Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość kwiatek 102
Eweliza Ja też cały czas myslę o Sylwii jak mogła o nas zapomnieć my tu jak na iglach !!!!! mam nadzieje ze to tylko przeziebienie ale niech się w końcu odezwie SYLWIA !!!!!! Co do książki to sie okaże mam nadzieje że będzie dobra na wakacje , napiszę jak przeczytam ,lubie takie tematy interesuje mnie też psychologia a nawet parapsychologia , i takie rózne tam kiedys czytałam życie po życiu też mi utkwiła w pamięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Eweliza zaczynam przypuszczać że ten pomysł z krzyżówkami dla Sylwi nie był dobry hi hi teraz zamiast napisac do nas to pewno te holerne krzyżówki rozwiazuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie Was przepraszam ze nie pisalam. wyszlo troche inaczej niz mialo bo wczoraj jak juz wybieralam sie na pogotowie zadzwonila do mnie polka ktora pracuje w szpitalu i powiedziala ze wcisnela mnie do lekarza na dzisiaj (czwartek) wiec dzisiaj pomaszerowalam do lekarza i powiem Wam ze nawet zabardzo niczego sie nie dowiedzialam :( zapewniaja mnie ze guz to nie rak ale skad sie wziol tez nie moga wytlumaczyc :/wygladalo to dla nich jak tluszczak lub cos co moze wyjsc w czasie okresu - tylko ze u mnie skonczyl sie on w niedziele :/ nawet usg nie zrobili :/ powiedzieli ze mam poczekac tydzien i jak cos wysla mnie do specjalisty na usg - lekarz powiedziala ze moze sie zalozyc ze to nie rak - ale nie jest w stanie powiedziec co to co do kaszlania przesluchali mi pluca i powiedzieli ze nie ma w nich rzadnych szmerow i sa czyste - kaszel zwalaja na alergie dostalam recepte na inchalator i leki na alergie no wiec musze czekac tydzien i jak guz dalej tam bedzie ide na usg do specjalisty lekarz powiedziala jeszcze ze guzek jest czescia mojej piersi wiec moze to byc cos z nia zwiazanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do krzyrzowek to nie lubie ich hehe za to moja mama jest uzalerzniona i rozwiazuje je codziennie :) mysle ze kazdy konkurs z krzyzowkami by wygrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Sylwia Wszystko bedzie ok,to pewnie jakas blacha sprawa,zobaczysz!!!Pewnie to wezel powiekszony.Nic sie nie martw!!!Dobrze,ze poszlas do lekarza.Mam nadzieje,ze Cie to troche uspokoilo... Eweliza U mnie ok,Mateusz od wczoraj nie ma goraczki w ogole,ale wiem,ze ten wirus jest podstepny i wraca:(Moglby sobie dac juz spokoj i wyniesc sie na dobre!!! Moj brat i bratowka,no i przekochany bratanek juz jutro rano leca do domu:(:(Przepraszam,to juz dzis,bo jest po 24:(Bedzie smutno,i to BARDZO!!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie,buzki,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia lekarz powiedziala ze to na 100% nie wezel - ale to dobrze bo na wezlach sa przerzuty - powiedziala tez ze wogole ani troche nie wyglada to jak rak - ale jak za tydzien nie zniknie to na usg i sie dowiem co to dokladnie jest dobrze ze Twoj Mateuszek juz ok szkoda ze rodzinka juz wraca - wiem jak sie czujesz - u mnie jak jest siostra i potem wraca do polski to az plakac mi sie chce co do guzka to masz racje lekarz mnie uspokoila i powiedziala ze wszystko bedzie dobrze i zebym sie tym nie przejmowala narazie - mowi zebym poczekala z tydzien i powinno to zniknac - no wiem czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia lekarz powiedziala ze to na 100% nie wezel - ale to dobrze bo na wezlach sa przerzuty - powiedziala tez ze wogole ani troche nie wyglada to jak rak - ale jak za tydzien nie zniknie to na usg i sie dowiem co to dokladnie jest dobrze ze Twoj Mateuszek juz ok szkoda ze rodzinka juz wraca - wiem jak sie czujesz - u mnie jak jest siostra i potem wraca do polski to az plakac mi sie chce co do guzka to masz racje lekarz mnie uspokoila i powiedziala ze wszystko bedzie dobrze i zebym sie tym nie przejmowala narazie - mowi zebym poczekala z tydzien i powinno to zniknac - no wiem czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy pani doktor w nerwach by czekała tydzień...... jakby to ją dotyczyło.... w tym samym dniu nie mogła zrobić USG ... to po prostu skandal ......czekanie jest najgorsze co może być...... wszędzie oszczędzają.. dobrze że chociaż masz czyste płuca...... buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie to samo!!!!!! jak zwykle słóżba zdrowia oszczędna do bólu i pełna nadzieji, ze samo przejdzie bo samo przyszło. Popieram iren - ciekawe czy jak coś wyskoczy jakiemus lekarzowi to czekaja, że przejdzie samo czy odrazu robią potrzebne badania?!!!!!!! Wkurza mnie takie postepowanie. Człowiek pracuje , płaci składki a tu nie ma na leczenie :-( Sylwuś mam nadzieję, ze spokojnie wytrzymasz ten tydzień no i może faktycznie ten guz się wchłonie. Współczuje ci czekac ten tydzień ale wiem że dasz radę- może jesteś panikara ale napewno silna z ciebie babka i dasz radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza ach szkoda gadac - teraz siedze i sie zastanawiam co to takiego :/ no ale lekarz mowi ze to nie rak wiec tego sie trzymam dlatego wlasnie nie chcialam isc do tych nienormalnych lekarzy - wiedzialam ze niczego sie nie dowiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza tydzien to ja mam siedziec i czekac az zniknie hehe a potem niewiem ile bede czekala w kolejce do specjalisty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki zapomnialam powiedziec ze lekarz powiedziala ze to nie wezel - wiec rzadny przerzut - a rak pachy to napewno nie jest eweliza powiem Ci ze o dziwo sie nie martwie :) tyle juz przeszlam ze nic mnie juz nie dziwi :/ od operacji ciagle sie mnie cos czepia (bol kosci, kregoslupa, zle dobrane hormony, 6 tyg bol glowy, teraz ta gula) normalnie szkoda gadac czasami czuje sie jak stara babcia :/ co do usg sala lekarz powiedziala ze mysli ze to jest nic i ze nie beda robic usg bo one kosztuje 500 dolarow ! i po co wydawac kase jak to nic takiego - powiedziala mi to w twarz !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia myslałam, że u was leczenie i podejście do pacjenta jest inne, ale bardzo się myliłam. Kurde wszedzie to samo. najpierw cie olewają a potem mówią czemu tak późno. najlepiej jak by człowiek za wszystko płacił z własnej kasy i jeszcze składki dodatkowo odprowadzał:-) Mam nadzieję, ze Ci się wchłonie i będziesz miała z grzywki tych wszystkich lekarzy :-) a tak wogóle to widzisz jakąś różnice??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza powiem Ci ze tylko lekarz ogolny olewa sobie tutaj wszystko - czasami wydaje mi sie ze ja moglabym byc tutaj lekarzem ogolnym - mowilabym wszystkim ze nie wiem co im jest i wysylalabym ich do specjalistow :) kiedys lekarz ogolny nie umial wyleczyc mi zapalenia ucha haha inni lekarze zawsze traktowali mnie super - a od lekarza ogolnego staram sie trzymac zdaleka bo jeszcze nigdy mi tam nie pomogli :/ dodam ze zapalenie ucha wyleczyla mi moja endo ! pytasz czy widze poprawe - dzisiaj tego nie dotykalam (boje sie dotykac - pozatym boli mnie jak dotykam- nie guz ale skura od dotykania jest spuchnieta) wczoraj bylo takie same jak wczesniej :/ ale wiem ze to dalej tam jest bo jak ruszam reka czuje ze to mnie tam uwiera- jak spie nie moge zabardzo lezec na tym boku :/ tak sie zastanawiam co to moze byc :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze jak bylam u lekarza byla tam studentka - ktora nie umiala wyczuc 4 cm guzka !!!! dotykala mnie i pytala '' czy to to'' ? a ja do niej a skad ja mam wiedziec co ty tam dotykasz i czy to to hahaha patrzyla na mnie jak na wariatke - a co to moja wina ze jest nienormalna i ze guza wyczuc nie umie - i jeszcz pyta mnie czy to to hahaahah jak ja nie wiedzialam co ona tam czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj lekarz ogolny to jakis zart a nie lekarz !!!! specjalisci nie powiem sa bardzo dobrzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lekarza rodzinnego mam super ...... ale ona nie na wszystkie badania może dać zlecenie ..... więc trzeba iść do specjalisty a tu oczekiwanie........ i tu występuje problem ...... bo by wszystko przebiegało szybciej ...ale w ten sposób oszczędzają.... a jak chcesz szybko to płać prywatnie,,,, Jestem dzisiaj zła .....wściekła ...niestety odeszła znajoma 35 lat miała raka jajnika od operacji upłynęło tylko 9 tygodni..... i po niej..i jak tu normalnie funkcjonować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi przykro :( boze tak mlodzi ludzie umieraja na to cholerstro i wes tu sie nie martw :( zycie jest do dupy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
sylwia 25 wiesz co przypomnij sobie czy w krotkim czasie nie golilas sie pod pachami bo jak tak to najprawdopodobnie doszlo do zapalenia wdala sie infekcja a to bardzo czesto sie zdarza wystarczy lekko skaleczona skora od maszynki do golenia wiem ze to prywatna sprawa jak kto i kiedy sie goli ale moja znajoma tak miala ogolila sie skaleczyla sie i odrazu wezel miala powiekszony dostala antybiotyk i wszystko bylo juz w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia 73 wiesz co Ci powiem ze ostatnio przez pare dni strasznie mnie pieklo pod pachami (pod dwiema) myslalam ze to od dyzedorantu - maszynke mam nowa wiec nie wiem czy to od niej :/ lekarz powiedziala ze to napewno nie wezel wiec nie wiem co to moze byc - mam nadzieje ze samo przejdzie za pare dni poczekam pare dni i mam nadzieje ze samo przejdzie - bo nie mam ochoty latac po lekarzach i tylko sie denerwowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
sylwia 25 wiem ze maszynke masz nowa ale chodzi o to ze moze ta maszynka skaleczyla CI MIEJSCE POD PACHAMI A TAM JAK WIESZ JEST BARDZO DELIKATNA SKORA MOGLAS NAWET O TYM NIE WIEDZIEC I WDALA SIE INFEKCJA UWIERZ MI WYSTARCZY ZE DOTKNELAS TO REKOMA I JUZ BOLI PUCHNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za informacje mam nadzieje ze to tylko to :) powiem Ci ze jak kupilam nowa maszynke to pare razy sie nia skaleczylam jest za ostra !!! nawet mowilam do narzeczonego ze cos z ta maszynka jest nie tak - bo strasznie podraznia mi skore !!! czy mozna jakos sie tego pozbyc sposobami domowymi ? bo naprawde nie chce isc do lekarza :/ oni mnie tylko wkur.... a nie pomagaja :) fajnie ze mi pomagacie - zastanawiacie sie co to moze byc :) szkoda ze nie znalazlam tego forum jak bylam chora :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia25 Naczytałam się w necie i może to być zapalenie mieszka włosowatego , albo zatkany kanalik potowy......ale na wszystko zalecają antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
SYLWIA 25 WIESZ TO CO MI WIADOMO A PYTALAM SIE LEKARZA TO POWIEDZIAL ZE POWIEKSZONE WEZLY LECZY SIE TYLKO ANTYBIOTYKAMI JA MIALAM GUZKA POD SZCZEKA POSZLAM DO LEKARZA A ON POWIEDZIAL ZE TO WEZEL I TRZEBA BRAC ANTYBIOTYK JA BYM W ZYCIU NIE POWIEDZIALA ZE TO WEZEL BO MIAL BUDOWE KULKI BYLAM PEWNA ZE TO GUZ I U CIEBIE BEDZIE TO SAMO WEZEL OD RANY PO GOLENIU SZKODA TYLKO ZE U WAS LEKARZ OGOLNY TO NIE LEKARZ BO BYS BRALA JUZ ANTYBIOTYK I PO SPRAWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) poczekam tydzien i najwyrzej pojde do specjalisty :/ nie mam innego wyjscia niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 102
Sylwia ciesze się że to nic poważnego a skoro pytasz o domowe sposoby to powiem Ci że moja mama twierdzi że jak nie wiadomo co to jest to tylko maśc ichtiolowa , nie wiem czy u was to mozna dostać ,tubka czarnej masci ale moja mama wierzy tylko jej i twierdzi że od x lat jej pomaga na wszystko , jeżeli masz możliwość to kup sobie i wypróbuj ,u nas kosztuje pare groszy napewno nie zaszkodzi a może pomóc a może poprostu robi Ci się jakis czyrak ,moja bratowa miała kiedys wycinanego czyraka własnie pod pachą też bolało ją strasznie ażzrobił się strup ropny na tyle duzy że musiała mieć zabieg . Wiem ze teraz każda z nas wymysla ci inną chorobe i napewno masz juz mętlik w głowie ale chcemy jakos pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek no jeszcze nie wiadomo czy to nic powazniego :/ jak za tydzien nie zejdzie to bede miala umuwiona wizyte u specjalisty i wtedy okaze sie co to takiego - lekarz wczoraj powiedziala ze nie moze mi na 100% powiedziec ze to nie rak ale jest prawie tego pewna - nie ma co gdybac - musze czekac i tyle -a o masci niestety nie slyszalam :/ a szkoda bo napewno bym zastosowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej dziewczyny:) Alez mi dzisiaj smutno...Rodzina wyjechala:( Iren Bardzo mi przykro:(:(W tak mlodym wieku nie powino sie odchodzic:(Ech,to zycie... Sylwia Wiesz co?Mysle,ze Kenia(przepraszam jak pomylilam nicka) ma racje,to naprawde moze byc od golenia. Mam bardzo wrazliwa skore,wrecz alergiczna i po goleniu zwykle sie mecze:(Pod pacha mnie boli jak cholera!!!Mam zgrubienie.Podczas upalow to samo:( Mysle,ze to wlasnie jes powod.Zobaczysz,ze to bedzie tylko i wylacznie balchostka,niestety bolesna:( pozdrawiam Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia staram sie o tym wszystkim nie myslec ;/ ale zaczyna mnie to coraz bardziej bolic (moze temu ze opuchlizna schodzi?) wiem co teraz czujesz ja mam to samo jak przyjerzdza do mnie siostra i jej chlopak :( potem pare dni jakos mi jest tak dziwnie bez nich :/ no ale dobrze ze wogole moge sie z nimi widziec :) drugiej siosrty nie widzialam juz bardzo dawno :( co do mojego kaszlu dzisiaj pierwszy raz wzielam leki na alergie zapisane od lekarza - kaszlam dalej ale chyba to tak szybko nie pomaga - tak mi sie wydaje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×