Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba tak byc powinno

SZCZYT kontra ŁĄTKOWSKI ???

Polecane posty

Gość chyba tak byc powinno

No to prosze bardzo w wypowiedzi na temat tych panów...który lepszy, który nie partaczy...Szczyta ostatnio widuje na TVN Style, o ŁAtkowskim słyszałam że najlepszy..ale jak to jest zalezy mia na zrobieniu noska..wiec nie wiem w którego ręce się powierzyć..na ich stronkach i u jednego i u drugiego nosy na zdjęciach wyszły całkiem, całkiem... no więc? dziewczyny - jesli macie coś do powiedzenia na temat tych panów lub moze polecacie kogoś lepszego to prosze - piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
To najlepsi w Polsce specjaliści. Widziałam efekty ich pracy. Jestem pacjentką Szczyta (biust) i mogę polecić. Minus u niego to koszmarne kolejki, które są spowodowane pewnie również lokalizacją( Wawa). Dla mnie obaj panowie reprezentują jednakowy poziom zarówno medyczny jak i poczucia estetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentkaa
jestem pacjentką Łątkowskiego i będę sobie robiła u niego nosek. Też nie mogłam się zdecydować na lekarza, moim wyborem pokierował przypadek całkowity.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinta
222, CZY MOZESZ POWIEDZIEC JAKIE KOSZTY WCHODZA W GRE U SZCZYTA ZA ZABIEG POWIEKSZANIA PIERSI?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
10tys za okrągłe, 12tys za anatomiczne, 100 zł kosztuje konsultacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) ja moge sie wypoeidziec na ten temat gdyz w pazdzierniku 2005 roku mialam robiony nos u dr wójcickiego z polanicy ,widzialam pare nosow łątkowskiego i szczerze nie polecam,zero zmian ,ledwo widoczne. ja z wojcickiego jestem zadowolona ,pwoiem wiecej kocham tego faceta ,co jak co ale nosy robi swietne!! polecamstrone http://www.beautywpolsce.com/forum/ tam sa luszie i wiadomosci na wszystkie tematy zwiazane z operacjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
20:25 kratka Jeżeli chodzi tobie o Łątkowskiego z Polanicy to jak najbardziej,a jeszcze lepiej u prof.Kobusa 16:42 chyba tak byc powinno hmmm..a ja czytałam kiedys o Kobusie jakies negatywne opinie... 16:11 maggietka wszyscy ci chirurdzy robili specjalizację u prof. Kobusa, więc lepsi od niego nie są, Kobus jest czasem marudny, nieprzyjemny, ale to wybitny specjalista, operował mnie jakieś 17 razy... wychodziłam spod jego skalpela z poważnej wady wrodzonej, więc wiem, co mówię swoją drogą... miło jest po wielu latach spędzonych w szpitalu patrzeć na tych wszystkich plastyków w telewizji - występujących jako wykwalifikowani specjaliści, jeśli w pamięci ma się przed oczami ich obraz, kiedy to obrywali od prof. Kobusa za drobne błędy w pracy 12:26 sama się zastanawiam nad operacją nosa i8 szperam w necie na temat chirurgów w Warszawie : http://www.sankowski.com.pl/korekcja_nosa.php< /a> http://www.chp.pl/korekcja_nosa_1.html http://www.drszczyt.pl/korekcje5.html 15:00 ewcia_ju Witam . cztałaś "Tango z motylem" będąc w maju w polanicy kupiłam ją,na drugą operację jadę z synem w sierpniu, mam nadzieję że ostatnią 19:29 odradzam sankowskiego tak na wszelki wytpadek bo na innych forach ludzie sa bardzo niezadowoleni z niego... 22:25 dzięki za ostrzeżenie 11:23 Furious a ile u szczyta kosztuje usuniecie malego garbka z nosa lub zwezenie platkow nosa ? 21:54 maggietka Czytałam "Tango z motylem" jeszcze na szpitalnym łóżku, wielu z nas mogłoby pisać podobne historie... szpital rzeczywiście ma jakąś niesamowitą aurę, wiele zawdzięczam ludziom, których tam poznałam. Kiedyś myślałam, że tego koszmaru nigdy nie zapomnę, ale czas leczy rany, jak zawsze. Pozostały tylko te dobre wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa...
Nos kręconej to najładniejsze dzieło chirurga, jakie kiedykolwiek widziałam. Serio. Sama mam nos po op., ale nie jest nawet w połowie tak ładny jak kręconej, chociaż jest ładny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im lepszy stan wyjsciowy tym
potencjalnie lepszy nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie pod
wypowiedzia KRECONEJ. Latkowski nawet w polowie nie potrafi tak pieknie operowac nosow! Nos kreconej wyjsciowy fatalny ( sorry krecona :) ) ,a po korekcie boski!!To wlasnie swiadczy o talencie lakarza ,ze nie zrobil super noseczka z niebrzydkiego nosa tylko zrobil przepiekny nos z brzydkiego i wielkiego. Krecona ,mam nadzieje,ze nie ma mi za zle za ta chwile prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
zalezy co sie komu podoba. wojcicki robi nory takie bardziej zadarte, latkowski proste. Zrezygnowalam z op u wojcickiego bo nie chcialam miec nosa jak pigi :D a latkowski zrobil sliczny malutki nosek. krecona nie zgodze sie z toba. Zmiana na moim nosie jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla23
U Szczyta konsultacja 150. czeka sie bardzo długo, razem z oczekiwaniem na konsultacje i operację schodzi sie około roku. Czasami uda się wcisnąc wczesniej(jak mi się udało). Ale prace Szczyta bardziej mi sie podobaja, sliczne lipo, cycki i noski tez, zreszta do szczyta mam blisko, bo jestem z wawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
ja miałam robiony nos na kase chorych w szpitalu w Polanicy i operowałmnie Stępniewski i mnie oszpecił zrobił garbaty nos wyglądał jak złamany i długi ile musiałam upokorzeń przejść przez ten nochal . Stępniewski na kontroli mnie olał uciekał przede mną i niewiedział co poradzić , proponował mi prywatnie. Trafiłam na innego lekarza na dr. Łątkowskiego zrobił mi najpierw przeszczep kości i póżniej korekte nosa , wycioł mi garba skrócił mi nos i teraz mam śliczny zgrabny nosek i prosty. Szkoda że wcześniej na Niego nie trafiłam wielkie dzięki za ten śliczny nosek dr. i za to że jest takim wspaniałym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słyszałam że obaj
panowie reprezentują wysoki poziom a niebawem się o tym przekonam osobiście. Za dwa tygodnie mam zabieg u dr.Łątkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są ok.
podobno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy któraś miała
powiększane piersi u Łątkowskiego około pół roku temu. Jeśli tak to proszę o wrażenia tzn.czy dużo się zmniejszyły po 6 miesiącach i jakią miałyście wielkość implantów, czy blizny są bardzo widoczne czy też nie. Słyszałam że zakłada rozpuszczalne szwy, co o nich sądzicie -są lepsze czy gorsze? Proszę o opinie dziewczyny które są już po zabiegu i wiedzą coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do endi
o to jestes jakis pechowiec bo ja tez operowalam nos u Stepniewskiego i z brzydkiego garbatego wyrzezbil sliczny zgrabny nosek :) Widzialam tez kilka innych noskow od tego doktorka i tez super ,zgrabne rowniutkie, sliczne noski.Tylko ja nie bylam operowana na kase chorych ale prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wybieram
Ja wybieram się na konsultację do jednego i drugiego- zobaczymy który wypadnie lepiej; operację chcę mieć jak najszybciej i zobaczę który z nich zaproponuje mi wcześniejszy termin ? Jeden i drugi ma podobno bardzo dużo pacjentek.....a może się orientujecie ile trzeba u nich czekać na zabieg ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
u latkowskiego napewno do listopada-grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstawiają teraz hałę bo mają full kasy jestem z tych stron to wiem , Polanica jest dla bogaczy z zachodu i dla artystów z górnej półki z polkami źle sie obchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełeczka XXXII
o matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 naprawdę rok trzeba czekać na termin operacji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę że uda się
wkręcić do nich za ok.pół roku. Z tego co wiem to w wakacje mają najwięcej wolnych terminów gdyż wiadomo to....wakacje. Większość wybiera jesień, zimę i wczesną wiosnę; żeby na lato mieć już piękny, wygojony biuścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kili
dr. Łątkowski robi śliczne noski , robiłam u niego i jestem zadowolona . Mam teraz zgrabny nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nikomu
nie bronie operowac nosa u Latkowskiego,w koncu wasz szmal i wasze nosy.Ja bym sobie u niego nie dala w zyciu operowac nosa a wy sobie robcie co chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaaaaaaa
Nasz szmal owszem i inaczej bym go nie spozytkowala. Juz mi nikt nie powie ze doktor malo zmienia nosy. Z mojego duzego zrobil malutki i zgrabny. Oczekiwalam duzej zmiany ale az takiej sie nie spodziewalam. Kilka tygodni minelo i jest super. Podziekowania dla Latkowskiego sie naleza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieartystka
joolik ja tam zadna artyska a mam nos jak nalezy maly i odpowiedni do mojej twarzy i figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zadowolonaaaaaaa
po kilku tygodniach to ty mozesz miec nos spuchniety jak kartofel :D i po co tu pacjentow naganiasz? placa ci za to????O swoim nosie jak go wogole zoperujesz to powiesz co najmniej pol roku po operacji czy jestes zadowolona czy nie a nie kilka tygodni,takie wlasnie sa "wiarygodne " tu wpisy jak ten od "zadowolonej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaaa
beszczelnosci to ci nie brakuje. Widac ze na operacjach sie znasz nie ma co pffff.. nie musze nikogo naganiac. Kto sobie chce to pojdzie do latkowskiego a kto nie to nie. Nikogo tu nie namowilam tylko moja opinie wydalam... moj post byl bezosobowy LOL nie ma co, czytac to ty potrafisz ;] operacje mialam i skoro 2 miesiace po po jestem zadowolona to dziwne zebym za kilka miesiecy zdowolona nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaaa
PS. nie rozumiem co komu przeszkadza ze ktos jest zadowolony z efektu op :/:/:/ nie no jak bym miala buzie zmasakrowana po to bez problemu moglabym cos napisac, a jak tylko jest sie zadowolonym to juz psy na czlowieku wieszaja. zenada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×