Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba tak byc powinno

SZCZYT kontra ŁĄTKOWSKI ???

Polecane posty

Gość kati32
DO ZADOWOLONAA - mam pytanko czy konsultacje u doktora łątkowskiego odbywają się w jakieś konkretne dni, bo ja mam zamiar poddać się zabiegowi redukcji piersi ( trochę tyłkiem trzęsę ale mus to mus:) i jakie są koszty konsultacji i czy rzeczywiście terminarz jest tak napięty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaaa
doktor przyjmuje osoby na konsultacje w kazda srode niby od 15, ale ja pamietam ze bylam o 14 i juz gdzies 15 min pozniej zostalam przyjeta ;) Na konsultacje nie trzeba sie umawiac ;) a kosztuja jak dobrze pamietam 80 zl Z tym terminarzem u doktora to nie wiem jak sytuacja teraz sie przedstawia. Wyzej dziewczyna pisala ze ma termin na luty wiec chyba terminy rzeczywiscie ma napiete. Ale zawsze majac odrobinke szczescia mozna sie zalapac wczesniej, bo czasem sie zdarzy ze ktos wypada z kolejki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati32
A czy ktoś już poddawał się zabiegu zmiejszania piersi u doktora Łątkowskiego albo zna ktoś taką osobę chętnie z nią się skonsultuje bo kurcze blade trzeba coś zrobić z tym biustem, ale trza też zadbać o swoje bezpieczeństwo wybierając dobrego specjalistę? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale-x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale-x
miałam zabieg u Łątkowskiego-nos; nie udał sie w 100 procentach, ale dr. wziął odp na siebie i przeprowadził kolejny bez opłat w terminie, który mi pasował. Polecam go- miły facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, ja mam termin powiększenia piersi u dr Łątkowskiego na 9 listopada, ale umawiałam się już w maju, myślę że pół roku to minimum jakie trzeba czekać... chyba że faktycznie coś się zwolni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pacjent szpiatal w polani
witam panie, tak saobie czytam to forum i doszedlem do wniosku ze tez napisz. jesli chodzi o np dr szczyta ,wojcickiego czy kobusa to powiem tak kazdy z nich operowal mnie z czego prof kobus 3 razy w sumie mialem 19 operacji w szpitalu w polanicy i jestem naprawde zadowolony a jesli chodzi o dr latkowskiego to operowal mnie tylko raz i napewno jest bardzo konkretny. pozdrawiam wszystkich pacjentow tagze bylych ktorych byklo dane mi poznac podczas mego leczenia 97-2003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaś
szczyta nie znam ale moge powiedziec ze w polanicy są swietni lekaze chirurdzy plastyczni miałam juz 2 operacje z czego jedną przeprowadzał łątkowski naprawde jesem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz3pt
Czytam o noskach, o piersiach, a ja chciałabym się dowiedzieć coś na temat liftingu twarzy. Czy Ci chirurdzy, o których piszecie są i w tym temacie dobrzy? Proszę, napiszcie jeśli znacie dobrych fachowców. Mieszkam w Krakowie i dojrzałam do operacji. Z wielu wzgledow muszę i chcę to zrobić ale chcę również zminimalizować ryzyko jakiegoś błędu i szukam wybitnych specjalistów. Proszę tu lub na maila sz3pt@op.pl. Będę wdzięczna bo przyznam, że się boję... Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Mam zamiar umuwic sie z Dr kobusem na dermabrazje mechaniczną, moja twarz wyglada okropnie mam duzo blizn po tradziku i nie wyglada to dobrze :( , mam pytanko czy ktos moze z was miał u niego taki zabieg??? ile on kosztuje??? bede widzieczna za odpis pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil_24
do maggietka Czytałam \"Tango z motylem\" jeszcze na szpitalnym łóżku, wielu z nas mogłoby pisać podobne historie... szpital rzeczywiście ma jakąś niesamowitą aurę, wiele zawdzięczam ludziom, których tam poznałam. Kiedyś myślałam, że tego koszmaru nigdy nie zapomnę, ale czas leczy rany, jak zawsze. Pozostały tylko te dobre wspomnienia tez cxzytalem ta ksiazke i w tym samym szpitalu kiedy bylas? byc moze sie znamy pozdrawiam i odpisz na mial on110@wp.pl pozdrawiam wszystkich leczacych sie w polanicy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altabe
Czy łątkowski jest chirurgiem który bierze pod uwagę oczekiwania pacjenta co do kształtu nosa czy też wychodzi z założenia że wie co jest najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Witam!jestem dokladnie miesiac po korekcji noska u Dr,Latkowskiego odrazu po sciagnieciu gipsu nie bylam zadowolona poniewaz moj nos chodz nie mial juz garbka na czubku byl spuchniety,balam sie ze to juz zostanie.Dzis widze ze nosek moj robi sie bardzo zgrabny i malutki,to fakt Latkowski robi proste noski i nie zadarte,zalezy od gustu!Mysle,ze do calkowitego efektu brakuje jeszcze czasu,ale mysle ze bede zadowolona w 100%.pozdrowienia dla Dr.Latkowskiego z LONDYNU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż za ciekawy temat. Dermabrazje sama bym zrobiła tylko czy ona wpływa na rozszerzone pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w lutym 2013 roku robiłam nos u dr Łatkowskiego. Moja opinia- rewelacyjny specjalista, wspaniały i przesympatyczny człowiek, no... same superlatywy ! Jestem pół roku po zabiegu i jestem w 100% zadowolona z efektu ! Miałam poczwórną osteotomię, zabieg przebiegł bez zarzutu, opieka rewelacyjna, doktor doglądał mnie osobiście po zabiegu, miałam swoją pielęgniarkę... nic dodać nic ująć. Mogę jeszcze dodać, że zanim zdecydowałam się na zabieg u dr Łatkowskiego, byłam na konsultacjach u dr Knakiewicza we Wrocławiu - TRAGEDIA ! Klinika wygląda jak rzeźnia, pielęgniarki chodzą w skarpetach i japonkach,zażyczył sobie dodatkowej zapłaty za zmianę opatrunków po zabiegu oraz zapłatę za taxi dla pielęgniarki, która miała przyjechać do kliniki na zmianę opatrunku ! Rozmowę skwitował - "Jak Pani nie stać to proszą poszukać innej kliniki" - zero profesjonalizmu, naciągactwo i chyba sodówa do głowy ostro uderzyła. Na pytanie, czy nos powinien być prosty czy w kształcie skoczni, dr Knakiewicz odpowiedział mi, że "może być taki albo taki" - co miało pewnie oznaczać "Jaki wyjdzie, taki będzie". dr Łatkowski poświęcił mi prawie 1,5 godziny konsultacji, po kolei tłumaczył co zamierza zrobić i dlaczego. Dziewczyny serdecznie polecam klinikę dr Łatkowskiego ! Efekt zabiegu głównie zależy od pracy lekarza, ale pamiętajcie, że także od naszych OCZEKIWAŃ ! także zastanówcie się dwa razy czego chcecie i czy na pewno tego chcecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u doktora Łątkowskiego operowałam uszy-miałam bardzo odstające, czesanie się w kitkę w ogóle nie wchodziło w grę. Akurat jeśli chodzi o uszy to jedna z tańszych operacji i nie tak bardzo skomplikowanych. Ja już po dwóch tygodniach doszłam do siebie. Oczywiście konieczne było noszenie opaski i unikanie wysiłku fizycznego (do 3 tygodni po operacji). Co do samego doktora - na konsultacjach powiedział mi, jak będzie wyglądał zabieg, co dokładnie będzie robione, także od samego początku byłam poinformowana o tym, co się będzie działo na sali. Po zabiegu doktor zaglądał do mnie i sprawdzał, czy wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr łatkowski jest bardzo miły . Szkoda ze takich lekarzy jest tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się właśnie nad zoperowaniem piersi u doktora Łątkowskiego. W przyszłym tygodniu mam u niego konsultacje, z pewnością wtedy uzyskam najwięcej informacji, ale cieszę się, że doktor jest chwalony, tzn że dobrze wybrałam:) Czy jest tu może jakaś dobra dusza po operacji piersi i może mi doradzić jak się zachować przed i po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, ja operowałam biust u doktora łątkowskiego. Chcesz zmniejszać czy powiększać? Póki co, jeśli Cię to uspokoi: nie ma się czego bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nos to do łątkowskiego . On sam jest po operacji nosa czyli wie co i jak z pozycji pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Jak nos to do łątkowskiego . On sam jest po operacji nosa czyli wie co i jak z pozycji pacjenta Serio? nie wiedziałam nawet! w takim razie wie dokładnie, co przeżywa pacjent. Hmm to na pewno przekonuje, żeby do niego iść na operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się narkozy ... ten temat spędza mi sen z powiek i dlatego się zastanawiam czy dobrze robię idąc na operacje plastyczną ;/ Czy ktoś ma co do tego opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze ze sie boisz narkozy bo jest czego. Kiedyś nie zdawałam sobie sprawy jakie to jest ryzyko, ale teraz z takimi informacjami które mam doszłam do wniosku ze to igranie nie tylko z życiem , ale i samym zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latkowski miał operowany nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdy zdecydowałam się na zabieg odsysania tłuszczu z brzucha zaczęłam szukać jakiegoś dobrego chirurga plastycznego. W końcu widząc same pozytywne opinie postanowiłam, że pójdę do dr Łątkowskiego. I to była dobra decyzja. Lekarz ten ma naprawdę duże doświadczenie w przeprowadzaniu takich zabiegów. A brzuch? W końcu wygląda tak jak zawsze chciałam aby wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×