznasz plan działania lekarzy, co zamierzają dalej robic. I pamiętaj pytaj ich owszystko czego nie wiesz, są też po to by odpowiadać nam pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Czesc dziewczyny:) co to na forum tak posmutnialo??Szkoda...Mam nadzieje,ze juz lepiej i juz sie nie zamartwiacie. Jesli chodzi o czytanie artykulow na necie to juz nie czytam,bo wszedzie co innego pisze i czlowiek sam juz potem nie wie co jest prawda a co nie.Czekam na list,dzis w skrzynce pusto.Oby jak najszybciej te badania zrobili.A w mysleniu o guzie pomaga mi zapomniec zab,hi,hi.W Polsce dentysta mi zaplombowal "dziada",bylo ok.Od soboty wieczor sie odezwal.Spuchlam i jade na antybiotykach.Nie jest zle,przynajmniej na zab moge sie teraz uzalac:) Zycze Wam wiecej wiary w to,ze bedzie dobrze.Najgorsze za Wami,ten niepokoj i diagnoza,no i operacja.Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzica cos chyba sezon na choroby :-) Przykro mi, że tak Cie rozlożylo. Wiem, że ból zeba to jeden z tych gorszych bóli. Mój mąż zawsze idzie do dentysty jak go boli bo wcześniej to się boi dentysty i widzę jak się męczy. Ale masz racje, że jak nas zaczyna boleć cos innego to zapominamy o tym co bolało wcześniej. mnie boli noga. jakis czas temu bolały mnie korzonki. Przeszło samo. teraz od kilku dni czulam jak się schylam ze cos mnie ciągnie w lewej nodze tak jakby ścięgno i szło to od pleców. nawet nie potrafię tego opisac, a dzisiaj zaczeła mnie bolec jeszcze łydka do tego. ta sama noga hihi. zaczełam się zastanawiac czy moze czegos mi nie brakuje ( witamin, albo cos innego ), sama nie wiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza wiesz co ja mialam cos podobnego co Ty. najpierw bolala mnie noga potem druga- rece i juz wszystko :/ taki bol nie do opisania bylam z tym u lekarza bo oczywiscie myslalam ze to rak hihi. bol jest taki ze wydawalo mi sie ze to kosci a potem myslalam ze to moze jednak miesnie. okazalo sie ze to koscie niedobor witaminy D. kiedys jak bylam na innych forach spotkalam sie z przypadkami ze po operacji witamina D byla za niska. moze Ty tez to masz no ale ja lekarzem nie jestem wiec tylko moge przypuszczac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia068
Eweliza, mysle, ze Sylwia ma racje i moze to byc od tej witaminy D. Ja biore wapno razem z witamina D3, tak wlasnie kazala mi moja endo. A jak u Ciebie z tymi ,,witaminkami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
Witam wszystkich:) tak sobie poczytałam na takiej stronce echirurgia i wyczytałam cos nie pokojacego ze jakie sa rokowania u młodych osob wyczytałm ze bardzo często i jest 80% ze przezycie to przez5lat tylko niewiem czy to jakies wymysły ludzi ktorzy sami nie wiedzo co piszo to jak dobrze zrozumiał ze jezeli wylecze sie ztego raka to moze pojawic sie nastempne rokowanie?no teraz to coraz bardziej sie boje tej wizyty a mam pyatnie jezeli bende miała porzezuty do wezłów chłonnych co nie ukrywam ze od jakiegos czasu mam powiększone to czy bende musiała znowu przezyc koloejna operacje prosze napiszcie mi cos otym jak wiecie Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska nie czytaj tych artykułów. pisałyśmy o nich, że nic nie dają a tylko stresują. Te statystyki to bzdura i tego się trzymaj. Jeśli chodzi o węzły to faktycznie jeśli będą zajęte przez rak to będą musieli je usunąć, ale narazie nie panikuj Dziewczyny ja już nic nie biorę, chodzi mi o wapno, magnez i te inne leki co dostaje się po operacji. Wszystko i się unormowało i lekarz kazała mi odstawić i sporo czasu było dobrze. Jeśli chodzi o ten ból faktycznie nie mogę określić go ani nazwać.no i raz boli mnie łydka a raz udo. A jak wstaję po nocy to wszystko jest dobrze, dopiero jak pochodzę to zaczyna lekko rypać bo nie jest to silny ból, ale go czuję. Sylwia a Ty po ilu dniach brania witamin poczułaś różnicę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Asia,nic nie czytaj!A tak na chlopski rozum,kazdy rak wczesnie wykryty jest uleczalny.A Ty bedziesz pod kontrola lekarzy do konca zycia,wiec nawet jak cos by bylo nie tak to nie ma co sie bac.Bedziesz zdrowa!Dopoki chodzisz do lekarza,robisz badania kontrolne to wszystko jest ok.Kazda zmiane,nawet najmniejsza wykryja na czas,wiec nie ma co o tym myslec. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
eweliza a moze to po prostu od kregoslupa?Moja kolezanka tez narzeka na bol nogi,moja mama tez a ma tak jak Ty prace siedziaca.Pewnie to nic powaznego,musisz sie wybrac do lekarza bo po co sie meczyc.Bo chyba siedzisz przy tych obliczeniach?Mam nadzieje,ze nic nie pomylilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
o kurczaki a myslałam ze jak bendo przezuty na wezły to jodem tez sie leczy no teraz to sie zamartwiłam naprawde dziewuchy to jest chyba nie grozna opercja tylko ze kolejne blizny nawet nieche otym myssle tylko modlic się do Boga zeby było wszystko wporzadu jutro pierwsz wizyta boje sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia nic nie pomyliłaś. Siedze przy papierzyskach i tylko wpatruję się w monitor hihi. Aska jutro wszystko się wyjaśni, więc nie ma sensu się wcześniej narecać. Dodatkowe nerwy nie wskazane . Jutro wszystko będziesz wiedzieć. Trzymam kciuki oby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja 85
hej laski weszłam na chwilkę i zmykam do lóżka bo jestem, chora z tego co piszecie został mi rok zycia hehe, zajebiscie to chyba rzuce prace i bede wydawała kase na prawo i lewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Nastazja,wspolczuje,nic przyjemnego chorowac:(Wracaj jak najszybciej do zdrowia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
a mam pytanko jeszcze do was czy na wyniku zbadania hisopatologicznego mozna odczytac gdzies czy to rak złosliwy?w rozpoznaniu klinicznym mam napisane guz fulikularny płata prawego czy to juz jest diagnoza ze rak złosliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia25
ja mam złosliwego okropnie sie czuje. dziewczyny to jest okropne .co ja czuje .widze ze mialyscie guzy po 3 cm jaa mialam 9cm dlatego wy pewnie dobrze sie czujecie. dawke jodu dostalam 120 promienotworczego po roku od wyciecia tarczycy zasanawia mnie fakt ze wy dobrze sie czujecie a ja nie ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazja85
aniusia znam osobiscie ludzi którzy mieli wieksze guzy i mieli np po 3-4 guzy lekarze sie dziwili gdzie one w tej szyi sie zmiesciły i te osoby sa wyleczone i czuja sie swietnie, moim zdaniem masz zle dopasowany hormon musisz pogadac z endo o zmianie leku lub dawki sprawdz tsh jakie masz powinnas miec po wycieci całej tarczycy 0,2-0,3 aska w histopatoligii opisuja budowe całego guza i czy to rak wiec jesli nie ma tam nazwy carcinoma to nie masz złosliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
nastazja mam napisane tak: Follicular carcinoma,invasive type to chyba rak złosliwy tak?to czyli ze mam jakies przezuty wynika z tego tak?powinnam sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia25
sluchajcie jak ja bym wam napisala ile lekow milalm to byscie nie uwierzyli to jest na fakcie ja bardzo zle sie czuje stosowalam eutyhyrox 150 ,letrox i eltroxil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia25
jak sie czujecie jakie macie objawy jaka dawke przyjmujecie leku?? ile dostaliscie jodu promienitworczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
jeszcze mam pytanie czy ktos z was dziewuchy miał raka złosliwego i juz jest po wyleczeniu jodem i dobrze sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×