Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Sylwia Tosia da radę - zobaczysz!!!!!!!!!!!!!:-) trzymam za nią kciuki, a zresztą musi się pozbierać bo Gizmo bedzie wściekły hehe kwiatek Moja babcia a nawet jeszcze mama tak uważają że zwierzęta powinno się karmić resztkami:-( Ogólnie moja mama nie przepada za zwierzakami, uważa że pies powinien być w budzie na podwórku a kot na łące łapać myszy hehe, a ja w domu mam zwierzynieć i jak jest u mnie to mija zwierzaki bokiem :-) ja dzisiaj też się opaliłam i to zdrowo!!!!!!!!!!! wszystko spalone- plecy, ramiona, nogi - nawet kurde nie wiem kiedy hehe :-) madzica a jaku Ciebie pogoda????????????? u nas słonko i burze i tak wkoło :-) iwa38 co dokładnie byś chciała wiedzięc na temat rdzeniastego ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Eweliza Moja babcia już niestety nie zyje :(ale jakby sie dowiedziała że ja dałam psa wysterylizować i to jeszcze za 250zł to chyba by mnie wydziedziczyła hi,hi no cóż świat sie zmienia kiedyś to pies był do pilnowania domu a kot od łapania myszy a dzisiaj leża na wersalkach:) a odnośnie mojego psa to zmian w zachowaniu nie widać i gdyby nie miał szwów to tak jak Sylwia podejrzewałabym że weterynarz nas oszukał hihi mam jednak nadzieje że ta zmiana nadejdzie...... My juz coraz mniej piszemy o tarczycy a coraz wiecej o życiu ogólnie :) ale myslę że czasami trzeba zapomnieć o chorobach POZDRAWIAM WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa 38 ja nie mialam raka rdzeniastego ale znam dwie osoby po nim - chlopaka i dziewczyne z kolega rozmawiam dosyc czesto :) ma on tez swoj blog http://rakrdzeniasty.blog.onet.pl/ mam tez jego e-mail :) jesli chcesz to napisz do niego :) napewno sie nie obrazi bo juz dawalam jego e-mail paru osobom :) rrt@poczta.onet.pl napisz do niego napewno Ci pomoze :) kwiatek napewno zobaczysz zmiane - ale nie tak szybko :) co do zdrowia to ja caly dzien przesiedzialam na pogotowiu :/ moj tato zadzwonil z samego rana ze upadl jak wychodzil z pod prysznica i ze nie moze oddychac ! ja ordazu w ryk i pojechalam do niego cala sie trzeslam ze na nogach nie moglam az stac ! razem z narzeczonym zabralismy go na pogotowie - tato ma zlamane 4 zebra :/ podejrzewali uszkodzenie pluc ale dzieki bogu z nimi wszystko ok - problem z oddychaniem ma przez te polamane zebra - cholera jak nie jedno to drugie nigdy mie mam spokoju :/ co do zwierzakow - to niektore teraz maja lepiej niz ludzie co do babc to moja ma 82 latka i chodzi jak maszyna :) codziennie cwiczy sobie w domku (ma cwiczenia specjalnie dla niej) mam nadzieje ze ja bede miala tyle sily co ona w jej wieku :) ona chodzi roznosi wiorki na okolo domu - sadzi sobie rzeczy w ogrodku - normalnie to nie raz ja podziwiam za ta jej sile :) babcia ma silny organizm - kiedys miala wypadek samochodowy gdzie 3 osoby zginely i tylko ona przezyla co do tosi to jest calkiem niezle :) strasznie sie ciesze ze juz jej lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sa wszyscy ? :) u mnie tosia dochodzi do siebie juz nawet chodzi sobie powoli po domku :) wczoraj dzwonilam do weterynarza i tam mnie skurzyl ze wydarlam sie na niego i sie rozlonczylam - bylam z tosia na pogotowiu a wynikow niby jeszcze nie ma !!! przeciez do cholery to jest pogotowie i co czlowiek jak przyjdzie z umierajacym zwierzeciem to ma czekac 4 dni na wynik ! BRAK SLOW POPROSTU ! mowili ze zadzwonia dzisiaj z rana i znowu nie zadzwonili -normalnie jestem wsciekla ! przeciez zadarmo tego nie zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Sylwia A wiec nie tylko w Polsce tak to wygląda, wiesz wszyscy są dobrzy do momentu aż zapłacisz a potem to nas mają gdzieś....:( ale dobrze że z Tosią lepiej, może to po prostu był jakiś koci wirus ale to dopiero pokażą wyniki.....na które tak czekasz..... U nas już po upałach jakies 25st a woda w basenie jeszcze trzyma 26 hihi Madzia co tam u Ciebie ? ach chyba masz gosci? Eweliza trzeba się jeszcze wymoczyć bo od czwartku ochłodzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mróweczka122334
witam, czy ktoś może mi rozszyfrować wynik biobsji?: nodulus colloides cysticus glanduale thryeoideae (mat. 15 i 15 I) dzieki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mróweczka122334 sa to wole tarczycy - czyli guzy lagodne (lub guz) teraz musisz sie udac do swojego endo - zeby podja decyzje co dalej - czasami jesli wole rosna lub sa duze sa usowane operacyjnie - albo moze byc tak ze poprostu lekarz bedzie kazal przychodzic na kontrole zeby patrzec czy wole sie nie powiekszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj się sporo moczyłam :-) ogólnie mam stresa bo jutro dzień wynikow ( rano biopsja piersi, potem usg szyji i wizyta u mojej dr ) zaczynam się troche denerwowac. Sylwia super ,że tosia wraca do zdrowia :-) jeszcze ze dwa dni i będzie szaleć po domku :-) kwiatek ja to chyba tych upałów to już mam dość wiec z ochłodzenia się cieszę :-) wkońcu popracujęe w ogródku bo wszystko zarosło bo tylko w basenie siedziałąm hehe madzica co u ciebie i kochana kiedy ty masz kontrol ( miiało być za pół roku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej dziewczyny:) Nie mam jeszcze gosci,ale caly czas cos do roboty,maly remoncik i czasem juz mi sie nie chce nic wieczorem... a goscie w sobote:):)na tydzien:) Ale wszystko ok u mnie,pogoda dosyc ladna,cieplo-25st,tu taka temperatura jest w sam raz,jak jest kolo 30st to wszyscy klimatyzatory kupuja;) Sylwia Mysle,ze Tosia bedzie zdrowa jak ryba:) Eweliza Kontrol mialam miec teraz w czerwcu,ale akurat sie rozchorowalam i przesuneli mi na wrzesien,bo teraz wakacje:)Zreszta jak dzwonilam to lekarz powiedzial,ze spokojnie po wakacjach ten kontrol moze byc.Wiec dopiero mnie czeka wizyta;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza bede trzymala za Ciebie kciuki :) chociaz i tak jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze i wszystkie wyniki beda super :) :) daj znac jak bedziesz juz spowrotem :) czemu nasz usg szyji ? niedawno mialas jod i wyniki masz ok ? :) to jakas wizyta kontrolna ? ja tez w tym miesiacu ide na kontrole ale jak narazie sie nie boje madzia fajnie ze masz gosci za tydzien :) ja uwielbiam jak przyjerzdza do mnie siostra z chlopakiem z polski :) tylko potem plakac sie chce jak odjerzdza (bo wiem ze nie bede jej sporo widziala) na ile przyjerzdzaja do Ciebie goscie ? :) moja siostra wybiera sie do mnie za rok bo teraz 5 dni temu wrocila na stale do polski po 6 latach pobytu w irlandi :) kwiatek tak jak mowisz lekarze sie podlizuja do czasu zaplaty :/ mam zamiar jechac do weterynarza i powiedziec ze chce wzrotu pieniedzy bo bylam u nich w piatek a wynikow do dzisiaj nie ma :/ bylam na pogotowiu gdzie mowili ze wyniki beda najdluzej za 48 godzin - wiesz co najnardziej wkurzylam sie bo tutaj weterynarz jest BARDZOOOOO drogi i jerzdze do niego jak juz naprawde musze - najwazniejsze ze moja kicia czuje sie duzo lepiej :) OBY kochana myslalam dzisiaj o Tobie -czemu sie nie odzywasz ? co tam u Ciebie ? jak tam wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa38
witam. sylwia25 dziekuje za adres:) eweliza chciałabym wiedziec jak najwięcej na ten temat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa nie ma sprawy :) ten chlopak ktorego e-mail Ci dalam zachorowal w 2009 roku wiec napewno bardzo duzo wie o tej chorobie szczegolne bo prowadzi blog - on bardzo rzadko na nim cos pisze ale jak cos sie dzieje nowego to zawsze wstawia tam informacje na ten temat nie martw sie bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze na e-mail napewno Ci odpisze- kidys pytalam czy moge podac kolezance jego e-mail (innej) to sie smial powiedzial ze jego e-mail jest na blogu wiec i tak ludzie go widza i nie musze pytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że będą dobre wiadomości hehe biopsja guza piersi - zmiana łagodna usg szyji - rewelacyjne pani dr śmiała się że jestem zdrowa jak dąb hehe jestem padnięta ale szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza SUPER !!! wiedzialam ze bedzie dobrze :) mozesz mi napisac czemu mialas usg szyji ? niedawno mialas jod to z tego co sie domyslam to byla zwykla wizyka kontrolna ? ciesze sie ze wszystko jest ok :) dzisiaj wkoncu dostalam wynik Tosi :) wszystko jest ok :) byla to jakas infekcja (w organizmie) juz sie nie dopytywalam jaka i dlaczego bo i tak bylam na nich mocno wkur....lekarz tylko zapytala jak sie tosa czuje i ze to co podali w kroplowce wystarczy zeby jej organizm sobie z tym poradzil - co za ludzie !!!! czekac na wynik 4 dni - jak specjalnie pojechalam do innego weta na pogotowie zeby szybciej wiedziec co i jak (nigdy tam nie bylam i nie mam zamiaru jechac tam jeszcze raz) co do tosi to juz szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza widze ze Twoje piersi maja tendencje to wkolniakow (czy jak to sie pisze) czy przez to czesciej musisz chodzic do lekarza ? znam kobitke ktora tak jak Ty ma tendencje to tego i lekarz jej powiedziala ze taka jest poprostu uroda jej piersi hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Sylwia i Eweliza Same dobre wiesci dzisiaj,super!!!!ciesze sie bardzo:)Oby tak dalej!!! Jutro wybieramy sie do zoo,mam nadzieje,ze bedzie fajnie.Zrobie jakies zdjecia to Wam podesle na maila,lub na FB wrzuce.Poza tym nic sie ciekawego nie dzieje.Dzis grill,sasiad zaproszony.Zrobilam szaszlyki,ale wcinal;)Oni tu takich rzeczy nie znaja:) No i musze sie pochwalic,ze moj synek lapie norweski,ze szok!!!Ucze go jakis 2 tydzien,wszystko pamieta:)Jak tak dalej pojdzie to juz nie mam obaw,ze sobie nie poradzi... A dzis na onecie byl artukul o najczesciej odwiedzanych miejscach w Polsce i Ustron z Wisla(slask cieszynski)zajal 2 miejsce:)Ucieszylam sie:) Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia co do piersi to raz w roku robię usg by miec pod kontrolą moje włókniaki. Ostatnie usg robiłam na koniec maja i wyskoczył mi nowy włókniak i to spory i dlatego musiałam skontrolować ( biopsja ) a racezj potwierdzić że to włókniak. To samo ja słyszałam że taka moja uroda że włókniaki mnie lubią a raczej moje piersi. Przyznam że mam dość tych ciągłych badań i coraz częściej myślę by się tego pozbyć, ale moja dr mówi by nie ruszać tylko kontrolowac :-) usg szyji robiłam bo po operacjji jeszcze nie robiłam. moja dr powiedziała bym zrobiła jak wyjdę po kontroli. Chciała miec pewność, że wszystko jest dobrze pogojone, pozrastane i czy węzły są wporzątku. Itak jest. Dzisiaj jak ze wszystkimi wynikami zaszłam do dr to cieszyła się jak małe dziecko z moich wyników, i śmiała się że jest dumna z siebie i ze mnie że tak ekstra wszystko wyszło :-) powiedziała że lepszych wyników nie można sobie wymażyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzica hehe z tym sąsiadem to super. Aż miło sie na takiego gościa patrzy jak smakuje mu jedzonko. Co do Mateuszka to jestem pewna, że sobie poradzi i to znakomicie. Dzieciaaczki szybko łapią jeżyk obcy i potem nie mają problemów w szkole czy w przedszkolu. Kurde zobaczysz jak wszystko się zmieni jak synuś bedzie chodził do przedszkola, jest tyle wolnego czasu, że ja to nie wiedziałam co mam robić hehe. Ale najważniejsze by on chciał chodzic i dobrze się czuł wśród nowych kolegów i koleżanek :-) ps. jeszcze nie byłam w twoich stronach, ale kiedys się wybiore:-) magdana dzisiaj dr kubicki mnie zaszczycił swoim zajebistym poczuciem humoru hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
do eweliza:) A co takiego miłego powiedział tym razem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdana Gdy pytałam jak ten guz wygląda to powiedział " kochana gdyby ten guz, tej wielkości był złośliwy to leżałabyś na powązkach a nie u mnie na stole " hehehe i faktycznie - zmiana łagodna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza boze naprawde tak powiedzial !! ja bym cos mu odpowiedziala !!!! hamowi bez kultury !!! napweno zapytalabym co mowi kobietom ktore maja guzy zlosliwe ! nie wiem- przyjemnosc mu to sprawia ? bo to juz nie pierwszy raz tak cos skomentowal TAKI CZLOWIEK NIE POWINNIEN BYC LEKARZEM ! strasznie mnie tacy lekarze wkurzaja u mnie dalej upal !!! moge wkoncu powiedziec ze kaszlam moze z 5 razy na dzien hihi :) (wczesniej moze z 1000 :/) wiecie co mi pokoglo - poszlam do polskiego sklepu i kobieta powiedziala mi zebym kupila AMOL :) i plukala sobie nim gardlo pare razy na dzien i raz na dzien pila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam ze moj kolega po raku rdzeniastym tarczycy wczoraj zostal tata :) :) iwa to ten chlopak do ktorego dalam Ci e-mail :) ach jaka super wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
Eweliza mnie Kubicki powiedział dokładnie to samo co Tobie. Ze gdyby mój guz był rakiem to leżałabym na powązkach a nie u niego i tez był niezłośliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr kubicki jest wyjątkowym fachowcem w tym co robi i przyznam Ci, że bałam się o wynik i gdy spytałam co to i usłyszałam taki tekst to przyznam że się ucieszyłam i spokojniej czekałam na wyniki. Jeśli chodzi o raka to też on mi go znalazł i jak wtedy pytałam o wynik to powiedział spokojnym i stanowczym głosem że muszępoczekać na wynik i odraz dał mi namiary na moją dr co mnie operowała :-) Może faktycznie ma dziwne poczucie humoru ale wiem jedno, że jak bede musiała kiedys robić sobie znowu biopsję to pujde do niego :D Sylwia dobrze ze już u ciebie lepiej z tym kaszlem :D O amolu słyszałam, nawet kiedys kupiłam ale nigdy nie używałam do takich spraw tylko raczej coś nim smarowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się podzielę tym co powiedział mój lekarz wczoraj: "gdyby wszystkie guzy były rakiem to by było nudno" :) chyba czas spisywać złote myśli naszych lekarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewula78 wychodzi na to że twój lekarz też ma dziwne poczucie humoru hehe. Przyznam, że mnie to nawet śmieszy choć dla wielu osób takie żarty są obrazą i lekceważeniem. Tak jak pisałam ja się ucieszyłam jak mi wyjechał z takim tekstem bo wtedy wiedziałam że wynik bedzie ok. A co u Ciebie słychać, denerwujes się prze operacją czy jeszcze dzielnie się trzymasz???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewula78 widze ze Twoj lekarz tez jakis zakrecony eweliza wiesz mnie by to nie obrazilo jakbym miala guza lagodnego i lekarz wyskoczyl z takim tekstem :) pewnie bym sie ucieszyla tak jak Ty :) ale pomysl ze jak magdana byla u niego to on mowil ze jakby guz byl zlosliwy to lerzala by na..... a to co do niej mowil tyczylo sie nas- bo przeciez my mialysmy guza zlosliwego ! wiem co my tu jeszcze robimy ? i wlasnie takie cos mnie wkurza bo ten lekarz nie mysli ze moze ta osoba wyjdzie z jego gabinetu i powtorzy te slowa osobie ktora miala guza zlosliwego :/ niektorzych takie slowa moga zalamac - ja zebym uslyszala cos takiego na poczatku choroby - chyba bym sie poryczala :/ teraz to mnie takie cos tylko wkurza :/ a co tam u reszty ? :) u mnie cholera takie upaly ze sie wytrzymac nie da :/ a na dodatek te cholerne komary przenosza jakols chorobe od ktorej mozna umrzec :/ juz jedna osoba zachorowala - i wez tu wyjdz z domu - w tamtym roku mojej cioci- kolegi z pracy corka na to umarla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej dziewczyny:) Co u Was nowego? Nie mialam sil wczoraj juz pisac,nogi mi do tylka wchodzily!!!To zoo jest tak wielkie,ze nie da sie tego calego przejsc.Mysmy nie przeszli,pewnie trzeba na to caly dzien,bo tam jest wesole miasteczko,jakis park dla dzieci(linowy) i mase,mase innych rzeczy.A ludzi bylo conajmniej 5 tysiecy:) Zdjec zrobilam duzo,wczoraj jescze wybieralam najlepsze.Musze wyslac Wam na maila,ale spakuje to,bo inaczej dluuugo bedzie szlo.Moze zrobie tez album na Facebook,ale jeszcze sie zastanawiam... Sylwia Nie zartuj z tymi komarami!!!Jestem przerazona!Nie cierpie komarow i innych stworzen,ktore gryza,ale jakby mialy jeszcze przenosic jakies grozne choroby to juz w ogole sobie tego nie wyobrazam!A wiedza,co to za choroba? Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×